banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Apr 2019, 15:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Do prije dan dva 90% ljudi nisu znali da ovaj postoji, a odjednom "svi znaju" da je on Dodikov špijun, da ima svoju policijsku pratnju, da ovo, da ono ...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 15:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam ga jednom slušao na stadionu kako prijeti igračima, nije bilo nimalo prijatno za slušati. Bila je i policija prisutna.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 16:02 
Ovo je onaj sto je bio sa jos trojicom ili cetvoricom sto su sa automatskim puskama htjeli roknuti lika u grand cirokiju, a onda taj lik iz cirokija ubije jednog od njih i pride ga sud jos oslobodi jer je bilo ubistvo u samoodbrani?


Citiraj:
Nakon hapšenja člana Skupštine FK Borac i vođe grupe navijača “Lešinari” Dejana Kostića Dele, na društvenim mrežama pojavili su se novi snimici vezani za tuču u kafiću “Armando” u Banjaluci, zbog koje je Kostiću uručen prekršajni nalog.

Na snimcima, koji su se pojavili na Jutjubu, pojedinci brane Delu.

Među prvima koji su pružili podršku Kostiću je fudbaler FK Borac Dejan Zarić. On u kratkom videu kaže da zna Delu “hiljadu godina i da mu je mnogo puta pomagao”.


Poslednji put menjao Milan dana 29 Apr 2019, 16:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 16:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
bkbk je napisao:
E dobro ako ces prijaviti unutrasnjoj kontroli mupa pa da svi mirno spavamo :D :)

Lik na stadionu valjda jos prije par mjeseci isamarao neko dijete, a kad je neki cica zagalamio na upravu odvalio ga sakom pred komandirom i policija izbaci tog covjeka naravno :lol: :lol: :lol:


Daj ne izmišljaj gluposti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 16:22 
Citiraj:

“Oni su klošari i majmuni. Ja sam pozvao svog druga Delu da nam pomogne. On je došao i išamarao ga. Njemu hvala što je stao na našu stranu. Uvijek nam je u naselju branio da se drogorimo i budemo klošari. Htio je da naše naselje Starčevica bude najjače u Banjaluci. Stvarno je dobar momak i uvijek nam je pomagao” – kaže ovaj mladić.


https://www.banjaluka.com/drustvo/fudba ... ice-video/


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Nek im nije dao da se drogiraju u naselju . . . WHO kaže da je silovanje jazavaca na starcevici u padu, mora da je zbog zabrane drogiranja.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 16:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
Najjaci ovaj lik sto sebe zove fudbaler, " Ti si nam uvijek davao... " kao da je Dela m:tel ima prihode i rashode pa moze da sponzorise i finansira. Pa otkud njemu pare da ti daje, od plate 850KM ? :)

Sve ovo je cirkus, i klub i u uprava i grupa koje iskreno nema, ugasena je a nekad sam i sam bio dio nje, to je cinjenica i nista drugo.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Nažalost, Lešinari više ne postoje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Crveno Plavi je napisao:
evo ko ne zeli preko tastature i sa i bez grupe nek se javi za fb profil,br tel pa mozemo i uzivo ;)

a ti mi nadji gdje sam to ja tebe prvi uvrijedio pogotovo pricom za porodicu
O pa to je Schlagzijev neki navijač. Jel kod Dionisa 3 da se nađemo i popijemo kafu? :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Mali Zarić alkos je neko ko ne želiš da te brani :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Na celu bataljona,do tronastog patrona, Starcevica brate, Bosna, dinamita tona jeaaaa

Namjerno Bosna da me hejtate :)

Sent from my Tesla_SP9.1L using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
"da starčevica bude najjača" šta to tačno treba da znači?

Nego, sad je zaštitnik nemoćnih, a juče je bio državni siledžija... Sad sam zbunjen...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 17:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
baki je napisao:
Najjaci ovaj lik sto sebe zove fudbaler, " Ti si nam uvijek davao... " kao da je Dela m:tel ima prihode i rashode pa moze da sponzorise i finansira. Pa otkud njemu pare da ti daje, od plate 850KM ? :)

Sve ovo je cirkus, i klub i u uprava i grupa koje iskreno nema, ugasena je a nekad sam i sam bio dio nje, to je cinjenica i nista drugo.
Sad mu treba natovariti jos i poresku..da se vidi kakve je pare davao ljudima (odakle mu) i po kojem ...da li su placeni porezi/doprinosi

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ronaldo je napisao:
bkbk je napisao:
E dobro ako ces prijaviti unutrasnjoj kontroli mupa pa da svi mirno spavamo :D :)

Lik na stadionu valjda jos prije par mjeseci isamarao neko dijete, a kad je neki cica zagalamio na upravu odvalio ga sakom pred komandirom i policija izbaci tog covjeka naravno :lol: :lol: :lol:


Daj ne izmišljaj gluposti.

Не умишљај ти ако ниси био на тој утакмици.

Тај дела итекако ради за мурију, за вицу, не знам шта се правите глупи и поричете то? Ако баш толико нисте упућени, онда напустите сахрану. Шта мислите откуда му сваке године нови ауто од стотине хиљада КМ? Откуда му новац да "помаже" клинцима (што је, додуше, истина)? Од тога што наводно за своју душу туче клинце? Не туче он клинце зато што хоће... Већ зато што има то наређење. За ово све до сад би требао да прође са казнама и казнама. Хоће ли? Неће. Ако је тако небитна личност и мали играч, зашто су онда на рукометној утакмици прошле седмице на улазима у дворану биле десетине корњача? Зато што им је шеф у дворани....

Ако немате појма, не нападајте и не уједајте. Поготово ви што "до јуче нисте ни чули за њега".

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 20:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
Znači, taj Dela je faktički šef policije? I Lukač ga se boji pretpostavljam? To što tužilaštvo i sud ne rade svoj posao nije razlog da povjerujemo u sve ove gluposti koje napisaste.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Ja prvi put cujem za ovog lika, al to da ovakav neki debil upravlja sa policijom i uziva njihovu zastitu, to jednostavno odbijam da povjerujem. Nema mi nikako logike, al ako je to istina (u sta ja ne vjerujem) onda treba bjezati odavde sto prije.

U svakom slucaju, ostaje da vidimo kako se proci ovo..hoce li ga zatvoriti,ili pustiti...pa ce onda biti jasnije

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Pa takvi su najčešće najkorisniji policiji, pa ironično što druge šamara za cinkarenje. Ali ga Vulturesi napraviše jačeg od Doika, jer lakše je tako progutati ono što je njima uradio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 21:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Stvarno nisam upoznat sta taj momak radi, za koga i koji su ciljevi. Ali onako, poznavajuci nase podneblje, vjerujem da je to pokusaj nekog da napraviti neku sitnu verziju Bogdanova. Dakle, radi sitnije poslove u interesu nekog ko ima veze u policiji ili tuzilastvu, podmetne ledja nekad, sitno odrobija, dobija fine pare i to funkcionise dok je taj kome je potreban ima moc. Kasnije se kola slome na njega, ili naidje na neku budalu koji ga rijesi zbog neke sitnice. Mozda grijesim ali mi lici na to.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 21:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
U svakom gradu postoji takvih par, zašto ne i u BL. Obično uživaju zaštitu nekog od ljudi na poziciji, inspektora, načelnika neke službe ili ih stranka plaća da tu i tamo prebije nekog nepodobnog.
Tolerišu im se sitne nepodopštine, prodaja tableta i trave po diskotekama i slično, oni za uzvrat pružaju informacije i gdje treba potežu palice ili zapale kome auto, obiju stan, ostave bombu kao upozorenje . . .
Očigledno je da misli da "ima leđa" inače ne bi bio toliko glup pa da kači klipove kako prebija nekog (to je nekako postalo popularno ? ).

Predviđam blistavu budućnost . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2019, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Viđam momka često po gradu, nisam primjetio da ima nekog tjelohranitelja, ili policajca pored sebe kao pratnju.
A očigledno je utjerao strah u kosti jednoj navijačkoj grupi koja je brojala i nekoliko stotina momaka.
Uprkos njihovoj pjesmi: "... ništa nas neće slomiti, mi ćemo se boriti..."
Čuo sam i da je šamarao mnogo opasnije face od ovih momaka sa snimaka, i da se zamjerio i kriminalcima van BL.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs