banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 15:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jun 2018, 15:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Ajd Vladimire objasni ovo


Slika

273 komentara na clanak o PzD
104 komentara o debilcicu Stanivukovicu alias Finans 35 miliona KM od Mtel-a
68 komentara - opet o PzS


Nijedan komentar o pobjedi Srbije
http://www.rtvbn.com/3911388/kolarov-go ... njevcevica
http://www.rtvbn.com/3911414/marka-samo ... -kejlorom-
http://www.rtvbn.com/3911509/kostarika- ... -za-orlove

Jeste li se skupa sa Trisicem osunetili, il drkate na Džeku ?

Jel navijaš ti za Srbiju, il čekaš da vidiš ćiji će šal okačiti Mektić ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Džontra je napisao:
Vladimir RUS je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Očito je da zivis u nekoj selendri :D
BL ima 200.000 ljudi, 1% je 2000 i to je nesto sto bi pokazalo da u pricu iz PzD neki gradjani vjeruju. 100 - 150 ljudi je manje od 0,1% i toliko beznacajna brojnost koja govori da je tu 70 Davorovih i Davidovih prijatelja, rodbine i komsija, 30 smradova iz NVO po direktivi, 10 seljaka sa BN i iz opozicije, 20 onih koji patoloski mrze vlast, te dvadesetak zbirova u civilu i uniformi koji vas sazaljivo gledaju

Imas i 320-330 hiljada ljudi u Facebook grupi "Pravda za Davida" u kojoj ima na desetine hiljada Banjalucana sto znaci bukvalno pola grada.

Slika
Toliko o trista hiljada i više ljudi. Računaj da ima poneki dupli nalog, da ima poneko ko i ne zna da je u grupi i prc, cifra se topi još više.
A konstatacina "pola Banja Luke" je jedna od top 10, možda čak i top 3 najretardiranije izjave foruma ikad. U to računam i doba kad je ovo bio blic forum...

Slika govori hiljadu rijeci.

Slika

Svako ko zeli da vidi, moze da vidi da Facebook grupa "Pravda za Davida" ima oko 330000 clanova (hiljada vise hiljada manje).

To o cemu pricas (dupli nalog itd.) nije velika pojava, a kanoli zabrinjavajuca.

Osim toga, imas na grupi anketu u kojoj mozes da vidis da su Banjalucani na prvom mjestu po clanstvu u toj grupi. Toliko i o invaziji Bosnjaka koji uz to cine grubo procjenjeno oko 10 posto te grupe.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
:lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Vladimire, nemoj biti steono govedo pa da naknadno nalupavas komentare...nemoj da se jebem prikazujuci hronologiju komentara


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2015, 00:30
Postovi: 244
Lokacija: Niger
Ti si Vladimire jedan veliki kreten

Посрато са ајфон трипл икс

_________________
If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Jel Vam clanove brojao musliman iz popisne komisije...đe vam je restlo od 103259 ?

U Potocarima ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Fali ti gotovo kompletan Mostar po popisu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Tu cifru od 330k clanova vide ljudi iz grupe. Dovoljno je da izađeš iz grupe, pa ćeš vidjeti cifru od oko 225,857 članova.

Ja sam sad pogledao malo ko su članovi i evo šta sam našao:
Spoiler:
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Na 68 ljudi koji su jednostavno ubačeni u grupu (dakle ubačeni, a ne pozvani), ide jedna osoba koja se dobrovoljno prijavila u grupu. Tako je barem na ovom malom uzorku od nešto manje od 70 ljudi. Ostavljam mogućnost da sam se zabrojao pa pogriješio tačan broj. E sad, ako neko ima 500 prijatelja i svih 500 ubaci u grupu, šta mislite kako taj broj članova raste? Čak i da kažemo da je već 400 ljudi već u grupi, to znači da je svega 100 novih članova ubačeno.
Odnosno za svakog stvarnog člana ide 100 novih "zombija" i od te cifre od 330k dođeš na cifru od 3300 članova...

Od mojih FB prijatelja, svega ih je 181 član grupe, a pitanje koliko njih ni ne zna da je član...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
YE6GA je napisao:
Ajd Vladimire objasni ovo


Slika

273 komentara na clanak o PzD
104 komentara o debilcicu Stanivukovicu alias Finans 35 miliona KM od Mtel-a
68 komentara - opet o PzS


Nijedan komentar o pobjedi Srbije
http://www.rtvbn.com/3911388/kolarov-go ... njevcevica
http://www.rtvbn.com/3911414/marka-samo ... -kejlorom-
http://www.rtvbn.com/3911509/kostarika- ... -za-orlove

Jeste li se skupa sa Trisicem osunetili, il drkate na Džeku ?

Jel navijaš ti za Srbiju, il čekaš da vidiš ćiji će šal okačiti Mektić ?

Sto nema na RTRS-u, ima na BN-u. Ako ocekujes da svi mediji budu kao RTRS na kom je samo onaj celo iz Hercegovine zanimljiv lik ili ATV na kom je takodje jedino jedan (drugi) celo zanimljiv lik, varas se. BN je nezavisna medijska kuca, zato im zadnjih nekoliko mjeseci raste rejting dok rezimskim medijima opada, dok ti isti rezimski mediji, da nemaju likove sa svojim autorskim pecatom, davno bi prestao da ih gledam posto Dnevnik RTRS-a ne gledam vec godinama. Zadnji put sam gledao prije nekoliko sedmica i to 5 minuta cisto da vidim jesu li prestali da "bombarduju".

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Nema šta, 330k članova. Zašto im treba NSRS. Fino se okupe i osnivačka skupština...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
YE6GA je napisao:
Vladimire, nemoj biti steono govedo pa da naknadno nalupavas komentare...nemoj da se jebem prikazujuci hronologiju komentara

Ne visim na forumu citav dan jer imam i pametnijeg posla tako da odgovaram kada vidim. Izvinjavam se hronologiji. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ono kad majka prebaci lopticu

Slika

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
U bivsoj SFRJ je toliko bilo prijava za specijalna odjeljenja u testu `poznavanje prirode i drustva`
ono...skupe sve `specijalno` od prvog do cetvrtog, pa posalju u Djevdjeliju

Al, nije ih bilo 300k...tih 200k i kusur odgovara...tako da - TO je TO


Poslednji put menjao YE6GA dana 19 Jun 2018, 16:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Vladimire, nisam te pitao koji su mediji nezavisni. Pitao sam te jel fircash na Dzeku ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
YE6GA....hvala za ovaj link,bilo mi je bas zanimljivo procitat,jer znam bukvalno sve i jednu osobu pomenutu u clanku,i zatvorene muslimane,i srbe policajce...cak i srpske zatvorenike,tj savica :D ...i osmana ,darka (u clanku je pogresno napisano da se preziva drljaca,ali nebitno,tacnije jos bolje..),melihu,safeta,goju,sadiku,djuzela...jedino se tog nijaza karaselmovica nesto ne mogu sjetit...iako tog ismeta pelaka,sto je sa njim u djelu dobro znam,predratni banjalucki advokat...nebitno,ko ce ih se svih sjetiti pogotovo nakon sto godina...inace,mislim da si malo zastranio sa tim pljuvanjem po bn,mekticu,i stvaranja kulta kneza lazara od dodika i ostalih lopuza,multimilionera...al nebitno,to je tvoj stav....samo mi je zao sto vidim da mnogo vise pamtis i znas,nego recimo manitu ili dzontra i njihovi sljedbenici....a moram te staviti u kategoriju sa njima,koju je davno dusan kovacevic opisao u balkanskom spijunu :D ...ono,neprijatelj nikad ne spava,ni unutrasnji ni onaj u malmeu i sarajevu...treba dezurat 0-24 i na svaku objavu pravovremeno reagovat,kako bismo non stop bili u sluzbi zastite nhegovog velicanstva,Predsjednika,drzave,sistema...ceranic i rtrs su dosad sve boje obojebih revolucija sprijecili!!...za razliku od nekih,previse mi se ti profilisan cinis da bi pusio te zvake kako je svijet crno bijel...nemoj da i tebe prozovem Cvorovic,kao njih....btw,Kovacevic je i mene predvidio davno,i opisao me u tom komadu...cak mi je i prezime pogodio :D ...budi mi pozdravljen,i javi se nekad za kafu...vidim da smo slicno godiste,imali bi o svacemu pricat...od ovih valtera,do fk borac itd..pozz

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
super_koza je napisao:
Ono kad majka prebaci lopticu

Slika


Meni je nje stvarno i iskreno žao.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
super_koza je napisao:
Tu cifru od 330k clanova vide ljudi iz grupe. Dovoljno je da izađeš iz grupe, pa ćeš vidjeti cifru od oko 225,857 članova.

Ja sam sad pogledao malo ko su članovi i evo šta sam našao:
Spoiler:
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

Na 68 ljudi koji su jednostavno ubačeni u grupu (dakle ubačeni, a ne pozvani), ide jedna osoba koja se dobrovoljno prijavila u grupu. Tako je barem na ovom malom uzorku od nešto manje od 70 ljudi. Ostavljam mogućnost da sam se zabrojao pa pogriješio tačan broj. E sad, ako neko ima 500 prijatelja i svih 500 ubaci u grupu, šta mislite kako taj broj članova raste? Čak i da kažemo da je već 400 ljudi već u grupi, to znači da je svega 100 novih članova ubačeno.
Odnosno za svakog stvarnog člana ide 100 novih "zombija" i od te cifre od 330k dođeš na cifru od 3300 članova...

Od mojih FB prijatelja, svega ih je 181 član grupe, a pitanje koliko njih ni ne zna da je član...

Ko hoce, moze izaci. Osim toga. nije to jedna jako mocna stranka za koju se kaze da je lako u nju uci samo je tesko iz iste izaci. Osim toga, neki su prodefilovali kroz ovu grupu. Dnevno grupa unazad sedmicama izgubi oko 1000 clanova i dobije oko 1000 clanova sto znaci da na postojecih oko 330000 clanova treba dodati u obzir mjesec dana vremena otkako je grupa stala na 330000 i varira za 1000 clanova. Dakle uzmimo 30 dana, to je plus 30000 clanova. Oko 330000 clanova + 30000 = cak 360000 clanova.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 19 Jun 2018, 16:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jebes grupu,to je vece sviranje q od ovih nasih Cvorovica

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Slageru, drago mi je da si upoznat sa tematikom. Nijaz je stari od Emira. Emira smo zvali Zeko.

Ono za kult kneza Lazara i Dodika ne stoji. Svih ovih godina sam bio misljenja da - ko god da pobjedi - pobjedice Srbi. Odjednom sam skeptik...bice da je paranoja s godinama.

Cak i na B92 stoje komentari o reprezentaciji. Neko hvali, neko kudi...klasicno srpski. Nemoguce je da na BN-u nema nijednog komentara, sto nas dovodi do sledeceg zakljucka. Ili Trisic pise jedan post sa pozicije `nepismenog pozicionara`, pa sam sebi odgovora sa 10 postova sa pozicije malo pismenijeg opozicionara, ili su posjetioci mahom iz Nusra Fronta. Nijedan jedini komentar na desetak clanaka o pobjedi Srbije ?...bice da je i ovo moja paranoja s godinama.

Kafa uvijek moze al da se rimuje sa Nektar


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Eksem je napisao:
Ti si Vladimire jedan veliki kreten

Посрато са ајфон трипл икс

Razumijem te, strah te, nema potrebe da te je strah. Ovo je borba za pravedniji sistem. Svako ko se bori za pravedniji sistem ima i moju podrsku, kao i podrsku mnogih drugih gradjana. Mislim da niko ne treba da se boji toga, osim vrhuske koja godinama svima nama ekonomski radi ono sto je Davidu fizicki.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs