banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2023, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
filozof sa vrbasa je napisao:
U jednom naučnom radu sam naletio na podatak da u svakoj zajednici ima oko 3% gejova pa vi izračunajte koliko ih ima u BL. Samo što se ljudi plaše ili imaju prečih problema.


Ne treba ti nikakav naučni rad, u BL ima preko 8.000 gej i bi muškaraca, podatak sa jednog dating sajta koji sam nekad hostovao. Treba reći da nisu svi registrovani :D a i da ima nekih koji imaju više naloga, pa, tu je to negdje.
Oko 2800 žena, tri do četiri hiljade parova u kojima je jedan ili oba partnera bi, itd itd.

Ogroman broj njih prikriva svoje opredjeljenje, ne zbog toga što se plaši da će im neko razbiti nos ili ogrebati auto, nego zbog stida i sramote jer su svjesni da to ipak nije normalno kao drkanje npr.

Ko paradira i zbog čega? Na našim prostorima obično profesionalni pederi i lezbejke, odnosno oni koji dobijaju novac od nekih NGO i praktično žive od toga što se deklarišu kao gej.
Na kraju, eto svi znamo da je gradonačelnik gej, a on prvi je protiv paradiranja, I bivši je gej i bio je protiv, itd itd.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
<Enter_name> je napisao:
Pitanje za borce za ljudska prava: da li bi bili srećni da vam dijete bude pripadnik grupacije kojima su prava uskraćena? Ono sin jedinac peder, šta fali što unuka neću imati.


Brt brtu raspravljamo o ovim stvarima po forumima evo malo više od 20 godina.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Toliko gej osoba, a imali su šansu da glasaju za Begića i ćorak...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 16:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Pored ovoliko problema u drzavi pederi i njihove zelje su na dnu prioriteta za rjesavanje.
Cekajte da dodjete na red,kada se sve ostalo sredi i ispegla, onda vase hirove sa kojima nervirate narod vise niko nece primjecivati.

Hej,ostra nula!? Pa sta god da je u pitanju, ako su oni na jednoj strani ja automatski idem na drugu!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 17:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
<Enter_name> je napisao:
Pitanje za borce za ljudska prava: da li bi bili srećni da vam dijete bude pripadnik grupacije kojima su prava uskraćena? Ono sin jedinac peder, šta fali što unuka neću imati.


Odrekao bih se djeteta, prestao da je volim i prokleo je 6 koljena


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
I ti dramis kao da se svakodnevno homoseksulaci hvataju zivi po ulici i kucama i nabijaju na kolac ili lomacu. Bilo kakvo paradiranje, protest, strajk treba biti reakcija na stvarna aktivna sikaniranja.
Kojih ruku na srce nema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 17:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
И после се неко пита, шта вам смета што шетају?
Уопште немам сумње ни дилеме да би слично нешто правили и поред Храма Христа Спаситеља.
Slika

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 17:37 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
<Enter_name> je napisao:
Pitanje za borce za ljudska prava: da li bi bili srećni da vam dijete bude pripadnik grupacije kojima su prava uskraćena? Ono sin jedinac peder, šta fali što unuka neću imati.
Da li bi bio sretan? Ne. Da li bi prestao da ga volim? Ne. Da li bi bio sretan da mu neko zbog toga razbije glavu, da otkaz, odbije da mu pruži medicinsku pomoć? Ne.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 17:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Da li se ista od toga desava? Ne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 17:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
_зока je napisao:
...da otkaz, odbije da mu pruži medicinsku pomoć? Ne.


da li se to nekad desilo ovdje kod nas?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 18:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Izjasni se javno kao peder pa da vidimo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 18:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Suma sumarom,najveći pobjednik ove zabranjene gej manifestacije je M.Dodik,čovjek koji ne odbacuje ni jednu priliku da se dokaže da je on jedini zaštitnik Srba,srpskih porodičnih vrijednosti i tradicije.Činjenica da je on lično u najvećoj mjeri uništio i raselio budućnost ovog entiteta je toliko zanemariva u poređenju sa zabranom gej parade.
I ove njegove vladike isto nabijem na parosnika (kolokvijalno :D )...u njihovim redovima je bar 10% istih guzičara.Postoji toliko načina da crkva izrazi svoj stav u vezi parade ponosa a oni zaliježu za Dodika.
Jedna od mjera njihovog bunta koji bi imao mnogo više pozitivnog odjeka organizacija litija ulicama kud su se dan ranije paradirale LGBT osobe,sve sa kandilom da se okade zidovi i fasade. :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 20:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Rocker je napisao:
Ogroman broj njih prikriva svoje opredjeljenje, ne zbog toga što se plaši da će im neko razbiti nos ili ogrebati auto, nego zbog stida i sramote jer su svjesni da to ipak nije normalno kao drkanje npr.


To nije opredjeljenje, tako su rođeni. Isto kao što ni mi dvojica nismo odlučili da nam se diže na žene.
Po Bibliji, drkanje je isto grijeh kao muželožništvo (stara srpska riječ za pederluk). :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Po Bibliji zemlja je ravna ploča

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 20:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
BOSS66 je napisao:
skypostman je napisao:
BOSS66 je napisao:
skypostman je napisao:
Pa i drugima je to uskraceno u mnogim situacijama. Evo recimo meni kao pojedincu i nama kao grupi Srba koji bi da napravimo paradu u Sarajevu sa srpskim obiljezjima. I sta sad mi treba da odemo tamo i dobijemo po picki jel to to. Nek jedu govna.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk
U Sarajevu mozda teze to sto zelis al zna se sta se desavalo kod nas u proslom vremenu al u nekom evropskom gradu to mozes bez problema i nece ti niko to zabraniti,a jos manje napasti.Pa ovdje kod mene su Srbi organizovali miting Kosovo je srce Srbije,mislis da im je neko nesto uradio ili slicno. Cak ni policija nije bila prisutna. E to je demokratija i Evropa.
Da nemislis da ja branim te nastrane ili nedaj Boze da sam i ja takav al moras se sloziti samnom daje Evropa puna toga i bice sve vise i vise tako da cemo ih na kraju prihvatiti svi htjeli mi to ili ne. Mozda ne za godinu,dvije ali 15-20 godina sigurno. I budi iskren na kraju pa reci mi da sjedis na cafi sa nekim prijateljem i on ti se povjeri daje peder dal bi ti sa njim ikad vise sjeo i popio cafu,a da sjedis sa nekim i on se fali kako je sinoc klepio neku zensku opet bi sjeo sa njim drugi dan.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Brate dragi zabole me kurac ako je peder, samo nisam za to paradiranje jer mislim da se to radi sa nek drugom svrhom, a ne iskreno radi nekih prava. Eto i ja sam ugrozen a bas mi se seta po Sarajevu sa trobojkom.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk
Dal si dobio napismenu zabranu od politicara i policije kao oni?
Budi realan i ja sam protiv marsiranja i tih parada al brate nek setaju al moju guzicu nek nediraju.Takva je Evropa pa dok se mene ne tice nek rade sta hoce i dok ne ruse grad.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Daj budimo realni, da sam prijavio svesrpski skup u po Sarajeva, sta bi dobio pored zabrane, pa rat bi mi objavili. Ali bitna je razlika sto ja tu nikad ne bi iradio ker sam jednostavno razuman covjek, sto ovi ocigledno nisu. Ako ti neko kaze da nisi dobrodosao, pa cak ne mora ni da ti kaze a u jacoj je poziciji od tebe, stvar je zdravog razuma da postupis u skladu sa njegovim zeljama, a ne da guras prst u oko. Dao sam ti klasican primjer na osnovu ovog nacionalog skupa. Uostalom demokratija je vladavina vecine, a ne vladavina prava.

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Poslednji put menjao skypostman dana 19 Mar 2023, 20:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 20:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Danchi je napisao:
Izjasni se javno kao peder pa da vidimo...


Sta? Prodjes kroz crveno, policija te zaustavi, ti kazes da si peder iako te niko nije pitao i ostanes bez vozacke i zuba pride?

Realno? Nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Pa evo vidiš (ako ona ne laže) šta je policija sinoć rekla dok su ih ovi klinci tabali..."mi nemamo ništa s tim". :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Jel ti stvarno mislis da je policija stajala sa strane dok su ovi tabali gejove?

Sent from my RMX3311 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 396
Ne vec kazes da si peder i organizujes privatni skup u privatnim prostorijama i dodju klosari koje nikad u zivotu nisi vidio i razbiju ti glavu. Sve zbog toga jer oni misle da su oni manje pederi ako tebi vise razbiju glavu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2023, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ovo je jedan od glupljih komentara ove godine :lol:

Ne moze biti privatan skup ako se javno najavljuje. Pogotovo ne moze biti privatan ako se javno i na sva zvona zahtijevaju bilo kakave drustvene promjene. Besmisleno je :lol:


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 19 Mar 2023, 21:18, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 216 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs