banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 07:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jun 2004, 12:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2004, 18:32
Postovi: 43
Ah ucenje.Ovih dana to radim... Uzas!Ne ide nikako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2004, 10:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 14:17
Postovi: 107
Lokacija: Banja Luka/Beograd
ne kontam zasto je ljudima sjest i uciti toooooooooooooliki problem...pa jbmu, zasto si upisao/la taj faks ili sta vec ako te to ne intersuje???... jer tvrdim da ako te nesto uistinu interesuje i ako nechim bash bash zelish da se bavis kad zavrshish taj isti fakultet da tu ne bi trebalo biti problema s uchenjem (osim ako je neki smarajuci tzv.nebitni, za tvoju profesiju, predment u pitanju) .... a ima ono...faklutet nije obavezan kao ni sr.shk...pa eto.... hihihihi :D

_________________
Jubbooko sa Negrass


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2004, 11:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ako studira ovdje u BL potpuno ga razumijem
ucis k`o konj i dodjes na ispit pa te profa pocne da zajebava i obori te i ubije ti zelju za ucenjem
i tako se prica ponavlja u krug

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2004, 11:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 14:17
Postovi: 107
Lokacija: Banja Luka/Beograd
a zasto bi te profa zajebavo ako si ti navodno nauchio??? chemu takav stav??..pa poshalji onda i ti njega u pm...hihihi.....hvala bogu pa ovdje nema toga!...barem ne na mom faksu a nisam ni chula kod drugih ljudi da postoje takvi "kiksevi"...

_________________
Jubbooko sa Negrass


Poslednji put menjao ...:: _moa_ ::... dana 30 Jun 2004, 11:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2004, 14:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
zasto bi me zajebavao ? pa k`o sto je jedan rekao moze mu se
to su ti stvari koje ti uljepsavaju studiranje u BiH

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2004, 19:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2004, 18:32
Postovi: 43
Kod mene na faxu je sasvim normalno da naucis i odes na ispit i padnes.Ja sam u prvi mah mislila da su to price onih ljudi koji jednostavno idu na ispit nespremni ali nije istina.Glupost je kada dobijes pitanje i za neke stvari si 100% siguran a onda ti neka budala od profesora tvrdi da to nije tako i sta ti da radis!!???A to mi se desavalo narocito u poslednje vrijeme od pojedinih,ne svi-cast izuzecima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2004, 11:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 14:17
Postovi: 107
Lokacija: Banja Luka/Beograd
e ovo sad sto cu ti reci nema veze s mozgom...al nije ni bitno...eo pazi prichu.....imam jednu prijeteljicu na pravu...pa ono, kaze kako ju je na ispitu neki prof pitao jedno pitanje koje navodno ne postoji u knjizi i ona mu je naravno dala odgovor koji, jel, isto tako ne postoji, tj. lupetala je nesto...i dobila je 7, chak sta vise on je bio vrlo zadovoljna njenim odgovorom...eto tako ti je to...a ona je inace u bl...

_________________
Jubbooko sa Negrass


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jul 2004, 14:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
Pipile je napisao:
Kod mene na faxu je sasvim normalno da naucis i odes na ispit i padnes.Ja sam u prvi mah mislila da su to price onih ljudi koji jednostavno idu na ispit nespremni ali nije istina.


i na mom faxu je to sasvim uobichajeno ….dobro uradish pismeni i padnesh, zato shto profesor mora oboriti odredjen broj ljudi …to i sami asistenti priznaju ..srecom josh mi se nije tako shta desilo, ali mojoj drugarici jeste…. izashla 1. put na ispit, bash ga dugo uchila, super uradila i pala ..2. put izadje, samo pochne pisati o temi i namjerno, da vidi shta ce biti, nastavi o tome kako njena baba pravi pekmez(!!!), ispishe hrpu listova i 'ladno polozhi :) …fazon je u tome shto je prof. '25. godishte, znachi bash je njemu onako starom stalo do toga da chita one nashe zhvrljotine ..jednostavno se odredi koliko ce u kom roku proci, koliko pasti, a u sushtini svi ga polozhe u septembru
naravno, nije na svim predmetima tako, ali ipak se nadje…
horror… :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jul 2004, 15:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2004, 18:32
Postovi: 43
Najgore je to sto ja nisam dobila pitanje koje ne postoji u knjizi i sto sam tacno odgovorila na postavljeno pitanje,a onda mi je profesorica bacila index preko stola i rekla da lupam gluposti.A kako znam da je to bilo tacno?Tako sto sam provjerila kod ljudi koji su puno bolje upuceni u takve stvari i koji se bave tim poslom.Pa sad reci da je to normalno!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs