banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 00:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Apr 2018, 16:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Omakne se i meni :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 17:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Citiraj:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...


Posto te poznajem koliko te poznajem nadam se da sam pogresno nesto skont'o ili da se nisi dobro izrazio.

I sta znaci da su forumasi BO?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 17:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Napokon da prica krene na pravu stranu, ne moze se vise izdrzati ona rulja iz grupe.

Momak je poznat po tucama, momak je pusio marihuanu, rejv, jamajka, bob marli, cegevara, dubioza kolektiv.... momak je zivio stilom zivota kakav prezirem. Zasto bih ja dosao na trg? Prestanite srati sa pricom sve je to normalno svi mladi tako zive, ne zive, u pitanju je manjina, nema govora o bilo kakvoj vecini. Kad na to dodate ono sto je Herzog napisao, licni stav osobe koja nikad nije imala problema sa zakonom...sta bi meni trebalo dati motiv da vjerujem ljudima 2000 kilometara udaljenim od BL, bez ikakvih saznanja a previse slobodnog vremena, sa raznim teorijama zavjere, a da ne vjerujem lokalnoj policiji? pa kad vidis ubogog Dragana Bursaca na trgu, ostru nulu i ostale... pa nema teorije da bih ikad dosao.

Dalje.. pogledajte okosnicu grupe, pogledajte sastav iz puba life... dobro pogledajte one ljude... sve goli "rodjeni "banjalucanin, svako malo u grupi mozes procitati dosli dosljaci, oteli, unistili, zaveli nasilje... bijes kipti i nasla se idealna situacija za ispoljavanje licnih frustracija.

Sta je bilo ja ne znam ali mi je sumanuto ono sto se u grupi radi, nikad ih ja necu podrzati. Pa pozvase na linc Filipa Culuma, momak bio na vise poligrafa, dokazao da nije kriv, majka po FB nastavila prijetiti i dalje, pa ko ce se tom momku izvinuti, kako ce on nastaviti zivjeti... nema nikakve veze u policiji, obicna radnicka porodica, ispljuvase ga, unistise mu zivot... nista, nema izvinjenja, guraj dalje...

Rocker je napisao:
Možda ne bih trebao pisati ovo, ali bolje da kažem šta mislim.

Davor se uživio u ulogu vođe, gledajući onaj snimak novinarke i cijele njene rasprave sa njim i masom iza njega, njegovo izdavanje naredbi "tišina" i tvrdnja kako sve drži pod kontrolom . . . Stičem utisak da misli da je važan i snažan, a nije svjestan da rulju ne interesuje ni on ni pokojni David, rulja ima neke svoje zakone i nije je moguće kontrolisati. Novinarka je strpljivo pokušala objasniti zašto trebaju biti pažljivi i prestati sa prozivanjem ljudi, vidjeli smo kako su je dočekali na nož i proglasili za neprijatelja . . .

Vrlo dobro znam kako je to sve zavodljivo i kako čovjeku može sjebati život. Biće mu jako teško kad ga ta masa odjebe i krene nekim svojim putem. Sad mu sve to pomaže, ali će doći trenutak kad će ga ta ista rulja prozvati da je pokrao pare, da je uradio ovo ili ono, to je jednostavno neminovnost. Rulja nema moral i zanima je samo linč.


Najbolji post na temi, dobro uoceno. Danas Filip Culum, sutra Davor, to sigurno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
@beckaskola

Jel svi mi koji slusamo rejv rege jamajku marlija dubiozu smo slabi ljudi? Kakav kretenizam da ne kazem nesto primitivnije. Stvarno pokusavam da skontam sta si htio da kazes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Zaista sam mislio odgovorit Hercogu,ali nemam šta,pošto sve što je napisao ima smisla...Boletu,možda da mi fali malo više buntovnosti kod mlađih generacija kad im neko očito vrijeđa inteligenciju....protiv mene juče,ili sutra...protiv njega danas.....a to nek bude i dio odgovora Hercu

Svaki opširniji odgovor bi otišao u politiku,pa ću stat ovdje.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Apr 2018, 11:01
Postovi: 159
I ja kazem - napokon.

I hvala dragom bogu da ima jos ljudi koji razmisljaju na ovaj nacin, poceo sam se pribojavati za Banjaluku.

Danas sjedim u kaficu i ide cigo i prosi. U majici "pravda za Davida." Ne znam ljudi, da je neko moj bio taj David, meni bi tacno bila muka od te scene. A i od svega ostaloga sto se vrti oko njegovog imena.

Decko je pusio travu, to se zna. Da li ovo sve ima veze sa tim - vrlo moguce. Direktno ili indirektno. Mogla bi i jedna poruka omladini biti da se klone konzumiranja i cackanja takvih stvari - da je sve kako nije i da prica nije otisla u masovnu histeriju.

Jedan duboki naklon za autore nekoliko zadnjih postova.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
hvala....pa mislim da zaista niko častan ne može zastupat tezu ni da je bio anđelak,niti da se mogao na prezentovani način udavit u crkvenoj...

svi ovi što idu u jednu ili drugu krajnost,imaju problem da se pogledaju u ogledalo...samo oni znaju zašto to rade...naveo sam nekoliko mogućih motiva...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Neki_to_vole_vruce je napisao:
@beckaskola

Jel svi mi koji slusamo rejv rege jamajku marlija dubiozu smo slabi ljudi? Kakav kretenizam da ne kazem nesto primitivnije. Stvarno pokusavam da skontam sta si htio da kazes...


Pokusava na trapav nacin objasniti da decko nije bio cvijece i proljece kakvim su ga predstavili u pocetku price.
Ne mora znaciti da je taj stil zivota kumovao nesreci .. a mozda i jeste. Ko ce znati.
U svakom slucaju ne znaci da je trebao umrijeti. To ko tvrdi je kreten.

Mada slusanje Dubioze Kolektiv jeste za odstrijel.
Al' to je za drugu temu.
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Na forumu se koriste forumski nikovi. To je prva stvar.
Druga, nisi mi odgovorio na pitanje i to cu mi je dovoljno da skontam da sam ipak dobro razumio sta si napisao u citiranom dijelu.
I sad samo da mi je znati kako se moze izmjeriti ko ima veca muda?! Pojedinacno i generacijski?!

I da, ti ovo odvlacis u politiku, na kraju i sam si rekao da ce otici tvoja na tu stranu, tako da nema potrebe da se suzdrzavas.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...


Je l' te sramota pisati ovako nešto?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
@vlakanje pa,evo ako insistiraš na politici....

za vrijeme naše vlasti,pokojni risto jugović je održao press (ima sigurno na yt,možda staviti njegovo ime,ili jahorina osiguranje)...u kojem govori da će biti ubijen za koji dan i ko mu prijeti...

nakon toga pokojni mauzer,srpska garda panteri iz bijeljine,koji je isto pričao pred smrt po medijima,znajući koga je sve vezao za radijator i kome je sve bubrege odbijao zbog ubistva srđana kneževića,bijelog vuka sa pala...



isto je ,za vrijeme njihove vlasti radio i vučko (vukelić),pisao,upozoravao,animirao pred smrt...

reakcija...nula...ziro...

i sad kad momak napiše "ako mi se desi nešto,kriv je taj i taj"....i prvi put,nakon svih pomenutih slučajeva...izađe neko na ulicu...uglavnom žene i djeca...

treba ih ismijavat?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 26 Apr 2018, 18:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 18:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebo te papa zaslijepljeni, razjašnjena je 20 puta taj sms i kontekst prepiske, a onog nesretnog momka i nakon 2 poligrafa idioti iz grupe i sa trga razvlače i zagorčavaju život.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
https://srpskainfo.com/borba-davora-dra ... esan-trag/

Овдје први пут видим на једном мјесту шта овај човјек заправо мисли и кога оптужује.

Ја се надам да ће родитељи брзо наћи мир, мучно их је гледати :(

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
@Schlager, i napiše, parafraziram: sutra izlazimo i pričam ti.
To ne piše neko ko se osjeća životno ugrožen. Neko ko se osjeća ugrožen, ne šeta do pekare da pojede burek, taj zove taxi. Zove oca da dođe po njega...ako već neće da zove policiju, iz bilo kog razloga.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Jebo te papa zaslijepljeni, razjašnjena je 20 puta taj sms i kontekst prepiske, a onog nesretnog momka i nakon 2 poligrafa idioti iz grupe i sa trga razvlače i zagorčavaju život.


bas te nimalo nije sramota vjerovat da je poruka "ako mi se nesto desi kriv je taj i taj" pogresno otkucana,a vjerovat u zvaničnu verziju da se momak od 21 god udavio u crkvenoj nakon što je pojeo burek i opljačkao kuću?

onako iskreno?

mene je recimo nakon riste i mauzera bilo i stid,koliko god volio i danas danas volim neku opciju..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Čovječe jesi ti slijep, objavljena je komplet prepiska. Je l' čitaš ili negdje načuješ nešto pa to prenosiš


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
Svasta bih ti odgovorio na ono gore, ali necu... Nije vrijedno plus sto si (koliko-toliko, nebitno) stariji.
Prekidam raspravu sa tobom na ovu temu, mislim da je tako najpametnije.
Samo cu ovo da pitam/kazem... Sta mene ima biti stid ove vlasti? Prestani da me trpas da sam tamo "njihov". To sto kritikujem sds da lose radi ne znaci da sam uz one tamo!?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
a o banjalučkom muškarcu....mislim da je većina onog što je valjalo,ili ostarilo ili poginulo u ratu...

Kakav mentalni sklop mora imati osoba da ovako nešto piše? Ovo samo neko malouman može da napiše...
Kao što rekoh ranije ljude boli kurac za tvojim mišljenjem, jer pročitati ovako nešto i i dalje te smatrati sposobnim za bilo kakav oblik zdravog, razumnog razmišljanja je ludost...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sto narod izmedju redova slageru jebe sve po spisku :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 19:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da..da je neko drugi ispisao ovo sto i ja,mnogo gore bi bio izvrijedjan...to sam i ranije na borcevoj temi primjetio da me stede ili zbog godina,ili zbog borcevackog staza...i nece da napusavaju,kad napisem i nesto pijan zbog cega bih ujutro u zemlju propao i sam sebe zabio u pm najradije :( .... ljudi nece da idu do krajnjih granica,ili zbog godina,ili licnog poznanstva...i hvala vam svima za to...poenta...covjek treba sam da osjeti da se ne uklapa negdje,a eto ja imam bar taj dar :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 26 Apr 2018, 19:29, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs