banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 24 Feb 2022, 12:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Clear data radi reset svih podešavanja, praktično kao da si nanovo instalirao aplikaciju.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 24 Feb 2022, 13:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Eto uradio, ali opet im ne radi aktivacija sms kodom tako da moram ih zvati prvo za kodove pa tek onda kukati što nema plaćanja bez poziva i kartice aktivirane u app.

Hvala vam svima, jebašte me, stati pa gledati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 24 Feb 2022, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Ne radi sms aktivacija, pisao sam gore. Razocaran sam sa aplikacijom nakon 2 mjeseca. Mislio sam da sve sto nude i imaju u uputstvu da i radi. A ono pola stvari ne radi, jedino sto je vizuelno ok.

Najveca zamjerka je ovo knjizenje sredstava ili sta vec, nije kao u NLB da vidis odmah odliv sa racuna. Vec mozgaj po rezervisanim sredstvima itd. Tab potrosnja mi ne radi (ios uredjaj). E uplatnicu aktivirao, lijepo tamo pise sifra pretplatnika, ja upisao od mtela sifru pretplatnika, i nigdje racuna. Pisao im i kazu moram upisati broj telefona 38765… a ne sifru pretplatnika, kreteni. Nema notifikacija kad bude neki priliv ili odliv, nista se ne desava, stalno moram gledati sta i kako. Sms aktivacija ne radi. Znaci sve u svemu samo je app vizuelno ok i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 24 Feb 2022, 23:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Riješio sam ali i dalje ne vjerujem...

Iako sam imao najnoviju verziju aplikacije ništa od ovog nije radilo. Danas instaliram opet, nazovem njih, daju mi kodove i kad sam ušao sve radi normalno.

- Plaćanje na netu, potvrda uredno stiže.
- Drugu karticu sada prikazuje i sve informacije vezano za nju
- Sad je vidljivo i stanje kredita


I dalje ostaje zamjerka što stanje o odlivu sa računa kasni danima (plaćanje, bankomat itd...)


Ako opet nekad u budućnosti bude da nakon apdejta treba instalirati nanovo i sve ispočetka, tačno ih treba zapaliti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 25 Feb 2022, 00:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
Da, i meni je to najveća zamjerka, i mnogo im je ljudi to prigovaralo, nevjerovatno je da to više ne naprave.

@vojopd

Ja dobijam notifikaciju za priliv. A za odliv nema i svakako je besmisleno dok ne naprave ove transakcije da se odmah prikazuju.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 25 Feb 2022, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Onda je ono sto je i svima problem. Na androidu sve fercera, a sa ios-om se bore. Smecari


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 27 Feb 2022, 20:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Izgleda da je u NLB Banci od 01.01. cijena za sms uslugu 0,15KM bez obzira na broj poruka koje korisnik mjesečno primi o prilivu ili odlivu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 10:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Neka su i to “ukinuli”. Znaci vise nije samo 1 poruka 0.15pf? Znam ljude kojima je mrsko otici u banku i ugasiti sms o odlivu, a ostavis samo priliv. I mjesecno dobijali po 5-6-7 KM za sms plus ostale naknade.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 10:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Zna li neko kolika je provizija za bank2bank transfer para? Racun na racun.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 10:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 592
bogata_sirotinja je napisao:
Izgleda da je u NLB Banci od 01.01. cijena za sms uslugu 0,15KM bez obzira na broj poruka koje korisnik mjesečno primi o prilivu ili odlivu.


Čuj to. Meni su 31.01. uzeli sa računa 1.05 za SMS poruke u januaru...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 11:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
A vidiš, meni su skinuli samo 0,15KM iako imam samo poruke o prilivu i tokom januara sam ih imao 3 ili 4.
Takodje, u pdf sa naknadama NLB Banke, pod stavkom sms usluga više ne piše 0,15KM/po poruci nego samo 0,15KM. Vidjećemo danas koliko će skinuti...

@Archangel U kojoj su banci računi? Ako su oba u NLB, provizija je 0,45 ili 0,50KM putem el./mob. bankarstva ili sms plaćanjem. Ako vršiš prenos na šalteru banke, onda naknada zavisi od iznosa kojeg prenosiš/uplaćuješ a kreće se od 1,20KM pa na više.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 11:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Izmedju dve banke, i jedino sto sam nasao googlajuci je SberBH, kazu 4km na iznos do 10hiljada...

Ako se ne placa u zavisnosti od iznosa, to je super (ovaj primjer sto si naveo za mobilno)..

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 11:46 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Sad nešto bacih oko na tarife i naknade NLB Banke, i izgleda da su se kod mene u januaru zeznuli. U pdf-u i dalje stoji 0,15KM po poruci za m:tel mrežu a 0,20KM za ostale mreže.
Meni su skinuli samo 0,15KM a što je još čudnije, broj sam prenio iz m:tel-a u haloo i cijelo vrijeme oni su mi naplaćivali po tarifi za m:tel korisnike. Vidjećemo šta će biti danas...

@Archangel Ako iz NLB Banke uplaćuješ na račune druge banke, na šalteru ili elektronski, provizija je promjenjiva i zavisi od iznosa uplate. 0,80KM je za uplate do 100KM elektronskim putem. Imaš sve navedeno u pdf-u provizije i naknade. Ovo tvoje se odnosi na eksterne uplate...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
bogata_sirotinja je napisao:
@Archangel Ako iz NLB Banke uplaćuješ na račune druge banke, na šalteru ili elektronski, provizija je promjenjiva i zavisi od iznosa uplate. 0,80KM je za uplate do 100KM elektronskim putem. Imaš sve navedeno u pdf-u provizije i naknade. Ovo tvoje se odnosi na eksterne uplate...


Hvala, to je to... trebalo mi samo za referencu otprilike koliko se krece...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
u Prokredit j bilo 1KM do 10k transakcije

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 28 Feb 2022, 19:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
bogata_sirotinja je napisao:
Sad nešto bacih oko na tarife i naknade NLB Banke, i izgleda da su se kod mene u januaru zeznuli. U pdf-u i dalje stoji 0,15KM po poruci za m:tel mrežu a 0,20KM za ostale mreže.
Meni su skinuli samo 0,15KM a što je još čudnije, broj sam prenio iz m:tel-a u haloo i cijelo vrijeme oni su mi naplaćivali po tarifi za m:tel korisnike. Vidjećemo šta će biti danas...

@Archangel Ako iz NLB Banke uplaćuješ na račune druge banke, na šalteru ili elektronski, provizija je promjenjiva i zavisi od iznosa uplate. 0,80KM je za uplate do 100KM elektronskim putem. Imaš sve navedeno u pdf-u provizije i naknade. Ovo tvoje se odnosi na eksterne uplate...


Meni je skinulo 1,20KM danas za SMS. Obicno bude tako nesto. Nije neka para, ali je bezobrazno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 04 Mar 2022, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
https://twitter.com/ZeljkoRaljic/status ... EkOyg&s=09

Narod je bas bas popucao zivota mi. Vec 7 dana ne mogu podici nove kartice jer je red od 8-15 nemoguc.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 10 Mar 2022, 13:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Unicredit:

Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbor banke
PostPoslato: 10 Mar 2022, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1874
Lokacija: Источно Сарајево
A ne mogu da vjerujem da je potrebno toliko vremena da se uvede prikaz neproknjiženih transakcija. Pa moraju ih već imati u bazi podataka, samo ih prikaži, kao da je to neka nauka.

Ovo za slanje kodova, šta je to? Ono da aktiviraš aplikaciju bez da njih zoveš?

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Izbor banke
PostPoslato: 10 Mar 2022, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Na Androidu notifikacije rade normalno kad legne plata i slicno, na iOS-u ne. Nema notifikacija kad stigne e-uplatnica to ce razmotriti kao. Da, aktivacija je ono sto pise da ima kad obrises app pa opet instaliras. U sustini sve sto su reklamirali za mbank nije radilo na ios-u, pa ni taj tab potrosnja. Eto 3 mjeseca sam u banci, a 24.02. prijavio ove nedostatke. Samo da srede to knjizenje, nervira me kad se placa vise stvari ili ako je u stranoj valuti, pa prebaci tamo pa ovamo pa dodaj 1% naknadu, stvarno zajeb..cija.

Mastercard je na stranici .ba dodao dio i uputstvo kao sa placanjem Apple Pay. Ne znam da li su to copy paste uradili pa eto nek ima ili mozda i mi dobijemo naredne 2-3 godine Apple Pay u sta sumnjam.

Kad rijese ovo sa knjizenjem onda je aplikacija za android stvarno kompletna sto se tice nasih banaka u RS i bice top. A mi levati na ios-u cemo sacekati.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 577 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs