banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 14:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Maj 2018, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Khal Drogo je napisao:
Овдје је тема око текста Додикове изјаве који је пренио "Klix", портал намјењен искључиво сарајевској махали, ту је негдје ниво РТВ БН и текстовима тог портала није се смислено бавити.


Klix je prenio vijest od Dodikove agencije SRNE. Evo ti vijest i sa SRNE.

http://www.srna.rs/novosti1/598901/hrva ... miriti.htm

BEOGRAD, 30. MAJA /SRNA/ - Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas u Beogradu da su Hrvati i Bošnjaci danas najposvađaniji u BiH i da ih niko ne može izmiriti, te da u Federaciji BiH /BiH/, za razliku od Srpske, ništa ne funkcioniše - ni Vlada, ni parlament.

U okviru predavanja o temi "Dejtonska Republika Srpska danas i perspektive razvoja u kontekstu aktuelnih međunarodnih odnosa" studentima na Fakultetu političkih nauka /FPN/ u Beogradu, Dodik je naveo da su se i muslimani i Hrvati gradili na sukobu prema Srbima, ali je i među njima dugo vremena postojao prikriveni sukob.

U takvim uslovima, kaže Dodik, SNSD, stranka na čijem je čelu, počela je da razvija odnos sa Hrvatima i onemogući muslimane da nadglasaju Hrvate, kada je riječ o izboru predstavnika hrvatskog naroda.

"Stali smo u odbranu Hrvata, ne samo zbog njih, nego i zbog nas, jer kad bi se Bošnjaci obračunali sa Hrvatima, onda bi mi bili na redu, na isti način", pojasnio je Dodik.

On je naglasio da Hrvati u BiH ne mogu oprostiti Srbima što postoji Republika Srpska, ali ne iz nekog hrvatskog, bazičnog razloga, nego zato što oni nemaju tako nešto, dok Bošnjaci smatraju da njima pripada cijela BiH.

Dodik je dodao da su Hrvati i Bošnjaci najposvađaniji u BiH i da ih niko ne može izmiriti, te da u FBiH ne funkcioniše ni Vlada, ne sastaje se parlament, za razliku od Republike Srpske čije sve institucije funkcionišu.

Evo sa Klixa.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad ... /180530102

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas u Beogradu da su Hrvati i Bošnjaci danas najposvađaniji u BiH i da ih niko ne može izmiriti te da su Srbi stali na stranu Hrvata.
U okviru predavanja o temi "Dejtonska Republika Srpska danas i perspektive razvoja u kontekstu aktuelnih međunarodnih odnosa" studentima na Fakultetu političkih nauka u Beogradu, Dodik je naveo da su se i Bošnjaci i Hrvati gradili na sukobu prema Srbima, ali je i među njima dugo vremena postojao prikriveni sukob.

U takvim uslovima, kaže Dodik, SNSD, stranka na čijem je čelu, počela je da razvija odnos sa Hrvatima i onemogući Bošnjake da nadglasaju Hrvate, kada je riječ o izboru predstavnika hrvatskog naroda.

"Stali smo u odbranu Hrvata, ne samo zbog njih, nego i zbog nas, jer kad bi se Bošnjaci obračunali sa Hrvatima, onda bi mi bili na redu, na isti način", pojasnio je Dodik.

On je naglasio da Hrvati u BiH ne mogu oprostiti Srbima što postoji Republika Srpska, ali ne iz nekog hrvatskog, bazičnog razloga, nego zato što oni nemaju tako nešto, dok Bošnjaci smatraju da njima pripada cijela BiH.

Dodik je dodao da su Hrvati i Bošnjaci najposvađaniji u BiH i da ih niko ne može izmiriti, te da u FBiH ne funkcioniše ni Vlada, ne sastaje se parlament, za razliku od Republike Srpske čije sve institucije funkcionišu.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Је'л ви из СДС-а икад успијете да видите шуму од дрвета?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
sinip je napisao:
Је'л ви из СДС-а икад успијете да видите шуму од дрвета?

Ko ti je za SDS?Nemam ja veze ni sa jednom strankom.

Moze li iko zdravog razuma da bude za Dodika?
Vise je nanio stete Srbima od rata.
Ljudii neka glasaju za bilo koju stranku samo da ovaj manijak sidje sa vlasti

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 21:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Немаш? :lol:

Па де онда објави нешто о криминалним радњама Обрена и компаније у Добоју. Па ћу да ти повјерујем. Или је онај ко ти пише текстове ипак мало страначки обојен, а?

А иначе, који би ти манијак да дође на власт? Гуслар?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 21:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
sinip je napisao:
Немаш? :lol:

Па де онда објави нешто о криминалним радњама Обрена и компаније у Добоју. Па ћу да ти повјерујем. Или је онај ко ти пише текстове ипак мало страначки обојен, а?

А иначе, који би ти манијак да дође на власт? Гуслар?


Obren je kriminalac je i da funkcionise pravosudni sistem, covjek bi vec bio na sudjenju. Sve kriminalce u zatvor.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 21:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па де онда, шарај мало, шарај. :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
sinip je napisao:
Па де онда, шарај мало, шарај. :lol:

Pa necu se baviti lokalnim kabadahijama? Dodiku i odgovaraju i ti sitni krimosi.
Dodik u RS ima apsolutno vlast jer je on i predsjednik, premijer, urednik rtrs-a, urednik atv-a...i odlucuje o svim pitanjima u RS, a ostali su tu samo marionete, tako da je to isto kao kad bi glavni problem Evrope u WW2 bio neki Šicer iz Malog Rita a ne Hitler.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Аха, да... :)

Него не рече, кога би ти да буде "калиф умјестокалифа"?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2018, 06:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Sad je Dodik pretvorio SNSD u kriminalnu organizaciju na cijem je on celu pa su svi ostali marionete jer on odlucuje o svemu, bez obzira koja mu je formalna funkcija. Sad je i predsjednik, premijer, ministar obrazovanja, ministar finansija, direktor policije, direktor televizije, predsjednik studenata... Da sutra odluci da bude predsjednik mjesne zajednice u Laktasima, opet bi odlucivao o svemu jer je stvorio sistem koji funkcionise bas kao kriminalna organizacija. To je ranije imao Al Kapone u Americi, a u Evropi je to postojalo dok su bili zivi Tudjman, Milosevic, Causesku, Enver Hodza...
Na celu vstv-a je Zoran Tegeltija, Dodikov covjek tako da nema sanse da se procesuira ista bitno. Rade sta hoce...Upravo Dodik i njegov prijatelj Pavgord pokusavaju da otmu najvrijedniji privredni objekat u RS, a to je Alumina.
Sudije rade sta hoce, samo dok nije u pitanju neki covjek sa vlasti jer tu imaju zabranu i samocenzuru.

Najjaci ljudi u RS su Dodikovi kumovi, Stankovic iz Integrala, Radisic, Skrbic...
Lukac je isto postavio kumove.
Znaci, princip postavljanja podredjenih je da nadjes osobe od povjerenja, kao sto su kumovi, rodjaci, kriminalce ili ljude koji nemaju blage veze ni sa cim.

Nisu imali pokriven medijski prostor pa je Dodik nalozio kumu da kupi ATV sto je on uradio. Na celu studentske organizacije je isto postavio svoje ljude. Tako da se ne mogu sjetiti ustanove, firme ili institucije koju nije pokrio svojim ljudima.

Zahvaljujuci Dodiku, mi smo ekonomska i demokratska crna rupa u Evropi, i da nema kredita i dijaspore, ne bi imali hljeba da jedemo.

A politicke odluke Dodika su katastrofalne, nudi Srbiji teritoriju hidroelektrana i na taj nacin bi ostetio RS za stotine miliona maraka, stalna konfrotacija sa svakim, predaja jasenovacke gradje ustasama, evo sad i otvorena izjava da brani Hrvate, dopustanje kradje stotina miliona maraka u Optima grupi...
Dosao je na celu RS kad prakticki nije bilo duga, a onda je prodao telekom za milijardu i po, zaduzio nas za jos 4 milijarde, i umjesto da procvjetamo, mi smo zbog njegovog kriminala opet najveca sirotinja u Evropi.
Bolnice u milionoskim dugovima, zeljeznice, cak i elektroprivreda. I normalno je da bivsi direktor elektroprivrede ima 20 nekretnina u RS, Srbiji i Crnoj Gori...

Stvorena je takva atmosfera da je normalno da ljudi u bolnici umru zbog bezazlene stvari, da je normalno da se krade na tenderima, da se kupuju diplome, da je normalno da su medijski servisi twiteri Dodika...pa se narod iseljava vise nego u toku rata.

Najveci dio plijena, koji se broji u desetinama miliona maraka, uzima Dodik, a ona dio daje stranci, a mali dio direktorima, nacelnicima....svih stranaka. Dodiku i odgovara i Mico Micic, i Obren... Da ne odgovara, davno bi on poslao policiju da ih uhapsi.

Ko da dodje umjesto Dodika?
Bilo ko. Jedini nacin da ovi prostori napreduju je da se priblizimo EU, pa da se pocnu primjenjivati EU norme po pitanju pravne drzave, a dok je Dodik na celu, to se nikad nece desiti jer njemu te ne odgovara.

Treba glasati za bilo koju stranku (osim Stevandica i slicnih stranaka koje je Dodik osnovao kao sto je Milosevic osnovao JUL...) pa neka krenu procesi ka EU, i jednom u budnocnosti, zbog toga se bar malo priblizimo pravnoj drzavi pa ce biti svejedno ko ce biti na celu drzave, opstine, odjeljenja...jer ce to biti obican posao kao i svaki drugi, a oni ce biti obicni cinovnici.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Poslednji put menjao korisnik dana 01 Jun 2018, 06:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2018, 06:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Bu-huuuu
Such plaky much tugy

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2018, 08:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
korisnik je napisao:
.......


kampanja ti je zaqrac.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2018, 13:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Imam samo jednu ulogu na ovom forumu a to je uništiti i zgaziti SDS i opoziciju, spaliti ih do temelja

Vrhovni komandante zivio i ne brini, mogu pregaziti 300 SDS jazavaca retoricara ko plitak potok.

Mile BOG


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2018, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
To ko da si rekao da ti je cilj ubiti dinosauruse...ne možeš ubiti ono što je već mrtvo...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2018, 14:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Džontra je napisao:
To ko da si rekao da ti je cilj ubiti dinosauruse...ne možeš ubiti ono što je već mrtvo...


Zaliti betonom, SDS Spilberzi imaju cudnu mastu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 22:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
vezano za naslov teme.....jebali ti hrvati mater,vise su nam oni nanijeli zla za 4 godine ndh nego turcin za 500 godina...i to stostruko!!! :( :(

nije dzaba najpoznatiji srpski guslar s kraja 19 vijeka pjevao "pozelece drumovi turaka,al turaka nece biti" :(

filip visnjic

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2018, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
vezano za naslov teme.....jebali ti hrvati mater,vise su nam oni nanijeli zla za 4 godine ndh nego turcin za 500 godina...i to stostruko!!! :( :(

nije dzaba najpoznatiji srpski guslar s kraja 19 vijeka pjevao "pozelece drumovi turaka,al turaka nece biti" :(

filip visnjic

Mrtva trka, jedno je dnevnopolitički diskurs i stav da je 600.000 mrtvih & 600.000 raseljenih u zadnja dva rata sa Hrvatima teže stradanje od 500 godina zuluma, a sasvim drugo realna činjenica da je bar pola današnjih Bosnjaka srpskog porijekla. To je preko milion


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Doduse, ni danasnji Hrvati ne zaostaju sa porijeklom.
Eto, moj daleki rodjo iz Varazdina je komandovao na Boccu 1995.

Ili jos ociglednije. Koja je stranka drzala vlast u Dubrovniku do pada AU Monarhije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Kako god, islam je ovde dosao u XIV i XV vijeku, ne sa autobusima i naseljavanjem, nego sa terorom i islamizacijom lokalaca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 10:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sa druge strane racunice, Bosnjaci su itekako okrvavili ruke radeci za Hrvate.

Recimo pokolj na Ilindan 1941. koji je bio klasiicna odmazda za Ustanak protiv okupatora.
Nekom srecom tada nisu Bosnjaci stradali. Zli jezici ce reci da su postedjeni jer nisu ni dizali ustanak protiv nacista. Naprotiv.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2018, 10:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
to je nepobitna činjenica da se većina muslimana u drugom svjetskom ratu odazivala na mobilizaciju u ustašku ndh..okrvavili ruke masovno......to je činjenica,i to im je mrlja koju muslimani nikad neće saprat...
ja to fudbalskom terminologijoim mogu objasnit,da u laciju igraju filip đorđević,dušan basta,sergej milinković savić...ali to ne znači da je lacio srpski klub!
nadam se da shvaćaš analogiju

al opet..svaki Srbin bi trebao znat gdje je korijen zla!

Čini mi se da Dodik ne zna..a,čini mi se da je i većinu Srba ubjedio u svoj stav..da je svo zlo u "teheranu"...ili mu jednostavno politički ne ide u prilog da zna

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 07 Jun 2018, 10:39, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs