banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 14:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8753
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Jel se to vratio Wrangler sa baustele....dobro nam dosao.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Wrangler je napisao:
I dan danas mi nije jasno zbog cega neko ima potrebu pljuvati po nekome ako nema interesa za to, razumijem da neko brani svoj stav bilo da podrzava ono sto je receno na konferenciji ili da izrazava sumnju na istu ali da nicim izazvan pises idiotizme koji vise govore o tebi nego o tom kome to upucujes to ne mogu da shvatim.
Nista oni nisu bolji ako nisu i gori od pojedinih baba koje pisu u grupi, one se bar vode pozitivnom mislju a ako neke stvari bas najbolje ne shvataju nebi im toliko uzimao za zlo.

Rijetko normalan post u ovih 300 i nešto strana ove teme.

Čudi me odsustvo bilo kakvog poštovanja prema ugašenom mladom životu, od strane ljudi koji ga nisu ni poznavali uopšte.

Zbog čega?
Zbog baba iz Danske?
Da bi ispao smiješan na forumu...?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
manitu uci da svira je napisao:
Ova posjekotina na celu na fotografiji nije iz tuce, a nije ni postmortalna. Ili je stvarno pao na glavu ili ga je neko iz mraka udario pajserom/nekim predmetom. Ja samo mogu nagadjati, no vise vjerujem dvojici patologa od Vaskovica.


Ja sam jednom dobio bokserom posred čela, i otprilike takva je rasjekotina bila. Instant triježnjenje.

Par puta sam na hirurgiji viđao neke likove koje je pretukla neka policija, dal samozvana ili narodna nije ni važno. Prvo što se vidi na njima su iskolačene i otečene oči, arkade i podočnjaci u tamnijim nijansama.
Na onoj slici glave očim, obrve i ta regija djeluju netaknuto.
Ne znam . . .

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
kosta je napisao:
ako dobro kužim, članska karta SDS-a je 1 tapija na ljudskost i empatiju. s druge strane, ako si, između ostalog, kojim slučajem budžetski pacov, ne gine ti dobra pecana kod Svevišnjeg. ne važi, razumije se, ako si na budžetu Teslića, Lopara i Istočnog Mostara.

Заборавио си Бијељину и Добој.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Rocker je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Ova posjekotina na celu na fotografiji nije iz tuce, a nije ni postmortalna. Ili je stvarno pao na glavu ili ga je neko iz mraka udario pajserom/nekim predmetom. Ja samo mogu nagadjati, no vise vjerujem dvojici patologa od Vaskovica.


Ja sam jednom dobio bokserom posred čela, i otprilike takva je rasjekotina bila. Instant triježnjenje.

Par puta sam na hirurgiji viđao neke likove koje je pretukla neka policija, dal samozvana ili narodna nije ni važno. Prvo što se vidi na njima su iskolačene i otečene oči, arkade i podočnjaci u tamnijim nijansama.
Na onoj slici glave očim, obrve i ta regija djeluju netaknuto.
Ne znam . . .

Pa to, slike s ove obdukcije su sa laickog stanovista bez velikih postmortalnih promjena, ne vidim ovde mucenje i masakriranje, neko nekontrolisano izivljavanje mase. Pise da ce objaviti jos slika, pa treba sacekati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Ма кад се јаве ови морални чистунци па крену са моралисањем, дај оставите Давида и Давора на миру. Па онда ови други из ове лоботомисане групе ПзД овом моралисти "свака част". Ма јашта.

Само знате шта, сваки човјек ће показати емпатију, до момента када емпатија постане роба која се експлоатише.

И да, слажем се, Давид бјеше младић са својим врлинама, манама, имао је и неке гријехе, и није заслужио оволико проституисање и лешинарење његовом несрећном судбином.

Али ко проституише ову причу? Ови форумаши? Јок. Проституишу је други. Ко лешинари на овој причи, и то није само фигуративно лешинарење, већ и буквално, ко то качи слике са обдукције утопљеника? Болесно јесте, али ко качи? Ови форумаши? Јок. Каче је неки блогери лешинари који су под своје узели и Давидовог оца.

Ко то митингује, прави перфомансе на Тргу Крајине? Мислим, у реду је да се одржи неки скуп, каже која о упокојеном, позове да се истражи случај, али хорско скандирање и сцене уобичајене навијачким скупинама. Помало гротескно. И ко прави те перфомансе? Ови форумаши? Јок.
Разумијемо бол, али бол и емотивни слом не може бити оправдање за поган језик, а на том Тргу Крајине чујемо свашта, како се ћефне коме назва редом оне одабране негативце саучесницима у убиству, једног патолога злочинцем. И шта онда очекујете?

Ко то врши ријалитизацију ове приче, преко карамелиног играња детектива до разних забрањених форума? Ови форумаши? Јок.

Ко је то преименовао Трг Крајине у Давидов трг? И која је сврха ове безобразне и дрске "иницијативе"? Па тај Трг Крајине нешто симболизује, један град, ову нашу чемерну и напаћену Крајину, Крајину која је пострадала као мало који крај, и сада би неко то да скрнави, да изложи српдњи. И зар неко заиста мисли да није овом провокацијом (а јесте провокација) наум изазвати реакцију оних нормалних људи и немиле сцене? И ко то ради? Ови форумаши? Јок.

Ову причу проституишу, не ови форумаши, него неки блогери и други лешинари који се настоје окористити, злоупотребљавају и Давора, и добро им иде. Припомажу им и морални чистунци који свако мало завапе, оставите Давида и Давора на миру. Ма јашта.


Poslednji put menjao Khal Drogo dana 27 Maj 2018, 16:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Odavno sam na ovom forumu i nekada mi je shlager bio simpatican sa svojim stavovima i pisanjem. Sad mi ga je zao...propali politicki potrcko i nista vise...na zalost.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Feb 2017, 07:07
Postovi: 75
@Khal Drogo Svaka čast!

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ferdinand,zao mi je sto tako mislis...priznajem da mi ne ide dobro u zadnje vrijeme,i da je bas ono borba za opstanak...
a da li sam bas propali ili ce biti "sto me ne ubije,to me ojaca",vrijeme ce pokazat....nije sramota pasti,sramota je ne podici se....

Ipak,nadam se da sam u svemu tome zadrzao bar osjecaj sta je covjecno a sta nije.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 16:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ako neko ima stav "ko nije sa nama, taj je protiv nas", kombinovan sa, "naš najgori je bolji od vašeg najboljeg" stavom, meni samo nije jasno kako ta osoba može druge optuživati za jednoumlje...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
kosta je napisao:
ako dobro kužim, članska karta SDS-a je 1 tapija na ljudskost i empatiju. s druge strane, ako si, između ostalog, kojim slučajem budžetski pacov, ne gine ti dobra pecana kod Svevišnjeg. ne važi, razumije se, ako si na budžetu Teslića, Lopara i Istočnog Mostara.


Ljudi, ja sam nekoliko puta pricao o jednoj interesantnoj opservaciji ljudske istorije, u kojoj se od momenta razvoja i organizovanog djelovanja, pa do danas, ljudi, tj društvo, mogu podijeliti u tri kategorije:
One koji vladaju, njih je najmanje i grcevito brane stecene pozicije i privilegije, zatim
One koji zele da vladaju, njih je nesto vise i podijeljeni su u vise grupa, te ne biraju sredstva da dodju do cilja, i
One koji zele slobodu, pravdu, jednakost i ljubav za covjecanstvo, sa svim onim stvarima koje zdrav razum ukljucuje.
Ovih trecih je najvise, bukvalno 98-99% i od sposobnosti ovih drugih, koji im lazu da ce bas s njima doci ta pravda, sloboda i jednakost, zavisi koliko je resursa potrebno onim prvima da opstanu.
S vremena na vrijeme, usled razvoja tehnologije i tehnika manipulacije javnim mnjenjem, te nasilja i terora koje prva grupa povremeno poprimi kroz vladanje i borbu za opstanak na vlasti, desavaju se smjene.
Oni prvi dolaze na drugu stepenicu, s koje pocinju ponovnu borbu za povratak na vlast, a ovi drugi, ne svi, dolaze na vlast i postaju ona prva grupa koja se bori za opstanak na vlasti, ne birajuci sredstva i potpuno svjesna da obecanja ne moze ispuniti.
Poenta je da ona treca grupa uvijek ostaje treca, i da je sirotinja od kada je svijeta i vijeka bila jebana i bice jebana.
Zapamtite ovo i nemojte se previse uzrujavati na Slagerove egzibicije, on je onaj iz trece grupe, okupan ideologijom druge grupe, koji misli da ce promjenom vlasti preskociti u prvu, al mu fali "kilograma" za tu egzibiciju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Schlager je napisao:
Ferdinand,zao mi je sto tako mislis...priznajem da mi ne ide dobro u zadnje vrijeme,i da je bas ono borba za opstanak...
a da li sam bas propali ili ce biti "sto me ne ubije,to me ojaca",vrijeme ce pokazat....nije sramota pasti,sramota je ne podici se....

Ipak,nadam se da sam u svemu tome zadrzao bar osjecaj sta je covjecno a sta nije.


Ja se nadam da grijesim u onome sta sam napisao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Trg upravo sad:
Slika
Opet bih rekao, više od 100 ljudi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
Khal Drogo je napisao:
Ма кад се јаве ови морални чистунци па крену са моралисањем, дај оставите Давида и Давора на миру. Па онда ови други из ове лоботомисане групе ПзД овом моралисти "свака част". Ма јашта.

Само знате шта, сваки човјек ће показати емпатију, до момента када емпатија постане роба која се експлоатише.

И да, слажем се, Давид бјеше младић са својим врлинама, манама, имао је и неке гријехе, и није заслужио оволико проституисање и лешинарење његовом несрећном судбином.

Али ко проституише ову причу? Ови форумаши? Јок. Проституишу је други. Ко лешинари на овој причи, и то није само фигуративно лешинарење, већ и буквално, ко то качи слике са обдукције утопљеника? Болесно јесте, али ко качи? Ови форумаши? Јок. Каче је неки блогери лешинари који су под своје узели и Давидовог оца.

Ко то митингује, прави перфомансе на Тргу Крајине? Мислим, у реду је да се одржи неки скуп, каже која о упокојеном, позове да се истражи случај, али хорско скандирање и сцене уобичајене навијачким скупинама. Помало гротескно. И ко прави те перфомансе? Ови форумаши? Јок.
Разумијемо бол, али бол и емотивни слом не може бити оправдање за поган језик, а на том Тргу Крајине чујемо свашта, како се ћефне коме назва редом оне одабране негативце саучесницима у убиству, једног патолога злочинцем. И шта онда очекујете?

Ко то врши ријалитизацију ове приче, преко карамелиног играња детектива до разних забрањених форума? Ови форумаши? Јок.

Ко је то преименовао Трг Крајине у Давидов трг? И која је сврха ове безобразне и дрске "иницијативе"? Па тај Трг Крајине нешто симболизује, један град, ову нашу чемерну и напаћену Крајину, Крајину која је пострадала као мало који крај, и сада би неко то да скрнави, да изложи српдњи. И зар неко заиста мисли да није овом провокацијом (а јесте провокација) наум изазвати реакцију оних нормалних људи и немиле сцене? И ко то ради? Ови форумаши? Јок.

Ову причу проституишу, не ови форумаши, него неки блогери и други лешинари који се настоје окористити, злоупотребљавају и Давора, и добро им иде. Припомажу им и морални чистунци који свако мало завапе, оставите Давида и Давора на миру. Ма јашта.

ma, bravo

radovanovic sa danasnjim blogom i potvrdio iz kojih razloga se on "bori" uz davora. on nije bio toliko ocit u pocetku, za razlku od vaskovica, barem meni... ovaj anketni odbor ga fino odvojio od zemlje. ili jednostavno ne pije tabletice, ko bi znao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Neki dan sam prvinput prosao kraj trga u to doba. Mene malo ono podsjeca na neku sektu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Sta se desavalo u zadnje vrijeme? Nisam pratio desavanja...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Traže pravdu

No za smjenu vlasti treba danima ovo:
Kijev
http://goo.gl/images/Q2dcgG
Beograd
http://goo.gl/images/sQmvXM
Tripoli
http://goo.gl/images/rX8jmt


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Ejs traze pravdu? Mislio sam konkretno na Anketni odbor, Lukaca, Dragicevica, Vaskovica i ekipu...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
super_koza je napisao:
Sta se desavalo u zadnje vrijeme? Nisam pratio desavanja...

Ништа. Врти(мо) се у круг.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 17:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
super_koza je napisao:
Ejs traze pravdu? Mislio sam konkretno na Anketni odbor, Lukaca, Dragicevica, Vaskovica i ekipu...

Pa njih A. odbor, Lukac, Karan etc. ne interesuju, nego smjena vlasti, to bi bila pravda.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs