banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 08:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па добро, чињеница је да усташоидна екипа на власти у НДХ ради контра Срба, ништа ново. Међутим треба бити прагматичан и искористити Хрвате да се сјебу мали зелени. А нико нормалан ваљда не вјерује Хрватима након свега?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Džontra je napisao:
Ne kontam, sad svako ko bilo sta radi sa Hrvatima, oni rade protiv Srba?

Zašto preduslov pomoći hrvatima ne bude popravljanje životnih uslova srba koji žive na teritoriji pod njihovom upravom?? Evo ja sam glup ko kurac možda neću shvatiti, ali neko će valjda skontati. oni su počinili genocid nad nama, naša politika prema njima uvijek mora polaziti sa te tačke.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
U pravu si, glup si ko kurac.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
apokalipto je napisao:
Džontra je napisao:
Ne kontam, sad svako ko bilo sta radi sa Hrvatima, oni rade protiv Srba?

Zašto preduslov pomoći hrvatima ne bude popravljanje životnih uslova srba koji žive na teritoriji pod njihovom upravom?? Evo ja sam glup ko kurac možda neću shvatiti, ali neko će valjda skontati. oni su počinili genocid nad nama, naša politika prema njima uvijek mora polaziti sa te tačke.



Gledaj to ovako:

Ti si glup k'o kurac i neću sa tobom da ulazim u neki posao. Hoću prvo da ti postaneš pametan. Ali to se neće desiti nikad.
Imam opciju ili da ne radim ništa pa zaradim 0KM ili da izvučem maksimum iz situacije pa rizikujem s tobom, samo da sjebem konkurenciju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Korisniče, onda pitaj dr Milana Bulajića zašto je on podržao slanje te građe u Muzeju Holokausta u Vašingtonu. Vjerujem da si ti i sa BN-a više stručni da to procjenite, ali možda vam čovjek i odgovori. Možda ima veze sa tim da bude dostupno u Muzeju koji obiđe godišnje i par miliona ljudi. I u kakvim uslovima je ovdje držano. A tek što bi bilo prilika da u UN-u bude postavka. Ili možda neko na BN-u zna zašto je prvo bilo dozvoljeno da se to odnese i kopira u Beograd, ali onda odustali. Da je tamo poslato, Srbija bi možda mogla pričati priču o jedinstvenoj građi i da je doda postojećoj. Nije ovo jedini materijal koji postoji o Jasenovcu. Nije sukob vlasti RS i SRJ trajao deset godina. Bilo je vremena za to i nakon rata do Dodika. Ili možda da pitate Brdara, zahvaljujući kojem je to i spašeno iz Jasenovca.

Što se tiče materijala koji je vraćen Hrvatskoj, sami Hrvati su pisali o tome
Citiraj:
Veći dio arhivske građe vraćen je, kao što je već rečeno, u Hrvatsku 2001, no znatan dio predratne zbirke muzejske građe, dokumenata, memoarskog gradiva i fotografija nestao je tijekom srpske okupacije Jasenovca i nikada nije vraćen Hrvatskoj.


Nije samo do toga da li je Muzeju Holokausta u Vašingtonu možda odlučio da nešto ne pošalje nazad, nego da li je sve i poslato...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Poslednji put menjao danijell dana 31 Maj 2018, 18:53, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Hrvati žele treći entitet. Dobiće kurac.
Dodik to zna. Ali će na sva usta tražiti isti, kupeći poene kod hrvata, i tako ući u koaliciju s njima, jer je i jednima i drugima cilj metnuti mošnjama.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 18:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Svaki put Hrvati zabiju noz u ledja Srbima. Ustvari, zabijaju ga i sprijeda.

https://www.blic.rs/vesti/republika-srp ... li/y6hkwvc

ŠTA JE ČOVIĆ DODIKU Kunu se u VEČNO PRIJATELJSTVO, a evo kako su Hrvati branili interese Srpske
Slobodan Popadić 15.07.2017. 19:20
Komentara: 0

Dragan Covic i Milorad Dodik u setnjiFOTO: DEJAN BOŽIĆ / RAS SRBIJA

Hrvatske sudije pridružile su se Bošnjacima i strancima u Ustavnom sudu BiH prilikom odbacivanja zahteva iz RS za ocenu ustavnosti tzv. Dana nezavisnosti i Dana državnosti BiH, saznaje „EuroBlic“.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Razlog više za koaliciju. Da se ovakve stvari vise ne događaju...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
sugerišem @korisniku da iskopira ponešto i sa Slobodne Bosne, bosnjaci.net... tamo tekstova o nepočinstvima našeg predsednika, tušta i tma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
sinip je napisao:
Па добро, чињеница је да усташоидна екипа на власти у НДХ ради контра Срба, ништа ново. Међутим треба бити прагматичан и искористити Хрвате да се сјебу мали зелени. А нико нормалан ваљда не вјерује Хрватима након свега?

Da se sjebu mali zeleni? Dobro male zelene treba sjebati ok slažem se, ali da li nam je to primarni cilj glede naših interesa dole?
Da li ima još srba koji žive pod upravom malih zelenih, gdje bi ti mali zeleni itekako bili još gori prema njima nego što su sada?
Isto je i sa papistima, ako stvari sagledamo sa druge strane.
Kojoj god opciji bi se ne daj Bože priklonili to bi bilo sađene tikvi sa đavolom.
Evo. 20 godina od rata, uzmimo pomognemo papistima da dobiju tu svoju Herceg Bosnu, šta je garant našeg opstanka na tom prostoru? Kurac, e to je garant, kao što je i sada, kao što bi i bio ma šta god da uradimo za njih, a ako Bog da a i bude trezvenih srba da se ovaj majmun spriječi neće se uraditi ništa!

I opet ću pitati, akoo se miješa već u probleme Federacije, valjda bi treba da se miješa sa namjerom da pomogne svom a ne tuđinskom narodu!? I to narodu koji nas je klao i ubijao, I KOJI SADA U OVOM MOMENTU gdje god drži vlast NDH i hrvatska teritorija u BiH, gazi naša prava, i radi sve da nas uplaši, protjera, ili na ama bilo koji način sjebe život na tim prostorima.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
manitu uci da svira je napisao:
kosta je napisao:
udaraju BN-ovci, još će preobratiti forum. i to uoči izbora.
pra'o me stra'.Slika


Hoce qurac, jos dvije proleterske cekaju u zasjedi.:lol:

I jedna udarna.... :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
korisnik je napisao:
Dodik kao da je predsjednik Hrvata a ne Srba.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/milorad ... /180514043

Milorad Dodik dolazi u Mostar na Večernjakov pečat i sastanak sa Čovićem

SRNA
14.5.2018. u 11:23
80 135
Milorad Dodik dolazi u Mostar na Večernjakov pečat i sastanak sa Čovićem
Foto: F. K./Klix.ba
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik prisustvovat će večeras u Mostaru tradicionalnoj manifestaciji "17. Večernjakov pečat", a prije toga je zakazan razgovor sa liderom HDZ-a i član Predsjedništva BiH Draganom Čovićem.
Dodik će manifestaciji prisustvovati u 21.00 sat, najavljeno je iz kabineta predsjednika RS.


Zamisli postane predsjednik srba, hrvata i slovenaca ....doduše ove treće možemo automatski isključiti...nisu bitan faktor u BiH.Ma žao je meni gradžanske opcije al ne diram te ne diraj me ....što su navalili...živimo jedni kraj drugih i možemo al što dosađuju da RS problem u funkcionisanju kad nije...i šta je problem rješavati,unapređivati koncezusom naroda..šta je tu problem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Džontra je napisao:
Hrvati žele treći entitet. Dobiće kurac.
Dodik to zna. Ali će na sva usta tražiti isti, kupeći poene kod hrvata, i tako ući u koaliciju s njima, jer je i jednima i drugima cilj metnuti mošnjama.

"Hrvati žele državu, dobiće kurac"
"Kosovo je naše, evo im kurac"
"Samo neka Ameri dođu, dobit će kurac"... nastavi niz..

I šta možemo sa tim poenima kod hrvata? Evo, konkreto šta oni mogu uraditi a da je u našem interesu?
I cilj nam je metnuti balijama i pod cijenu našeg naroda koji su ostali pod upravom istih, i žive dole? A zarad neke maglovite, nejasne, nedorečene kvazi pomoći od strane hrvata??

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam za tu jasenovačku građu na tv čuo da je ona digitalizovana i vraćena za vrijeme mandata Mladen Ivanića.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
apokalipto je napisao:
Džontra je napisao:
Ne kontam, sad svako ko bilo sta radi sa Hrvatima, oni rade protiv Srba?

Zašto preduslov pomoći hrvatima ne bude popravljanje životnih uslova srba koji žive na teritoriji pod njihovom upravom?? Evo ja sam glup ko kurac možda neću shvatiti, ali neko će valjda skontati. oni su počinili genocid nad nama, naša politika prema njima uvijek mora polaziti sa te tačke.

Alo jest al u prošlom vijeku...ako se mi ne naučimo pameti niko neće....malo politički razmišljaj a ne IT.NIje budala izmislila zavadi pa vladaj...daj trenutak da iskoristimo da stvorimo što bolje startne pozicije...mislim sa stanovišta političog,državnog i ustavnog položaja....Druga stvar mi smo spoljno politički ograničeni na ruse al nisu hrvati i bošnjaci...kontaš


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 19:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Citiraj:
"Hrvati žele državu, dobiće kurac"
"Kosovo je naše, evo im kurac"
"Samo neka Ameri dođu, dobit će kurac"... nastavi niz..

Glup si ko kurac -mike drop-

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 20:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Овдје је тема око текста Додикове изјаве који је пренио "Klix", портал намјењен искључиво сарајевској махали, ту је негдје ниво РТВ БН и текстовима тог портала није се смислено бавити.

Такође, овдје је опет кренула мантра око наводне предаје јасеновачке грађе Хрватској. Истина је да је 27.октобра 2000. потписaн спорaзум о предaји aрхивско-музејске грaђе Спомен подручјa Јaсеновaц Меморијaлном музеју холокaустa САД у Вaшингтону.

Одмах да напишем да сам и тада и данас био против те предаје, јер се знало да ће та грађа касније бити враћена Хрватској, но важније је да ће у лијепој њиховој када је добију то злоупотребити на разне начине.

Но, и питање је шта се могло тада урадити? Српска је од 1998. заробљена држава, тада на овом простору бјеше близу 60.000 страних војника, "де јуре" снаге СФОР-а, "де факто" то су НАТО снаге, упадали су гдје су хтјели, радили шта су хтјели, убили или премлатили кога су хтјели, могли су упасти на простор "Спомен подручјa" Доњa Грaдинa или архив Српске, однијети или уништити грађу, бјеше то врло зајебано вријеме, и та грађа гдје год да је била смјештена на простору Српске, није била сигурна.

Негдје је сакрити опет тражи поуздане људе који ће то урадити, и касније обезбјеђивати. Пребацити је у Београд је врло сложена и ризична операција, а онда и коме је предати? И у Београду бјеше те године хаос, преврат, тзв 5.октобар, и ти нови који су запосјели власт у Србији колико су били поуздани и да такође неће предати грађу Вашингтону.

Изабрано је ово рјешење, апсолутно вјерујем да је директор "Спомен подручјa Доњa Грaдинa", госп.Симо Брдaр копирао те документе, фотографије, да је оно што је требало "склоњено" (и сами Хрвати су више пута кукали како су добили само дио те грађе, мада и ко их шљиви), уосталом има данас доста грађе о Јасеновцу, може се наћи подоста тога и на интернету.

Понављам, и тада и данас сам био против те предаје, више нагињем другим и ризичнијим рјешењима (конкретно да се сакрије неко вријеме), но и јако то бјеше осјетљиво, неког данас осуђивати због тога је бесмислено. Тада је то рјешење изабрано, и ту смо, гдје смо.

Они који то данас потенцирају су страначки агитаторчићи, људи са задатком да прозивају противнилки блок, што није проблем но јесте што ти ништа о том нашем Јасеновцу никад нису написали, нису се ни потрудили да се мало упознају са том нашом преболном причом (а има тога данас доста на интернету), врше политизацију Јасеновца, и Јасеновац (тј ова прича око јасеновачке грађе) им само дође средство, користе га за дневнополитичко над*ебавање.

То Јасеновац не смије бити, зато онима са таквим мотивима, порука да се ману Јасеновца.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
mimikrija je napisao:
apokalipto je napisao:
Džontra je napisao:
Ne kontam, sad svako ko bilo sta radi sa Hrvatima, oni rade protiv Srba?

Zašto preduslov pomoći hrvatima ne bude popravljanje životnih uslova srba koji žive na teritoriji pod njihovom upravom?? Evo ja sam glup ko kurac možda neću shvatiti, ali neko će valjda skontati. oni su počinili genocid nad nama, naša politika prema njima uvijek mora polaziti sa te tačke.

Alo jest al u prošlom vijeku...ako se mi ne naučimo pameti niko neće....malo politički razmišljaj a ne IT.NIje budala izmislila zavadi pa vladaj...daj trenutak da iskoristimo da stvorimo što bolje startne pozicije...mislim sa stanovišta političog,državnog i ustavnog položaja....Druga stvar mi smo spoljno politički ograničeni na ruse al nisu hrvati i bošnjaci...kontaš

Od rusa slaba vajda, nismo mi sirijci pa da budemo toliko povlašteni. Ne vjerujem u takvu politiku koju Dodik zagovara, suludo kao i većina naših poteza do sad.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Džontra je napisao:
Citiraj:
"Hrvati žele državu, dobiće kurac"
"Kosovo je naše, evo im kurac"
"Samo neka Ameri dođu, dobit će kurac"... nastavi niz..

Glup si ko kurac -mike drop-

Boom, odoh spavati.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2018, 20:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Mile igra igru, malo je promjenio retoriku, ali sustina je ista. Svi oni rade za strani faktor, prvo su privatizacijama razvalili firme i imovinu, sad su presli na rudnike i vode, zatim zakoni o oduzimanju zemljista i suma od fizickih lica. Tako da moze Mile ili ko vec da sere sta hoce, svi oni su samo obicni sljakeri na sceni.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs