banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 12:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jun 2016, 14:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Dec 2013, 01:49
Postovi: 41
Марушић Бранко одговара члану форума „Čiča iz Rogače“.

Ако си пажљиво погледао, видио си да је моја честитка прво достављена предсједнику Републике Српске, за кога никад нисам тврдио да се и он није залагао и не залаже за улазак у Европску унију. Међутим, данас су главни и ударни носиоци истог пројекта управо Младен Босић, Младен Иванић, Драган Чавић, економиста Станић, итд. Можда Вам је промакла изјава Младена Босића да ово што се десило и није лоше, јер изласком Британаца, отвара се простор (и сад је прави тренутак) за улазак балканских земаља?! ?! ?!
Сложићете се да ова Босићева реакција и Додикова реакција (који је одмах честитао енглеском народу) нису и не могу никако бити једно те исто. Коначно, Додикова политика прије 15 година и данас очигледно није иста политика.
Ако је један велики и моћан народ попут британског, плебисцитарно одлучио да му се не исплати даљи останак у Европској унији, шта би тек тамо чекало, у наредном периоду толико минорне и мало значајне земље и економије као што су балканске?!
Свако има право на своје размишљање, ставове, као и на своје интересе, али чињенице, дешавања и сада већ опипљиви развој ситуације, непобитно говоре и тек ће показати ко је заиста био у праву. Нека ми буде нескромно дозвољено да укажем да сам још прије 17 година у својим публикованим текстовима недвосмислено најавио пропаст пројеката као што су Европска Унија, еуро итд.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2016, 15:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
Odoh se raniti... U nogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2016, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Podsjeti me ovo na film "Tri karte za Holivud" :lol: :lol: Britanija izlazi iz EU, padaju čestitke sekretaru mjesne zajednice, direktoru pošte, komandiru stanice...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2016, 18:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Aj ne budalite, pa neće ni Britanije iz EU.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs