banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 19:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Pfc88 je napisao:
ferdinand je napisao:
Opozicija sama sebe namijesta za jos jedan nokaut. Pokazali su vise puta da uvijek nasjednu na bajine zamke.

Ne bi me cudilo da sledece sedmice rijese napokon slucaj, iznesu dokaze, smijenj Lukaca i popisaju se po opoziciji.
Па ако се то све догоди, а дао Бог да хоће, он би се једино попишао по себи, Лукачу, Илићу, Карану...
Не видим шта би опозиција изгубила рјешавањем случаја баш по сопственој жељи.


Едит: Козо можеш само дочарати како то изгледају особе које дувају?



A slucaj se ne moze rijesiti dokazivanjem da je sam upao u Crkvenu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Па у том случају неће смијенити Лукача

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Pfc88 je napisao:
ferdinand je napisao:
Opozicija sama sebe namijesta za jos jedan nokaut. Pokazali su vise puta da uvijek nasjednu na bajine zamke.

Ne bi me cudilo da sledece sedmice rijese napokon slucaj, iznesu dokaze, smijenj Lukaca i popisaju se po opoziciji.
Па ако се то све догоди, а дао Бог да хоће, он би се једино попишао по себи, Лукачу, Илићу, Карану...
Не видим шта би опозиција изгубила рјешавањем случаја баш по сопственој жељи.


Ne mora se slučaj riješiti samo po želji opozicije, o tome se radi...

Pfc88 je napisao:
Едит: Козо можеш само дочарати како то изгледају особе које дувају?

Sigurno da mogu izgledati na najrazličitije načine, pa čak i biti uglađeni da nikad ne pomisliš da duvaju. Ja sa druge strane još nisam upoznao nekog u tom rastafari fazonu, a da ne duva...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
ferdinand je napisao:
A slucaj se ne moze rijesiti dokazivanjem da je sam upao u Crkvenu?


Upravo sam na to mislio...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Pfc88 je napisao:
Па у том случају неће смијенити Лукача


Ne mora ali hoce njega ili nekog drugog. Razlog traljavo i sporo vodjenje prve istrage.
I tu zakuca...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Davidova smrt je postala politika. A politicki gledano istina apsolutno nije bitna. Ne vidim vise razlog za CSI postove.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
The_new_Statesman je napisao:
Na jesen ce se oboriti jos jedan rekord u rekodno maloj izlaznosti.

Zbilja ne mogu da ne vjerujem da Vaskovic ne radi za neke u vlasti.

A Schlageru, cujem bio Mektic, bio Govedarica. Cisto sumnjam da Mektic ne zna sve sto se zna. Nismo djeca.

Osim toga, koliko je puta protestovao po Sarajevu kada su lokalni jalijasi potezali nozeve, pistolje i pravili sacekuse?


nemoj bezveze da se prepiremo kao neke babe... znas i da ja nisam od tih koji ce se prepirat ko je u pravu,dok se jedan od nas ne usere :( .zato i mnogo rjedje i svracam ovdje

naravno da je svaki politicar osjetio priliku da pomalo parazitira na ovome....vidio sam danas u prenosu govedaricu,borenovica...

ne bi ni mile doiazio na sahranu ili primao oca,da se nije digla kuka i motika...

manite me toga...

samo sam ti pokusao rec da je sve ovo proslo mimo stranacke organizacije,i to potpuno!!

a ti mozes vjerovat ili ne,nebitno

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
ferdinand je napisao:
Pfc88 je napisao:
Па у том случају неће смијенити Лукача


Ne mora ali hoce njega ili nekog drugog. Razlog traljavo i sporo vodjenje prve istrage.
I tu zakuca...
Како споро кад су људи са тим подацима изашли други дан од проналаска тијела.
Он може само себе смијенити јер им није вјеровао па доводио оног са ВМА, дао другим истражитељима да воде случај.
А први могу бити само награђени за експресно рјешавање случаја.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Postovi: 526
Pogledah večeras par minuta okupljanja na netu. Ne sjećam se da se ikada više ljudi skupilo. Možda kad je Ferhadija kamenovana.

Elem, oko 14 sam zvala stanicu Mejdan da me posavjetuju, rekoše da danas ne mogu izdvojiti vrijeme jer su SVI angažovani oko "onih" protesta.

Ne znam sta policija očekuje da će se desiti na "protestima" ...



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Apr 2018, 11:24
Postovi: 43
Na stranu politizacija, na stranu zanimanje javnosti...sve je to u konačnici normalno i očekivano. Kao na zapadu i kod nas javnost secira slučajeve kao što je ovaj ili druge slučajeve koji su morbidni ili šokantni. Nedavno je sud u HR upravo zbog toga Tinu Šunjergi (dvostruki ubica - oca i majke), a koji je prethodno ipak bio seciran u javnosti i prije suđenja.

Također je potpuno normalno i da se po forumima teoretizira anonimno i ne znam zašto to nekom uopće smeta.

Idemo ovako, Davidov otac danas ponovo nabroja imena navodnih saučesnika i to su:
"Gospodo, Filipe Ćulume, Đorđe Rađenu i ukućani iz ulice Velibora Janjetovića, Željko Karanu, Dragane Lukaču, Darko Ćulume, Dalibore Vrećo, Danko Iliću... Vi ste saučesnici ubice u predmetu brutalnog ubistva Davida Dragičevića.

Filip Ćulum - momak iz Davidove poruke
Željko Karan - patolog sa historijom korupcije
Dragan Lukač - ministar UP RS
Darko Ćulum - načelnik CJB BL
Dalibor Vrećo - tužilac
Danko Ilić - ljekar???

imamo još:
Đorđe Rađen i ukućani iz ulice V.Janjetovića

Spominje se saslušanje Rađena i još jednog ukućana u svojstvu oštećenih.
Koga? Oca? I ko su drugi ukućani?

Koje 2 osobe su (na snimku se to ne vidi jer je seciran), ušle navodno u kuću iza navodnog Davida, svega nekoliko minuta poslije Davida, koji se opet navodno zadržao 50-tak minuta u kući prije nego je napustio onako kako je napustio - sa jednom drugačijom energijom i drugačijim kretanjem.

Ko su ukućani? Gdje je telefon? Sa kojeg mjesta je posljednji put uhvaćen signal?

Koja je moguća motivacija mogućeg ubice? Motivacija vjerovatno nije bila osveta zbog duga, niti je vezana za narkotike. I kakav je to narkotik marihuana da se zbog nje ubija? To je, naglašavam, moje mišljenje. Nazivati momka narkomanom jer je pušio travu je samo po sebi degutantno. Ko je zaboga u nekoj fazi u BL nije pušio, barem od posljeratnih generacija?

Šta je sa strašću kao mogućim motivom? Kako je David kotirao kod ženskog spola?

Da li je David možda imao tajnu ljubavnicu? Teorija ljubavnice i osvete zbog strasti (možda starije gospođe - supruge nekog policiji i vlastima bitnog ili bliskog) bi uklopila mnogo toga što se ne uklapa, pa i različite energije prilikom ulaska i izlaska iz kuće...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
hebla vas vise politika i sto ucvikali da ce poneko uzet ili izgubit koji poen,koji vam je vise :( :(

mile ce pobjedit ubjedljivo,ne brinite,opustite se vise...

TNS,eto,mene znas....pretpostavljam da ces mi i vjerovat kad ti kazem da je sve ovo danas proslo POTPUNO bez stranacke infrastrukture!!

sinoc sam na vikendicu dosao u 22 h.....2 i po sata smo imali sastanak,ali niko nijednom rjecju nije pomenuo ovo danas!!!
birali predsjednike mjesnih odbora,i sl


nista ono sto inace stranacka infrastruktura radi...tipa,'dodjite sutra svi nasi clanovi,povedite porodice,ovi omladincice kacit plakate i sl"...nista!!

nadam se da mi vjerujes...bar za SDS,a sad kako je,i da li je,bilo kod drugih,to zaista ne znam...

iako i ja podrzavam od prvog dana ovu borbu porodice za istinu,cak ni ja danas nisam otisao na trg,jer sam na vikendici prvo imao majstore,a kasnije bio na vezi sa kolegom koji je otisao u zenicu,gdje smo zajedno drhtalin za ovaj bod za opstanak....


ne znam samo sta ste i od koga toliko ucvikali....zoka i vanja opusteno pisu,realno....ova govanjca gazda i dzontra me i ne cude,a pogotovo ovo govno sinip....aqli sta su se ozbiljni i normalni ljudi ovoliko isprepadali i cega :(



Kao prvo, dragi Šlageru, boldovano crveno i boldovano plavo pobijaju jedno drugo.

Boldovano zeleno - svi smo na forumu svjedoci da u stranci tebe ili isključe sa glasanja ili zadnji saznaš šta se dešava, tako da ti nije baš vjerovati što se tog tiče :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
aj dobro,ti si jedan od onih sa kojima se ne mogu svadjat :D

pricacemo 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Pfc88 je napisao:
ferdinand je napisao:
Pfc88 je napisao:
Па у том случају неће смијенити Лукача


Ne mora ali hoce njega ili nekog drugog. Razlog traljavo i sporo vodjenje prve istrage.
I tu zakuca...
Како споро кад су људи са тим подацима изашли други дан од проналаска тијела.
Он може само себе смијенити јер им није вјеровао па доводио оног са ВМА, дао другим истражитељима да воде случај.
А први могу бити само награђени за експресно рјешавање случаја.



Slucaj je zakljucen kad nema nedoumica niti sumnji. Tako da je sporo posto jos nije definitivno zakljucen.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja sam na skupu zapazio koreografiju, kako je do toga došlo ne znam ali mnogo podsjeća na neka vremena iz 90'tih i Srbiju.

Mislim da bi čaršija već pričala da se desilo nešto konkretno, Čađu su prozivali sledeći dan po onoj nesreći.
Nije da znam šta narod priča (nemam pojma i ne znam ni sve komšije) ali meni ovo liči na ustaljenu priču koja se dešava na našim prostorima.
Policija uradila stvari neprofesionalno, novinari neprofesionalno, roditelji u očaju i hvataju se za sve što neko kaže . . .

Gdje su Davidovi drugari i prijatelji, valjda neko od njih zna nešto konkretno, ako je bilo nekakvih sukoba i problema mora da se povjeravao nekome, jer je prosto nemoguće da čovjek koga podržava 80.000 ljudi nema nijednog prijatelja koji zna nešto konkretno ?

Jeste čudno, pa čak i nevjerovatno da se momak od 21 godinu tek tako udavi u potoku , "slučajno" ali je isto tako čudno i nevjerovatno da niko nije ponudio neki kredibilan scenario dešavanja te noći (ili neke druge).
Sve što se može čuti i pročitati su teoretisanja, ponekad i suluda.

No, sa druge strane, sve ovo oko Davidove smrti samo pokazuje u kakvom smo qurtzu, koliko vjerujemo jedni drugima i koliko smo podijeljeni. Jedna smrt je praktično pocijepala društvo i ljudi su skoro pa prisiljeni zauzeti stranu, opredijeliti se, iako ni jedna od "ponuđenih" strana ne nudi ništa konačno i opipljivo.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Otpor koreografija? Mozda jos dodju neke boje ili nesto drugo sto ce vizuelno identifikovati proteste protiv vlasti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
sinip je napisao:
А кад ја то исто напишем пар порука изнад, онда сам говно? :lol:


razlika sto su neki drugi govanjca,a ti govno,je to sto podrzavas ubistvo clana SDS,i jos pozivas dezurnog rajka savica da pobije i ostale dobojske sds-ovce....

to je razlika izmedju govna i govanjceta

izmedju ostrascenosti (moje) i mrznje tvoje..ono iskonske,koju ti prezentujes...i umjesto da takvog shupka izbace,izbacise onog korisnika koji je samo dosadan i naporan

А то тебе боли... :lol:
Искрео, бззе ми је да ово сад претварам у дискусију о СДС-у, па и нећу.
Иначе, ако ће ти бити лакше, исто бих рекао о драгом нам покојнику и да је био члан неке друге странке а закратко је као предесједник општинског одбора стекао вишемилионски иметак у становима, готовини и акцијама а све то од плате од 2500.
А моје и породичне догодовштине са СДС-ом током рата, како рекох раније, неБиХ да спомињем...

П.С
Вишемилионски иметак, док ти монтираш сателитске антене, мој ти Шлагеру...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Masa ljudi bila na trgu

[video]https://www.facebook.com/100018044927543/videos/196429704301859/[/video]
https://www.facebook.com/10001804492754 ... 704301859/

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sinip je napisao:
Schlager je napisao:
sinip je napisao:
А кад ја то исто напишем пар порука изнад, онда сам говно? :lol:


razlika sto su neki drugi govanjca,a ti govno,je to sto podrzavas ubistvo clana SDS,i jos pozivas dezurnog rajka savica da pobije i ostale dobojske sds-ovce....

to je razlika izmedju govna i govanjceta

izmedju ostrascenosti (moje) i mrznje tvoje..ono iskonske,koju ti prezentujes...i umjesto da takvog shupka izbace,izbacise onog korisnika koji je samo dosadan i naporan

А то тебе боли... :lol:
Искрео, бззе ми је да ово сад претварам у дискусију о СДС-у, па и нећу.
Иначе, ако ће ти бити лакше, исто бих рекао о драгом нам покојнику и да је био члан неке друге странке а закратко је као предесједник општинског одбора стекао вишемилионски иметак у становима, готовини и акцијама а све то од плате од 2500.
А моје и породичне догодовштине са СДС-ом током рата, како рекох раније, неБиХ да спомињем...

П.С
Вишемилионски иметак, док ти монтираш сателитске антене, мој ти Шлагеру...


e to je to sto rekoh,ti godinama ovdje prizivas dezurnog rajka savica da pobije tamo sve sds-ovce po doboju,i tolerisu te...

a ja to nikad ne bih ni pomislio,a kamoli napisao za neke koji su ovdje uzeli stostruko vise!

cak sam uvjeren da mile dodik i ne krije nista....na sve mi lici, ali na ubicu ne lici....tipa,da zna nesto a dolazi na sahranu,prima oca i sl....

ovu temu treba zakljucat...nece ovdje vise David biti tema uopste....samo cete vi "apoliticni" pisat o politizaciji i trazit svaku brljotinu nekoga ko bi da parazitira na ovome...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 21 Apr 2018, 21:14, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Valter brani Sarajevo??? Kakvu sprdacinu taj otac dozvoljava sa svojim djetetom sunce ti poljubim.

Btw. Zadnji kojeg se sjecam uz ove taktove je Zlatko Lagumdzija nakon osvojenih izbora.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Šteta što mi je drugar koji je radio analitiku za certain inteligence agency popušio otkaz, živo me zanima kakav će izvještaj sa skupa otići i prognoza podnosioca na koji način amurica može izvući korist iz narodnog nezadovoljstva.
Meni je dosta očigledno da je profesionalna ruka imala prste u koreografiji i organizaciji samog skupa, moguće je da sam paranoičan i da mi se priviđa . . .

Neko reče da je 5 autobusa spriječeno da uđe u BL, šuplja ili stvarno ? Odakle, ko je to sve platio i organizovao ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs