banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 07:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 660 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Sep 2021, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Pa od 2017/2018 je Zolak tamo, do tada je njegov kadar vedrio i oblačio agencijom a sve donešeno od pravilnika do tada. A ako mrski londonci iz PDP ne dadoše dozvolu iz agencije, što ne dade ministarstvo koje je u njegovim i Škrbanovim šapama?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 11:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Od kraja 15 je Zolak. Ne moze min. dati dozvolu bez ALMBIH. Mada ja vjerujem da TGT nije ni podnio zahtjev. Dobiti VP lijekova nije nekakvo spektakularno Bozije slovo. Pismena osoba sa par majstora i dobrim prostorom to spremi za 10 dana (vjerovatno i manje, ako imas vec kadar i spremnu sertifikaciju).

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 11:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Kako se onda sa dozvolom ministarstva ide i predaje tj traži dozvola od ALMBiH? No nebitno. Sve se obavi sa upernim ljudima za par dana, kad je kriminal u pitanju onda je sve problem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 11:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Deckard_Cain je napisao:
Do sljedećeg petka se više neće pisati oovome kao što se više i ne piše o aferi sa maskama i odijelima.


Ogromna razlika u posljedicama. Imamo najveći broj mrtvih u odnosu na zaražene na svijetu (valjda je samo Peru ispred nas).
Sad, ili smo mi genetski faličan narod ili je ovo zaista istina - nema treće. A ako se ispostavi tačnim, onda je vlast direktno učestvovala u masovnom ubistvu svojih građana.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Nedjo Lepir (@NedjoL) Tweeted:
Al me vozi rodjeniiii
https://t.co/BlMrJAjlCM https://twitter.com/NedjoL/status/14416 ... 03892?s=20

Znači nemam riječi....

Imaju samo sreće što nije Septembar 2022. i da će nas makar malo oštetiti u glavu pa da budemo zlatne ribice i ne sjetimo se svega....
Pa sunce ti, da se čika Ale kandiduje, ima moj glas, samo ovi kreteni nikad...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Najveci broj mrtvih u odnosu na broj zarazenih imamo zbog toga sto malo testiramo. I to samo po sebi i ne mora biti neki zabrinjavajuci podatak. Medjutim, to sto smo u vrhu i po procentu umrlih na ukupan broj stanovnika je i te kako zabrinjavajuce tako da i ovaj prvi podatak postaje ozbiljan. Postavlja se pitanje zasto? Ipak zbog malog broja testiranih, tj. raznih neispitanih prehladica, alergijica, gripica... izmedju ostalog?

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Pusti testirane, u odnosu na broj stanovnika smo najgori.

Ja prepostavljam da kiseonikom ne možeš na isti način tretirati osobu sa 80 i sa 50 godina, da je svaki pacijent slučaj za sebe. Ako pustiš više kiseonika za nekog znači život, za drugog smrt. A kad vidiš kako izgleda ovaj lik gore koji je direktor, zamisli koji je nivo stručnosti ispod njega.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Otkud ti ta suluda misao da je kod nas bilo gdje osoba postavljena na mjesto direktora ujedno i najstručnija?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 13:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Što se tiče broja umrlih od korone, zavisi i od vođenja statistike. Dugo je recimo Belgija bila najgora u Evropi, a niko nije pričao kako je kod njih rasulo, užasno zdravstvo...
Treba porediti koliki je "višak" umrlih u odnosu na prosjek prethodnih godina. Tako je, čini mi se, taj višak prošle godine samo za decembar u Srbiju bio veći nego ukupan broj zvanično umrlih od korone za cijelu 2020.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 13:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
jovic23 je napisao:
Otkud ti ta suluda misao da je kod nas bilo gdje osoba postavljena na mjesto direktora ujedno i najstručnija?
Otkud ti ta suluda misao da je kod nas bilo gdje osoba postavljena na bilo kakvo mjesto ujedno i najstručnija?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
znači ostaje glavna teza da smo ljude pogušili industrijskim kiseonikom za švajsovanje?
pa brao experti ispred bitrije, brao!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Jesam ja dobro shvatio ili ne: Ta firma je uvozila dobar (medicinski) kiseonik ali pošto nemaju dozvole muljali su, talili se i sve se vodilo kao tehnički kiseonik?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:06 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Ja sam slicnog razmisljanja... e sad, sta je tacno... vidjecemo u nekom skorijem periodu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
jovic23 je napisao:
Jesam ja dobro shvatio ili ne: Ta firma je uvozila dobar (medicinski) kiseonik ali pošto nemaju dozvole muljali su, talili se i sve se vodilo kao tehnički kiseonik?

Upravo, što je kršenje zakona, pravilnika... koje su ovi iz SNSD sami usvojili na bh nivou.

S tim da se tek treba dokazati kvalitet kiseonika kojeg sada "valjaju".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 15:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
munja.alex je napisao:
Kako se onda sa dozvolom ministarstva ide i predaje tj traži dozvola od ALMBiH? No nebitno. Sve se obavi sa upernim ljudima za par dana, kad je kriminal u pitanju onda je sve problem


Min. daje dozvolu po pitanju prostora, opreme i kadra. Sa tim rjesenjem ides ka ALMBIH da bi dobio VP. Drugo bez prvog ne moze, a prvo samo po sebi nije dovoljno.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Choban je napisao:
jovic23 je napisao:
Jesam ja dobro shvatio ili ne: Ta firma je uvozila dobar (medicinski) kiseonik ali pošto nemaju dozvole muljali su, talili se i sve se vodilo kao tehnički kiseonik?

Upravo, što je kršenje zakona, pravilnika... koje su ovi iz SNSD sami usvojili na bh nivou.

S tim da se tek treba dokazati kvalitet kiseonika kojeg sada "valjaju".



Ako je tako, to odmah u startu računaj da će vuk pojesti magarca i nikom ništa, računajte 10-15 dana priče o tome, par kolumni i ćao.

Ali ako se ispostavi da su ko zna šta davali ljudima a ne ono što je propisano (ako uopšte može tako), onda treba nekom jebati mater i okačiti ga pred Bosku za primjer.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 17:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Mmda, kada treba da se puni budžet i druge, koji nisu kumovi i drugari te familija, tjera poštovati red i zakon onda je sve tu, a kad oni trebaju, onda jebeš par papira, procedura, to su sarajevski interesi.
Dosljednost i moralnost, nema šta


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 17:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Откуд то да ће се доказати било шта.
Па ваљда су толико бистри да за ово вријеме жуфта набаве и коју праву боцу медицинског кисеоника, која ће се некад, негдје тестирати.

Шта мислите да чека тужилаштво и инспекторат?

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Čeka da se montiraju ručice na ladice, misteriozno otpale. Ide prvo dokumentacija za tender nabavke istih.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Па нормално, најбоље да их ухвате овако неспремне :)

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 660 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs