banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 09:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Maj 2018, 13:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
АлександарБЛ je napisao:
Бранећи Лукача, не браним Милу него Српског борца и Српског официра, исто као што би стао иза тебе и свих других ЧАСНИХ људи који су крв пролили за Српску. Ја сам се рег на овај форум 12-ог децембра кад сам добио монографију корпусне од бившег официра Б.П. само да вама свима кажем ХВАЛА ВАМ за све, за вашу младост, ране, крв, ноћи и дане по рововима. Хвала вам јер сам ја тада био малољетан али сам пробао да своју дужност испуним кад сам отишао на Косово 99-е својом вољом, добровољно и чиста срца. И како сам тад мислио, мислим и сад. Миле јесте лопов и шупчина и треба га смјенити на изборима па у затвор српати али Лукач док се не докаже супротно, има моје поштовање. Опростите што развукох оволико :)



Ne brini drugar,sve ok...tebe sam prvi put zapazio ovdje prekjuce,da imas jednu ljudsku osobinu i da si priznao da ti je krivo sto si ismijavao mrtvog Davida,i pricao viceve o njemu...to mi je bas bilo osvjezenje na ovom forumu,da se pojavi neko i kaze "ljudi,pogrijesio sam,krivo mi je,pobrisite post"

svaka cast,i samo ostani COVJEK!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 13:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2017, 15:11
Postovi: 106
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Wrangler je napisao:
АлександарБЛ je napisao:
Мислим само да Лукач није заслужио од нас Срба пљување без доказа. Човјек је био у рату, рањаван, био добар борац. Ако се њему нешто докаже онда је он сам пљунуо на тај дио своје прошлости али док се не докаже, требамо се суздржати од пљувања.

Kako mu ista dokazati kad svi igraju kako on svira, i policija i tuzilastvo (sto se dalo vidjeti po onom pozivu kojeg je uputio Lepiru) a kad mu se upute "nezgodna pitanja" on se vadi na to da nece da odgovara nekom psihopati (pitao ga da objasni porijeklo par stanova i poslovnih prostora sto u BL sto negdje na Jadranu)...pa cova ako nemas sta kriti iznesi tu "istinu" i zacepi gubice ljubomornim skotovima.
A to sto je bio u ratu nista ne znaci, evo i ja sam bio ucesnik istog i nemam mrlje iz tog perioda cak se nisam prijavio za boracki dodatak jer sam smatrao i smatram da se nisam borio za pare vec za svoju drzavu i nikada necu traziti nadoknadu za taj moj doprinos dok je doticni tuzio RS da ga je "protiv njegove volje mobilisala i tjerala na borbu" pa je za to dobio odstetu a zna se i da je zaustavljao i pljackao kamione sto u ratu sto netom po zavrsetku rata, cak njegov saborac napisa da je sa saborcima igrao fudbala sa ljudskim glavama, bacao bombe u podrume punih ljudi itd i ti si nasao da velicas takvog covjeka. :roll:
Da ne govorim o prebijanju momka koji se drznuo obratiti "nezgodnim" tonom njegovoj zeni i prijetnjama zabijanjem krampa u glavu tom istom momku pa do otvoreno izrecene prijetnje u narodnoj skupstini ako samo cvoka sjevne a sve to je izreceno dok obavlja funkciju ministra.
On da ima i zrno ljudskosti u sebi dao bi davno ostavku.


Анкетни одбор је ту да испита истрагу око смрти Давидове а не око поријекла имовине Лукачеве (не кажем да то треба крити али анкетни одбор није постављен са том сврхом).
Постоји суд, па виши судови па Стразбур. Има законски начин да се смјене и позатварају људи који крше закон. У крајњем случају, да је објавио јавно све те доказе за које тврде да их имају (а поред БН-а има још медија који би једва дочекали да то објаве) пала би и влада и Лукач.
Ако ми даднеш име и презиме, могу и ја написати анонимно писмо о теби на које ће пар будала да се прими и да тебе прогласи злочинцем. Или можда ти знаш и можеш доказати било шта из тог писма?
Не знам како би ти реаговао да теби неко нападне на жену и дијете, да ли би га позвао на кафу или онеспособио? Момак није пребијен (изгледа да ти не знаш шта то значи) него силом спречен да оствари ствоје пријетње.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 13:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2017, 15:11
Postovi: 106
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Schlager je napisao:
АлександарБЛ je napisao:
Бранећи Лукача, не браним Милу него Српског борца и Српског официра, исто као што би стао иза тебе и свих других ЧАСНИХ људи који су крв пролили за Српску. Ја сам се рег на овај форум 12-ог децембра кад сам добио монографију корпусне од бившег официра Б.П. само да вама свима кажем ХВАЛА ВАМ за све, за вашу младост, ране, крв, ноћи и дане по рововима. Хвала вам јер сам ја тада био малољетан али сам пробао да своју дужност испуним кад сам отишао на Косово 99-е својом вољом, добровољно и чиста срца. И како сам тад мислио, мислим и сад. Миле јесте лопов и шупчина и треба га смјенити на изборима па у затвор српати али Лукач док се не докаже супротно, има моје поштовање. Опростите што развукох оволико :)



Ne brini drugar,sve ok...tebe sam prvi put zapazio ovdje prekjuce,da imas jednu ljudsku osobinu i da si priznao da ti je krivo sto si ismijavao mrtvog Davida,i pricao viceve o njemu...to mi je bas bilo osvjezenje na ovom forumu,da se pojavi neko i kaze "ljudi,pogrijesio sam,krivo mi je,pobrisite post"

svaka cast,i samo ostani COVJEK!


Мене моје кућно васпитање, вјера Православна и живот уче да се истином бориш против лажи, да се блатом не сапира блато (види шта су они нама радили, сад ћемо ми њих) и да је најтеже бити и остати човјек. Ја не могу да тврдим да Лукач није криминалац али немогу да тврдим ни да јесте. На основу мени и нама познатих и доказаних података, он је за сада Српски официр и борац. Кад и ако се докаже другачије, први ћу тражити да се објеси за јаја на Тргу Крајине јер је пљунуо и на Ваше и на моје идеале, и на вашу и на моју униформу и ГРБ који сам носио.
Хвала теби на лијепим ријечима и свако добро ти желим


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
АлександарБЛ je napisao:
Не знам како би ти реаговао да теби неко нападне на жену и дијете,

Uopste nije bitno kako bi ja reagovao na tako nesto jer ja ne obavljam nikakvu javnu funkciju dok on kao ministar nikako nebi smjeo tako nesto sebi dopustati.
АлександарБЛ je napisao:

Анкетни одбор је ту да испита истрагу око смрти Давидове а не око поријекла имовине Лукачеве (не кажем да то треба крити али анкетни одбор није постављен са том сврхом)

Onda nebi ni Lukac trebao zalaziti u to ko je taj Radovanovic, istina protiv njega je podignuta optuznica za pokusaj ubistva ali valjda je jasno da je svako nevin dok se te optuzbe ne dokazu.
Hocu da kazem da se Lukac ponasa tako bahato da mi se kao covjek zgadio...jeli se on jedini borio za RS, jeli jedini on ranjavan, nije mu Radovan ostavio RS u amanet da se tako ponasa.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 13:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Зар неко заиста мисли да се овдје ради о истини и правди? И што се тиче оне инструмнтализоване безличне свјетине на Трги Крајине, и ових у ПзД, и ових душебрижника који су се по форумима и порталима расписали.

Најпреданији у овој хајци (додуше жестока је конкуренција у порталима у ефбиху) је антисрпски портал РТВ БН, сваки дан 10ак текстова, минимум. Ако, ако, похвално. И поплава коментара. И 90% коментатора тражи оставку Лукача (??), оно добронамјерно сугеришу му да поднесе оставку (ма ја, све трчи), наравно ту су некако и Додика повезали, тог данас "дежурног негативца", раније бејаху неки други, данас је ето Миле.
Па добро, је ли то маре за Давидовом судбином, да се истина сазна, или само маре да Лукач поднесе пставку? И то баш Лукач? Додуше некад се провуку и сви ови нижерангирани полицајци.

И зар заиста неко мисли да је читава ова хајка онако спонтано? Оно дунуло нешто народу? Ето прогледали?

И таква напрасна подршка из ефбиха и бијела свијета групи ПзД. То они немају својих брига. И ових "дијаспораца" из Данске или Шведске. Оно "спонтано" брину људи да се открије истина. Ма јашта.

И ова брига ових у америчкој амбасади за Давидовом судбином је наравно спонтана. Много саосјећајни ликови, много. Шмрц, шмрц.

И зар неко мисли да је ова идеја око "Давидовог трга" дошла онако случајно? Безобразна и дрска иницијатива или како би то већ назвао. И зар неко заиста мисли да није наум изазвати реакцију оних нормалних људи овом провокацијом којом се скрнави нешто што симболизује Бања Луку и Крајину, и немиле сцене?

Има овдје и политизације, али у заблуди су они који мисле да ће нека политичка опција на овој проституисаној причи профитирати. Схватиће временом колико су у заблуди, но тада ће бити касно.

Овдје су ствари очигледне, избор је сваког хоће ли мслити својом или туђом главом.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 14:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2017, 15:11
Postovi: 106
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Wrangler je napisao:
АлександарБЛ je napisao:
Не знам како би ти реаговао да теби неко нападне на жену и дијете,

Uopste nije bitno kako bi ja reagovao na tako nesto jer ja ne obavljam nikakvu javnu funkciju dok on kao ministar nikako nebi smjeo tako nesto sebi dopustati.
АлександарБЛ je napisao:

Анкетни одбор је ту да испита истрагу око смрти Давидове а не око поријекла имовине Лукачеве (не кажем да то треба крити али анкетни одбор није постављен са том сврхом)

Onda nebi ni Lukac trebao zalaziti u to ko je taj Radovanovic, istina protiv njega je podignuta optuznica za pokusaj ubistva ali valjda je jasno da je svako nevin dok se te optuzbe ne dokazu.
Hocu da kazem da se Lukac ponasa tako bahato da mi se kao covjek zgadio...jeli se on jedini borio za RS, jeli jedini on ranjavan, nije mu Radovan ostavio RS u amanet da se tako ponasa.


Искулира ти оне главомете што спомену прво? Зар стварно мислиш да он до сада не био разапет због тога да ту има истине?
Ако одбацимо све погрешне одговоре, оно што остане ма како невјероватно звучало је прави одговор и истина. Промисли о свему поново употребљавајући ову теорију. Мени не звучи 100% тачна званична верзија али најбоље ми је покривена каквим таквим доказима. Са друге стране имам бајку о некаквим завјерама, мексичким кашама итд. А ја сам престао вјеровати у бајке некад давно, покушавам критички и реално да размишљам о свему и да сагледам из свих углова.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
АлександарБЛ je napisao:
Зар стварно мислиш да он до сада не био разапет због тога да ту има истине?

Ko ce ga razapeti ? Uzmi primjer Mile Radisica i bice ti jasno koliko ovde ima zakona.
Citiraj:
Мени не звучи 100% тачна званична верзија али најбоље ми је покривена каквим таквим доказима.

Naravno kad je te "dokaze" iznijela ustanova koja kao i D.D prikazuje samo ono sto potkrepljuje njihovu pricu a i tu su debelo fulali pa otud i ovi protesti.
Ja u zvanicnu verziju vjerujem koliko i Vaskovicu.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ljudi, pogledajte slike sa prve obdukcije, ko može naravno, zanima me da li i drugi misle da one povrede nisu od batinanja.

Koga boli kurac za vaše međusobno nabijanje na kurac.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 14:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Rocker je napisao:
Ljudi, pogledajte slike sa prve obdukcije, ko može naravno, zanima me da li i drugi misle da one povrede nisu od batinanja.

Gdje se mogu pogledati te slike ?

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Kačene su na grupi, vjerovatno i po blogovima. Ja vidjeh ovdje:
https://hercegbosna.org/forum/politika/ ... ?start=675

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ti glumis neku objektivnost,a prekjuce kacis saku jada sa Trga kad je pocela kisa u BL..uz komentare kako bi to bilo to,i kako se osipa to sve

Bio bi mnogo vjerodostojniji da okacis sliku sa sinocnjeg skupa gdje cak i Nezavisne pocinju clanak sa "Veliki broj građana okupio se na Trgu Krajine u Banjaluci kako bi pružili podršku Davoru Dragičeviću, čiji je sin David tragično nastradao."

https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ije/480532

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Sinoć je trg bio pun maturanata, bajkera i svega što nema veze sa skupom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
shakal-vjerovatno jer je dobio posao za vrijeme vlasti snsd i u derventi i u rs...mada za ovog treceg nisam 100% siguran kao za ovo prvo dvoje :D ..mozda je i stvarno zastranio 8)

:lol: :lol: :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sta je tebi smjesno?

ako shakal i ja imamo nesto da usaglasimo,ti si zadnji koji se trebas nesto keslat ovdje

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Schlager je napisao:
Ti glumis neku objektivnost,a prekjuce kacis saku jada sa Trga kad je pocela kisa u BL..uz komentare kako bi to bilo to,i kako se osipa to sve

Bio bi mnogo vjerodostojniji da okacis sliku sa sinocnjeg skupa gdje cak i Nezavisne pocinju clanak sa "Veliki broj građana okupio se na Trgu Krajine u Banjaluci kako bi pružili podršku Davoru Dragičeviću, čiji je sin David tragično nastradao."

https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ije/480532


Ne znam da li je padala kiša ili ne, juče nisam pratio jer nisam bio kući u to vrijeme. Ne razumijem opasku sa "glumiš" ? Šta želiš reći time ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Poslednji put menjao Rocker dana 27 Maj 2018, 15:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Sinoć je trg bio pun maturanata, bajkera i svega što nema veze sa skupom.


nije :D

potpuno obrnuto...bas mnogo poznatih faca,i ovo sve vise gubi dozu apoliticnosti...

na sajtu BN ima bas dosta slika....ako sam rekao da sam na svom prvom prisustvu na Trgu prepoznao dva covjeka,na ovim slikama sam jedno 50 :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Ne znam sta bih rekao za ove povrede, koliko se sjecam Karan je na onoj konferenciji spominjao zazivotne i postmortalne povrede i cini mi se (neda mi se ponovo gledati) da je za postmortalne rekao da se one nalaze na koljenima u vidu da su koljena oguljena, sad ako su ovo zazivotne povrede definitivno nisu iz one tuce pred Meta kafeom jer sa njima nikako nije mogao jos par sati hodati po gradu i obilaziti lokale sto navodi da je prebijen poslije zadnjeg snimka za koji Kostresevic navodi da je poslednji za koji se sa sigurnoscu moze tvrditi da je David na njemu a taj je snimila kamera sa Rey optike, dakle prebijen je poslije toga.
Edit. Sa onakvom vilicom definitivno nije mogao pojesti burek.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Ova posjekotina na celu na fotografiji nije iz tuce, a nije ni postmortalna. Ili je stvarno pao na glavu ili ga je neko iz mraka udario pajserom/nekim predmetom. Ja samo mogu nagadjati, no vise vjerujem dvojici patologa od Vaskovica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Wrangler je napisao:
Shakal, razumijem da neko ima potrebu da se zajebava i sprda valjda se tako lakse nosi sa zivotom ali imate X tema za to, sprdajte se sa snasama iz grupe, sa Vaskovicem ili Radovanovicem ali ostavite pokojnika i Davora na miru.
Mislim i zbog vas samih...karma je jebena stvar.

Ако се хватамо карме, онда је Давид нешто дебело зајеб'о...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Maj 2018, 15:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
ali ostavite pokojnika i Davora na miru.
Mislim i zbog vas samih...karma je jebena stvar.

]karma je jebena stvar

wrangleru,vjeruj da sam se i ja pomolio,da im se ne desi nesto slicno u zivotu,da neki novi banjalukaforumasi ne bi njihovu mrtvu djecu ismijavali da se dodvore vlasti ili ispadnu kul u virtuelnom svijetu.... za onu cetvoricu sto su prekjuce ismijavali mrtvog Davida,koji vise ne moze da se brani i koji su pisali o "Davidu Mirotocivom Lauskom" i po deset smajlija stavljali :(

ne znaju sta rade..i da ne moze ta privremena budzetska sigurnost,ili poslovi sa vlasti, biti opravdanje da prestanes biti covjek

Zato mi je drago da je bar ovaj mali Aleksandar pokazao ljudske osobine :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 27 Maj 2018, 15:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs