banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Dec 2014, 14:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2013, 19:03
Postovi: 475
laguna je napisao:
A moze li se uzeti kartica a da se dalje ne uvaljujes ?


Vidiš, ja sam mislio da oni koji ga propagiraju, da će i takvima djeliti kartice. Ili barem da će se moći od njih kupiti jer oni plate svaku tu karticu. Ali nisam vidio da daju tu karticu ikome tko ne širi dalje djelatnost.

_________________
Potpis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2014, 08:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Cim ti das pare, a ne mozes ih podici...Cim ti moras naci nove ljude, da bi tebi bilo bolje...to je lopovluk.
I tih dva posto, u prodavnicama...pa bolje je cekati akcije u hipermarketima i neuporedivo ces vise ustediti.
Ne vidim nijedan razlog zbog kojeg bi iko normalan isao u lyoness.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2015, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Бања Лука, 07.02. :)

Slika

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Feb 2015, 09:18 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2013, 09:08
Postovi: 4
[video]https://www.youtube.com/watch?v=qC8xaTaOa8A[/video]


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2015, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Lyoness izgubio parnicu na sudu!

"Lyoness: 61 protivpravnih klauzula u ugovoru"

http://help.orf.at/stories/1754079/

Presuda jos nije pravosnazna, ali kad postane - cao Lyoness!

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2015, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Kada sam prvi put cuo za Lyoness, bilo mi je jasno da je to dodatni posao na kojem "poslodavac" ne placa zdravstveno, socijalno, a ima armiju ljudi koji rade za njih. Posao na kojem zaposljavaju laike, kraj toliko ekonomista bez posla. To mi je bilo dovoljno. Ne kazem da se ne moze zaraditi, ali to nije nista drugo nego piramida umotana u sareni papir.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 20:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Jun 2015, 19:58
Postovi: 1
Ćao društvo
Nova sam potpuno na ovom forumu, ali sam odlučila da otvorim nalog kako bih podijelala svoje iskustvo sa Lyoness-om. Kao prvo mislim da je ideja kako iskoristiti ljude fenomenalna. Jako je zakompilikovan sistem zarade i na koji način to sve funkcioniše. Da vam odmah kažem rečenice: - Ovo nije za svakoga, - Ljudi moji kad bude jasno iće kasno su naučene i istinite.
Da li se u Lyonessu može zaraditi? Da :)
A evo i na koji način:
Morate da budete, bahati i da ne marite za druge ljude, da vam apsolutno nije važno kojim sredstvima se koristite kako biste došli do krajnjeg cilja a to je vaše isplate. Morate da imate jako mnogo poznanika, da ste odličan govornik i da imate vremena. Radom ćete postići sigurna sam. A ovako izgleda vaš rad: Dok ne dođete do nivoa 2, kad su vam zagarantovane isplate ali tad već u svojoj mreži imate dovoljan broj ovaca koji rade ono štvo vi kažete, moraqte dooooobro da se naradite (ovo je nešto što se ne govori na sastancima). Ako nemate potencijal vođe , otiđite na jedan od motivacionih seminara koji će vas tako jednostavno uvjeriti da ste vi Bogom dani da to radite, jer vi imate to u sebi samo niste spoznali to još. Eh, sad da znate i ovo da biste dobili motivacionu isplatu od 580 eura morate da vi uložite novac, ne morate biti premijum marketer koji ulaže 2000 eura, već da dovedete dovoljan broj vaših direktnih saradnika koji će isto tako da ima dovoljan broj saradnika... cca u vašoj mreži mora biti 20.000 eura da biste dobili prvu motivacionu isplatu. Da nastavimo dalje... vi radite nađete ljude koji će to isto da rade... Da ostavim malo mistike jer je to u stilu Lyonessa možete samo zamisliti koliko novaca mora da bude u vašoj mreži da bi vi imali mjesečnu platu.
Ne možete zaraditi: Ako ste ne iskvarena osoba i ako razumijete šta je to mrežni marketing, ako nemate dovoljno vremena i novaca. Jer vaš razvoj podrazumijeva početni kapital koji morate imati za seminare i sve moguće sastanke i ispijanje kafe sa potencijalnim klijentima.
Amaaaaaa divni moji ljudi dva puta razmislite.... ako je potrebno, evo dobrog recepta posavjetujte se na sto strana ;)
Ne idite motivisani i zaljubljeni u nešto što i ne poznajete.
A ako već odlučite da se bavite Lyonessom budite spremni na ovo da uloženi novac NE MOŽETE vratiti, potrošiti DA, ali ne i vratiti.
Srećno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Śta reći, koju posluku porati ? Kome? Šaljem poruku onima koji vide, a ne čuju, slušaju, a .....

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 21:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2014, 14:08
Postovi: 284
Miško je napisao:
Ćao društvo
Nova sam potpuno na ovom forumu, ali sam odlučila da otvorim nalog kako bih podijelala svoje iskustvo sa Lyoness-om. Kao prvo mislim da je ideja kako iskoristiti ljude fenomenalna. Jako je zakompilikovan sistem zarade i na koji način to sve funkcioniše. Da vam odmah kažem rečenice: - Ovo nije za svakoga, - Ljudi moji kad bude jasno iće kasno su naučene i istinite.
Da li se u Lyonessu može zaraditi? Da :)
A evo i na koji način:
Morate da budete, bahati i da ne marite za druge ljude, da vam apsolutno nije važno kojim sredstvima se koristite kako biste došli do krajnjeg cilja a to je vaše isplate. Morate da imate jako mnogo poznanika, da ste odličan govornik i da imate vremena. Radom ćete postići sigurna sam. A ovako izgleda vaš rad: Dok ne dođete do nivoa 2, kad su vam zagarantovane isplate ali tad već u svojoj mreži imate dovoljan broj ovaca koji rade ono štvo vi kažete, moraqte dooooobro da se naradite (ovo je nešto što se ne govori na sastancima). Ako nemate potencijal vođe , otiđite na jedan od motivacionih seminara koji će vas tako jednostavno uvjeriti da ste vi Bogom dani da to radite, jer vi imate to u sebi samo niste spoznali to još. Eh, sad da znate i ovo da biste dobili motivacionu isplatu od 580 eura morate da vi uložite novac, ne morate biti premijum marketer koji ulaže 2000 eura, već da dovedete dovoljan broj vaših direktnih saradnika koji će isto tako da ima dovoljan broj saradnika... cca u vašoj mreži mora biti 20.000 eura da biste dobili prvu motivacionu isplatu. Da nastavimo dalje... vi radite nađete ljude koji će to isto da rade... Da ostavim malo mistike jer je to u stilu Lyonessa možete samo zamisliti koliko novaca mora da bude u vašoj mreži da bi vi imali mjesečnu platu.
Ne možete zaraditi: Ako ste ne iskvarena osoba i ako razumijete šta je to mrežni marketing, ako nemate dovoljno vremena i novaca. Jer vaš razvoj podrazumijeva početni kapital koji morate imati za seminare i sve moguće sastanke i ispijanje kafe sa potencijalnim klijentima.
Amaaaaaa divni moji ljudi dva puta razmislite.... ako je potrebno, evo dobrog recepta posavjetujte se na sto strana ;)
Ne idite motivisani i zaljubljeni u nešto što i ne poznajete.
A ako već odlučite da se bavite Lyonessom budite spremni na ovo da uloženi novac NE MOŽETE vratiti, potrošiti DA, ali ne i vratiti.
Srećno


Slika

_________________
Defeating a sandwich, only makes it tastier.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Mislis da je ideja "..kako iskoristiti ljude..." fenomenalna?
To dovoljno govori o tebi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 22:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Zar nisi i ti u sličnom sistemu, ono sa akcijama, popustima i ti fazoni?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Ja sam imao svoju SP djelatnost koja nije imala veze sa iskoristavanjem ljudi, za koju se placao porez, penziono i socijalno, komunalana taksa, republicka, izdavali su se fiskalnii racuni za svaki kupljen kupon itd.

Sa ljudima sam ugovarao popust na njihove usluge. Npr ako je to kurs Njemackog od 300KM, preko mog portala se mogao kupiti sa 30% popusta, a ja sam imao proviziju od npr 5-20%.

Tako i za restorane, stomatoloske usluge, kozmeticke tretmane.... To nije ni slicno ovome.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 00:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Proslo je dosta vremena, gdje je ekipa sa pocetka teme, da vidimo da l' su se obogatili...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 05:57 
Jesu...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 10:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
prije 2 god me salno zvali i smarali i pricali, sad kad su se obogatili je znaju posteno ni pozdraviti kad ih sretnes
qrve licimuri i miljarderi

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2015, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Да сам се обогатио нешто претјерано и нисам. Да има пара, има, али сам због више силе био приморан да престанем активно радити. Све оно што сам "уложио" сам и исплатио јер сам знао шта радим и знао сам да се те паре могу повратити ако будем радио. Престао сам се активно бавити са њим још мало па годину дана, а и сад се зна у по неком мјесецу лећи уплата од лајонеса а све то зависи од тога колико моји контакти провлаче или не провлаче картице.

Ето, моје виђење :)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2015, 14:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Avg 2015, 14:14
Postovi: 3
Gazimestanac87 je napisao:
Људи, ако сте већ били на разговору и није вам се свидио пројекат, ок поштујем, али немојте да причате глупости другима, пустите нас који то стварно радимо да то урадимо и завршимо како треба, немојте нам подапињати ступицу. Нисам ни ја вјеровао као ни ви, ал сам провјерио и покушао и сад се нимало не кајем. Јуче нам је ушао мастер кард, лансиран је нови пројекат, небитно за вас, само вас молим немојте да причате глупости около како је лајонес превара, секта итд кад нико од вас није схватио идеју Лајонеса.


Registrovah se samo zbog ovoga, je l vidite narode koja je to oruzana bagra, sto reko Izet

Evo dokaza koliko se laze

Slika

Želimo da saopštimo da kompanija Lyoness nije nosilac licence Mastercard-a. Što se tiče prepaid kartice, ona radi sa jednim od Mastercard izdavača (posrednika). Tako da ne postoji direktan odnos između Mastercard-a i kompanije Lyoness. Isto važi i za glasine o spajanju Mastercard-a i Lyoness-a.

Ja stavih ovu sliku na jednu reklamu za lyoness i mastercard (to je preradjena mastercardova reklama), na poljskom je cini mi se na yt, expresno su mi izbrisali komentar :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2015, 14:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Nije prevara više od bilo koje banke ili bilo kakve slične profitno orijentisane posredničke institucije.

Uostalom...

viewtopic.php?p=2358336#p2358336

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2015, 15:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Avg 2015, 14:14
Postovi: 3
Opaa i Rapid progutao pricu ko i CZV. Pa sta ima veze, i telexfree je bio sponzor Botafoga pa prosle godine svi najebase i zavrsise iza resetaka. Ne piju ti ovakve price i ovakve slike vodu kod mene i ostalih ljudi koji imaju imalo mozga u glavi. Ja ti iznosim gore dokaz kako lyoness marketeri lazu (licno su mi pokazivali veliku mastercard karticu na prezentaciji gdje u uglu pise lyoness) i rekli da samo sto se nisu ujedinili, a evo oni kazu da nemaju veze sa njima. Dakle, laz, prevara, obmana od onog najnizes ljudskog sljama. Gade mi se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2015, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Ovi iz uprave CZV i Rapida su naivno i budalasto, jedni za drugima, nasjeli Lyoness bajkovitim pričama?
Ili su i jedni i drugi i treći u istom kolu?

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs