banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Đe sad vanja da uradi jedan kebab removal. :D

https://www.youtube.com/watch?v=G2E__qpHW7U

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
veteran 1987 je napisao:
Mene zanima dali pojava i pisanje ovog majmuna iz Danske osporava i potvrdjuje Slagerovu teoriju.

Zna Slager al se pravi nevjest


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
veteran 1987 je napisao:
Rece covjek u jednoj recenici:
"Ja nisam vjernik"
A odmah par recenica poslije:
"Nemojte me tjerati u grijeh"
Bravo momcino.

Malo jeste, malo nije, vec vidjeno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
a kreten, kad me zapali da moram dnevno napisati vise nego za godinu dana :lol:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Upropasti ti imidz :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
manitu uci da svira je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Mene zanima dali pojava i pisanje ovog majmuna iz Danske osporava i potvrdjuje Slagerovu teoriju.

Zna Slager al se pravi nevjest



X2

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Rocker je napisao:
Ja ne kontam kako vas je toliko budno ovako rano.


Ima radnog naroda koliko hoces ....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
motozeljo je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Mene zanima dali pojava i pisanje ovog majmuna iz Danske osporava i potvrdjuje Slagerovu teoriju.

Zna Slager al se pravi nevjest



X2

Prijatelju, ja veoma racionalno gledam na problem i politiku uopste. BiH je propustila priliku da izgradi bolje i zdravije drustvo. Nekada sam bio protiv slijepog drzanja principa Dejtona, a danas sasvim jasno vidim da je to jedini nacin opstanka ove zajednice. Jedno je zajebancija i botovanje za Milu, a sasvim drugo očigledne pokvarene namjere SDA, prepun je internet svakodnevnih greski u koracima, koje niko od relevantnih ne sankcionise, dodas na to ovo biracko dijasporsko tijelo kojima je Atif obecao drzavu, i sve ti je jasno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
manitu uci da svira je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Mene zanima dali pojava i pisanje ovog majmuna iz Danske osporava i potvrdjuje Slagerovu teoriju.

Zna Slager al se pravi nevjest


Ne znam zasto mene pominjete...

Je li vi zaista mislite da je ovo sve napisao Bosnjak iz Svedske, a strpali ste u guzicu skoro 50 kao i ja? :D

Ili me trolate,a znate kao i ja ko ovo radi?..bas prekjuce u jednoj viber grupi opisah metodologiju.....kad malo stane stvar koja se gura,da je sledeci korak "ubacivanje bosnjaka ili federalca u diskusiju" siguran put u pobjedu u diskusiji
Ako zaista,cak i vas dvojica vjerujete u ovo,a mene smatrate teoreticarem zavjere.....onda se predajem... :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Samo tebi vjerujemo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Malo o temi, koga vec zanima...

Slazem se s mnogima ovdje da je ovaj slucaj i okupljanja presao u nesto skroz trece i da se sad tu mijesa i Kurta i Murta, a sve zarad nekog svog cilja i profita. Liku koji je izgubio dijete ne bih zamjerio ni zareza, izgubio je dijete i to mu na neki nacin daje "imunitet" za sve sto napravi ili kaze.

Opet, s druge strane dobro je sto se ljudi bude i bune. Inace je ta letargija i bezvoljnost bolest mnogih danasnjih drustava, i u razvijenijim i bolje stojecim zemljama od te nase. Mislim da to i j este cilj ovih sto su na vrhovima centara moci. Ne da se ljudima angazovati , skloniti se malo od ekrana i zaglupljivanja raznim serijama, drustvenim mrezama, igricama, cak i kada zive u sistemu gdje je veza izmedju njihovog angazmanana i boljitka puno jasnija.Meni je pozitivno da je ipak nesto uspjelo da to dole malo razmrda i da ce bara par procenata na izborima mozda upaliti mozak i dici guzicu. Ono jeste da je "opozicija" go kurac i da manje vise "nema za koga", ali barem skini govna koja ti jebu sve po spisku , nek znaju da mozes. MOzda se sledeci bude manje bahatio, i to je dovoljno za pocetak.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Schlager je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
veteran 1987 je napisao:
Mene zanima dali pojava i pisanje ovog majmuna iz Danske osporava i potvrdjuje Slagerovu teoriju.

Zna Slager al se pravi nevjest


Ne znam zasto mene pominjete...

Je li vi zaista mislite da je ovo sve napisao Bosnjak iz Svedske, a strpali ste u guzicu skoro 50 kao i ja? :D

Ili me trolate,a znate kao i ja ko ovo radi?..bas prekjuce u jednoj viber grupi opisah metodologiju.....kad malo stane stvar koja se gura,da je sledeci korak "ubacivanje bosnjaka ili federalca u diskusiju" siguran put u pobjedu u diskusiji
Ako zaista,cak i vas dvojica vjerujete u ovo,a mene smatrate teoreticarem zavjere.....onda se predajem... :D

Evo ja vjerujem. Pogotovo sto nekako i nagadjam o kome se radi.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Slageru, kreni od zadnjeg YT klipa "Zetra, Erdogan, Bakir",' sve je namontirano, ispod se cuje Milin glas. Malo mu je losiji turski, al oprosti mu. Nije mi jasno da se veliki strucnjak Mektic nije javio povodom ove montaze, a i ostatak SDSa je bas strpljiv povodom ove podvale njihovom koalicionom partneru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Al kakva pobjeda u diskusiji, moj ti Šlager? Koja je ovde diskusija pobjedila?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Šlager, ti misliš da nas neko naš zajebava ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ma koji klip Manitu,ja poslije prve recenice u kojoj ti psuje mrtvog brata,nisam ni slova vise trebao procitat da shvatim o cemu se radi :( ...Uglavnom,uspjeli su opet,i ja im vise na ovom forumu necu stajat na put...jaci su i pametniji :D

Naravno Rocker,moze ti i nekoliko ljudi sa ovog foruma,potvrditi da sam prekjuce najavio da je sledeci korak ubacivanje bosnjaka u diskusiju,kako ne bi tema skrenula gdje ne treba ni slucajno...

Ali,meni vise djeluje sizofreno da ja nesto ovdje glumim paranoicnu budalu,pa im necu stajati na putu...nek rade sta hoce,kad im vec to toliko znaci iz nekog razloga

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
ERROR je napisao:
Malo o temi, koga vec zanima...

Slazem se s mnogima ovdje da je ovaj slucaj i okupljanja presao u nesto skroz trece i da se sad tu mijesa i Kurta i Murta, a sve zarad nekog svog cilja i profita. Liku koji je izgubio dijete ne bih zamjerio ni zareza, izgubio je dijete i to mu na neki nacin daje "imunitet" za sve sto napravi ili kaze.

Opet, s druge strane dobro je sto se ljudi bude i bune. Inace je ta letargija i bezvoljnost bolest mnogih danasnjih drustava, i u razvijenijim i bolje stojecim zemljama od te nase. Mislim da to i j este cilj ovih sto su na vrhovima centara moci. Ne da se ljudima angazovati , skloniti se malo od ekrana i zaglupljivanja raznim serijama, drustvenim mrezama, igricama, cak i kada zive u sistemu gdje je veza izmedju njihovog angazmanana i boljitka puno jasnija.Meni je pozitivno da je ipak nesto uspjelo da to dole malo razmrda i da ce bara par procenata na izborima mozda upaliti mozak i dici guzicu. Ono jeste da je "opozicija" go kurac i da manje vise "nema za koga", ali barem skini govna koja ti jebu sve po spisku , nek znaju da mozes. MOzda se sledeci bude manje bahatio, i to je dovoljno za pocetak.


Internet je omogucio nikad laksi model vladanja i nasilnu pacifizaciju drustva, a faktokratija proizvodi beznadje i apatiju, jedan totalni kolaps ideja i napredovanja. I naravno da je tesko pokrenuti drustvo u promjene...Ali nase drustvo je raspalo, lazno multikulturalno drustvo gdje se tacno zna najdeblji sav identifikacije. I sta se desi kada ovakav aktivizam upadne u ralje politike? Pretvori se u svoju suprotnost, polarizacija se pojaca a povod postane sporedan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Džontra je napisao:
Al kakva pobjeda u diskusiji, moj ti Šlager? Koja je ovde diskusija pobjedila?


Zaista nisam vjerovao da ces ih ti prvi procitat...doduse,ne u prvom jutrosnjem svom postu,ali vec u drugom si skontao koliko je sati :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
@manitu

Ipak mislim da sve nije crno-bijelo i da se sve to moze uzeti i gledati s vise strana. Evo sad ovo, zar nije uz pomoc interneta ipak probudjena i okupljena odredjena masa ljudi? Kolega, ne znam u koje skole si picio u zadnje vrijeme, ali de malo smanji terminologiju na 45, inace se pogubi pola u prevodu ;)

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Džontra je napisao:
Al kakva pobjeda u diskusiji, moj ti Šlager? Koja je ovde diskusija pobjedila?


Zaista nisam vjerovao da ces ih ti prvi procitat...doduse,ne u prvom jutrosnjem svom postu,ali vec u drugom si skontao koliko je sati :D


Jeste, a hiljade dnevnih komentara pod javnim FB profilima na x sajtova, od kojih su pola otvoreni, stari po 8, 9, 10 godina, je napisano od strane SNSD botova? Ti mislis da se dijaspora stidi zastave Ar Bih, Dudakovica, Halilovica, onog zlotvora iz Srebrenice itd kao sto se ti stidis Radovana ili Mladica?
Zapamti, nije problem u nacinu internet ratovanja, zaostravanju retorike i proizvodhenju veceg sranja, problem je stvarnost koju ti pod stranackim skutima ne zelis da vidis, a ona kaze da su BiH izbori isti vec 28'godina, sa internetom ili bez njega. Nadam se da si shvatio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs