banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Jan 2018, 13:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa nije pi..a hrana

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 15:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jeste, dusevna, al ni to nije problem. Covek prica o nogama ne po pizdi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Kad je već neko spomenuo rukavice, slijedi win godine. Zimzograd, kućica gdje prave one dobre uštipke, Pastir valjda. 3-4 lika prave to sve, imaju gumene rukavice. I da, u gumenim rukavicama lik i naplati i radi sve najnormalnije kao i da nema rukavice. Naravno, sva četvorica puše u tim rukavicama. Dok rade, onako zidarski. Znači morate poštovati sami sebe da bi vas neko drugi poštovao, a ako puštate da vas jebe ko kako hoće i još im plaćate za to - šta očekujete. Ali to je izgleda ok ovdje kod nas. Sjećam se kad je čizburger u meku bio marku i po, narod je jebao majku američku i pričao kako je preskupo, a za ovakve stvari o kojima pričamo sada ovdje se dobijao otkaz isti dan. I onda je ta ekipa koja je dobila knjižicu u ruke pričala kako te tjeraju da opereš ruke ako diraš kosu, kako ne smiješ dignuti nešto sa poda, dušmani iz bgd-a došli nas učiti kako se peče meso :D

I ova priča "rade tu čitav dan, mala im je plata, šta će čovjek" je najveće bullshit opravdanje koje možete smisliti za nekog. "Ne možeš ti mene malo platiti koliko ja mogu malo/loše raditi" sindrom.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Zato ideš u lokale gdje radi dobra treba pa ti je svejedno šta radi, hrana svakako bude ukusna. :lol:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Čiča iz Rogače je napisao:
Pa nije pi..a hrana

Hertzog je napisao:
Jeste, dusevna

Kako mi hercegovci isto razmišljamo.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 17:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Više volim pošteni znoj radnog naroda da jedem,nego američko-steroid-antibiotik meso.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Philby je napisao:
Zato ideš u lokale gdje radi dobra treba pa ti je svejedno šta radi, hrana svakako bude ukusna. :lol:

Upravo :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
GTK_Marko je napisao:
Kad je već neko spomenuo rukavice, slijedi win godine. Zimzograd, kućica gdje prave one dobre uštipke, Pastir valjda. 3-4 lika prave to sve, imaju gumene rukavice. I da, u gumenim rukavicama lik i naplati i radi sve najnormalnije kao i da nema rukavice. Naravno, sva četvorica puše u tim rukavicama. Dok rade, onako zidarski. Znači morate poštovati sami sebe da bi vas neko drugi poštovao, a ako puštate da vas jebe ko kako hoće i još im plaćate za to - šta očekujete. Ali to je izgleda ok ovdje kod nas. Sjećam se kad je čizburger u meku bio marku i po, narod je jebao majku američku i pričao kako je preskupo, a za ovakve stvari o kojima pričamo sada ovdje se dobijao otkaz isti dan. I onda je ta ekipa koja je dobila knjižicu u ruke pričala kako te tjeraju da opereš ruke ako diraš kosu, kako ne smiješ dignuti nešto sa poda, dušmani iz bgd-a došli nas učiti kako se peče meso :D

I ova priča "rade tu čitav dan, mala im je plata, šta će čovjek" je najveće bullshit opravdanje koje možete smisliti za nekog. "Ne možeš ti mene malo platiti koliko ja mogu malo/loše raditi" sindrom.

Što se gumenih rukavica tiče, koriste se u prehrambenoj industriji npr.u konditorskoj industriji, mesnoj industriji...
Al ne koriste u meku :confused2:

Veći je belaj što kućice u Zimzogradu nemaju mokri čvor, a na Trgu nema javni WC.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 18:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Što nas vraća na temu gdje idu u wc žene koje rade u kiosku?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 18:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5785
Lokacija: Banja Luka
Choban je napisao:
GTK_Marko je napisao:
Kad je već neko spomenuo rukavice, slijedi win godine. Zimzograd, kućica gdje prave one dobre uštipke, Pastir valjda. 3-4 lika prave to sve, imaju gumene rukavice. I da, u gumenim rukavicama lik i naplati i radi sve najnormalnije kao i da nema rukavice. Naravno, sva četvorica puše u tim rukavicama. Dok rade, onako zidarski. Znači morate poštovati sami sebe da bi vas neko drugi poštovao, a ako puštate da vas jebe ko kako hoće i još im plaćate za to - šta očekujete. Ali to je izgleda ok ovdje kod nas. Sjećam se kad je čizburger u meku bio marku i po, narod je jebao majku američku i pričao kako je preskupo, a za ovakve stvari o kojima pričamo sada ovdje se dobijao otkaz isti dan. I onda je ta ekipa koja je dobila knjižicu u ruke pričala kako te tjeraju da opereš ruke ako diraš kosu, kako ne smiješ dignuti nešto sa poda, dušmani iz bgd-a došli nas učiti kako se peče meso :D

I ova priča "rade tu čitav dan, mala im je plata, šta će čovjek" je najveće bullshit opravdanje koje možete smisliti za nekog. "Ne možeš ti mene malo platiti koliko ja mogu malo/loše raditi" sindrom.

Što se gumenih rukavica tiče, koriste se u prehrambenoj industriji npr.u konditorskoj industriji, mesnoj industriji...
Al ne koriste u meku :confused2:

Veći je belaj što kućice u Zimzogradu nemaju mokri čvor, a na Trgu nema javni WC.

Sliaze dole u kino,mada gore nema vode ne znam kako peru ruke,sudje... Svake godine očekujem neku masovnu zarazu tamo.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2018, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
@choban ko kaze? Koriste se kad god se diraju smrznuti proizvodi, tj. smrznute stvari se ne diraju bez rukavica. I to one jednokratne, znaci svaki put uzimas novu, za to treba 0,3 sec. Rukama se diraju samo ona peciva i salate, krastavci itd. i "alati" kojima se dira meso, vruce stvari itd. Sve povrsine koje dodiruju hranu se ciste na 30 minuta (to traje oko minute). Uz to, sve te zamrznute stvari su ili u frizideru na -27 ili se prze na ne-znam-vise koliko stepeni, ne stoji u frizideru ili negdje na stolu. A svi znamo da se ne bi pokvarilo 100 godina da stoji, je li tako :) Ruke se obavezno peru na 30 min. Ima li potrebe da prepricavam kako nema sanse da pare i hrana dodju u dodir, ili da obrises znoj sa jebenog cela pa diras hranu? Otkaz, isti dan, iste sekunde.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2018, 21:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Da li je realno da oni u Zimzogradu nemaju mokri čvor? Je li to tako sve ove godine?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2018, 22:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9295
Jok, to samo ove, i to se zacep'lo, neko se istresao u fontanu. Inace bude i savrseno funkcionise, tako dobro da ga niko nikad nije ni vidio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2018, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Imas javne weceove kod pijace.

Marko i ja bih volio da zivim u sterilnoj okolini.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2018, 22:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
GTK_Marko je napisao:
@choban ko kaze? Koriste se kad god se diraju smrznuti proizvodi, tj. smrznute stvari se ne diraju bez rukavica. I to one jednokratne, znaci svaki put uzimas novu, za to treba 0,3 sec. Rukama se diraju samo ona peciva i salate, krastavci itd. i "alati" kojima se dira meso, vruce stvari itd. Sve povrsine koje dodiruju hranu se ciste na 30 minuta (to traje oko minute). Uz to, sve te zamrznute stvari su ili u frizideru na -27 ili se prze na ne-znam-vise koliko stepeni, ne stoji u frizideru ili negdje na stolu. A svi znamo da se ne bi pokvarilo 100 godina da stoji, je li tako :) Ruke se obavezno peru na 30 min. Ima li potrebe da prepricavam kako nema sanse da pare i hrana dodju u dodir, ili da obrises znoj sa jebenog cela pa diras hranu? Otkaz, isti dan, iste sekunde.

Vjerovatno si radio u fast food restoranu. Možda čak i u meku.
Eto, mek je imao takav "drill". I propao.
Nije zbog "sterilnih" uslova (iako je nemoguće postići u restoraterstvu potpuno sterilne uslove), već zbog drugih stvari, poput preskupe kirije, marketinške agencije koja nije znala odraditi posao promocije (najveći domet im bio prepucavanje po društvenim mrežama), i najvažnije - činjenice da je jeftinije jesti veliku porciju ćevapa nego "ručati" u meku.


GTK_Marko je napisao:
@choban ko kaze?

Ja.

Deblje rukavice se koriste u prehrambenoj industriji.
Jedan od primjera - miješenje smjese za određene vrste bombona u konditorskoj industriji.
Čime ćeš "mijesiti"? Golim rukama ne može zbog temperature smjese, a ljudi i dalje to bolje rade od mašine.
"Tanje" gumene, u "hladnom" dijelu npr. za oblikovanje bombona.

filozof sa vrbasa je napisao:
Imas javne weceove kod pijace.

Portabilni, bez mokrog čvora.
Doduše, imaju i na pijaci, al nisam ulazio :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 00:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5611
Lokacija: Banja Luka
Javni wc je bas prijatno iskustvo

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2018, 00:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2006, 23:50
Postovi: 1074
Lokacija: Last Train Home
Citiraj:
Veći je belaj što kućice u Zimzogradu nemaju mokri čvor, a na Trgu nema javni WC.


A WC-ovi unutar Boske? Dovoljno blizu, uglavnom čisti i javno dostupni...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 97 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs