banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 01:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jun 2013, 17:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Dakle bio sam sinoć na prezentaciji Lyoness-a koji je došao u BiH.

Radi se o internacionalnoj kompaniji koja se bavi "popustima i uštedama" kupovinom kod svojih partnera.
Dakle, ako kupite nešto ko partnerskih kompanija uvijek vam se vrati 2% na vaš račun, ostatak popusta koji varira se dijeli na onog ko vas je doveo, ko je njega doveo, pa se skupljaju neke matrice bla, bla....

Priča je poprilično dugačka, da li neko ima iskustva sa ovim?

U suštini ideja nije loša, ali mislim da je loš način realizacije (loš po krajnjeg korisnika).

http://www.lyoness.net/BA/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2013, 20:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Ahaaaa... Lijepo oni tebi iscrtaju šemu, gdje uključe sve velike cifre "da im je lakše računati" i onda ti se zavrti pamet od brojki i cifara, i to onaj pravi prodajni razgovor, po školski. :wink: A onda kad lijepo i klturno odbiješ da se učlaniš, na isto tako lijep i kulturan način ti kažu da si glup što ne želiš da uplatiš 4000 KM da bi bio član tima.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2013, 20:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ma ovo je go ku*ac. Navlakusa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 01:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Da, 300 do 4000 KM košta premijum kartica. A za novac koji uplatiš dobiješ bonove u vrjednosti iznosa koji si uplatio, npr za OMV,Nestro ili slično.

Ideja oko globalnog grupnog popusta mi se sviđa, ali ne i ovaj Lyoness.

Inače osnivač Lyoness-a je divan čovjek koji nije htio sam da ubere sav novac od ovog projekta, pa je eto uključio druge ljude da zarađuju.... Pitanje je ko će uvesi moje prijatelje u ovaj projekat, da li ću to biti ja ili neko drugi, ali oni će biti u projektu.... Kad oni koje sam uveo kupuju, šopinguju ja dobijam 0,5% na svoj račun od vrijednosti njihove kupovine.... Mjesečno kad bih uveo samo dva prijatelja, koji će uvesti dva i tako u krug, ja bih za godinu dana imao 2048 ljudi i od svake njihove kupovine bih imao 0,5%... Što nas dovodi do mjesečne zarade od par stotina, pa čak i hiljada maraka......
:glasses5: :iroc:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 01:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7792
Lokacija: Mejdan
Još jedna multi level marketing kompanija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 01:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ma klasicna piradima. Nazalost, bio sam prinudjen da odslusam ovo jedno predavanje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 09:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Jesu li to oni što su im "klijenti" bježali kroz prozore na hotelu prije desetak godina u Hrvatskoj?
Piramidalne šeme su za naivne budale.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2013, 02:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Na sajtu, pod kuponima, trenutno imaju jedan, za fragrancex.com:"10% vaucer + 4% Pogodnost za člana od toga 2% Cashback"

Na ebates.com se clanarina ne placa, a za fragrancex.com nude:"10% off any order Plus 7.0% Cash Back!"

:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:01 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Feb 2014, 11:59
Postovi: 6
Hahahahaha....vidi se, da neimate pojma o čemu trtljate a svi pametni :D Samo se vi manite novca nazad uz vašu kupovinu i bacajte krvavo zaradjeni novac kroz prozor i protestujte jer vam je kobajagi politika kriva za vaš mizerni život! :lol: Šta koji klinac se uzbunjujete bezveze, ako je ipak sve bezplatno?! Zaista vas ne kontam, jer vaša teorija mi nekako ne polazi za rukom u praksi. Pogledajte si samo šta se dešava u Sloveniji i Italiji, koji su tek na samom startu realizacije, pa onda recite, da je to neka prevara. A zašto onda tu ''prevaru'' koristi više od 3.300.000 ljudi? Zašto bi onda sama svijetska gigantska partnerska preduzeča uopšte riskirala vlastiti profit i imidž zbog neke ''prevare''?? Zašto bi onda Lyoness uopšte bio certifikovan sa svim medjunarodnim certifikatima, koji postoje?? Zašto onda imamo i advokatske kancelarije, sudije na samom vrhu, medijske kuče i kampanje, ako je to neka prevara?? Ajde, neka mi bude ovde netko pametan, pa neka mi objasni, pošto i sama sam u Lyonessu više od godinu dana, nisam trebala investirati ni jednog eura ali opet imam danas profit i živim samo od toga. Ajde, tko se javlja da mi objasni tu vašu teoriju, pošto očigledno 3.300.000 koristnika je za vaše pojmove debilnih, jer hoče vlastiti novac nazad i želi bolji život...jer očigledno ste dobro upoznati sa vizijom i poslovnom prilikom Lyoness-a a niste još ni na samom startu razvoja u državi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
ja ti mogu reci samo ovo... SPRSKA SRBIA!

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nek vi imate medijske kuČe, ovo je obicna piramida, a sta se desi na kraju piramide? Najebu oni na vrhu :P

Nikad mi nece biti jasno zasto svi ovi sto ucestvuju u piramidama jednostavno postanu opsjednuti sa tim, gdje god ih vidis, u kaficu, u gradu, na ulici.. samo o tome pricaju, kao da su dio neke sekte....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Ako je toliko dobro sto ne koristi 3 milijarde ljudi, a ne 3 miliona? I to dosli u Bosni ganjati ljudi, sa citavih 4 (i manje) miliona stanovnika. Sto ne bi ganjali puno veca trzista (sigurno iz ljubavi, hoce da pomognu napacenom narodu Bosne, jel tako)? Vidim da su osnovani 2003. Znaci za 11 godina ta fenomenalna ideja je skupila samo 3.3 miliona ljudi? Jbg, iskreno sam ocekivao i vise ovaca za taj vremenski period.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ovi sto oce ljeba bez motike, oni ce spasiti svijet.

Ustaj Staljine, opet da Sibir aktiviramo, sve ostalo smo probali.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
NAPRED ZVEZDO NAPRED NOLE KOSOVO JE SRBIJA!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
SRBIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAA!!!!!

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Mar 2010, 12:25
Postovi: 335
zerocool je napisao:
Ako je toliko dobro sto ne koristi 3 milijarde ljudi, a ne 3 miliona? I to dosli u Bosni ganjati ljudi, sa citavih 4 (i manje) miliona stanovnika. Sto ne bi ganjali puno veca trzista (sigurno iz ljubavi, hoce da pomognu napacenom narodu Bosne, jel tako)? Vidim da su osnovani 2003. Znaci za 11 godina ta fenomenalna ideja je skupila samo 3.3 miliona ljudi? Jbg, iskreno sam ocekivao i vise ovaca za taj vremenski period.

+1


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 00:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2014, 14:08
Postovi: 284
Emy_slo je napisao:
Hahahahaha....vidi se, da neimate pojma o čemu trtljate a svi pametni :D Samo se vi manite novca nazad uz vašu kupovinu i bacajte krvavo zaradjeni novac kroz prozor i protestujte jer vam je kobajagi politika kriva za vaš mizerni život! :lol: Šta koji klinac se uzbunjujete bezveze, ako je ipak sve bezplatno?! Zaista vas ne kontam, jer vaša teorija mi nekako ne polazi za rukom u praksi. Pogledajte si samo šta se dešava u Sloveniji i Italiji, koji su tek na samom startu realizacije, pa onda recite, da je to neka prevara. A zašto onda tu ''prevaru'' koristi više od 3.300.000 ljudi? Zašto bi onda sama svijetska gigantska partnerska preduzeča uopšte riskirala vlastiti profit i imidž zbog neke ''prevare''?? Zašto bi onda Lyoness uopšte bio certifikovan sa svim medjunarodnim certifikatima, koji postoje?? Zašto onda imamo i advokatske kancelarije, sudije na samom vrhu, medijske kuče i kampanje, ako je to neka prevara?? Ajde, neka mi bude ovde netko pametan, pa neka mi objasni, pošto i sama sam u Lyonessu više od godinu dana, nisam trebala investirati ni jednog eura ali opet imam danas profit i živim samo od toga. Ajde, tko se javlja da mi objasni tu vašu teoriju, pošto očigledno 3.300.000 koristnika je za vaše pojmove debilnih, jer hoče vlastiti novac nazad i želi bolji život...jer očigledno ste dobro upoznati sa vizijom i poslovnom prilikom Lyoness-a a niste još ni na samom startu razvoja u državi.


Nije lijepo to to sto lazes

http://derstandard.at/1338558799730/Ein ... -Anklaeger

http://www.handelszeitung.ch/unternehme ... ma-lyoness

_________________
Defeating a sandwich, only makes it tastier.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 01:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Heheh, traže po BH klijentelu koja će im kanuti par tisuća upisnine. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 03:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Bil ja sta mogo sa dvije marke ucint? Sve jedno cu ih baciti na kladionicu

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 07:18 
Kladionica nije bacanje...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs