banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jul 2011, 14:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evil_Dead je napisao:
Имам диплому истог. :)

A ko nema?
Filozofski faks ide jako glatko ako si u dobrim odnosima sa osobom u studentskoj službi...Ako njoj staneš na žulj, napraviće ti od života pakao. S druge strane, ako si dobvar s njom, ona ti nekad puno stvari obavi...Ja sam izabrao opciju br 2. Jest da u početku teže ide, al kasnije....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2011, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Džontra je napisao:
Evil_Dead je napisao:
Имам диплому истог. :)

A ko nema?
Filozofski faks ide jako glatko ako si u dobrim odnosima sa osobom u studentskoj službi...Ako njoj staneš na žulj, napraviće ti od života pakao. S druge strane, ako si dobvar s njom, ona ti nekad puno stvari obavi...Ja sam izabrao opciju br 2. Jest da u početku teže ide, al kasnije....

Ахахахаха... јел то неко прозива Тукицу? :lol:

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2011, 14:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Vukosava je carica...to što vi nemate pojma kako s njom, to je vaš problem...Još da se ne zove Vukosava...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2011, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Што? Баш лијепо традиционално, ратарско-сточарско име... Као и Руменка уосталом. :)
Ма, добар сам ја с њом... ал није она са мном, нити са својим послом (у који улази испијање кафа у бифеу и константно одсуство из канцеларије)... Цурица заради сваку марку свог дебело преплаћеног и савршено непотребног посла... ;)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Upis na fakultet
PostPoslato: 29 Avg 2011, 16:16 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Okt 2009, 14:49
Postovi: 5
Do kad se mogu predati papiri za drugi upisni rok? Ima li prijemnog na Filozofskom?

Šta je sa web sajtom FF-a? Hoću da provjerim koliko je slobodnih mjesta ostalo i na kojim odsjecima ali na http://www.ffbl.edu.rs nema ama baš ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upis na fakultet
PostPoslato: 29 Avg 2011, 16:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2011, 14:07
Postovi: 134
Lokacija: Nova Varos
ovo je napisao jedan admin na facebook grupi PMFa:

"Drugi upisni rok:

Prijavljivanje kandidata za drugi upisni rok na visokoškolskim ustanovama u RS, na kojima ima slobodnih mjesta počinje 29. avgusta, a završava se 2. septembra. Polaganje prijemnog ispita je 5. septembra, a objavljivanje rezultata 7. septembra, dok će se upis svih primljenih obaviti u periodu od 12. do 16. septembra."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2011, 10:22 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2011, 10:19
Postovi: 6
Cao ljudi. Prijemni je za par dana, i ja treba da se spremim. Zna li neko sta treba da se uci za prijemni? Srpski jezik (neke osnove i gramatika) , ali sta treba za fil ? Iz koje knjige ucim, sta mi je osnovno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2011, 10:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Rano si se i sjetila...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2011, 10:33 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2011, 10:19
Postovi: 6
mrkvica je napisao:
Rano si se i sjetila...

Bolje ikad nego nikad :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2011, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Vjerovatno Filozofija iz gimnazije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2011, 14:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2011, 14:07
Postovi: 134
Lokacija: Nova Varos
u "Vodic za studente 2011/2012." pise da su za prijemni srpski jezik i filozofija. Sigurno se koriste knjige iz gimnazije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2011, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
mrkvica je napisao:
Rano si se i sjetila...

Nikad nije kasno :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2011, 15:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Il gimnazija, il nađi neku knjigu ono "filozofija for dummies", pošto su neka manje više površna pitanje Tipa: ko je rekao "čovjek je čovjeku vuk" ili "Sokrat je dijalektiku smatrao čime?"

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Avg 2011, 16:17 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
joj mogao bi se i ja vratiti na filozofski da ga zavrsim... :D

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 13:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Avg 2010, 14:40
Postovi: 23
Da li je psihologija i srpski jezik za prijemni na odsjeku psihologije? Cula sam da je bas tesko upasti na ovaj smjer.Zanima me koliko ima istine u tome ? Imam prosjek iz srednje 4,7 ,kolike su mi sanse ?
I jos jedno pitanje-da li se mogu prebaciti sa 1. semestra medicine u 2. semestar psihologije ? Koliko je to komplikovano i zahtjevno,s tim da ih ima samo 30 i da nemam nijedan srodan predmet na medicini (osim anatomije) ? Imala sam dobro rang mjesto ovamo na medicini,da li bi mi to pomoglo ista ?
Ako neko ima neke "svjezije" i konkretnije informacije,bila bih mnogo zahvalna da neko napise,hitno mi je. Planiram da odem do studentske sluzbe nakon pauze,ali bih da cujem i vasa misljenja... Unaprijed hvala.

_________________
Upućuje mi pogled kao dodir na tren! Hej- al' tren jako dug! ;-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2012, 00:25 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Jun 2011, 14:46
Postovi: 6
Pa jeste se malo teze upisati, ali ti imas dobar prosjek :) Jos uradis prijemni malo bolje, i ne moras se brinuti.. A i uvijek prosire spisak.. Na prijemnom je psihologija, srpski ja msm i test inteligencije :) Kazu da nije tesko.. A sto se tice prebacivanje, to nzm :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2012, 01:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Bolje ostani kod kuce nego da se zajebavas sa ovim 4-5 godina. Mislim, jesmo mi lud narod ali ovoliko psihologa koliko oni stancaju zaista nikom ne treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2012, 12:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Avg 2010, 14:40
Postovi: 23
Bila sam neki dan na filozofskom,raspitivala se za prebacivanje na psihologiju.Rekli su da ne mogu,da se navodno do sada niko nije prebacivao sa nekog drugog faxa kod njih,osim npr. sa psihologije u nekom drugom gradu ovdje u BL. Ukratko,mora se polagati prijemni u julu.Za prijemni je test inteligencije i psihologija.Medjutim cula sam da postoje nekakve skripte u njihovoj skriptarnici ili gdje vec...pa vrijedi i to potraziti. Eto,da "pridonesem" malo sa aktuelnim stanjem i informacijama o (ne)mogucnostima prebacivanja,ako nekad neko bude imao slicne nedoumice!
I jos par pitanja... Zna li mozda neko tacno iz koje se knjige sprema psihologija? Ja imam nekakvu od P.Stojakovica za 2. gimnazije,moze li proci to ? Znam da je u principu gradivo isto u svim knjigama,ali da li je dovoljno spremiti tu knjigu za prijemni ? Koliko se vremenski radi prijemni ? Kakva je atmosfera na fakultetu ? Kakvi su profesori,gradivo,predavanja?
Ajmoo ovi "noviji", a i "stariji" studenti,da cujem sta god ! :D Sigurno imate sta za reci ! :D

_________________
Upućuje mi pogled kao dodir na tren! Hej- al' tren jako dug! ;-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 15:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Jan 2012, 23:21
Postovi: 6
Molim vas, može li neko sa psihologije da mi pošalje svoj msn ili facebook profil, ovdje ili kao privatnu poruku ? Trebaju mi informacije vezane za prijemni i istudiranje jer planiram da je upišem ove godine a vidim ovdje na forumu se slabo nešto postuje i odgovara na pitanja. Imaju kao stotine nekih siteova a nijedan ne služi svojoj funkciji. Bio bih puno zahvalan a slijedila bi i neka "čast" ako upadnem :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Evo de pitaj ovdje, ja ću se potruditi da ti odgovorim šta budem znala.
Privatni profili su strogo čuvana tajna koja se ne odaje svakom voajeru koji naiđe, to mora da se zasluži

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs