banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
V@nja je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Oni znaju bolje od dva čovjeka sa ukupno preko 50 godina radnog iskustva. To je prednost obrazovanja na Google-u


Ja bih sebi oci iskopao kad vidim ove idiote koji na osnovu google pretraga tumace obdukcione nalaze.
Eto, ona zna sta su lakse tjelesne povrede .. i onda iste prepoznaje fotografiji rezolucije iz 1997e.

Pa dokle vise majku mu jebem?!
Covjek nacelnik patologije na VMA.
Krovna medicinska institucija u regionu .. on njihov vodeci strucnjak, al' ne .. mozda je bilo nesto drugo, sto on nije vidio.


Ne zelim nikog da vrijedjam, al od 250.000 clanova tamo, ovo nadilazi sposobnosti njih 249.998. Ova dva clana koja nedostaju ne znaju da su u grupi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Vidim da nije poslušala moj savjet i tražila PMR studije. Mora da ne zna engleNski.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Koliko sam ja upratio, Kostresevic je rekao koja je posljednja kamera ciji snimak 100% dokazuje da je osoba na njemu David.
Ako kamera nije imala savrsen pogled prema Davidovom licu, onda taj snimak ne dokazuje 100%.

Ali ako imate kameru na kojoj se 100% vidi David, a njegovo kretanje sa tog snimka se nastavlja i na sledecoj kameri, onda sledeca kamera ne mora imati 100% sigurnost da bi mogao reci da je to David...
Odatle na kraju 80% sigurnosti da je David bio ispred kuce...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
_зока je napisao:
Dce/02 je napisao:
Po ovome nema snimka iz pekare Zmijanje (ako sam ranije dobro zapamtio rekli sud a ima i da se na njemu vidi David.

Nije rečeno da ima snimak iz pekare nego da ga je radnik identifikovao.

Ok. My bad...

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Citiraj:
iskusno si, kako i priliči rođenoj banjalučanki, iskulirala primjedbe na ekspertizu ove vrste
:

Kosta, imas li ti preca posla nego da visis na banjaluckom forumu i lijecis komplekse zbog cinjenice da nisi iz Banja Luke? Ne bih rekla..

Moj komentar o tezini povreda se odnosio na one koji idu pricom rekli patolozi da su lakse povrede u pitanju - prevod: neko ga malo isamar'o, nije to nista. Jbt nakupili ste skoro 300 stranica price na ovu temu, a od toga 2/3 vasa glupa prica i prepucavanje po stranackoj osnovi. Sprdate se ljudima na trgu, a ovde ste svaki dan i vecina vas samo na ovoj temi pise. Po cemu ste vi to puno drugaciji od njih?
Valjate gluposti non stop. Kaze jedan 'sto je policija duzna ikome nesto dokazati?' Ma nije valjda? Hoces da kazes da oni mogu da pricaju sta hoce, a mi kao ovce treba slijepo da vjerujemo u sve to bez ikakvih dokaza. Druze, ako si ti ovca, nisu svi. Ilic je na konferenciji za stampu rekao da se radi o zadesnoj smrti nekoliko puta, a sada tvrdi da to nikad nije rekao. Pricao je kako imaju dokaze i snimke o Davidovom kretanju, a sad se to odjednom svodi samo na onaj znj snimak tzv. pljacke. O pljacki da i ne govorim. Kakva je to crna pljacka u kojoj uvidjaj nikad nije izvrsen???
Nije nasa policija bas TOLIKO glupa da ima sve dokaze da podupre svoju pricu ali eto nece jer, sta, nije im ceif? Kakva notorna glupost.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
super_koza je napisao:
Koliko sam ja upratio, Kostresevic je rekao koja je posljednja kamera ciji snimak 100% dokazuje da je osoba na njemu David.
Ako kamera nije imala savrsen pogled prema Davidovom licu, onda taj snimak ne dokazuje 100%.

Ali ako imate kameru na kojoj se 100% vidi David, a njegovo kretanje sa tog snimka se nastavlja i na sledecoj kameri, onda sledeca kamera ne mora imati 100% sigurnost da bi mogao reci da je to David...
Odatle na kraju 80% sigurnosti da je David bio ispred kuce...

"Zašto ste angažovali stranog stručnjaka za prepoznavanje lica, pitanje je koje je upito Goran Đorđić na što je Kostrešević rekao da takvog stručnjaka nema kod nas.
Kostrešević je još jednom ponovio da ne može tvrditi da li je David bio u kući Rađenovih ili ne."

Ali evo izgleda da na forumu ima vecih strucnjaka od njega koji to mogu potvrditi.
Ne znam zasto su isli cak do Slovenije,kad su im strucnjaci ovdje ispred nosa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
Da se ti.iscudjavas eto zasto

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
@ružo
Ne laži.

Ilić je rekao da se "najvjerovatnije radi o sadesnoj smrti" Naravno da se jedino tako mogu odrediti ako nemaju nikakvih drugih indicija.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Ilic je rekao " Kriminalisticka verzija jasno ukazuje da se radi o zadesnoj smrti.Znaci on je na odredjeni nacin VJEROVATNO pao krecuci se ovom marsutom u rijeku Crkvenu".
Iz ovog se da zakljuciti da je JASNO da se radi o zadesnoj smrti,a nacin na koji je ona nastala je VJEROVATNO pad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Danjamin je napisao:
Citiraj:
iskusno si, kako i priliči rođenoj banjalučanki, iskulirala primjedbe na ekspertizu ove vrste
:

Kosta, imas li ti preca posla nego da visis na banjaluckom forumu i lijecis komplekse zbog cinjenice da nisi iz Banja Luke? Ne bih rekla..

Moj komentar o tezini povreda se odnosio na one koji idu pricom rekli patolozi da su lakse povrede u pitanju - prevod: neko ga malo isamar'o, nije to nista. Jbt nakupili ste skoro 300 stranica price na ovu temu, a od toga 2/3 vasa glupa prica i prepucavanje po stranackoj osnovi. Sprdate se ljudima na trgu, a ovde ste svaki dan i vecina vas samo na ovoj temi pise. Po cemu ste vi to puno drugaciji od njih?
Valjate gluposti non stop. Kaze jedan 'sto je policija duzna ikome nesto dokazati?' Ma nije valjda? Hoces da kazes da oni mogu da pricaju sta hoce, a mi kao ovce treba slijepo da vjerujemo u sve to bez ikakvih dokaza. Druze, ako si ti ovca, nisu svi. Ilic je na konferenciji za stampu rekao da se radi o zadesnoj smrti nekoliko puta, a sada tvrdi da to nikad nije rekao. Pricao je kako imaju dokaze i snimke o Davidovom kretanju, a sad se to odjednom svodi samo na onaj znj snimak tzv. pljacke. O pljacki da i ne govorim. Kakva je to crna pljacka u kojoj uvidjaj nikad nije izvrsen???
Nije nasa policija bas TOLIKO glupa da ima sve dokaze da podupre svoju pricu ali eto nece jer, sta, nije im ceif? Kakva notorna glupost.


Ti si valjda iz Banje Luka, a ne Banja Luke. ;)

Cini mi se da si se preracunala, a i nema potrebe za vrijedjanjem.
Patolog je za te lake tjelesne povrede rekao da se radi o hematomima, sljivama, masnicama. Cini mi se da je bukvalno tako rekao...
Moja prica apsolutno nije po stranackoj osnovi i nikoga ne sprdam.
Niko nije rekao da policija nije duzna dokazivati, a ja sam vise puta rekao da policija nije duzna davati saopstenja u toku istrage. Ili ti, u toku istrage, policija ne mora da dijeli informacije. Vidis li razliku izmedju ovoga sto ja pisem i toga sto ti pises? Vidis li kako izvrces stvari naopacke?
Ilic nije nigdje rekao da se radi o zadesnoj smrti, vec da sve upucuje, odnosno ukazuje na zadesnu smrt. Ne vjerujes mi? Nije problem, pogledaj i sama: https://www.youtube.com/watch?v=UcBKVWmvm5U
Najbolje bi bilo da pogledas i citavu konferenciju, a ne samo isjecak...
Stvarno mislis da policija ima samo taj jedan snimak ili me zezas?
Policija je napravila ogromnu gresku sto nije izvrsila uvidjaj te kuce. Meni kad je obijen stan isto nije izvrsen uvidjaj. Inspektor koji je dosao, napravio je par fotografija i to je to...
Oni jednostavno nisu u tom trenutku znali za Davida i toj kuci nisu davali paznju koju su trebali...
Nijedna policija ne iznosi dokaze u toku istrage, a ne samo nasa policija.

NoisyBoy je napisao:
super_koza je napisao:
Koliko sam ja upratio, Kostresevic je rekao koja je posljednja kamera ciji snimak 100% dokazuje da je osoba na njemu David.
Ako kamera nije imala savrsen pogled prema Davidovom licu, onda taj snimak ne dokazuje 100%.

Ali ako imate kameru na kojoj se 100% vidi David, a njegovo kretanje sa tog snimka se nastavlja i na sledecoj kameri, onda sledeca kamera ne mora imati 100% sigurnost da bi mogao reci da je to David...
Odatle na kraju 80% sigurnosti da je David bio ispred kuce...

"Zašto ste angažovali stranog stručnjaka za prepoznavanje lica, pitanje je koje je upito Goran Đorđić na što je Kostrešević rekao da takvog stručnjaka nema kod nas.
Kostrešević je još jednom ponovio da ne može tvrditi da li je David bio u kući Rađenovih ili ne."

Ali evo izgleda da na forumu ima vecih strucnjaka od njega koji to mogu potvrditi.
Ne znam zasto su isli cak do Slovenije,kad su im strucnjaci ovdje ispred nosa.


Ja nisam nikakav strucnjak, ali ja sebi smijem dopustiti lapsus kakav policija ne smije. Ovdje sam samo pokusao ilustrovati odakle 80%, koje je neko spominjao...
Mislim, ajde da se ne pravimo tupavi...

NoisyBoy je napisao:
Rocker je napisao:
@ružo
Ne laži.

Ilić je rekao da se "najvjerovatnije radi o sadesnoj smrti" Naravno da se jedino tako mogu odrediti ako nemaju nikakvih drugih indicija.


Ilic je rekao " Kriminalisticka verzija jasno ukazuje da se radi o zadesnoj smrti.Znaci on je na odredjeni nacin VJEROVATNO pao krecuci se ovom marsutom u rijeku Crkvenu".
Iz ovog se da zakljuciti da je JASNO da se radi o zadesnoj smrti,a nacin na koja je ona nastala je VJEROVATNO pad.


Apsolutno ne! Odavde se samo moze zakljuciti da krim verzija jasno ukazuje na zadesnu smrt.

Posto srpski ocigledno ne razumijes, probaj engleski malo:
to appear, to point out, to point to...
https://en.wiktionary.org/wiki/ukazati

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Poslednji put menjao Castra dana 22 Maj 2018, 14:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Rocker je napisao:
@ružo
Ne laži.

Ilić je rekao da se "najvjerovatnije radi o sadesnoj smrti" Naravno da se jedino tako mogu odrediti ako nemaju nikakvih drugih indicija.


A jeste bolidi, nemam rijeci. Jel ta ruza jedina zena na ovom forumu? Ne bi me cudilo obzirom na vas muskarcine i nacin na koji se ophodite prema svakome ko se ne slaze sa vasim bljuvotinama. Kazes da je razlog sto nisam procitala vise o tvojoj STRUCNOJ teoriji cinjenica da ne znam engleski. No, the reason I didn't waste my time Googling some bullshit theory of yours is the fact that I SIMPLY DIDN'T WANT TO, because, as of yet, you didn't prove yourself to be someone who's worth paying much attention to. Since you're such an expert, maybe you should contact Karan and Ilic and offer them this theory of yours. I mean, they clearly need all the help they can get.

Znam ja likove poput vas. Veliki cyber ratnici, a na ulici ste manji od makovog zrna. Mozda je onaj sav narod poludio i pod uticajem neke masovne histerije, ali bar nisu picke ko vi. Bar se bore za nesto u sto vjeruju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Narode, ruža zna engleski :D

Ti ne znaš likove poput mene, ja sam od onih koji brišu kitu od zavjesu. Pederčina.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Danjamin je napisao:
Rocker je napisao:
@ružo
Ne laži.

Ilić je rekao da se "najvjerovatnije radi o sadesnoj smrti" Naravno da se jedino tako mogu odrediti ako nemaju nikakvih drugih indicija.


A jeste bolidi, nemam rijeci. Jel ta ruza jedina zena na ovom forumu? Ne bi me cudilo obzirom na vas muskarcine i nacin na koji se ophodite prema svakome ko se ne slaze sa vasim bljuvotinama. Kazes da je razlog sto nisam procitala vise o tvojoj STRUCNOJ teoriji cinjenica da ne znam engleski. No, the reason I didn't waste my time Googling some bullshit theory of yours is the fact that I SIMPLY DIDN'T WANT TO, because, as of yet, you didn't prove yourself to be someone who's worth paying much attention to. Since you're such an expert, maybe you should contact Karan and Ilic and offer them this theory of yours. I mean, they clearly need all the help they can get.

Znam ja likove poput vas. Veliki cyber ratnici, a na ulici ste manji od makovog zrna. Mozda je onaj sav narod poludio i pod uticajem neke masovne histerije, ali bar nisu picke ko vi. Bar se bore za nesto u sto vjeruju.


Lakija malo prenijelo... :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=kJAG7nETngY

Ja i dalje cekam da ljudi daju neke dokaze ili neke cinjenice. Do sad sve optuzbe i uvrede. Pa cemu to vodi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Poslednji put menjao Castra dana 22 Maj 2018, 14:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Rocker je napisao:
Narode, ruža zna engleski :D

Ti ne znaš likove poput mene, ja sam od onih koji brišu kitu od zavjesu. Pederčina.

I nos rukom, ne zaboravi to :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Spoiler:
Danjamin je napisao:
Rocker je napisao:
@ružo
Ne laži.

Ilić je rekao da se "najvjerovatnije radi o sadesnoj smrti" Naravno da se jedino tako mogu odrediti ako nemaju nikakvih drugih indicija.


A jeste bolidi, nemam rijeci. Jel ta ruza jedina zena na ovom forumu? Ne bi me cudilo obzirom na vas muskarcine i nacin na koji se ophodite prema svakome ko se ne slaze sa vasim bljuvotinama. Kazes da je razlog sto nisam procitala vise o tvojoj STRUCNOJ teoriji cinjenica da ne znam engleski. No, the reason I didn't waste my time Googling some bullshit theory of yours is the fact that I SIMPLY DIDN'T WANT TO, because, as of yet, you didn't prove yourself to be someone who's worth paying much attention to. Since you're such an expert, maybe you should contact Karan and Ilic and offer them this theory of yours. I mean, they clearly need all the help they can get.

Znam ja likove poput vas. Veliki cyber ratnici, a na ulici ste manji od makovog zrna. Mozda je onaj sav narod poludio i pod uticajem neke masovne histerije, ali bar nisu picke ko vi. Bar se bore za nesto u sto vjeruju.

Šta sam ovo koji kurac pročitao?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
@super koza, druze, jel' ti stvarno mislis da policija nista nije objavila jer nije duzna? Pa smjenili su Ilica, oformili tu neku nazovi komisiju vezanu za smrt Davida Dragicevica, ali eto crtu su podvukli tu po pitanju objave dokaza koja im samo moze ici u korist. Ne budi smjesan i naivan.


Poslednji put menjao Danjamin dana 22 Maj 2018, 14:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
@dzontra Bolje pitanje: zasto si procitao?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
supersonic je napisao:
Rocker je napisao:
Narode, ruža zna engleski :D

Ti ne znaš likove poput mene, ja sam od onih koji brišu kitu od zavjesu. Pederčina.

I nos rukom, ne zaboravi to :lol:

Rukavom !

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 14:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Danjamin je napisao:
@super koza, druze, jel' ti stvarno mislis da policija nista nije objavila jer nije duzna? Pa smjenili su Ilica, oformili tu neku nazovi komisiju vezanu za smrt Davida Dragicevica, ali eto crtu su podvukli tu po pitanju objave dokaza koja im samo moze ici u korist. Ne budi smjesan i naivan.


Mislim. Mislim i da sve sto su objavili, objavili su da bi pokusali malo smiriti narod...

Smijenili Ilica? Ilic nije smijenjen sa svoje pozicije, nego je njegovoj upravi oduzet predmet.
Kakvu je policija komisiju oformila? Koliko ja znam, NS je oformio anketni odbor.

Ajde sad ti daj neke konkretne stvari. Nemoj samo optuzbe i uvrede...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2018, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Sad bez zajebancije, ali ovo je već ozbiljno:

Citiraj:
Na pitanje da li zna ko je nanio povrede na tijelu Davida Dragičevića, Kostrešević je rekao da se ne zna, jer da znaju taj neko bi bio uhapšen.

Dakle povrede nisu nastale tokom tuče/koškanja o kojoj se pričalo, nego nakon toga, a prije utapanja.
Citiraj:

Dodao je da postoji izjava žene da je 15 lica tuklo jedno, ali da oni nisu video nadzorom utvrdili tu tuču.

Ipak postoji ta izjava, iako mi se čini da je rečeno da ne postoji
Citiraj:
Kazao je da je specijalna /anti/ teroristička jedinica pregledala korito Crkvene jer su postojale informacije da tijelo ne može proći na pojedinim mjestima, ali je pregledom utvrđeno da može.


Dakle ovdje nema sumnji zbog rešetki i prepreka koje su pominjane.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs