banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 14:57 Danas je 27 Jun 2026, 14:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 55 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2011, 11:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
Vrsim registraciju i osiguranje motornih vozila

Obezbjedjen:
-besplatni tehnicki pregled
-maksimalan popust na polisu osguranja (do 50%)


Kontakt telefon: 066/095-294


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 20:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
Vrsim registraciju i osiguranje motornih vozila

Obezbjedjen:
-besplatni tehnicki pregled
-maksimalan popust na polisu osguranja (do 50%)


Kontakt telefon: 066/095-294


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2011, 10:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
Vrsim registraciju i osiguranje motornih vozila

Obezbjedjen:
-besplatni tehnicki pregled
-maksimalan popust na polisu osguranja (do 50%)


Kontakt telefon: 066/095-294


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2011, 11:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
A kakve ti usluge nudiš?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2011, 11:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
on stoji u redu:)

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2011, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Ovo je jadno. Svaki dan na šajbi nalazim ceduljice sa brojevima telefona. Koliko vas je novopečenih majku mu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Okt 2011, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
ćuti neka ih ... neznam kako bi podnjeo da gledam ona ružna lica ...
nikad mi nije bilo jasno većina njih gore je bila hapšena za malverzacije oko tih registracija i opet se vrate na isti posao ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Okt 2011, 14:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
Vrsim registraciju i osiguranje motornih vozila

Obezbjedjen:
-besplatni tehnicki pregled
-maksimalan popust na polisu osguranja (do 50%)


Kontakt telefon: 066/095-294


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Okt 2011, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Daj cijenu za 2001. g.p., 1998 ccm, 101 kw! I koja je kuća u pitanju? Mojne samo turke očiju ti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Koja osiguravajuca kuca je u pitanju?


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 13:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
pilot babo je napisao:
Daj cijenu za 2001. g.p., 1998 ccm, 101 kw! I koja je kuća u pitanju? Mojne samo turke očiju ti.



Cijena je 477km.Zovko osiguranje je u pitanju


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 19:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2218
Lokacija: Banja Luka
Moze li cijena za 2496ccm 132kW 2004 g.p?

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 21:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
miki321oc je napisao:
Moze li cijena za 2496ccm 132kW 2004 g.p?


Cijena je 676km bez zelenog kartona,za z.kartonom 686.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Ima li ona fora ako se neko lupao da mu pogledaju kroz prste... Znam osiguranje gdje to prolazi pa i da si polupao pola grada oni ti daju 50% popusta :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 07:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
mangia je napisao:
Ima li ona fora ako se neko lupao da mu pogledaju kroz prste... Znam osiguranje gdje to prolazi pa i da si polupao pola grada oni ti daju 50% popusta :)


Ima popust 50% ako 5 godina niste imali saobracajnu nesrecu u kojo ste vi bili krivac.I tako ide 40% za 4god, za 3god. ide 30% itd...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 10:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Mar 2011, 12:39
Postovi: 47
Јел може цијена за 1896ccm, 66kW, 2000.годиште са преписом на моје име?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 14:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
игуша je napisao:
Јел може цијена за 1896ccm, 66kW, 2000.годиште са преписом на моје име?


389km,ako mjenjas tablice onda ide jos 20km vise


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 11:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
Vrsim registraciju i osiguranje motornih vozila

Obezbjedjen:
-besplatni tehnicki pregled
-maksimalan popust na polisu osguranja (do 50%)


Kontakt telefon: 066/095-294


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 13:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
54kw, 2005.?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Okt 2011, 13:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2011, 11:06
Postovi: 25
dtkbl je napisao:
54kw, 2005.?


Koliko ima kubika?I da li zelite zeleni karton?


Vrh
  
 
 [ 55 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs