banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Feb 2017, 08:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
E to, to :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2017, 21:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
http://www.kisprodukt.com/index.php

Zna li neko nešto o ovoj firmi ?

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2017, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ako su to oni iz trna nisam bas nesto dobro cuo o njima. Neredovne plate i ti fazoni. Nedovno su imali konkurs za neko radno mesto lafo vodis posao marketing kurci palci a u stvaru komercijala, picis po terenu.

Ne znam koje je radno mesto tebi u opticaju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2017, 22:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Jul 2011, 07:27
Postovi: 218
Izuzetno neposlovni, a po kontaktu sa gazdom potvrdio bih sve iz posta iznad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Feb 2017, 22:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Jesu, to su oni iz Trna. Primaju radnike, pa sam mislio okušati sreću kod njih, ali poslije vaših postova mislim da neću.
Hvala na odgovorima.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 14:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Juče me zovu iz Auto Milovanovića da dođem na razgovor :oops: ja predao CV boktepita kad....živo se začudio....Veli traže magacionera (za to nisam konkurisao) rad u dvije smjene, a ostaje se prekovremeno po potrebi prekovremeni sat se naplaćuje 5 KM, nekad se radi i nedeljom i praznicima ali nije pod moranje nego dobrovoljno ( kako da ne, baš te pitaju :lol: ) Da ne znam kakvo je stanje i ljude koji su tamo radili možda bi im i povjerovao :evil3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 14:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jel se prekovremeno naplaćuje ili plaća po petaka...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 14:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Plaća petaka, mea suljpa. Tako vele...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
nepokoreni je napisao:
mea suljpa.

Nepy, never change

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Plaća petaka, ali ne i deveti sat. Radno vrijeme je 8h, deveti sat ako ostaneš se ne plaća, nego tek naredni sat (10,11,12,13,14) Što se tiče rada nedeljom, uglavnom je dobrovoljno, a ako neće niko, onda nije dobrovoljno. :-D Rad praznicima nije plaćen. Dok sam ja radio, ostajalo se skoro svakodnevno. Ako neko nema privatan život, a ne treba mu velika plata, neka se zaposli kod Milovanovića.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 16:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Zato i vadi prijave iz naftalina, neće niko da bude rob za siću. A ja nikad nisam aplicirao za magacionera, poslao jednom CV onako iz dokolice ima od toga sigurno godinu dana i to za mjesto u komercijali ako se sjećam dobro :scratch:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Priznaj da si vidio oglas kako traže nekoga da tovari pa odmah reagovao bez čitanja ostatka.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 16:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
gavranpero je napisao:
Plaća petaka, ali ne i deveti sat. Radno vrijeme je 8h, deveti sat ako ostaneš se ne plaća, nego tek naredni sat (10,11,12,13,14) Što se tiče rada nedeljom, uglavnom je dobrovoljno, a ako neće niko, onda nije dobrovoljno. :-D Rad praznicima nije plaćen. Dok sam ja radio, ostajalo se skoro svakodnevno. Ako neko nema privatan život, a ne treba mu velika plata, neka se zaposli kod Milovanovića.

Dakle, Alan Ford...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 17:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
danijell je napisao:
Priznaj da si vidio oglas kako traže nekoga da tovari pa odmah reagovao bez čitanja ostatka.


'ebo te Alki :P

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Skoro se jedan moj poznanik zaposlio u jednoj od tih auto kuca(zaboravio sam ime, da se ne plasim pogrijesiti, velikim slovimaa bih napisao)...kad mi je ispricao kakvi su uslovi,ostao sam u soku, jbg...kakvo je to iskoristavanje ljudi, ebem im mater...ajd u pocetku plata 500km(nakon par mjeseci ako izdrzis 600..to mi je jos i ok,razumjem,malo trziste, los privredni ambijent, visak nezaposlenih, standadno male plate itd)...vjerujem da na racun ide minimalac,al nisam siguran,ne mogu se sjetit da je to rekao (generalno taj koncept na ruke mi je glup,da poslodavci racunaju trosak plate + trosak doprinosa, ebem mu mated, valjda je princip da radnik zaradjuje bruto neki iznos,pa da mu onda odbijas doprinose,ako su visoki doprinosi radnik se zali na to, jer mu ostaje manje neto, a kod nas obratno, na visoke doprinose se zale poslodavci, jer poslodavci tu zakidaju, tj oni to tretiraju kao dodatni trosak, van pameti) ... radis 9 sati umjesto 8 (ajd da je 8:30, da ti odbije pauzu, tj. 9 moze samo ako imas 2 pauze po pola sata),ajd da kazem prihvatljivo....prekovremeni 5km /sat ( sto je isto prevara,jer ne placa poreze i doprinise,efekivno to je satnica od 3k/km za prekovremeni rad...ponizavajuce malo ako znamo da se taj rad placa vise) ...i najgora stvar od svih jeste svaka subota radna (poslije nekog vremena bude svaka druga), medjutim, te subote ti ubraja u redovan radni odnos(nema prekovremenih)...logika je iduca ...prijavi te na 8h radno vrijeme, tj 40 sedmicno...ti mu radis 9×6, tj 54 sata sedmicno ,ili 35% vise vremena nego za koje si placen i onda on kao "pravi gazda" ti daje 5km za svaki sat preko tih 35% dzabnog rada (naravno,ne placa poreze i doprinose)...ma sve ovo treba spaliti, *ebes ovakvu drzavu i ovakve poslodavce... brate nemoj voditi firmu ako ne mozes ispuniti bar minimalne uslove (granica humanosti) ... ljude koji to prihvate, naravno da razumjem,sutra bih i ja tako radio...daj sta das, da se prezivi nekako..al sam ogorcen na ove poslodavce koji na ovaj iskoristavaju ljude...uzas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Isto razmišljam. Kod AM-a je dosta puta napominjano da ukoliko nekog uhvate da krade, biće sudski gonjen, dok sa druge strane oni nemilice kradu i državu i radnike. Treba raditi, mora se raditi, ali ne po svaku cijenu i ne kod ovakvih govnara.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 18:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
8 sati radno vreme je zapadna izmisljotina iz vremena dok je bilo lake nafte.Ko god je bio na orijentu ili u vojnim bazama uobicajno je 7/7 12 sati dnevno odmor nakon 1/4 ili 1/3 godine 14 ili 21 dan za indijce 1/2 odmor 15 dana opciono 15 neplaceno uglavnom spoje to u 45 dana jednom u 2 godine jer podmite regrutera sa 6 do 10 plata /n
Sto se 'nasih' tice plata je 1/14 ili 1/28 dana godina je 13*28 I odatle potice mit o bozicnici /n
Koliko podmicuju za singapur to nesmem ni napisat

edit:pisem na mobilnom ne mogu nabosti tacku veliki mi prsti,dodano /n za new line

_________________
Shoot first,ask question later


Poslednji put menjao mRCINa dana 02 Mar 2017, 19:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 18:29 
mRCINa je napisao:
8 sati radno vreme je zapadna izmisljotina iz vremena dok je bilo lake nafte.Ko god je bio na orijentu ili u vojnim bazama uobicajno je 7/7 12 sati dnevno odmor nakon 1/4 ili 1/3 godine 14 ili 21 dan za indijce 1/2 odmor 15 dana opciono 15 neplaceno uglavnom spoje to u 45 dana jednom u 2 godine jer podmite regrutera sa 6 do 10 plata
Sto se 'nasih' tice plata je 1/14 ili 1/28 dana godina je 13*28 I odatle porice mit o bozicnici
Koliko podmicuju za singapur to nesmem ni napisat

de stavi koji zarez i tacku ziv bio, ne mogu naroljan citati ovo


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 18:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
mRCINa je napisao:
8 sati radno vreme je zapadna izmisljotina iz vremena dok je bilo lake nafte.Ko god je bio na orijentu ili u vojnim bazama uobicajno je 7/7 12 sati dnevno odmor nakon 1/4 ili 1/3 godine 14 ili 21 dan za indijce 1/2 odmor 15 dana opciono 15 neplaceno uglavnom spoje to u 45 dana jednom u 2 godine jer podmite regrutera sa 6 do 10 plata
Sto se 'nasih' tice plata je 1/14 ili 1/28 dana godina je 13*28 I odatle porice mit o bozicnici
Koliko podmicuju za singapur to nesmem ni napisat


Ha? :oops: :-k
Slika

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 21:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
mRCINa je napisao:
8 sati radno vreme je zapadna izmisljotina iz vremena dok je bilo lake nafte.Ko god je bio na orijentu ili u vojnim bazama uobicajno je 7/7 12 sati dnevno odmor nakon 1/4 ili 1/3 godine 14 ili 21 dan za indijce 1/2 odmor 15 dana opciono 15 neplaceno uglavnom spoje to u 45 dana jednom u 2 godine jer podmite regrutera sa 6 do 10 plata /n
Sto se 'nasih' tice plata je 1/14 ili 1/28 dana godina je 13*28 I odatle potice mit o bozicnici /n
Koliko podmicuju za singapur to nesmem ni napisat

edit:pisem na mobilnom ne mogu nabosti tacku veliki mi prsti,dodano /n za new line

Puca mi k... da li je zapadna izmišljotina ili ne. Ako poslodavac može da krši zakon, mene da potkrada, onda bi i ja mogao njega da potkradam i oštećujem firmu. Tako bi trebali svi zaposleni kod nekog lopova, pa da vidimo ko će kome više da ukrade. Kad dodješ na razgovor puna im usta o poštenju, a kad potpišeš ugovor, odmah ga prekrši. Treba jedan grad zatvora sagraditi, pa pozatvarati sve do jednog "poštenog" poslodavca.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs