banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 01:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Dec 2016, 17:06 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Dec 2016, 17:05
Postovi: 1
Emy_slo je napisao:
Hahahahaha....vidi se, da neimate pojma o čemu trtljate a svi pametni :D Samo se vi manite novca nazad uz vašu kupovinu i bacajte krvavo zaradjeni novac kroz prozor i protestujte jer vam je kobajagi politika kriva za vaš mizerni život! :lol: Šta koji klinac se uzbunjujete bezveze, ako je ipak sve bezplatno?! Zaista vas ne kontam, jer vaša teorija mi nekako ne polazi za rukom u praksi. Pogledajte si samo šta se dešava u Sloveniji i Italiji, koji su tek na samom startu realizacije, pa onda recite, da je to neka prevara. A zašto onda tu ''prevaru'' koristi više od 3.300.000 ljudi? Zašto bi onda sama svijetska gigantska partnerska preduzeča uopšte riskirala vlastiti profit i imidž zbog neke ''prevare''?? Zašto bi onda Lyoness uopšte bio certifikovan sa svim medjunarodnim certifikatima, koji postoje?? Zašto onda imamo i advokatske kancelarije, sudije na samom vrhu, medijske kuče i kampanje, ako je to neka prevara?? Ajde, neka mi bude ovde netko pametan, pa neka mi objasni, pošto i sama sam u Lyonessu više od godinu dana, nisam trebala investirati ni jednog eura ali opet imam danas profit i živim samo od toga. Ajde, tko se javlja da mi objasni tu vašu teoriju, pošto očigledno 3.300.000 koristnika je za vaše pojmove debilnih, jer hoče vlastiti novac nazad i želi bolji život...jer očigledno ste dobro upoznati sa vizijom i poslovnom prilikom Lyoness-a a niste još ni na samom startu razvoja u državi.

e ovako, mogu reci da ima ustede ali kakve je to usteda, npr na jednoj benzinskoj(posto su razlicite valute u razlicitim drzavama stavit cu valute u eurima) koja je clan lyonessa cijena goriva je 0,95e dok je na ostalim benzinskama cijena istog goriva 0,80 dp 0,90e, znaci ja ne dobijam nista jeftinije gorivo kako je popust uz lyoness karticu 2% znaci na ovaj iznos od 0,95e ja dobijem cca 0,02e popusta sto znaci da ja opet skuplje placam gorivo neg na ostalim benzinskama, i jedan radnja koja je usla prije 4 god u lyoness (iz brckog sam BIH) kako sam primjetio podigla je cijene za 5% pod br jedan coca cola 0.5l je prije bila 0.55e a sad je 0.60e i neko bi rekao da je tu nesto ustedio ali nije nista, kod nas vecina tih sto su usli u lyoness tj firmi itd su digle cijene da na kraju kad provuces karticu izgleda da si jeftinije uzeo al ne znas da je dizanjem cijena proizvoda on sebe osigurao i tu nije nigdje ono (bil dao, smanjio kako se vec kaze dio zarade kako bi privukao kupce, a firma naravno da bi al zato dignu cijenu proizvoda za 5% i opet su oni u plusu tj nisam nista ustedio samo sam platio cak vise za neki mali nebitni iznos al se to nakupi vremenom, jer dosta partnerski firmi kod nas dignu cijenu proizvoda jer su lesinari a kupac pomisli da je nesto ustedio al je platio isto mozda i vise nego u nekoj drugoj firmi. tako da ne bih ulagao u to cuo sam i za ove neke sad oblake das 800e budes nivo 2 uvedes 3 partnerske firme i dobijes platu od 400e, a drugo, jedna je firma usla u lyoness sistem tj dosta trose gorivo i sipali su na toj doticnoj benzinskoj, kasnije se ispostavilo da ne moze podici taj iznos jer ta benzinska nije uplacivala taj popust na gorivo zato ovaj i ne moze podici i oda tad je odustao i sipa na drugoj benzinskoj. Ima dosta MLMova sto su pocinjali tako bili cak i do 20 god u tome i na kraju ih utusile tuzbe i ostale stvari jer lyones prebacuje glavna sijedista veoma cesto zbog zakonskih prepreka...
ja ne bih rekao da neko laze i ostalo ali ako bi ja dobio npr 1000e platu da idem na seminare i govorim kako sam zaradio i ostalo sto ne bih, kad mogu politicari i ostali itimat od naroda ja necu otimat vec samo lagat XD


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs