banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Maj 2020, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ja sam vec kontaktirao jednog proizvodjaca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 18:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Pošte rade u dogovoru sa federalnim državnim poštama, cijena su iste slao u BL, Trebinje, Mostamili Sarajevo. Jedinstvene za cijelu BiH.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Za početak svako od nas može šerovati link na FB, zašto ne i naručiti nešto ako svejedno kupujemo.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 20:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_зока je napisao:
Jarane niti znam šta je Grape niti me interesuje. Ne interesuje me ni postoji li kakva materijalna korist za developere od ovoga. Uz to što pored toga što postoje ljudi koji neke stvari urade pro bono postoji i nešto što se zove nematerijalna korist.


Grape je agencija za digitalni marketing, poslujemo vec skoro 4 godine, imamo manji tim ljudi za development web aplikacija isto, pa smo odlucili da napravimo ovo. Sto se tice platforme, najvise trenutno ima troska oko servera i vremena zbog podrske. Sto se tice intresa to ne mogu komentarisati, jer je metoda monetizacije neizvjesna jos, ali smo prilicno sigurni da ce registracije prodavaca i prodaja njihovih artikala biti besplatna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 20:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Platformu imate...ideju imate...odmah udarite i na SRB i HR. Vece trziste ,veca sansa da ideja zazivi.

Mi smo dobri za testiranje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 20:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Sehxor je napisao:
_зока je napisao:
Jarane niti znam šta je Grape niti me interesuje. Ne interesuje me ni postoji li kakva materijalna korist za developere od ovoga. Uz to što pored toga što postoje ljudi koji neke stvari urade pro bono postoji i nešto što se zove nematerijalna korist.


Grape je agencija za digitalni marketing, poslujemo vec skoro 4 godine, imamo manji tim ljudi za development web aplikacija isto, pa smo odlucili da napravimo ovo. Sto se tice platforme, najvise trenutno ima troska oko servera i vremena zbog podrske. Sto se tice intresa to ne mogu komentarisati, jer je metoda monetizacije neizvjesna jos, ali smo prilicno sigurni da ce registracije prodavaca i prodaja njihovih artikala biti besplatna.
Vi imate i onaj neki portal, zapazio sam vas kad ste napljuvali Stanivukovića

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wizzy_bl je napisao:
Platformu imate...ideju imate...odmah udarite i na SRB i HR. Vece trziste ,veca sansa da ideja zazivi.

Mi smo dobri za testiranje.


Fokusiracemo se zasad na domace trziste, jer je to bio cilj projekta od pocetka, za dalje ne znam.

@zoka

Ne znam o cemu pricas :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2020, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Jos jedna stvar koju biste lako mogli ubaciti , na neki poseban dio sajta, jeste neki showroom domacih brendova (koji se prodaju svakako u marketima, a ljudi nemaju pojma da se proizvodi u BiH + dosta domacih brenodva i nema sajt,ili je *urac od sajta). To vam je pogodno tlo za ekonomsku isplativost, a samo po sebi prilicno vezano za osnovnu pricu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs