banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Sass Drake je napisao:
To nije opredjeljenje, tako su rođeni. Isto kao što ni mi dvojica nismo odlučili da nam se diže na žene.


Upravo. Ovde neki misle da su ovi ustali jedan dan i odlučili biti pederi. Kao da pređe u neku stranku. Kao kad je npr Wizzy odlučio učlaniti se kod Mile. Ne ide to baš tako. Isto kao što ljudi misle da ako nečije dijete vidi paradu pedera na ulici i ono će odlučiti da bude peder. Ne. To se neće dogoditi. Homoseksualac se ne postaje već se rađa. To je duboko usađeni hemijsko-hormonski disbalans koji je jači od njegovog/njenog ratia. Sve zavisi koliko neko može to potiskivati u sebi. A vjerujem da svako od tih individua u sebi zna da na neki način nije normalan/normalna, ali to se ne da ispraviti. Bar još nije pronađen način.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1672
Lokacija: banja luka
Ovo nema veze sa samim pederima/lezbejkama i njihovim pravima, činjenica da ovo rade nevladine organizacije kroz ovu Stokoćki, Oštru Nulu i slične organizacije...

Iskreno poznajem jednu curu koja ove kolo vodi i mitinguje ovih dana, u pitanju je posao, lova i projekat...

Takodji i lad bude parada u SA ista.ekipa ide dole,sve u korist dnevnica, projekata koje neko plaća i finansira...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 398
Javni skup tj setnja je trebao biti u gradu ali je otkazan.

To sto su oni organizovali na Mejdanu nije bio javni skup i nije trebao da salje bilo kakvu poruku. Ako sam dobro skontao vise neki privatni party.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
skypostman je napisao:
Danchi je napisao:
Pa evo vidiš (ako ona ne laže) šta je policija sinoć rekla dok su ih ovi klinci tabali..."mi nemamo ništa s tim". :D
Jel ti stvarno mislis da je policija stajala sa strane dok su ovi tabali gejove?

Sent from my RMX3311 using Tapatalk




Kao što rekoh "ako ova koka ne laže"....tako je ona izjavila da se desilo, ako laže to je druga priča.


The_new_Statesman je napisao:
Ovo je jedan od glupljih komentara ove godine :lol:

Ne moze biti privatan skup ako se javno najavljuje. Pogotovo ne moze biti privatan ako se javno i na sva zvona zahtijevaju bilo kakave drustvene promjene. Besmisleno je :lol:


Gdje je išta najavljeno kao javno? Tražili su skup i nisu dobili pa su organizovali privatno sjelo u privatnim prostorima. Njihova stvar. Čovjek dobro kaže, zatucani klinci misle da su oni manje pederi ako iste više istuku.

Što je najgore, kao što i baki reče, nema tu nijednog pedera. To su sve wannabe liberali koji se bore za prava svega i svačega. Čega god. I za svoje dnevnice naravno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Mislio sam da sam sve procitao na ovom forumu, ali... izgleda nisam. Na temi pedera i izdajnika iz NGO sektora, covjek dodje do mene i SNSDa. Nicim izazvan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Brate, hoće lik da poveže tebe i Milino dupe, fakin anbilivibl...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Danchi je napisao:
skypostman je napisao:
Danchi je napisao:
Pa evo vidiš (ako ona ne laže) šta je policija sinoć rekla dok su ih ovi klinci tabali..."mi nemamo ništa s tim". :D
Jel ti stvarno mislis da je policija stajala sa strane dok su ovi tabali gejove?

Sent from my RMX3311 using Tapatalk




Kao što rekoh "ako ova koka ne laže"....tako je ona izjavila da se desilo, ako laže to je druga priča.


The_new_Statesman je napisao:
Ovo je jedan od glupljih komentara ove godine :lol:

Ne moze biti privatan skup ako se javno najavljuje. Pogotovo ne moze biti privatan ako se javno i na sva zvona zahtijevaju bilo kakave drustvene promjene. Besmisleno je :lol:


Gdje je išta najavljeno kao javno? Tražili su skup i nisu dobili pa su organizovali privatno sjelo u privatnim prostorima. Njihova stvar. Čovjek dobro kaže, zatucani klinci misle da su oni manje pederi ako iste više istuku.

Što je najgore, kao što i baki reče, nema tu nijednog pedera. To su sve wannabe liberali koji se bore za prava svega i svačega. Čega god. I za svoje dnevnice naravno.


Prije oko dve sedmice na kljiksu je najvljeno isto to desavanje doduse na drugoj lokaciji.
Elem, ajde da se ne lazemo. Da li bi taj privatni skup/proslava rodjendana zavrsio danas u svim mogucim medijima ili ne da nije bilo kontra okupljanja.
Bi. Sa sve bitnim naslovima ili ti upucenim porukama.

Toliko na temu privatnosti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
munja.alex je napisao:
Brate, hoće lik da poveže tebe i Milino dupe, fakin anbilivibl...
Ma da... najlakse je neistomisljenika proglasiti za pedera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
sam_protiv_svih je napisao:
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.
Ako je tako zasto nije niko nikad upao u njihovu kafanu i razbijao glave? Znamo svi koja je, da ne reklamiramo. Niko ih nije dirao niti obracao paznju dok nisu krenuli forsirati nesto sto ne prolazi. I to ne radi sebe i svojih uvjerenja nego radi para. Samo sto ocigledno svi misle da je narod glup i da ne shvata neke stvari.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
baki je napisao:
Ovo nema veze sa samim pederima/lezbejkama i njihovim pravima, činjenica da ovo rade nevladine organizacije kroz ovu Stokoćki, Oštru Nulu i slične organizacije...

Iskreno poznajem jednu curu koja ove kolo vodi i mitinguje ovih dana, u pitanju je posao, lova i projekat...

Takodji i lad bude parada u SA ista.ekipa ide dole,sve u korist dnevnica, projekata koje neko plaća i finansira...
To je to, sto prije zakon o registraciji/zabrani NVO.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
tatamata je napisao:
sam_protiv_svih je napisao:
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.
Ako je tako zasto nije niko nikad upao u njihovu kafanu i razbijao glave? Znamo svi koja je, da ne reklamiramo. Niko ih nije dirao niti obracao paznju dok nisu krenuli forsirati nesto sto ne prolazi. I to ne radi sebe i svojih uvjerenja nego radi para. Samo sto ocigledno svi misle da je narod glup i da ne shvata neke stvari.
Živ bio , koja je kafana? Znam da je ona Žiža bila sabirni prije par god...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Što pitaš? :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
A kakve qrceve veze ima udruzenje novinara RS sa svim ovim ? Poceli se i oni mjesati u svasta, ko vegeta..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Da te vodim na piće , obećo si.

:-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
baki je napisao:
Ovo nema veze sa samim pederima/lezbejkama i njihovim pravima, činjenica da ovo rade nevladine organizacije kroz ovu Stokoćki, Oštru Nulu i slične organizacije...

Sa twittera Oštre nule
Citiraj:
Oštra Nula
@ostranula
Bošnjaci koji lajkom pružaju podršku huliganima i pišu bravo Banjaluka, samo da vas podsjetimo da je to ista ideologija (drugi ljudi samo) koji su vas etnički čistili iz Banjaluke, činili ratne zličine i genocid! Nemojte biti licemjeri

Kada ovi iz NVO sektora izgube bilo kakav razuman argument, pa krenu o ratu.

Nisam puno čitao komentare po društvenim mrežama i portalima, nisam ljubitelj, ali zanimljivo je da se toj paradi jednako protivi dobar dio koji dolaze iz svih konstitutivnih naroda.

Eto, bar se u nečemu slažu ljudi trijes godina poslije rata, a ta Oštrra nula pljuje po tome.


Poslednji put menjao Choban dana 19 Mar 2023, 22:18, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Moj ti Munjo, bio sam ti ja tamo prije 10 godina, u neznanju... fin neki narod se okuplja :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
skypostman je napisao:
baki je napisao:
Ovo nema veze sa samim pederima/lezbejkama i njihovim pravima, činjenica da ovo rade nevladine organizacije kroz ovu Stokoćki, Oštru Nulu i slične organizacije...

Iskreno poznajem jednu curu koja ove kolo vodi i mitinguje ovih dana, u pitanju je posao, lova i projekat...

Takodji i lad bude parada u SA ista.ekipa ide dole,sve u korist dnevnica, projekata koje neko plaća i finansira...
To je to, sto prije zakon o registraciji/zabrani NVO.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk
Ajd dobro je... postoji ovdje i nekih stvari oko kojih se vecina sa foruma slaze. Tu su jos Kosovo, Rusija... ali i na tim temama ima nekih "pedera" na ovom forumu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2523
Дебилка која је добила мало по њоњари пљује по Колу Српских Сестара.
Оштра нула правац Рајвоса.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
munja.alex je napisao:
tatamata je napisao:
sam_protiv_svih je napisao:
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.
Ako je tako zasto nije niko nikad upao u njihovu kafanu i razbijao glave? Znamo svi koja je, da ne reklamiramo. Niko ih nije dirao niti obracao paznju dok nisu krenuli forsirati nesto sto ne prolazi. I to ne radi sebe i svojih uvjerenja nego radi para. Samo sto ocigledno svi misle da je narod glup i da ne shvata neke stvari.
Živ bio , koja je kafana? Znam da je ona Žiža bila sabirni prije par god...
Ja koliko znam nikad nije ni prestala biti. I mentor svim umjetnicima Marina Abramovic. Valjda je to sad moderno.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
wizzy_bl je napisao:
munja.alex je napisao:
Brate, hoće lik da poveže tebe i Milino dupe, fakin anbilivibl...
Ma da... najlakse je neistomisljenika proglasiti za pedera.


Brate ne mislim ja da si ti peder. Gluvo bilo...

I vi što spominjete te kafane i "umjetnike". Taj stereotipni oblik pedera je najmanje zastupljen. Najviše ovih skrivenih su "žestoki frajeri" ili glume takve a zapravo topla braća u sebi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs