banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 558  Sledeća

Da li bi ste se vakcinisali protiv korona virusa? (12.02.2021.)
a)vakcinisaću se 57%  57%  [ 72 ]
b)neću se vakcinisati 14%  14%  [ 18 ]
c)vakcinisaću se ako budem bio uslovljen/a (zbog posla, putovanja i sl.) 25%  25%  [ 32 ]
d)nisam o tome još razmišljao/la 3%  3%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 126
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Sep 2021, 12:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Niko te ne tjera da pišeš, niti mi ti možeš zabraniti da to isto tradim. Smaraš i ti brate, pa živimo s tim.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Pa tacno je da je vojska u Australiji izasla da "nadgleda" kovid mjere.
Ko hoce da vidi ima i na internetu moze se naci.
Evo na primer ovde, vojska i policija.
https://www.youtube.com/watch?v=mXpR6VQ-TYs
Najgore je u Sidneju i Melburnu. Nije svagdje isto ali sve ista sudbina ceka.
Narod je u pravu i treba da se bori.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 12:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
<Enter_name> je napisao:
Niko te ne tjera da pišeš, niti mi ti možeš zabraniti da to isto tradim. Smaraš i ti brate, pa živimo s tim.
Pisi sta hoces, ali mani me se, svaki put quote i meni direktno odgovaras da lazem, izmisljam itd. Jedini se ti nadjes pametan pa ti smeta sve zivo sto napisem. Kakav lik


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 12:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Ako imaš nešto meni lično da kažeš - imaš PP. Ako imaš primjedbu na moje pisanje - piši administraciji. Inače odjebi su sitnim skokovima.
Svako tvoje sledeće pisanje na ovu temu povlači ban. Hvala!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Dok se prepirete oko Australije, eto vam pred nosom slučaj, momak kritično na UKC, skuplja se krv. Vjeroučitelj iz gimnazije, 30 i kusur


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 14:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Stratovarius je napisao:
Evo i ja juce odradih gradjansku duznost, prva doza Fajzera.
Nije bilo guzve neke prevelike, ide bas brzo.

Smijesno mi je to sto ti daju potvrdu da si vakcinisan prije nego sto te zapravo vakcinisu, mogao sam komotno izaci bez da se vakcinisem :lol: :lol:

Hm, sad se nešto ne sjećam. Znam da mi je doktorica nešto dala, pa sam se kod sestre potpisala i opet dobila neki dokument. Meni se čini da se taj glavni dobije tek kod sestre koja daje vakcinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 14:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
A što se tiče Australije, nije svuda isto. Veći gradovi kao Melburn imaju strožiji lockdown nego manji. Logično... kad je ono kod nas prošle godine u martu bio najžešći lockdown, kao da su se ljudi po selima pridržavali i provjeravali kao i mi u BL. E sad koliko lockdown pomaže se najbolje može vidjeti na primjeru Novog Zelanda... mislim da su dosad sveukupno imali oko 30 smrtnih slučajeva od covida, pa...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Nije naravno, rekao sam konkretno za Melburn. Ali sta ja znam, izmisljam.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Наравно да ће затварање свега сузбити ширење заразе у некој мјери. Али то је тек соломонско рјешење.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Sep 2021, 21:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
:D

Spoiler:
Ide tako Mujo s prskalicom po selu i prska po cesti, po kućama, po vrtovima, njivama. Ljudima je to bilo čudno pa su pozvali policiju.
Pita njega policajac: 'Jel ba Mujo, što prskaš ti to uokolo?'
Odgovori mu Mujo: 'Pa prskam sredstvom protiv krokodila.'
'Ali bolan, ovdje nema krokodila!', vikne policajac iznenađeno.
'Pa naravno da nema, kad ja prskam.'
Na to reče policajac: 'Onda ću ja napraviti da to bude obavezno. Da svi moraju prskati, jer ne bi bilo dobro da nam ovdje krokodili dođu i pojedu djecu.'
Nije prošlo dugo, cijelo selo je od Muje kupovalo sredstvo protiv krokodila i prskalo sve uzduž i poprijeko. Osnovan je i Stožer za krizne situacije koji je davao mjere i upute o provođenju i praćenju prskanja kojih su se svi morali strogo držati pod prijetnjom kazne.
Mujo se od prodaje tog sredstva za prskanje ubrzo jako obogati i postade tajkun, a k tome je još dobio i orden za zaštitu djece. Čak je i na ulazu u selo osvanula tabla: 'Mujino selo, prijatelj djece'.
Nekome je to sredstvo koje je Mujo smućkao uništilo kukuruz, nekome ubilo kravu, nekome je dijete oboljelo od neke čudne bolesti, ali sve je to naravno bilo puno, puno manje štetno, negoli da krokodili pojedu djecu.
I nitko nije smio ništa ni posumnjati, a kamoli pitati i istraživati jer bilo je nepobitno da otkad se u selu temeljito prska, nije viđen niti jedan krokodil.
Svaka sličnost sa stvarnim događajima i osobama je potpuno slučajna

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2021, 08:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Тај слоган за Мујино село ме подсјети на слоган за Јастребарско.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2021, 10:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2013, 10:54
Postovi: 88
Jutros sam dobio rezultat - pozitivan na koronu (prije par dana izgubio sam miris i ukus, nemam temperaturu, ni ostale tegobe). Vakcinisao sam se Pfizer-vakcinom na Sajmu u Beogradu početkom juna. Ostatak porodice nema nikakve simptome (uradili brz test - negativni), vakcinisani su Sinopharm-om prije 2 mjeseca.
Da sam poslušao antivaksere, velike šanse bi bile za relaciju bolnica-respirator-groblje. Ovako, nijedan od tih ‘stručnjaka’ me ne može ubijediti da vakcine ne pomažu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2021, 10:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
...i re- vakcinisano? Kada?

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2021, 10:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2013, 10:54
Postovi: 88
Revakcinacija: ja 25.06., ostatak porodice 18.07.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2021, 11:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1082
belle amie je napisao:
Jutros sam dobio rezultat - pozitivan na koronu (prije par dana izgubio sam miris i ukus, nemam temperaturu, ni ostale tegobe). Vakcinisao sam se Pfizer-vakcinom na Sajmu u Beogradu početkom juna. Ostatak porodice nema nikakve simptome (uradili brz test - negativni), vakcinisani su Sinopharm-om prije 2 mjeseca.
Da sam poslušao antivaksere, velike šanse bi bile za relaciju bolnica-respirator-groblje. Ovako, nijedan od tih ‘stručnjaka’ me ne može ubijediti da vakcine ne pomažu.


Šta si ti očekivao od izmišljene bolesti, da ce ti nesto biti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2021, 11:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2013, 10:54
Postovi: 88
Izmišljene?!
Dr Jankoviću iz Niša, dr Stefanoviću iz Beograda, pocijepajte svoje diplome. Zamijeniće vas stručnjaci sa internetskim obrazovanjem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 17:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3120
Nakon 562 dana razliciti mjera Norveska otvorena skroz

https://www.vg.no/nyheter/innenriks/i/x ... -mai-igjen


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
belle amie je napisao:
Jutros sam dobio rezultat - pozitivan na koronu (prije par dana izgubio sam miris i ukus, nemam temperaturu, ni ostale tegobe). Vakcinisao sam se Pfizer-vakcinom na Sajmu u Beogradu početkom juna. Ostatak porodice nema nikakve simptome (uradili brz test - negativni), vakcinisani su Sinopharm-om prije 2 mjeseca.
Da sam poslušao antivaksere, velike šanse bi bile za relaciju bolnica-respirator-groblje. Ovako, nijedan od tih ‘stručnjaka’ me ne može ubijediti da vakcine ne pomažu.


И мој друг је имао такве симптоме још пре годину дана и наравно није био пелцован и шта сад!? Питам се како је он преживео не пелцован!? При том нико његов није оболео нити имао било какве симптоме, а он се још слободно кретао, ни у каквим изолацијама и курцима палцима није био, јер се није ни пријављивао гестапоу.

Суштина је да и ја теби и ти мени можемо тврдити да пелцовање штити или не штити, смањује или не смањује тегобе без икаквих доказа. Уосталом, пре пелцовања је апсолутна већина (преко 70%) ''прележала'' ту фамозну кУроно потпуно неосетно. И сад ће доћи неко и рећи ће да пелцовање у томе помаже... Идиотизам. Те смрдљиве игле да ваљају била би само једна доза и ћао здрао за век и векова као што је то до сад увек било.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2021, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
To što nije imao teže simptome ne mijenja činjenicu da je kretenčina neopjevana. Zbog idiota koji znaju da su zaraženi, a normalno idu po kafanama, kod frizera i slično i imamo ovakvu situaciju.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2021, 00:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2329
dukicas je napisao:
Те смрдљиве игле да ваљају била би само једна доза и ћао здрао за век и векова као што је то до сад увек било.

https://vakcine.ba/kalendari-imunizacije/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80-%D0%B8%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BAa-%D1%81%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BAa-20/
Koja je to vakcina osim BCG iz kalendara imunizacije u jednoj dozi?



Послато са SM-A715F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11143 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472 ... 558  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs