banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 21:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
https://www.klix.ba/vijesti/bih/otac-da ... /180421078
Citiraj:
S podignutim rukama i stisnutom pesnicijom uzvikivali su “Pravda za Davida”, a pušten je i snimak pjesme “Klinac iz geta”, koju je taj mladić snimio s 16 godina.
Okupljenim građanima, iz svih gradova BiH, obratiti su se i prijatelji stradalog mladića, njihove majke, a zatražili su i pravdu za svu djecu, za Dženana Memića i sve građane. Tvrde i da ovo nije stranački obojen skup i da se ovaj banjački trg treba da zove po stradalom mladiću
.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Bljuc...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Ja bih samo da istaknem da Džontra nije govanjce nego veliko govno. I da upitam postoji li mogućnost da se David i oni ukućani nisu sreli u kući? Ono da ih je skontao da nailaze, sakrio se negdje, čučnu i čekao dok ne legnu da bi napustio kuću? Duže čučanje može dovesti do utrnulosti udova i šepanja koje se vidi na snimku na kom napušta kuću? Može li se sa tog mosta sići pod njega do vode ili se mora preskočiti ograda?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Zorane, CSI je davno proslo vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
Alo ljudi, ima li sramote kod pojedinih? Tema je nerazjašnjena smrt dječaka a ne politika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:45 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Jan 2018, 21:35
Postovi: 8
Lik se umijeso u visu mafiju i zbog toga je ubijen. I normalno da su to mafijaske veze koje vode do najvisih vrhova vlasti i da se to sve krije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
munja.alex je napisao:
Alo ljudi, ima li sramote kod pojedinih? Tema je nerazjašnjena smrt dječaka a ne politika.


Nije vise, niti ce ikad vise biti. Dok je koliko toliko tema bila smrt tog momka nisam slova napisao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 412
Lokacija: I. Sarajevo
The_new_Statesman je napisao:
Valter brani Sarajevo??? Kakvu sprdacinu taj otac dozvoljava sa svojim djetetom sunce ti poljubim.

Btw. Zadnji kojeg se sjecam uz ove taktove je Zlatko Lagumdzija nakon osvojenih izbora.
Ili pjesma od BG Sindikata, na 'nepolitickom' skupu...

A i otac Davidov kao da drzi neke politicke mitinge i pali masu sa govorima, skandiranje i dizanje ruku, daj druze malo ozbiljnosti, ipak si ozaloscen...

Ili sam samo ja to tako vidjeo...



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Poslednji put menjao nemanja066 dana 21 Apr 2018, 21:51, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kad svi nagađaju uzrok smrti, ja mislim da mu je Bubi Frubi ispričao dva vica iz svoje kolekcije. Jedan se može izdržati, dva su smrt. A vic + aforizam, duboka koma...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
nemanja066 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Valter brani Sarajevo??? Kakvu sprdacinu taj otac dozvoljava sa svojim djetetom sunce ti poljubim.

Btw. Zadnji kojeg se sjecam uz ove taktove je Zlatko Lagumdzija nakon osvojenih izbora.
Ili pjesma od BG Sindikata, na 'nepolitickom' skupu...

A i otac Davidov kao da drzi neke politicke mitinge i pali masu sa govorima, skandiranje i dizanje ruku, daj druze malo ozbiljnosti, ipak si ozaloscen...

Ili sam samo ja to tako vidjeo...



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


On ima pravo da misli da sve radi kako treba. Ne osudjujem ga iako mi nije jasan. Ali bice onako kako sam napisao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Džontrice, evo, ja sam retardirana, bila sam na skupu. Čisto da budem dio mase, da se vlasti, nebitno ko je u njoj, malo zatresu gaće. Samo da im bude neprijatno.
Bila sam i zato što mi je žao mladića, a ako roditelji sumnjaju da nije puki nesrećan slučaj, onda sam tu da ih podržim, iako se sa nekim stvarima ne slažem. Nisam dizala pesnicu, bezveze mi je bilo.
I daj, čovječe, obrati pažnju na kojoj si temi. Gotivim tvoja pisanja, ali ovo stvarno nije mjesto za zajebanciju.

I, da. Ja nisam bila na političkom skupu i zaboli me neka stvar, ako neko misli da jesam.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
kutak je napisao:
Džontrice, evo, ja sam retardirana, bila sam na skupu. Čisto da budem dio mase, da se vlasti, nebitno ko je u njoj, malo zatresu gaće. Samo da im bude neprijatno.
Bila sam i zato što mi je žao mladića, a ako roditelji sumnjaju da nije puki nesrećan slučaj, onda sam tu da ih podržim, iako se sa nekim stvarima ne slažem. Nisam dizala pesnicu, bezveze mi je bilo.
I daj, čovječe, obrati pažnju na kojoj si temi. Gotivim tvoja pisanja, ali ovo stvarno nije mjesto za zajebanciju.

I, da. Ja nisam bila na političkom skupu i zaboli me neka stvar, ako neko misli da jesam.


Naravno, nema veze sa politikom :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Kao sto rekoh onomad... Mene razapeli na krst sto prenesoh info od covjeka iz policije, a pogledajte sta ljudi pisu. Gadno mi da citam, i u momentima osjetim sram.
Isto tako sam bio u pravu kad sam rekao da svo ovo eksponiranje porodice nije bilo potrebno. Sve bi se to rijesavalo istom dinamikom, bila tu javnost ukljucena ili ne.

Cak smatram da su ovim postupkom naskodili istrazi,
i da su, pod pritiskom javnosti (ionako djelimicno nesposobni) istrazitelji fakticki "udarili u zid"


Poslednji put menjao sale82ful dana 21 Apr 2018, 22:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Shakal, moze se tako razumjeti, ali ja stvarno mislim da su svi politicari govna, i ako se ne moze vlast odvojiti od politike jedne stranke, a u nasem sistemu ne moze, onda neka. Demantujem sebe. Bila sam na politickom skupu.
Jbg.
Meni je zao da se samo to izvlaci iz cijelog ovog konteksta.
Kako ono bi: srpski narod treba jeb... Treba.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
shakal je napisao:
kutak je napisao:
Džontrice, evo, ja sam retardirana, bila sam na skupu. Čisto da budem dio mase, da se vlasti, nebitno ko je u njoj, malo zatresu gaće. Samo da im bude neprijatno.
Bila sam i zato što mi je žao mladića, a ako roditelji sumnjaju da nije puki nesrećan slučaj, onda sam tu da ih podržim, iako se sa nekim stvarima ne slažem. Nisam dizala pesnicu, bezveze mi je bilo.
I daj, čovječe, obrati pažnju na kojoj si temi. Gotivim tvoja pisanja, ali ovo stvarno nije mjesto za zajebanciju.

I, da. Ja nisam bila na političkom skupu i zaboli me neka stvar, ako neko misli da jesam.


Naravno, nema veze sa politikom :lol:


Voimjaoca.....

Sta cura izjavi i osta ziva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Više teta,nego cura. Jel lijepo sjediti u kući i srati za tastaturom?

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ako jos nisi shvatila, upravo si podrzala vlast. Iako si mislila da se nekome gace tresu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
V...

udarila si na tvrdo...

moj ti je drugarski savjet,iz licnog iskustva, da se potpuno povuces sa ove teme...

pozz

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
kutak je napisao:
Džontrice

Ja sam Džontra, Džontrica je nadimak za mog vršnjaka, i nije slučajno deminutiv.

A ja bi bio dvoličan da pružam podršku nekom koga nisam ni poznavao i do koga mi nije ni najmanje stalo. Onda bi morao da tugujem za svakom osobom koja ispunjava te uslove. A u svijetu umre ko zna koliko ljudi.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2018, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
kutak je napisao:
Shakal, moze se tako razumjeti, ali ja stvarno mislim da su svi politicari govna, i ako se ne moze vlast odvojiti od politike jedne stranke, a u nasem sistemu ne moze, onda neka. Demantujem sebe. Bila sam na politickom skupu.
Jbg.
Meni je zao da se samo to izvlaci iz cijelog ovog konteksta.
Kako ono bi: srpski narod treba jeb... Treba.


Evo tebe opet... otišla si na skup podrške/traženja pravde/čega već i onda pričaš o političarima, vlasti, opoziciji, strankama... Čuješ li ti sebe?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs