banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 00:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Nov 2014, 11:57 
Nevezano za ovaj slucaj, ali znaju i vlasnici istog zemljista traziti prenaduvanu cijenu...

Znam sto sam jednom liku iz Doboja stavljao oglas, trazio 100.000 za malu vikendicicu 6 km od doboja, dunum zemlje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 14:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
100 000 KM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 14:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Ovdje su dva objekta, garaze, I 2000 m2 placa


Poslednji put menjao kinderlo dana 04 Nov 2014, 14:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3558
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Meni se cini da je preskupo. 2000 kubika placa?

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 15:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Sto bi bilo skupo, ko zeli da radi moze zivjeti od ove zemlje a na ovaj dvorisni objekat moze se jos jedan jednosoban stan nadzidati. 200 raznih stabla voca (kajsije,jabuke,kruske,kivi, grozdje, breskve,tresnje,visnje itd) da je Svako stablo po 50 KM to je 10 000 KM. Neko ko zeli bjezati iz grada , ko zeli imati svoje povrce , voce uz malo rada , cist zrak.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 15:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Ima i oni koji ne zele da rade, oni mogu na mjestu tog vocnjaka bazen, teniski teren ma ima mjesta za sve.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 15:24 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
@neizreverbiliziran koja je cijena po tebi za ovo imanje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 15:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3558
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
O tome se u 4 oka da raspraviti.

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2014, 16:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Moze ako si potencijalni kupac ili znas nekog ko trazi kucu. Ovo je moj broj 066165608 .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Nov 2014, 20:10 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Ima li kakvih konkretnih savjeta oko ovog imanja , vise glava je pametnije od jedne :) ... Kada god odemo gore uvijek ista pitanja po glavi ( Sta uraditi, koliko cijeniti,Kako prodati ili bar iskoristiti na neki nacin ) . Svaki savjet dobro dosao .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Nov 2014, 21:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
kinderlo je napisao:
Sto bi bilo skupo, ko zeli da radi moze zivjeti od ove zemlje a na ovaj dvorisni objekat moze se jos jedan jednosoban stan nadzidati. 200 raznih stabla voca (kajsije,jabuke,kruske,kivi, grozdje, breskve,tresnje,visnje itd) da je Svako stablo po 50 KM to je 10 000 KM. Neko ko zeli bjezati iz grada , ko zeli imati svoje povrce , voce uz malo rada , cist zrak.


Naravno da ne moze, ko jos zivi od 2 duluma zemlje :D . Inace znam gdje je ovo, fino naselje, ima mnogo vikendica tu, dosta puta sam neka slavlja imao u blizini :) . Cijena nije velika ali ti je problem sto to nije vikendica nego kuca tako da je preskupo ko zeli da ima vikendicu a slabo ko zeli da kupi kucu dole. Sve u svemu, srecno :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Nov 2014, 21:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Meni je nesto preskupo, ovako na prvu kad vidim, a razlog je zato sto je niti vikendica niti kuca. Preveliko za vikendicu, malo za kucu. Zemljiste je poljoprivredno.
Znaci, moracete sacekati nekog bogatuna ili snizavati cijenu.
S druge strane, ako vam nije hitno potreban novac, ja bih na vasem mjestu tu kucicu sacuvala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Nov 2014, 16:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2011, 17:27
Postovi: 98
Nije hitna prodaja ali samo razmisljam sta sutra , porez ce se povećavati a kuca je pasiva ako ne donosi nekakvu dobit da bar svoje troškove pokrivati. Jasno je meni da ce prodaja ici tesko ali čisto da razmjenim misljenje sa clanovima foruma. Hvala svima koji su se uključili i participirali u diskusiji i onima koji ce se uključiti sa odredjenim savjetima i prijedlozima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2015, 23:06 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2015, 21:24
Postovi: 3
Da ne otvaram novu temu, prodjoh ovde sto ima, pa me interesuje u medjuvremenu, ima li ko neku novu ideju? :)
Konkretno, relativno hitno prodajem kucu u Jablanu, 160m2, 6dnm zemlje, asfalt, voda, struja, net, skolski bus pred kucom, gradski blizu, (dobar komsiluk - jedan veci preduzetnik zbog kojeg se npr. snijeg cisti prij nego i padne cestito i sl.)... cijena 85.000KM sto je ~10-15.000KM ispod procijenjene (agencija, ne moja procijena :D ) i opet posteno receno NISTA, dolazilo tu i tamo nekih ljudi, sve fino sve krasno, al za novcanik niko.
Tu u Jablanu, mozda ~1km blize Trnu prodale se dve stracare bez zemlje za vise para...
Stavio na PIK (izdvaja se redovno), Realiticu i BS agencija, menadzer oglase, bandere (BL-Trn-Laktasi)... Ovi iz Remaxa, krajnje neozbiljni, par puta zvao, kao docemo sutra i ne jave se vise...
Ima li ko ideju sta raditi, gdje je oglasiti?

_________________
"Internet is 3 billion people street. You can walk up and down chit-chating or set up a popcorn stands."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2015, 08:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
nema tu puno pametovanja....i ti iz agencije rade iste stvari koje si ti vec odradio...plus direktni kontakt sa nekim zainteresovanim klijentom..ali vjeruj mi,ko trazi kucu u jablanu..sigurno ce otici na pik...gdje dolazimo do zakljucka...drzi se pika...uvijek budii pri vrhu (stavi oglas i u LAKTASE i u BANJA LUKU-zbog filtera) ... fokusiraj se na komsiluk ,tj taj kraj...mozda nekome odgovara ta kuca...

ako su otisle te stracare....otici ce i ta tvoja,samk budi strpljiv...na jacanje traznje uvijke mozes uticiati nizom cijenom...al to je zadnja opcija...


pozz i srecno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2015, 14:41 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2015, 21:24
Postovi: 3
Hvala wizzy_bl. Strpljenje mi nije jaca strana :) a i vec se prodaja ravukla na skoro godinu dana. Pik brise duple postove, ali redovno selim kucu 7 dana BL pa 7 LA :)
Pokusavam i nesto preko nekih udruzenja, posto se nesto pocele Svabe naseljavati u komsiluk...

Kako doci do penzosa? :D Isplati im se prodati stan u centru i zivjeti na selu sa ustedjevinom...

_________________
"Internet is 3 billion people street. You can walk up and down chit-chating or set up a popcorn stands."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2015, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Napravi dva naloga, pa neka bude aktivna u oba sela. :D

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 37 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs