banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Dec 2016, 21:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Saljem ti sutra.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2016, 10:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Dec 2016, 14:22
Postovi: 2
Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2017, 15:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Jan 2017, 15:14
Postovi: 2
Pozdrav,ja sam iz Istocnog Sarajeva. zanima me ima li iko pitanja i skriptu za polaganje strucnog izpita za medicinsku sestru u Banja Luci. Staz mi je pri kraju,uskoro trebam polagati. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2017, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Pitanja ces dobiti u ministarstvu kada prijavis ispit i ne treba ti vise vremena za pripremanje... Sve se samo ponovi/procita... nemas nista novo za uciti.. Opusteno ;-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 17:16 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Jan 2017, 15:14
Postovi: 2
Da li neko ima odgovore na ova pitanja iz strunog dijela drzavnog ispita za medicinske sestre u Banja Luci:
uloga medicinske sestre u zajednici, hidricne infekcije i sve u vezi njih, migracije i zdravstveni problemi vezani za migracije, sprecavanje i suzbijanje zaraznih bolesti. Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2017, 10:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Avg 2017, 10:26
Postovi: 2
Molio bih za pomoc, trebam naredni mjesec polagati strucni ispit u BL, imam knjigu koja je blizu 600 strana, sto mi se cini preobimnim, moze li mi neko reci sta konkretno bude i da li imate skriptu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2017, 13:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Nov 2017, 12:53
Postovi: 1
Pozdrav! Zanima me da li je neko u skorije vrijeme polagao strucni ispit za rad u drzavnoj upravi sa srednjom skolom? Da mi objasni postupak kako sta ? Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2017, 09:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Dec 2017, 09:13
Postovi: 1
Negdje sam pročitao ali ne mogu to naći ni potvrditi korz pravilnike. Da li doktori nauka moraju polagati državni ispit ili su oslobođeni?

Doktorirao sam u Hrvatskoj ali po bolonjskom sistemu!


Zanima me situacija i za Federaciju i za RS i za Brčko distrikt.

Hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2018, 11:17 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Avg 2017, 10:26
Postovi: 2
Da li neko polagao u Brckom strucni ispit, molim za iskustva?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2018, 16:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Jan 2018, 16:09
Postovi: 1
Polagao sam 2016. godine ispit u Brckom, nije nista strasno na ispitu, ali jednostavno morate znati stvarno o cemu se radi da bi prosli, nije formalnost. Sastoji se od 5 ispita, to je nekih 120 strana. sto se tice najtezeg ispita, to je upravni postupak i upravni spor, tako svi kazu. Mada, ja iksreno nisam imao poteskoca, zena me je pitala osnovna pitanja i to je to. Na skripti recimo ima 15 stavni da se nabroji, nije potrebno nabrojati svih 15, recimo, 6-9 je dovoljno, ako ljudi vide da znate, onda vas prekinu na petom nabrajanju. Najlaksi ispit je kancelarijsko poslovanje, izaberete sebi 3 pitanja, naravno nemojte, jedno za drugim, nego recimo 1, 25 i 30 poglavlje... Morate znati oosnovno i da znate srz da bi prosli, nije tesko, predlazem da idete u Brcko. Pozdrav
Pisite, ako vam bilo sta treba u vezi ovoga, imam i skriptu, pa vam mogu proslijediti na mail. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2018, 14:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Mar 2018, 14:04
Postovi: 1
Da li je iko u skorije vrijeme polagao Stručni ispit za rad u organima državne uprave RS, u Banja Luci? Iskustva?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2018, 07:52 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2016, 14:40
Postovi: 31
Goran Lukic je napisao:
Polagao sam 2016. godine ispit u Brckom, nije nista strasno na ispitu, ali jednostavno morate znati stvarno o cemu se radi da bi prosli, nije formalnost. Sastoji se od 5 ispita, to je nekih 120 strana. sto se tice najtezeg ispita, to je upravni postupak i upravni spor, tako svi kazu. Mada, ja iksreno nisam imao poteskoca, zena me je pitala osnovna pitanja i to je to. Na skripti recimo ima 15 stavni da se nabroji, nije potrebno nabrojati svih 15, recimo, 6-9 je dovoljno, ako ljudi vide da znate, onda vas prekinu na petom nabrajanju. Najlaksi ispit je kancelarijsko poslovanje, izaberete sebi 3 pitanja, naravno nemojte, jedno za drugim, nego recimo 1, 25 i 30 poglavlje... Morate znati oosnovno i da znate srz da bi prosli, nije tesko, predlazem da idete u Brcko. Pozdrav
Pisite, ako vam bilo sta treba u vezi ovoga, imam i skriptu, pa vam mogu proslijediti na mail. :D



Mozes li i meni poslati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2018, 20:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Avg 2018, 20:29
Postovi: 2
Pozdrav svima!
Može li mi neko ko je polagao stručni ispit objasniti koja je procedura oko polaganja stručnog ispita? Ako sam dobro shvatio nakon odrađenog pripravničkog od jedne godine, podnosi se prijava za polaganje stručnog ispita koja se razmatra i ispituje se ispunjenost uslova za polaganje. Isto tako sam čuo da je potrebno uraditi projektni zadatak koji zadaje mentor sa ADU, pa me interesuje detaljnije da mi ako može neko objasniti šta je potrebno raditi u tom radu tj. šta treba da sadrži i od čega se sastoji i koja literatura se koristi ( da li se dobije na ADU ili je potrebno da je kandidati sami prikupljaju )? Koliko sam shvatio rok za izradu rada je 45 dana? I kada se rad brani, da li isti dan kada se vrši polaganje usmenog dijela iz onih pet oblasti ili je to potrebno ranije odbraniti? Da li je prije usmenog dijela potrebno raditi pismeni i ako se radi, šta se radi? U pitanju je saobraćaj drumskog smjera ( 240 ects ).
Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Avg 2018, 21:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Ukucaj u pretragu na forumu strucni ispit ili tako nešto, mislim da ima tema o tome.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Avg 2018, 20:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Avg 2018, 20:29
Postovi: 2
blaf77 je napisao:
Ukucaj u pretragu na forumu strucni ispit ili tako nešto, mislim da ima tema o tome.


Jesam ali nisam dobio informacije koje sam naveo da me interesuju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2018, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
@mrkassker

Oko predaje dokumenata si dobro cuo. Kada ti dodjele mentora, odes kod njega i sve se dogovorite. On ce ti dati temu na koju trebas napraviti rad/projekat i usmjeriti te na sta da obratis paznju i kako taj rad treba izgledati. Vecina mentora su ok za saradnju, tako da ako imas vec nekih radova/projekata mozes se dogovoriti sa njima da to prekrojis/doradis pa ne gubis puno vremena na njegovoj izradi. Isti dan kad polazes opsti pravni dio polazes i ovaj strucni. Imas komisiju i ona ti postavlja pitanja oko tvog rada i to je to. Nema nista pismeno koliko znam.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2018, 14:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Okt 2018, 14:38
Postovi: 1
Dobar dan,gdje je moguce pronaci svu potrebnu literaturu za polaganje drzavnog ispita-Diplomirana medicinska sestra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2020, 07:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Da li moze posluziti skripta sa Scribda, ima oko 100+ strana za polaganje strucnog za VSS u Brckom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2020, 08:05 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ako ga do sada nije položila do sada i ne treba.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2020, 13:25 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
Svima koji su položili sretno i brzo uhljebljenje!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs