banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Sep 2011, 20:13 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Sep 2011, 10:16
Postovi: 6
nikoga ne ostavlja ravnodusnim. mnogi ga ne vole ni u republici srpskoj, ni u federaciji bih. sada objavljuje svoje tekstove i video zapise o kriminalu, na internetu.

http://www.slobodanvaskovic.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
meni duguje pare, tako da se i ja ubrajam u neravnodusne.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cWg8IBVxZkQ[/youtube]

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Budala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Steta sto nema vise ovakvih, koji se ne boje nikoga i nicega i koji problem nazivaju pravim imenom. Kakav je on kao covjek me apsolutno ne interesuje.. svidja mi se njegova drskost i pokusaj da kriminalce nazove pravim imenom.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Tek da vidis kada stane one krimose iz SDP-a prozivati...

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2011, 22:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
ajkula je napisao:
Steta sto nema vise ovakvih, koji se ne boje nikoga i nicega i koji problem nazivaju pravim imenom. Kakav je on kao covjek me apsolutno ne interesuje.. svidja mi se njegova drskost i pokusaj da kriminalce nazove pravim imenom.


Ovo stvarno nije drskost, jer je mnoge te stvari sam osmislio pa je i red da ih naziva kako hoce :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2011, 10:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Ja se baš pitao gdje je nestao IT Professional d.o.o. kad ne lezi vraže...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2011, 15:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Medijski četnici pokajnici

"Draži mi je Vasković kao medijski četnik-pokajnik, nego masa sluga, konformista i soft fašista po srpskim, hrvatskim i bošnjačkim medijima", veli uz borbeni poklič, željan obračuna sa neistomišljenicima, gerilac sarajevskog Online žurnala.


Citiraj:
Istine radi, treba na početku napomenuti da su možda najteže riječi na rastanku sa FTV-om došle upravo sa FTV-a, ali to se nekako zaboravlja, kao i da nije vlasnik "Avaza" otjerao Dušku Jurišić sa FTV-a nego rukovodstvo tog medija. Dakle, šta bi značilo rehabilitovati "četnika-pokajnika"? Isto što i dozvoliti legitiman medijski tretman pokajnici Haškog tribunala Biljani Plavšić. Ali to nije dobra analogija, jer Vasković se pokajao na pravom mjestu, na FTV-u, blateći Dodika, a Plavšićka u Hagu distancirajući se od Karadžića. "Glas Srpske" je objavio na naslovnoj stranici sliku Biljane Plavšić nakon dolaska iz Haga i time stekao kredibilitet lista "četnika od pera", a Vasković je napadao istinsku Karadžićevu opoziciju i time stekao kredibilitet "pokajnika". E šta je ovdje istinski princip i logički rezon teško je pretpostaviti. "Masa sluga" je, kako tvrdi sarajevski domoljubac i gerilac, danas angažovana u medijima, ali ne na svim nego samo na nekim. A ti neki mediji su: "Dnevni avaz", "Glas Srpske", RTRS, Poskok i SAFF. Hm, dakle ljudi okupljeni oko ovih medija su zlikovci ili teroristi, ili huškači, ili ... ima toga još. I ovih nekoliko nabrojanih kvalifikacija su dovoljne. Pa kako onda nazvati pravim imenom sve one medije koji uništavaju svaku ljudskost neistomišljenicima od kojih evo jedan upravo analiziramo? Da ih možda ne treba nazvati "jedina slobodna teritorija"? Kao što to za sebe čini Online žurnal - s pravom! To su slobodne teritorije oslobođene svake odgovornosti prema svima koji su izvan tima.

http://www.glassrpske.com/vijest/16/kol ... jnici.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 12:29 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Sep 2011, 10:16
Postovi: 6
zna li neko nesto o firmi it proffesional doo banja luka? da li je poslovao sa njima?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 15:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
U našoj državi uopšte nije problem nekoga isprozivati i nazvati raznim imenima, tako da nam pljuvačine ne nedostaje, a Vasković je samo jedan u nizu. Pravi problem našeg društva je što se ništa ne dešava nakon što novinari otkriju neki skandal ili aferu; priča se par dana, sud i tužilaštvo ne urade ništa i idemo dalje.. Tako da od pukog laprdanja, bez aktivnosti suda i tužilaštva, nikakve koristi nema.

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 15:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Frisky_Dingo je napisao:
meni duguje pare, tako da se i ja ubrajam u neravnodusne.


Rascisti racune ispred Delicije,vidjam ga u basti i ujutro i navece :boxing:

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 16:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Sep 2011, 10:16
Postovi: 6
Hercegovac je napisao:
U našoj državi uopšte nije problem nekoga isprozivati i nazvati raznim imenima, tako da nam pljuvačine ne nedostaje, a Vasković je samo jedan u nizu. Pravi problem našeg društva je što se ništa ne dešava nakon što novinari otkriju neki skandal ili aferu; priča se par dana, sud i tužilaštvo ne urade ništa i idemo dalje.. Tako da od pukog laprdanja, bez aktivnosti suda i tužilaštva, nikakve koristi nema.


tacno. ili se novinare treba osuditi za klevetu, ili se one o kojima izvjestavaju trebaju osuditi za djela koja su pocinili.
kod nas nema krivice ni za jedne ni za druge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 18:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
A sta cemo sa ''novinarima reketasima'' koji su i sami radili ono za sta druge optuzuju i to pre njih? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 19:15 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Sep 2011, 10:16
Postovi: 6
The_new_Statesman je napisao:
A sta cemo sa ''novinarima reketasima'' koji su i sami radili ono za sta druge optuzuju i to pre njih? :lol:



ako imas dokaza za to, podnesi prijavu nadleznim organima, u suprotnosti i ti postajes kao i oni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 19:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Upravo tako. Kao što rekoh, da pravosuđe funkcioniše sve bi bilo mnogo bolje i u novinarstvu i politici.

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
ajkula je napisao:
Steta sto nema vise ovakvih, koji se ne boje nikoga i nicega i koji problem nazivaju pravim imenom. Kakav je on kao covjek me apsolutno ne interesuje.. svidja mi se njegova drskost i pokusaj da kriminalce nazove pravim imenom.



I meni se sviđa kad nema nedodirljivih egoista.
Međutim, naša državica je mala i nema slobode.
Ubijeni u pojam.
Ubijeni.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 20:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
domaci_cartman je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
A sta cemo sa ''novinarima reketasima'' koji su i sami radili ono za sta druge optuzuju i to pre njih? :lol:



ako imas dokaza za to, podnesi prijavu nadleznim organima, u suprotnosti i ti postajes kao i oni


Oplakah :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 21:17 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Sep 2011, 10:16
Postovi: 6
lako je pricati na forumu onako napamet, jeli?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Nista lakse nego u kameru...

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs