banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jun 2012, 11:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Jan 2011, 11:24
Postovi: 7
Išla sam u Dialogos nekoliko godina,pa sam se prebacila u Kembridž i mnogo sam zadovoljna.Po pitanju cijene su prilično jeftiniji,raspolažu bibliotekom koju mogu da koriste sadašnji i bivši polaznici i imaju razne aktivnosti i ponude.:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2012, 03:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ovo je dobro za kod kuće, samo da je besplatno skinuti sa neta. Ako neko slučajno ima link od ovoga da se besplatno downloaduje pošaljite mi privatnom porukom:
http://www.govoriteliengleski.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2012, 10:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
Engleski i teretena u kući su dve stvari na koje me najteže natjerati :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2012, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Prvo da kazem da sam u svom zivotu prosao razne kurseve engleskog jezika...vecina u dialogosu...medjutim,zavrsio sam sa tim u drugom srednje,a to je bilo tamo 2000/2001...u tom momentu engleskim sam vladao hako dobro,medjutim...godine nekoriscenja jezika su ucinile svoje,tako da sam poprilicno zaribao,u odnosu na ranije...sto osetim i sam...zanima me gde se moze uzeti intenzivni kurs,fokusiran na finansije i ekonomiju...npr..da imam bar 4 termina sedmicno,1 na 1...ima li ko iskustva,koja je skola najbolja,koja jr najpovoljnija..itd...zahvalan sam na svakoj pomoci !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
ako hoćeš najjeftinije: https://www.facebook.com/events/182491825214799/

Imaš klasični a spominju i biznis. Ne očekujem nešto extra za 100km, al možda korisnije utrošene pare i 2 mjeseca nego dvaput se napiti :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ma jok...ima li kakva opcija intenzivni kurs..ali 1 na 1...nije bitno da je najjeftiniji...bitno mi je 1-1 i da ne bar 4 puta sedmicno..da to sprzim za mesec dana


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
plati neku privatnu učiteljicu, al gledaj da bude ružna :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 16:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
@wizzy, a možda bi bilo dobro da prvo poradiš na srpskom jeziku? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
cova pise sa telefona, uklonio potpis, imaj srca.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 16:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
dtkbl je napisao:
cova pise sa telefona, uklonio potpis, imaj srca.


Ne mogu, takav sam. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2012, 17:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Hvala dtkbl...drzimo se i dalje teme...bio bih zahvalan na uputama...ako je neko isao na slicno nesto....pozzz iz pule :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2012, 11:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Jul 2012, 10:41
Postovi: 1
Išao sam i u Dialogos i u Cambridge i u Oxford škole jezika u BL i mogu samo reći da je to jedna velika otimačina para, na kraju sam prešao na privatne časove, koji su istina skuplji, ali časovi su efikasniji, a knjige se duplo brže prelaze :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2012, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
Ja sam prezadovoljan Cambridge-om i face2face programom!

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2012, 22:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Jun 2012, 18:14
Postovi: 1
Dialogos ima jezičke laboratorije, koriste se kompjuteri i pametne na času i dosta zanimljivog dodatnog materijala. Posle svake lekcije se polaže test na kome morate imati barem 60% tačnih odgovora i bar toliko redovnog pohađanja. Meni se sviđa jer imaju veoma ozbiljan pristup u radu i svi predavači engleskog su zaista profesori engleskog, a ne kursisti što je slučaj sa mnogim školama koje nemaju dovoljno para da plate prave predavače.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 21:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Avg 2012, 20:39
Postovi: 3
Voajer gdje treba da dodjem.Ko si ti mozda te poznajem,ako predajes engleski.Isao sam u mnoge skole u Banjaluci i naucio sam ga dobro.Poznaje li mozda ko profesore s radnickog univerziteta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 14:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Dec 2012, 14:42
Postovi: 2
Zanima me kakva je trenutna situacija sa kursevima? Čula sam da Kembridž mije kao prije?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 22:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ja sam ove godine zavrsio CAE na Cambridgeu i polozio ga sa A.
Veoma sam zadovoljan skolom. Mislim da niko nema uslove kao Cambridge, jos ako vas potrefi Slobo - onda vam se sve poklopilo... Preporuka za Cambridge i Dialogos, s naglaskom da postoje i jeftiniji kursevi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2012, 12:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Dec 2012, 14:42
Postovi: 2
Čula sam da Dialogos ima laboratorije, u svakoj učionici projektor i da su grupe manje. U Kembridžu kažu da neki rade iz kopija knjiga i da ima grupa sa po 17 i 18 polaznika. U Dialogosu su manje grupe i broj časova po kursu je veći.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2012, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4364
Citiraj:
U Kembridžu kažu da neki rade iz kopija knjiga i da ima grupa sa po 17 i 18 polaznika

potpuno netačno, ja se htio provući sa kopijama prošle godine, kad me nisu izbacili. Što se tiče grupa nikad nisam bio u više od 10.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2013, 00:53 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jan 2013, 00:41
Postovi: 2
to u vezi Cambridge centra je dobra propaganda,rade na tome i na osnovu toga dizu sebi cijenu,i tamo ima profesora kod kojih ne bih preporucila da idete,ima jedna Dijana mislim Jujic da je prezime,izgovor joj je los,ima cudan glas a i nesto se nije pripremala za casove kad je meni predavala,dakle svagdje ima dobrih i onih losijih predavaca,i poenta kod svih tih skola stranih jezika je da uvijek se sve svodi na samostalno ucenje,koliko ste motivisani i koliko sami mozete postici,oni vam daju smjernice a vi sami radite... 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs