banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 166 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2018, 00:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
СДС је шукнуо сам себи. Није му нико крив. То што ће ми бити драго кад не пређе цензус је моје мало задовољство, типа оно кад устанеш за викенд, па видиш да си жив, па си направиш кафу, лијеп сунчан дан, сједнеш на балкон и лагано...

А пошто видим како изгледа кад СДС јаше 20 година, уопште не дијелим твоје "одушевљење". И док не пропадне СДС, у овој држави и неће бити нормалне опозиције. Срећом, СДС је на путу СПО-е у Србији.

Што се тиче звоњења јаја, звоне ми за свима генерално, па и за тобом. Потпуно ирелевантни сте ми. Нити ми дајате посао, нити ми можете одузети посао, нити зависим од иког од набројаних. Нити сам друг члан. Хвалим те Боже.

А што се тиче напушавања, то доста тога говори о теби, и ништа о мени.

Жив био, и опуштен пост'о...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2018, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
О каквом рату се прича и какве везе ове ситне набавке имају са било каквим ратом, било оним, било неким будућим? Па ако ми са таквим "наоружањем" планирамо у рат с неким, у старту смо сами себи прописали пораз, тежак пораз. Оно мало кубурица са стандардом који се користио у 2. свјетском рату, и с тим да ми идемо у рат? Технологија стара 70 година, па тешко да би имали шансе и са Банту црнцима тако... Најбоље да су им праћке купили.

То је наоружање за локалне керове, да имају чиме да се шепуре и да се "боре" против голоруког народа... Да упере пушком на пролазника и кажу "личну карту да видим!". И оваквим пандурима какве ми имамо, у фазону "ја сам сада власт, има да ми љубиш стопе, ти обични граћанину, ти гњидо мала, сагињи се преда мном!", који су притом о неурачинљиви зато (много их има таквих, не кажем да су сви, али их итекако има) не треба ни дати ништа опасније од пиштоља на воду.

И као да су керови цвјећке, па сажаљева их се, шта ако неки помахнитали манијак крене, шта ће јадан полицајац... А шта ће обичан човјек ако помахнитали манијак у плавом одијелу крене ка њему са дугом цијеви? О том нико не размишља?

И не разумијем каква је ово предизборна кампања, па оном ко је ово урадио нећу дати глас сигурно. Не знам ни ко би дао глас зс овакво нешто. Ово је антикампања.

Такође, зар већ одавно није јасно да и додик и босић и сви они спадају у једну те исту странку, један те исти партијски блок? Сви су они исти, само се пред камерама декларишу као неки ес ен ез де, ез дес и сличне скраћенице, а у стварности дисциплине су им крађа новца, обитавање по ресторанима, градња викендица... Наравно, заједно, пошто нису пред камерама, нема више дијељења на позицију и опозицију. Ми опозицију и немамо. Влада нам иванић једнако као и додик, само што нам у медијима сервирају другачије.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2018, 17:49 
E ako drot mora svoju muskost da pokazuje tako sto ce na mene uperiti automatsko oruzje...znam da ima likova koji pate za uniformom i lijece komplekse, ali sreca nisu svi takvi.

Nedavno me policajac legitimisao ispred zgrade vlade i bio sasvim korektan, ljubazan i kulturan.

Jebalo vas 2500 kalasnjikova, kao da smo uzeli 10 migova, a ne nesto malo automatskog naoruzanja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2018, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Umetnik, mnogo sereš al mnoooogo.
Kakvo legitimisanje sa puškom?
Evo, meni je 40-es, i nikad mi plavac nije prijetio oružjem. Nikad.
A bilo je svega u mlađim danima(prije 20 godina).
Goloruk narod? Narod je sve ali nije goloruk.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2018, 19:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Umetnik je napisao:
То је наоружање за локалне керове, да имају чиме да се шепуре и да се "боре" против голоруког народа... Да упере пушком на пролазника и кажу "личну карту да видим!". И оваквим пандурима какве ми имамо, у фазону "ја сам сада власт, има да ми љубиш стопе, ти обични граћанину, ти гњидо мала, сагињи се преда мном!", који су притом о неурачинљиви зато (много их има таквих, не кажем да су сви, али их итекако има) не треба ни дати ништа опасније од пиштоља на воду.


Podijeli 2500 sa brojem policajaca u RS. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2018, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Кажем да нису сви такви, хвала Богу, али има гордих. Добро, ово сам више фигуративно описао, није то тако у стварности, али кажем има оних који, како рече Милан, лијече комплексе. А да народ није голорук показуке чињеница колико садашња гарнитура влада и ником ништа... А свима наводно смета, али промјена ни макац. Тако да голорук је.

У осталом само сам хтио рећи да ово није опрема за нови рат, јер је ипак застарјела за савремено наоружање, али одужих писање и скренух у друге теме :)

П.С. Дао Бог да то буде кориштено за оно за шта је и намјењено, да се криминал, корупција, општа крађа уз помоћ опреме специјалаца спријечи шзо више, али ће се и даље хапсити ситни преступници, док велике рибе на слободи, сасвим легално и законито, пљачкају. Наравно да не подржавам ни када неко у неимаштини отме из продавнице 50 КМ, али кад нема чиме да прехрани себе и гладна уста у кући... Мада такви најмање и краду. Опет кажем, не подржавам ни то.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 00:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Ovi kao Umetnik su profili ljudi koji glasaju za Belog Preletačevića.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 00:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Какве везе, битно је да гласа. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 08:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2361
apokalipto je napisao:
Ovi kao Umetnik su profili ljudi koji glasaju za Belog Preletačevića.


PA ne mogu svi da, kao ti, glasaju za Bakira :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 09:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
apokalipto je napisao:
Ovi kao Umetnik su profili ljudi koji glasaju za Belog Preletačevića.


Kamo sreće da glasaju za Belog. Umjetnici uglavnom ostaju kod kuće i samo kukaju, čast izuzecima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 10:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Шта фали Белом? :) Ми умјетници волимо кад мушкарац има браду :lol: А не к'о онај Вучко, пола фаце у уснама, ђе то има :roll:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Ša fali Vučku- taman za selfi !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Све је до личне перцепције ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 20:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Aikus je napisao:
apokalipto je napisao:
Ovi kao Umetnik su profili ljudi koji glasaju za Belog Preletačevića.


PA ne mogu svi da, kao ti, glasaju za Bakira :D

Ja za Aljinog nikada nisam glasao. :D Laž i kleveta! 8)

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 20:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
A sta je bilo ono kada si Bosnjake iz Federacije htio dovesti na Milin predizborni referendum?

To si zaboravio, a :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Eeee da, kada sam htio i sam da glasam pa skontao šta bi bilo. :D jbg :D sjećam se, sjećam.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 20:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Bakirov mali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Merhaba. ;)

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 20:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Esselamu alejkum!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Feb 2018, 21:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Umetnik je napisao:

П.С. Дао Бог да то буде кориштено за оно за шта је и намјењено, да се криминал, корупција, општа крађа уз помоћ опреме специјалаца спријечи шзо више, али ће се и даље хапсити ситни преступници, док велике рибе на слободи, сасвим легално и законито, пљачкају. Наравно да не подржавам ни када неко у неимаштини отме из продавнице 50 КМ, али кад нема чиме да прехрани себе и гладна уста у кући... Мада такви најмање и краду. Опет кажем, не подржавам ни то.


Ne bi o nabavci pusaka ali o policiji samo ovo.

Kakav narod takva i policija sta bi ti htio da narod bude ovakav onakav, dobar i saren ali policija eehh ... to mora da bude perjanica i nas ponos tu idu samo probrani jer oni su posebna kasta.
Po cemu su posebni?
Imaju velike plate. Svaki policajac vozi novog bmw ima rijeseno stambeno pitanje, imaju kuce vikendice i ide se na ljetovanje fidzi, karibi.

Oces da policija hapsi politicare i ove sto najvise kradu. Pa gjde je to u kojoj drzavi bilo. Je li Obama pohapsio bankare i glavne spekulante poslije 2008 sloma gdje su opljackane hiljade milijardi dolara
i pokradeni penzioni fondovi od desetina miliona ljudi. Koga je policija za to hapsila.

Krupni kriminal se desava pod okriljem i aminom politke ne kriminalnog miljea u svakoj drzavi. Korupcija dolazi odozgo ne odozdo ili iz sredine.
I ti bi da to policija to hapsi i da to odradi za tebe i mene da mirno ja i ti mozemo spavat jer zato su placeni.

Svagdje u svijetu policja je robusna i napumpana da lomi i smiruje jesi gledao kako razbijaju mase okolo a ti bi da ovi idu sa ruzom u ruci.
Ako ima toga igdje recimo da je negdje to i moguce, to moze tamo gdje je uredjena i kultuna sredina sa tradicijom netalasanja i mira.

Ti ne vidis gdje si ili se pravis lud da ne znas u kojem regionu i okruzenju zivis.

Sto je veci javasluk, sto je gori nered i rasireniji kriminal to ovi njezniji, prijatniji, kulturniji i tako to. Policja ugladjena, puni manira za mene i tebe. Momci tvrdi kao kamen a njezni kao cvijet.
Ma nemoj!!! :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 166 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs