banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: razmjena studenata
PostPoslato: 08 Jul 2004, 12:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
ima li neko iskustva s tim? ako ima, nek' nam malo opricha kako, shta, koja zemlja je bila u pitanju, i kako to funkcionishe kad se vec ode tamo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Jul 2004, 13:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 14:17
Postovi: 107
Lokacija: Banja Luka/Beograd
e isla sam ja jedne godine... al to je bio vise kamp (summer school) nego neko ozbiljno studiranje, ljudi odavde (jugoistochna evropa) su isli u USAu a njihova omladina je dolazila ovamo...slatko...nema sta...inace, moje iskusto je ono, totalno pozitivno, i ako su bash zainteresovana za to, onda se trebash obratiti SORSh fondaciji..preko njih sam ja isla...a bave se oni svachim.... u sv.sl. pametni i snalaznjivi studenti mogu to doooooooobro da iskoriste!..

_________________
Jubbooko sa Negrass


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2004, 14:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
pa sta se tu ima reci
svake godine postoje razlicite zemlje za razlicite fakultete
kad odes tamo koliko sam upoznat domacini iz njihove verzije IAESTE-a te docekaju, objasne ti sistem kako se kod njih radi, dobijes smjestaj u domu,....
isto tako ako polazes kod njih ispite bilo je da ih priznaju kod nas

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2017, 12:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2011, 19:57
Postovi: 258
I tako, 13 godina poslije.. sta je sa ovim u Republici Srpskoj? Nikoga nisam srela ikada odavde da je bio na nekom programu. Znam omladine iz Srbije sa nevjerovatnim iskustvima i odusevljenjem koji su me sarmirali svojim entuzijazmom. Ni gugl mi nije rekao nesto konkretno o ovim programima koji bi eventualno bili pristupacni nasim studentima. Ili daj Boze lose guglam ili ne mogu da vjerujem gdje zivim. ¿Qué está pasando?

_________________
But when kids start screaming like are they playing? Are they being murdered??? Who knows!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2017, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Jesi li guglala Iaeste?

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2017, 13:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
maybeElisha_maybe je napisao:
I tako, 13 godina poslije.. sta je sa ovim u Republici Srpskoj? Nikoga nisam srela ikada odavde da je bio na nekom programu. Znam omladine iz Srbije sa nevjerovatnim iskustvima i odusevljenjem koji su me sarmirali svojim entuzijazmom. Ni gugl mi nije rekao nesto konkretno o ovim programima koji bi eventualno bili pristupacni nasim studentima. Ili daj Boze lose guglam ili ne mogu da vjerujem gdje zivim. ¿Qué está pasando?

Nidje veze, svake godine se organizuju razmjene najvise po evropi, a ja znam ljude koji idu/su isli u brazil, rusiju. Sad na jesen idu momak i cura u Rusiju i cura u Brazil. Sad to je sve vezano za medicinu preko samsic-a, za ostale fakultete ne znam

Послато са Nexus 5 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2017, 14:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2014, 19:45
Postovi: 199
Može li mi neko reći kako se biraju studenti, koliko dugo traje razmjena, da li se biraju studenti sa svih ciklusa i koliko se studenata bira?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs