banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 15:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jun 2018, 10:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Citiraj:
I da li sam ti, obzirom da ću glasati za SDS, sada i ja simpatičan? Samo, ja ću glasati sa SDS iz želje da se ovi na vlasti malo trgnu, pročiste redove i možda shvate da ne mogu ostati na vlasti na ovaj način. Možda vam onda vrate sve Stevandiće, Špiriće i slične.


apsolutno ispravno,pri tome mozda kada bi se rjesili "otpadaka" makar izgubili, ljudi bi ih vise cijenili, ali koga briga za misljenje boranije.

A pored toga ne treba zaboraviti "mlade narastaje", koji vise neskriveno u javnost izlazi i pricaju o njihovoj tkz uspjesnosti, koja se svodi na to da "provale" gradska ili drzavna ulaganja , pa se otvoraju firme, koje ekspresno tendere dobijaju.


Citiraj:
Teroristička prijetnja je stvarna, i samo će se pojačavati kako generacije stasaju.
Ne znam da li sam ovo pominjao prije, ali i ako jesam nije zgoreg još jednom.
Pre neki dan jedan moj FB prijatelj iz federacije ušao u neku raspravu sa tekbirovcima, na nekom portalu, i ladno mu kaže neka hanuma "Ma šta ti pričaš, a družiš se sa srbima i ideš u beograd".
Onda ga i ostali gangbangovaše na tu temu :D
Oni su jasno identifikovali Dodika kao najveću prijetnju ideji unitarne BiH, i sve i svja što je protiv Dodika će podržati. Smiješno je i pominjati da ne arlauču za "njihovog" "đenana" koliko su glasni u PzD.


Ne iznenadjuje ta prica o prijetnji i nerazumjevanju radikalizacije drustva.
Ako pricamo o bombasima, onda se malo treba zapitati zasto ti bombasi nikada nisu "napali" najomrženijeg muslimanskog neprijatelja Izrael?! A svaki dan na tapeti Bagdad, Sirija, pa i Turska itd.
U BiH radikalni muslimani prijetnja su jedino bosanskim muslimanima, koji nikada nisu bili i vjerovatno nece biti kao "arapski". Prava borba se vodi izmedju njih samih zapravo, gdje ti "zadrti" pokušavaju objasniti BiH muslimanu da ne smije piti pivu, da zene ne smiju minjake ili stikle nositi, da se ne slusa grand muzika, da se glava pokriva itd.
Tako da prica o terorizmi u BiH je prenapuhana i sluzi prije svega izbornom cirkusu sto se tice nas u RS. Za muslimanski dio Federacije je vec druga prica, jer se ulaze ozbilje pare da se od tog dijela zemlje napravi neka vrsta islamske BiH. Po mome misljenju uprskos dobrom podlom tlu u smislu regrutacije islamskih vojnika (rat, bijeda, besparica, ocaj, neimastina itd.) nece ni tamo nikada religija u tom smislu zaziviti da bude na prvom mjestu, vec ce ostati na nivou obicaja kao i kod nas.

Nije Dodik kao "Dodik" unitarna prijetnja BiH, vec svaka osoba koja ima nacin komunikacije kao on. Ako cemo se vratiti u proslost, a neko je vec postavljao, vidjeces da su uloge samo bile u sustini zamjenjene, tipa ono sto je danas Dodik je bio SDS, a Dodik je sto je otrpilike danasnji SDS ( nacionalizma nije bilo ni u prici kod Lemija, zlocine i zlocine je trebalo priznavati i hvatati itd. ). Dodik kao i Bakir i Covic su provalili pricu, pred kamerama reze, kada se ugasi kamera sta ima za pojesti popit, svaki narod zasluzuje vlast kakvu ima, da na izborima pobjedi jednom stranka ili osoba koja se bavi sustinskim problemima mozda bi u buducnosti stvari isle na bolje a predizborni cirkus se ne bi samo svodio nazavosnost ili gasenje RS iz naseg ugla.

Ne mogu jedino provaliti ljudi koji ovdje non stop stavljaju neke skrinsoteve komentara, u smislu kako je PzD "jalijasko-ustaska" grupa za rusenje RS, ... idiotskih komentara na temu te grupu po fejsu ne nedostaje i sa druge strane, ali sta sada treba ovdje stavljati sta je baja iz dervente napasio i jebo djecu ljudima koji podrzavaju Davora. Smijesni ste , pumpate standardno narod sizofrenijom, pa onda taman ko kec na desetku 11. jul, a onda valja na more malo do izbora , pa jos pojacati tempo filovanja naroda ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 10:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
Džontra je napisao:
Hi hi hi, republika šumska...


jes`, jbo je shumar u olojeni pak...čim šuflajom odradi plak...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Eksem je napisao:
Jedanestog jula neće biti okupljanje na trgu Davida neg u Srebrenici, idu ovi naši glupi multietnićari dat podršku ženama u crnom i onim kadama i maikama srebrenice.


Pa to bi bilo genijalno, sami sebe bi ugasili momentalno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
@Volim Borac

Taj tip iz Dervente "Treći Blok" šta god to značilo, je kačio neku svoju privatnu konverzaciju, koja nema nikakve veze sa njegovim "angažovanjem" u PzD, na šta je bio i upozoren od strane ostalih članova.
I u PzD ima racionalnih ljudi, by the way.

Apropo ostatka tvog teksta, pokazuješ nerazumijevanje rečenog a želju da nešto kažeš, posebno dio o Izraelu i kako je navodno pošteđen od terorizma. Pročitao sam to što si pisao a bolje da nisam.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 11:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
Rocker je napisao:
@Volim Borac

Taj tip iz Dervente "Treći Blok" šta god to značilo, je kačio neku svoju privatnu konverzaciju, koja nema nikakve veze sa njegovim "angažovanjem" u PzD, na šta je bio i upozoren od strane ostalih članova.
I u PzD ima racionalnih ljudi, by the way.

Apropo ostatka tvog teksta, pokazuješ nerazumijevanje rečenog a želju da nešto kažeš, posebno dio o Izraelu i kako je navodno pošteđen od terorizma. Pročitao sam to što si pisao a bolje da nisam.


Ako misliš na Njegoša Tomića, on je iz Višegrada.

Po meni najveća budala od kad postoji Republika Srpska.
Štrajkovao glađu u parku, a bio sve deblji. Tražio posao u državnoj firmi, provali ga odma da je uzeo 5000 KM bespovratno za samozapošljavanje. Onda osnuje stranku I priča kako će se kandidovati za predsjenika Republike Srpske iI kako će živjeti u šatoru kao Gadafi dok svima iz boračke populacije ne obezbjedi stan....

Sve u svemu neopjevana polupismena budala za koju mi nije jasno kako je uopšte mogla skrenut sekund pažnje na sebe...
Sve je to još jedan pokazatelj stanja u društvu I nametanja nebitnih tema. Rajko Vasić je prije par dana izbacio tekst na tu temu I preporucujem da procita ko nije.

http://vasicrajko.blogspot.com/2018/06/ ... 4.html?m=1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 11:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jebo te, svaka luda svoj blog ima...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Nije u pitanju taj Tomić, neki drugi lik koji se više ne javlja.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 12:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Mala pauza za cackanje po jetri gostima iz dalekih skandinavskih zemalja i "multietnickog" Sa

https://youtu.be/KsFh3aZLwxo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Instant vraćanje u djetinjstvo. :o

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Neće biti neće i Ovde smo svoji na svome, nema te '90s summer mix kolekcije koja može da nadmaši ove evergrinove...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Panteri, panteri; Miso Maunaga

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Volim Borac je napisao:

Ne iznenadjuje ta prica o prijetnji i nerazumjevanju radikalizacije drustva.
Ako pricamo o bombasima, onda se malo treba zapitati zasto ti bombasi nikada nisu "napali" najomrženijeg muslimanskog neprijatelja Izrael?!



Česti su tamo napadi bilo bombama bilo ostalim oružjem, samo što to zapadni mediji rijetko kad prenesu. Da ne govorim o napadima na Jevreje u zapadnoj Evropi koji se ne spominju jer multikulturalnost i tolerancija. :evil3:
A ovdje isplaniranih terorističkih napada teško da će biti jer to niko od zapadnih medija neće prenijeti. Jedina opasnost su napadi na svoju ruku poput onog u Zvorniku i ongoa u Sarajevu na ambasadu SAD-a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Volim Borac je napisao:
Ne iznenadjuje ta prica o prijetnji i nerazumjevanju radikalizacije drustva.
Ako pricamo o bombasima, onda se malo treba zapitati zasto ti bombasi nikada nisu "napali" najomrženijeg muslimanskog neprijatelja Izrael?!


Klasičan neimač pojma... :lol:

Sass Drake je napisao:
A ovdje isplaniranih terorističkih napada teško da će biti jer to niko od zapadnih medija neće prenijeti. Jedina opasnost su napadi na svoju ruku poput onog u Zvorniku i ongoa u Sarajevu na ambasadu SAD-a.


Ako se počnu dešavati, prenosiće ih itekako. Ništa se ti ne sikiraj za to...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Alooo počela utakmica...

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 14:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
motozeljo je napisao:
Koji dio Brckog?
Klanac, Omerbegovaca,Brod, Brka,Cadjavac,Brezik, Gredice,Ulice .......

Hoces li i krvnu grupu? :D

U jednom mjestu koje se nalazi odmah iza grada, na putu ka Loparama.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 15:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
Volim Borac je napisao:


Ne iznenadjuje ta prica o prijetnji i nerazumjevanju radikalizacije drustva.
Ako pricamo o bombasima, onda se malo treba zapitati zasto ti bombasi nikada nisu "napali" najomrženijeg muslimanskog neprijatelja Izrael?! A svaki dan na tapeti Bagdad, Sirija, pa i Turska itd.
U BiH radikalni muslimani prijetnja su jedino bosanskim muslimanima, koji nikada nisu bili i vjerovatno nece biti kao "arapski". Prava borba se vodi izmedju njih samih zapravo, gdje ti "zadrti" pokušavaju objasniti BiH muslimanu da ne smije piti pivu, da zene ne smiju minjake ili stikle nositi, da se ne slusa grand muzika, da se glava pokriva itd.
Tako da prica o terorizmi u BiH je prenapuhana i sluzi prije svega izbornom cirkusu sto se tice nas u RS.

Je li i ubistvo policajca u Zvorniku "prenapuhano" ? Vehabije odnosno radikalni islamisti su realna opasnost za BiH.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 15:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Džontra je napisao:
Neće biti neće i Ovde smo svoji na svome, nema te '90s summer mix kolekcije koja može da nadmaši ove evergrinove...


A ova:

https://www.youtube.com/watch?v=S_3zF5_iewU


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
super_koza je napisao:
Volim Borac je napisao:
Ne iznenadjuje ta prica o prijetnji i nerazumjevanju radikalizacije drustva.
Ako pricamo o bombasima, onda se malo treba zapitati zasto ti bombasi nikada nisu "napali" najomrženijeg muslimanskog neprijatelja Izrael?!

Klasičan neimač pojma... :lol:

Sass Drake je napisao:
A ovdje isplaniranih terorističkih napada teško da će biti jer to niko od zapadnih medija neće prenijeti. Jedina opasnost su napad na svoju ruku poput onog u Zvorniku i ongoa u Sarajevu na ambasadu SAD-a.

Ako se počnu dešavati, prenosiće ih itekako. Ništa se ti ne sikiraj za to...


suplja na vidiku

Citiraj:
Apropo ostatka tvog teksta, pokazuješ nerazumijevanje rečenog a želju da nešto kažeš, posebno dio o Izraelu i kako je navodno pošteđen od terorizma. Pročitao sam to što si pisao a bolje da nisam.

Stojim iza svega sto sam napisao, osim bezvezne negacije bez argumenata ospori ako imas sta ili ako nisam u pravu, a da je imalo smisleno.

Izrael ako nije postedjen sa obzirom na politiku te drzave, a pogotovo na polozaj, onda ne znam ko jeste.
Ratove sa Hezbolahom i Hamasom ne racunam jer su to ratovi, a ne teroristicki napadi.
Ali hajde Izrael je i nebitan za ovu pricu, objasni sta je pogresno napisano pored toga ...

Citiraj:
Vehabije odnosno radikalni islamisti su realna opasnost za BiH.

Ne kontamo se, a tako pojednostavljenje stvari i jeste glavni problem kod nas.
Naravno da postoji opasnost, ali da bi to postala realna opasnost, treba se mnogo stvari izdesavati sto je naucna fantastika.
Pored toga, gledajuci iz naseg ugla, to bi bio potez za sah mat BiH drzave, jer bi mi povratili ili dobili uz pridjev zrtve i samoodbrane sve ono sto necemo dobiti mirnim putem tj. dok dodje do novih mjesanja karata na svjetskoj sceni.

Opasnost postoji tipa da pojedinac radikalac na svoju ruku djeluje zaludjen propagandom, ali tipa nesto islamska drzave , organizovanih napada pod sponzorstvom nadleznih moje je misljenje da nije realnost.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 16:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
OK.

Od '89. do danas u Izraelu je bio 171 samoubilački napad. Ne računajući napadače, 805 ljudi je poginulo, a 964 je povrijeđeno.
Što se tiče medijske pokrivenosti ovakvih napada u Evropi, pa zar ne vidite kako čitava Evropa zatreperi kad se nešto desi vezano sa islamskim fundamentalizmom?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2018, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
super_koza je napisao:
OK.

Od '89. do danas u Izraelu je bio 171 samoubilački napad. Ne računajući napadače, 805 ljudi je poginulo, a 964 je povrijeđeno.
Što se tiče medijske pokrivenosti ovakvih napada u Evropi, pa zar ne vidite kako čitava Evropa zatreperi kad se nešto desi vezano sa islamskim fundamentalizmom?


Nije da ti ne vjerujem , ali ima li kakav izvor tvojih informacija?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs