banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jun 2018, 00:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Čitam komentare na grupi, i spazim da tip kojeg znam lično, inače ustaša na kub, nešto trtlja. Znam da tip apsolutno nema nikakav interes da pomogne Davoru, osim što koristi svaku priliku da opljune po Republici Srpskoj i institucijama. Ne znam koliko puta sam ga slušao po kafićima kad popije kako su Srbi zločinci koji su Hrvatima oteli zemlju i pobili ih na pravdi boga.
Svi ga uvijek tolerisali jer je pijan i ima brata kojeg svi poštuju.

Zanimljivo je da sve koji pokažu bar zrno razuma i postave neko racionalno pitanje ili tvrdnju vrlo brzo obrišu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 06:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
I onda kažu mi ovde dočekuemo ljude na nož...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 06:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Mi smo ovde oaza razuma i otvorenosti prema drugim mišljenjima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 06:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja sam vazda tri prsta otvoren...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 06:56 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1077
Rocker je napisao:
Čitam komentare na grupi, i spazim da tip kojeg znam lično, inače ustaša na kub, nešto trtlja. Znam da tip apsolutno nema nikakav interes da pomogne Davoru, osim što koristi svaku priliku da opljune po Republici Srpskoj i institucijama. Ne znam koliko puta sam ga slušao po kafićima kad popije kako su Srbi zločinci koji su Hrvatima oteli zemlju i pobili ih na pravdi boga.
Svi ga uvijek tolerisali jer je pijan i ima brata kojeg svi poštuju.

Zanimljivo je da sve koji pokažu bar zrno razuma i postave neko racionalno pitanje ili tvrdnju vrlo brzo obrišu.


Da nije neko ko se preziva na B i mnogo je volio premlacivsti svoju zenu?

Za ove price bi preko Save ili dobijao degenek na licu mjesta, ili diskretno na putu kuci svaki pit kad zucne... Naravmo uz prekrsajne prijave po vise osnova, i bili bi u pravu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 07:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Rocker je napisao:
Čitam komentare na grupi, i spazim da tip kojeg znam lično, inače ustaša na kub, nešto trtlja. Znam da tip apsolutno nema nikakav interes da pomogne Davoru, osim što koristi svaku priliku da opljune po Republici Srpskoj i institucijama. Ne znam koliko puta sam ga slušao po kafićima kad popije kako su Srbi zločinci koji su Hrvatima oteli zemlju i pobili ih na pravdi boga.
Svi ga uvijek tolerisali jer je pijan i ima brata kojeg svi poštuju.

Zanimljivo je da sve koji pokažu bar zrno razuma i postave neko racionalno pitanje ili tvrdnju vrlo brzo obrišu.


Samo posebno defektne i alkoholisane lokalce moze "ponijeti" atmosfera na grupi, jer oni koji podsticu na nasilje i mrznju pisu bez ikakve odgovornosti zato sto pripadaju drugoj danskoj i trecoj norveskoj četi.
Cuj, ljudi pozivaju na linc, vjesanje, ubijanje i masakriranje i to im lajkaju lokalci? Imbecili.

Btw, nadam se da sluzba koja se bavi internet kriminalom i nasiljem prikuplja podatke o doticnima i dokumentuje njihove zvrljotine. Prekrsajne prijave > uzeti im po 500 km, i svi zadovoljni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 09:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Pošteni Srda je napisao:
Mi smo ovde oaza razuma i otvorenosti prema drugim mišljenjima.


Pošteni Srda je napisao:
Predlažem da se napravi forumski odred čistača govana i da se pobrišu svi registrovani od 01.05.2018. i njihovi postovi. Takođe predlažem i da se udari taraba na registrovanje novih članova bez prethodnog odobrenja. Simbolično vrijeme čekanja 10-15 dana.


Potpuna sloboda postoji samo u prirodi. Rijeka teče tamo, brdo je ovdje, planina je ovdje, trava je izrasla ovdje, ovdje se dešava... Samo je to potpuna sloboda. :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 10:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
zidarR je napisao:
Da nije neko ko se preziva na B i mnogo je volio premlacivsti svoju zenu?

Za ove price bi preko Save ili dobijao degenek na licu mjesta, ili diskretno na putu kuci svaki pit kad zucne... Naravmo uz prekrsajne prijave po vise osnova, i bili bi u pravu.


Nije, tip nije iz BL kraja uopšte. Svakako da nije jedini koji je u grupi jer je čuo da je grupa protiv Dodika :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 10:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
@manitu, MUP RS se vec uveliko bavi sportom kojim kontrolisu sva auta stranih tablica. Uglavnom zbog radarskih kazni. Samo na spiskove treba dodati bukace.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
sinip je napisao:
То што ти гледаш ситуацију кроз партијску диоптрију те не чини ништа реалнијим у писању. Напротив.

koliko ja vidim ti gledas isto tako partijski, schlager ne krije ...


Citiraj:
Kakve veze ima Dodik sa Davidovom smrću, osim u glavama hardcore SDS-ovaca ?
Dodik je učinio što je od njega traženo, u okviru mogućnosti i nadležnosti.
Obezbijedio reobdukciju, insistirao na formiranju novog istražnog tima i uključenju Davora u isti, da bi na kraju ispalo da PzD-ovci proganjaju Dodika, za šta ? Zbog čega ?

Problem je sto ti ne kontas da to nista Dodik nije trebao raditi, niti se trebao mjesati. Zna se ko treba da radi te stvari, sigurno ne predsjednik drzave.
Mogao se ograditi odmah, umjesto toga on se jos vise umjesao i svojevoljno odlucio postati dio toga.

Kao sto dva dana su dozvoljeni protesti autima , a treci dan kaze Dodik nema vise protesta, policajci pocnu kazne pisati i interventna odjednom na ulicama.

Zato se RS i smatra privatna prcija predjsednika Dodika, jer je ocigledno on taj koji se sve pita.

I onda se vratimo na pitanje da li vjerujemo institucijama?! Pa kako ces vjrovati institucijama kada nisu nezavisne, kada nemaju autonomiju djelovanja prema ustavu i zakonu vec prema fleksibilnosti i odlukama, insistiranjima i pritiscima najmocnijeg covjeka u RS i onih parazita koji se pozivaju na njega.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Problem je što ti ne kontaš i očigledno nemaš pojma kako su stvari tekle sa Davidovim slučajem.
Davor je tražio razgovor i pomoć, šta bi tek bilo da je Dodik rekao da ne želi da se miješa ?

U vezi protesta, policija je kazne pisala od prvog dana (što je naravno pravilno) i naravno da je trebalo proći neko vrijeme prije nego se donese odluka kako postupati dalje.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 10:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Dodik je bio ispred suda i na sahrani između ostalog. I kad je bio, isprozivan je.
S druge strane, premijerka i gradonačelnik se redovno prozivaju zato sto nisu bili na sahrani i na Trgu.

Pa kome ugoditi? Tim budalama sigurno ne.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Rocker je napisao:
Problem je što ti ne kontaš i očigledno nemaš pojma kako su stvari tekle sa Davidovim slučajem.
Davor je tražio razgovor i pomoć, šta bi tek bilo da je Dodik rekao da ne želi da se miješa ?

U vezi protesta, policija je kazne pisala od prvog dana (što je naravno pravilno) i naravno da je trebalo proći neko vrijeme prije nego se donese odluka kako postupati dalje.


ako si prije i glumio neku neutralu, postalo je jasno iz par upisa, da ti i neutrala nemate nista zajednicko...

Gore napisano ne vjerujes ni ti sam, a i pises neistine redovno ...primjer pojedinca u grupi od 300 000 ljudi navoditi je glupost i zove se generalizacija ...tako je svako mogao , na osnovu dolaska veterana VRS u civilu mogao pisati, citava VRS je uz Davora...

davno si ti izgubio kompas sto se tice ove teme ili imas druge namjere ...

Ugadja se valjda propisima, zakonu, ustavu ...(ali u nekim drugim zemljama)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Pazi, ovdje niko ne briše poruke kao na PzD, pa se može lako svačiji opus pratiti i provjeriti.

Da li je Davor tražio pomoć od Dodika, da ili ne ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 12:46 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
NoisyBoy je napisao:
Pošteni Srda je napisao:
Mi smo ovde oaza razuma i otvorenosti prema drugim mišljenjima.


Pošteni Srda je napisao:
Predlažem da se napravi forumski odred čistača govana i da se pobrišu svi registrovani od 01.05.2018. i njihovi postovi. Takođe predlažem i da se udari taraba na registrovanje novih članova bez prethodnog odobrenja. Simbolično vrijeme čekanja 10-15 dana.


Potpuna sloboda postoji samo u prirodi. Rijeka teče tamo, brdo je ovdje, planina je ovdje, trava je izrasla ovdje, ovdje se dešava... Samo je to potpuna sloboda. :D :D
Je li to cuvena izjava nase premijerke ?

Poslato sa ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Glupa je ko drvo, nezaustavljivo srlja prema tituli najgljuplje srpske osobe na takvoj funkciji ikada :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 13:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2018, 18:32
Postovi: 117
kutak je napisao:
Molim kolegu Ye6ga da prati grupu, da vidi hoće li iko prozvati i FB grupu Mame BL. Danas žena postavi normalno pitanje, nije joj jasno šta se dešava sa svim tim, huh, kad skočiše na nju.


izvinjavam se na danasnjoj neazurnosti...znam da je neoprostivo, al mamurluk...Srbija... :lol:

jedna je Srbija, `pravdi` je mnogo

rasadnik talenata danaske...

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 13:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Haha, Svedjani i Ujkani naloze, a Srbi krezubi cute. Pu picka vam materina svima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 15:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4856
Hahahahah pa mamu vam bolesnu. Al neka, neka, ko im dzebe mater.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2018, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Volim Borac je napisao:
sinip je napisao:
То што ти гледаш ситуацију кроз партијску диоптрију те не чини ништа реалнијим у писању. Напротив.

koliko ja vidim ti gledas isto tako partijski, schlager ne krije ...

Осим што ја немам партијску и нисам "друг члан". За СНСД гласам јер је намјање лоша опција од понуђених. И не дрвим о томе како је СНСД извор поштења, памети и способности.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs