banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Choban je napisao:
baki je napisao:
Ovo nema veze sa samim pederima/lezbejkama i njihovim pravima, činjenica da ovo rade nevladine organizacije kroz ovu Stokoćki, Oštru Nulu i slične organizacije...

Sa twittera Oštre nule
Citiraj:
Oštra Nula
@ostranula
Bošnjaci koji lajkom pružaju podršku huliganima i pišu bravo Banjaluka, samo da vas podsjetimo da je to ista ideologija (drugi ljudi samo) koji su vas etnički čistili iz Banjaluke, činili ratne zličine i genocid! Nemojte biti licemjeri

Kada ovi iz NVO sektora izgube bilo kakav razuman argument, pa krenu o ratu.

Nisam puno čitao komentare po društvenim mrežama i portalima, nisam ljubitelj, ali zanimljivo je da se toj paradi jednako protivi dobar dio koji dolaze iz svih konstitutivnih naroda.

Eto, bar se u nečemu slažu ljudi trijes godina poslije rata, a ta Oštrra nula pljuje po tome.


Najjadnije od svega je sto su se roditelji tih idiota iz ostre nule vjerovatno borili u zadnjem ratu, ginuli, da bi im djeca mogla zivjeti ovdje. I onda dodje kretetn maloumni i napise twiter post.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Zar nema neki zakon koji spominjanje genocida u ovakvom kontekstu vodi na Tunjice?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 396
tatamata je napisao:
sam_protiv_svih je napisao:
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.
Ako je tako zasto nije niko nikad upao u njihovu kafanu i razbijao glave? Znamo svi koja je, da ne reklamiramo. Niko ih nije dirao niti obracao paznju dok nisu krenuli forsirati nesto sto ne prolazi. I to ne radi sebe i svojih uvjerenja nego radi para. Samo sto ocigledno svi misle da je narod glup i da ne shvata neke stvari.


"Ne prolazi" ni po meni to da se grupa klosara okupi na fudbalskoj utakmici (znaci sportski dogadjaj) i poziva na klanje i ubijanje svih koji se od njih razlikuju po vjeri, naciji ili seksualnoj orijentaciji. Jel to daje meni sasvim opravdano pravo da nekom od njih razbijem glavu?

Zasto mislis da si ti ili tvoja grupa istomisljenika neko ko odlucuje ili ima pravo odluciti sta prolazi a sta ne?

Ili ako sam te dobro skontao, tebi ne smeta zapravo to sto su oni pederi vec.....zato sto se finansiraju iz inostranstva???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ono kad neko izvuce navijacko ponasanje kao argument u bilo kakvoj raspravi u bilo kom univerzumu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
NVO umjesto da glume žrtvu, jer su i zabranjeni i napadnuti od huligana oni ovakvim saopštenjem samo skaču sebi u stomak.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 396
Lice glup se pravis vec drugi put veceras aj zaobidji ovu temu kad vec nisi upucen sta se desavalo u gradu ovih dana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Fiki, kakve crne žrtve, ne mogu ni glumiti sve i da hoće, pa vidiš da niko i ne spominje huligane, pa ni mi ovdje, kao da napada nije ni bilo. Problem su samo ovi pederikani, a ovo, jbg, "navijačko ponašanje", mladost, ludost, biće bolje itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
sam_protiv_svih je napisao:
tatamata je napisao:
sam_protiv_svih je napisao:
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.
Ako je tako zasto nije niko nikad upao u njihovu kafanu i razbijao glave? Znamo svi koja je, da ne reklamiramo. Niko ih nije dirao niti obracao paznju dok nisu krenuli forsirati nesto sto ne prolazi. I to ne radi sebe i svojih uvjerenja nego radi para. Samo sto ocigledno svi misle da je narod glup i da ne shvata neke stvari.


"Ne prolazi" ni po meni to da se grupa klosara okupi na fudbalskoj utakmici (znaci sportski dogadjaj) i poziva na klanje i ubijanje svih koji se od njih razlikuju po vjeri, naciji ili seksualnoj orijentaciji. Jel to daje meni sasvim opravdano pravo da nekom od njih razbijem glavu?

Zasto mislis da si ti ili tvoja grupa istomisljenika neko ko odlucuje ili ima pravo odluciti sta prolazi a sta ne?

Ili ako sam te dobro skontao, tebi ne smeta zapravo to sto su oni pederi vec.....zato sto se finansiraju iz inostranstva???
Zato sto o onome "sta prolazi" trebaju odlucivati mentalno zdravi ljudi a ne bolesni. I ne znam gdje si ti vidio da podrzavam nasilje. Da počnemo od toga da imaju dva pola muški i ženski. Hoćeš li se ti i slični "aktivisti " složiti sa tom konstatacijom?

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Mislim da si pomješao pedere i ova transgender sranja. Slično je, ali nije isto. Puno je gore od toga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Danchi je napisao:
Mislim da si pomješao pedere i ova transgender sranja. Slično je, ali nije isto. Puno je gore od toga.
Ne sekiraj se ti za mene.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 23:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Danchi je napisao:
Fiki, kakve crne žrtve, ne mogu ni glumiti sve i da hoće, pa vidiš da niko i ne spominje huligane, pa ni mi ovdje, kao da napada nije ni bilo. Problem su samo ovi pederikani, a ovo, jbg, "navijačko ponašanje", mladost, ludost, biće bolje itd.


Ja sam za šetnju, ali kako meni ovo zvuči šetali ili ne genocida tvorevina ostaje genocidna tvorevina. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 23:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
The_new_Statesman je napisao:
Zar nema neki zakon koji spominjanje genocida u ovakvom kontekstu vodi na Tunjice?

Možda oni hoće na Tunjice, da im ispadne sapun :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 03:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Gejovski lobi, ili tačnije lgbt i još nekih slova nabacanih je jedan od najjačih lobija na svijetu.
Mašinerija para, koja ucjenjuje cijele države sa pravima čudnih ljudi.

U državama koje to nisu poput naše, mogu raditi šta hoće kroz NVO i razne druge organizacije pod uticajem stranaca.
Alate ucjene takodje imaju, budući da kreditna zaduženja balkanaca su nas odavno stavila u kmetove, robove gdje kada pomislimo da možemo svojom glavom misliti , jako brzo nam demokrate objasni da je to zabranjeno. Slučaj i radi šta ti se kaže.

Viša igranka, projekti puni para, a ti se narode jebi sa budalama.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 06:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 583
tatamata je napisao:
Da počnemo od toga da imaju dva pola muški i ženski. Hoćeš li se ti i slični "aktivisti " složiti sa tom konstatacijom?


Nije sve baš tako crno-bijelo i jednostavno! Pitanje je da li si ti spreman da prihvatiš realnost?! :D

Nebinarnost, nazvana takođe i dženderkvir, je sveobuhvatna kategorija za rodne identitete koji nisu isključivo muški ili ženski‍ identiteti koji su izvan binarnosti i cisnormativnosti. Dženderkvir osobe mogu u svom rodnom izražavanju ispoljavati kombinaciju muževnosti i ženstvenosti, ili nijedno.

Nebinarne osobe se mogu identifikovati kao osobe koje imaju preklapanje ili nedefinisane linije između rodnih identiteta koje imaju dva ili više roda (birodne, trirodne, ili panrodne); koje nemaju rod (arodne, nerodne, bezrodne, oslobođene od roda, neutrois); koje se kreću između rodova ili imaju promenljiv rodni identitet (rodnofluidne); ili koje su trećeg roda ili ostalih rodova, kategorija koja uključuje one koji ne imenuju svoj rod.

Rodni identitet je odvojen od seksualne ili romantične orijentacije, i dženderkvir osobe imaju više seksualnih orijentacija, kao i transrodne i cisrodne osobe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 08:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
O jbt,na kraju će judski rod ličiti na biljke,samooplodne

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 08:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
DStankovic je napisao:
Nebinarnost, nazvana takođe i dženderkvir, je sveobuhvatna kategorija za rodne identitete koji nisu isključivo muški ili ženski‍ identiteti koji su izvan binarnosti i cisnormativnosti. Dženderkvir osobe mogu u svom rodnom izražavanju ispoljavati kombinaciju muževnosti i ženstvenosti, ili nijedno.

Nebinarne osobe se mogu identifikovati kao osobe koje imaju preklapanje ili nedefinisane linije između rodnih identiteta koje imaju dva ili više roda (birodne, trirodne, ili panrodne); koje nemaju rod (arodne, nerodne, bezrodne, oslobođene od roda, neutrois); koje se kreću između rodova ili imaju promenljiv rodni identitet (rodnofluidne); ili koje su trećeg roda ili ostalih rodova, kategorija koja uključuje one koji ne imenuju svoj rod.

Rodni identitet je odvojen od seksualne ili romantične orijentacije, i dženderkvir osobe imaju više seksualnih orijentacija, kao i transrodne i cisrodne osobe.


Za mene lično podjele po pitanju boje kože, nacije, vjeroispovijesti i sličnog su apsolutno nebitne.
Čak me ne tangira ni seksualna orjentacija. Ali opet povlačim liniju po pitanju rodnog identiteta...
Postoji muški i ženski - sve mimo toga je toliko rijetko i na nivou statističke greške, da se stvarno ne može posmatrati kao samostalna ili čak više samostalnih kategorija. Jbg, to su medicinski fenomeni ili šta već...

E sad, drugi je problem što se te osobe ne uklapaju u neke društvene okvire, pa traže načine kako to da urade...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 09:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Bez obzira što pederluk zvanično, medicinski, nije BOLEST, ja ga svakako smatram poremećajem, defektom, urođenom manom, kako god hoćete, ali nije normalno.
Zato se i javlja kod par procenata ljudi.. npr. i psihoze i shizofrenije se javljaju kod par procenata ljudi (ali dobro, to su i de jure i de facto bolesti).
Ljevorukost je rijetka, ali nije bolest, kao ni riđokosost, serem se ja na zapdana razmišljanja i možda sam balkanski krkan, ali to nije normalno.
Postoje dva biološka pola, ovi koji "osjećaju" da su nešto između, nedefinisano, to su psihički poremećaji, "šizofrena cepanja" - kako kaže Dule Pacov.
Postoji i biološki nešto između, ali to je stvar hormona i hromozoma (gena) i mnogih drugih stvari i to je takođe de jure i de facto bolest - eto tako ja gledam na pederluk i polove.

Ali i dalje ostaje moralna dilema, šta ako vam sin bude peder.
Teško je to i zamisliti, neko i ga se odrekao, neko bi to teško prihvatio, ali kažu samo neka je živ i zdrav.
Uglavnom, nije baš laka situacija za progutati.
Nije lako ni pederima da se kriju i budu na margini društva.
Ali jebite se u svoja četiti zida i eto.. i narkomani se bodu u svoja četiri zida i mirna Bačka, kakva parada i traženje prava.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 10:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
DStankovic je napisao:
tatamata je napisao:
Da počnemo od toga da imaju dva pola muški i ženski. Hoćeš li se ti i slični "aktivisti " složiti sa tom konstatacijom?


Nije sve baš tako crno-bijelo i jednostavno! Pitanje je da li si ti spreman da prihvatiš realnost?! :D

Nebinarnost, nazvana takođe i dženderkvir, je sveobuhvatna kategorija za rodne identitete koji nisu isključivo muški ili ženski‍ identiteti koji su izvan binarnosti i cisnormativnosti. Dženderkvir osobe mogu u svom rodnom izražavanju ispoljavati kombinaciju muževnosti i ženstvenosti, ili nijedno.

Nebinarne osobe se mogu identifikovati kao osobe koje imaju preklapanje ili nedefinisane linije između rodnih identiteta koje imaju dva ili više roda (birodne, trirodne, ili panrodne); koje nemaju rod (arodne, nerodne, bezrodne, oslobođene od roda, neutrois); koje se kreću između rodova ili imaju promenljiv rodni identitet (rodnofluidne); ili koje su trećeg roda ili ostalih rodova, kategorija koja uključuje one koji ne imenuju svoj rod.

Rodni identitet je odvojen od seksualne ili romantične orijentacije, i dženderkvir osobe imaju više seksualnih orijentacija, kao i transrodne i cisrodne osobe.
To je tvoja realnost. Realnost velike vecine ljudi na ovoj planeti (samo sto nisu glasni kao ti i tebi slicni) je da, pazi sad ovo sad, postoje kurac i picka. Izvini na prostakluku ali morao sam se spustiti na neki nivo gdje ces shvatiti. A ovo sto si ti napisao je palamudjenje i to mozes prosipati svojim "aktivistima" dok cesljate dildo jedan drugom. Mada mi je drago sto si napisao ovaj intelektualni post gdje ti uz svu popijenu pamet svijeta nama "zadrtima" objasnjavas neke stvari i obrazujes nas, i bas zbog ovog posta i milion slicnih postova i predavanja nikakve parade ne smije i nadam se nece nikad biti. Jer ste vi jako jako bezobrazni i nemate granica i onda se cudite sto neki ljudi isto tako nemaju granica kao mi ostali, pa im prekipi. I gdje je onaj da mi objasni kako sam ja pomijesao pedere i ove druge? Nema nakaznijeg, izopacenijeg a istovremeno snaznijeg lobija u svijetu i tesko ce se biti izboriti ali ne smije se popustiti ni najmanje.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 10:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 583
Mi smo navikli da postoje dva pola, muski i zenski.

Ali, kada se malo dublje udje u genetiku (samo otvori malo vikipediju ako ti je strucna literatura teska) vidi se da HROMOZOMSKI (znaci ne IZGLEDOM tj neko je musko a neko zensko) imamo jos preko 50 "polova".

Neki se ispoljavaju genitalnom dvopolnoscu, neki se ispoljavaju nekompatibilnim bioloskim i psiholoskim polom a neki se i ne detektuju, to jest imate ljude koji ni ne znaju da imaju "genetsku aberaciju polnih hromozoma" a ceo zivot su ustvari "vise musko" ili "vise zensko" ili "dva muska i jedan zenski hromozom"

Slikovito - muskarci XX, zene XY...ALI, sta cemo sa Y, XXYY, XYY, XXX, XXXX, XXXXX, to su samo neke od "normalnih" varijacija polnih hromozoma...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2023, 12:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
I kojeg si ti pola?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs