banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 02:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
sinip

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Rocker je napisao:
@pfc
Anketni odbor treba utvrditi da li su institucije napravile neku grešku, i kako se koji nivo ponašao u procesu.
To uopšte nije loša stvar, kamo sreće da se tako radilo i prije, po bilo kojem pitanju.
Na taj način zakonodavac, odnosno NSRS može poboljšati zakonsku regulativu, i smanjiti mogućnost malverzacija i opstrukcija u nekom budućem vremenu.

@wrangler
Otprilike je isti broj ljudi svako veče, između 100 i 150 max. To uopšte nije malo, znajući koliko je narod inertan i zainteresovan za aktivizam te vrste. Pravo je čudo u stvari da se još okupljaju.




Znate šta će ankenti odbor utvrditi...NIŠTA...prvo nemaju pojma o procesima osim onog psiho slučaja a kamo li o istražnim radnjama....drugo nismo mi sistem ko amreika da kongrs ispituje senatore i sl..odnosno predsjednički sistem...ajd ko zna od vas odmah reći ko je predsjednik Njemačke al bez guglanja....zaglibili smo ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
sinip je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Gledam i zbog ovakvih stvari prezirem Slagerovu sektu.

Ко је теби хаковао налог? :lol:

Toliko su me nanervirali oni Derbiji, Koventriji i ostali koji su u startu odbijali pravo da sumnjas, da sam okrenu ploču skroz i da ću glasati za Milu, Željku ili koga god već ponude, i natjerati cijelu familiju da uradi isto. Ako treba silom, milom ili mitom. Već sam to napisao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Oni su bili prinudjeni da izadju na tu konferenciju za stampu jer se citavu prethodnu nedelju vodila potraga za Davidom po gradu, i htjeli oni ili ne htjeli nesto zataskati izbora nisu imali. Greska je u svemu onome sto je receno na toj konferenciji za stampu. Uopste nije bilo potrebe da zure sa zakljucima i pricaju stvari koji ni nakon dva mjeseca nisu uspjeli adekvatno dokazati.

Samo su napravili budale od sebe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
To smo skoro svi ovde napisali ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Aj' dobro, ako ti tako kazes. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Rocker je napisao:
@pfc
Nemaš povjerenja u Borenovića i njegove kolege, ili šta ?
Odbor će sačiniti izvještaj, predstaviti ga skupštinu i to ostaje zadokumentovano.

Ja sam mišljenja da je anketni odbor dobra stvar, ako ništa a ono iz razloga da dokazuje da građanski aktivizam može natjerati skupštinu da uradi nešto. U svakom slučaju ne odmaže, i po meni je korak napred u izgradnji institucija. Naravno da će biti opstrukcija i pokušaja da se odbor iskoristi i za ne ke druge ciljeve i političku borbu, ali bez obzira na sve opet mu dajem +.
Rodjeni otac da mi je na mjestu Borenovica, rekao bi da je sviranje kurcu to sto oni rade.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
manitu uci da svira je napisao:
sinip je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Gledam i zbog ovakvih stvari prezirem Slagerovu sektu.

Ко је теби хаковао налог? :lol:

Toliko su me nanervirali oni Derbiji, Koventriji i ostali koji su u startu odbijali pravo da sumnjas, da sam okrenu ploču skroz i da ću glasati za Milu, Željku ili koga god već ponude, i natjerati cijelu familiju da uradi isto. Ako treba silom, milom ili mitom. Već sam to napisao.

Знам, прочитао сам ономад. :lol: Ал' си у процесу постао гори од мене, за пар редова величине... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
manitu uci da svira je napisao:
Gledam i zbog ovakvih stvari prezirem Slagerovu sektu.

Gledam i zbog slicnih pa cak i gorih stvari prezirem Crvenu sektu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
:lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
АлександарБЛ je napisao:
Питање ван теме. Добио сам ПП, одговорио и пише да је у фолдеру за слање а не у посланим порукама. Јел' то тако треба или сам ја нешто погрешио?


Nije procitao onaj kojem si poslao pp....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Pfc88 je napisao:
Rodjeni otac da mi je na mjestu Borenovica, rekao bi da je sviranje kurcu to sto oni rade.

..

mimikrija je napisao:
Znate šta će ankenti odbor utvrditi...NIŠTA...prvo nemaju pojma o procesima osim onog psiho slučaja a kamo li o istražnim radnjama....drugo nismo mi sistem ko amreika da kongrs ispituje senatore i sl..odnosno predsjednički sistem...ajd ko zna od vas odmah reći ko je predsjednik Njemačke al bez guglanja....zaglibili smo ...


Mi još ne znamo šta i kako će utvrditi odbor, i kakve će reperkusije imati na konkretan slučaj. Ja cijelu stvar posmatram šire, jer je ovaj slučaj uveo novu paradigmu u rad NSRS, prvo omogućivši građaninu da se direktno obrati skupštini, drugo dozvolivši građanima delegiranje članova u odbor. Po meni, ovo je krupan iskorak, i ma kako traljavo i loše to sve izgledalo sad, možda će za desetak godina neki novi odbor raditi bolje i napraviti neki pomak.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Danjamin je napisao:
Oni su bili prinudjeni da izadju na tu konferenciju za stampu jer se citavu prethodnu nedelju vodila potraga za Davidom po gradu, i htjeli oni ili ne htjeli nesto zataskati izbora nisu imali. Greska je u svemu onome sto je receno na toj konferenciji za stampu. Uopste nije bilo potrebe da zure sa zakljucima i pricaju stvari koji ni nakon dva mjeseca nisu uspjeli adekvatno dokazati.

Samo su napravili budale od sebe.



Ohohoo...curice...konačnooo.... :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Rocker je napisao:
Pfc88 je napisao:
Rodjeni otac da mi je na mjestu Borenovica, rekao bi da je sviranje kurcu to sto oni rade.

..

mimikrija je napisao:
Znate šta će ankenti odbor utvrditi...NIŠTA...prvo nemaju pojma o procesima osim onog psiho slučaja a kamo li o istražnim radnjama....drugo nismo mi sistem ko amreika da kongrs ispituje senatore i sl..odnosno predsjednički sistem...ajd ko zna od vas odmah reći ko je predsjednik Njemačke al bez guglanja....zaglibili smo ...


Mi još ne znamo šta i kako će utvrditi odbor, i kakve će reperkusije imati na konkretan slučaj. Ja cijelu stvar posmatram šire, jer je ovaj slučaj uveo novu paradigmu u rad NSRS, prvo omogućivši građaninu da se direktno obrati skupštini, drugo dozvolivši građanima delegiranje članova u odbor. Po meni, ovo je krupan iskorak, i ma kako traljavo i loše to sve izgledalo sad, možda će za desetak godina neki novi odbor raditi bolje i napraviti neki pomak.

Po zakonu i poslovniku odbor je.go ku..c kad je rijec o krivicnim istragama.

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Rocker je napisao:
Ja cijelu stvar posmatram šire, jer je ovaj slučaj uveo novu paradigmu u rad NSRS, prvo omogućivši građaninu da se direktno obrati skupštini, drugo dozvolivši građanima delegiranje članova u odbor.

Bitno jeste. Ali ukoliko na kraju istraga pokaže da je u pitanju nesretan slučaj ili šta sve ne, nakon ovolikog cirkusa, misliš li da će se to ikad ponoviti?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Kontam da mene niko ne konta :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
NoisyBoy je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Gledam i zbog ovakvih stvari prezirem Slagerovu sektu.

Gledam i zbog slicnih pa cak i gorih stvari prezirem Crvenu sektu.

Uz malu razliku, kad kurva kurvi kaže da nije postena dileme se svode na personalni animozitet. Postaju nevažni sistem vrijednosti, moral, istina...
Izgleda da ni ti ne kontas da je sve otvorena knjiga i da je tvoj stav očekivan. Sve ok


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Roker, Sve je to u redu, mali nebitni građanin može da izađe pred odbornike i kaže šta ga muči...
Ali kolike su šanse da je ovo izuzetak, a ne pravilo ubuduće?
Jer realno i ovo se desilo zbog svog silnog cirkusa, i pritiska određenog djela javnosti...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Rocker je napisao:
Kontam da mene niko ne konta :D

Контам те ја, ал' је проблем што овде (не мислим искључиво на форум) нико не размишља даље од сутра-прекосутра. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 20:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jun 2017, 11:57
Postovi: 464
Cekajte ljudi, pa mi zivimo u nazovi demokratskoj drzavi/republici. Svi oni koju su na vlasti su tamo jer smo ih mi, narod, tamo postavili i primaju plate iz nasih dzepova. Stoga, ako narod hoce da se formira jos pedeset anketnih odbora neka tako i bude. Ako u MUP-u i drugim drzavnim institucijama imamo ljude koji nisu sposobni adekvatno vrsiti svoju duznost neka se to vidi. Mozda nece onda svaka budala biti inspektor/nacelnik/ministar. Mozda ce se malo vise voditi racuna o tome ko predstavlja ovu drzavu i na koji nacin.


Poslednji put menjao Danjamin dana 27 Maj 2018, 20:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs