banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 290 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Nov 2017, 14:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
To Fiki, povedi nas u oslobođenje. Pokaži piz... kako to treba. Raznesi se u Talgo vozu :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 14:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Taj voz dolazi prazan, ali to Federaciji ne predstavlja problem. Gori su naši kondukteri koji se žale, kada su mogli kako kaže jedan ošišati 100 maraka za jedan termin od Doboja do BL.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
:D


Grk Cipras je bio prvo rasni pastuv!! Prijetio Evropskim kobilicama,trckarao okolo preskao razigrano ograde al zakaci nesretnik "kulice" i ostavi ih na tarabama. Tako dobismo Grckog novog trojanca!! :D

Carles Puigdemont, tepaju mu Katalonski Pudjo - jel mi tako zovemo cuku odje?
Jel ce bit pudlica ili tornjak? :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 15:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Puco, sedzuk :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Puco, sedzuk :-D


Na kraju ako Puco stvarno zatalasa moze neko da se digne u zrak ili nedaj boze slucajno raznese par stotina Spanaca zbog Katalonije...(daleko bilo)!!. Onda se Katalonski pokret proglasi kao teroristicka organizacija.
Kako se te "slucanosti" desavaju svi smo do sad naucili!!

Sve je moguce, preko noci nabaci im se novi profil , za nas otvorenih usta stara duda ili ti cucla. Samo okrenes dugme umjesto da piri hladno sad piri vruce a tebi i meni lijepo!!!

Kao sto su na Kosovu KLA skinuli teroristicka iz imena 1989 i lansirali novi imidz, suncanice i frizuricu za poznatu "djevojcicu". :D

Kao sto spomenu neko Evropa i zapad su "doslijedni" i nemaju duplih arsina,sve ce to lijepo da stima!!! :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 17:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Da se nadovežem na prepiske sa 11. i 12. stranice...

Nema tu šta da se misli ko je usro stvar. To je ta generacija koja je vodila državu.

Golobradi mladići koji su išli u rat nisu tu ništa krivi, nisu oni tu imali ništa da misle svojom glavom.
Propagandna mašina na sve tri strane je radila punom parom, a ljudi su bili kao stado sa kolektivnom svijesti.
Svi su gledali kako da se uklope u novu realnost i to je to.
Desio se zločin jedne strane, koji je osvećen zločinom druge strane i tako se zahuktao rat.

Niko od te tri strane nije mogao jednostavno položiti oružje, ili ne latiti se istog, jer bi mu to bio momentalno kraj. Zato hvala svim pripadnicima VRSa, ne samo onima koji su poginuli, već i onima koji su bili tu bez obzira da li će poginuti ili ne. Bez njih vjerovatno ne bi bilo ni nas...

@ Moto i Krol, razumijem da vas je Bečka dirnuo tamo gdje ne treba, ali mislim da nije baš to planirao.
I dajte pustite ta laprdanja o stranim plaćenicima, domaćim izdajnicima i petokolonašima. Ko kako slavi slavu, čija djeca gdje studiraju i šta sve ne. Nije na vašem nivou jednostavno.

Da se vratimo na Kataloniju. Jesu oni to i zvanično pukli?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 18:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
:D
Ma nisu jos pukli jes nestrpljiv!!
Evo (Carles Puigdemont ) a.k.a. Puco tako ga TNS prekstio ide i trazi kao podrsku okolo od opozicije u EU drzavama!!Kaze Puco nece kuci milom. Izjavljuje da nece dat da ga ukoljence u Spaniji i da mu cepnu jajca na pravdi Boga...!??
Sto znaci!
Treba ga slusat pazljivo!! Ne sta prica vec kako prica.
Ako promjeni dubinu glasa i krene onako malo da projektuje sa visokim tonovima i piskavo ...gotovo je. Pukli!!! :D

btw, eee ne mogu vise o Kataloniji..stvarno!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 18:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Brale001 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Puco, sedzuk :-D


Na kraju ako Puco stvarno zatalasa moze neko da se digne u zrak ili nedaj boze slucajno raznese par stotina Spanaca zbog Katalonije...(daleko bilo)!!. Onda se Katalonski pokret proglasi kao teroristicka organizacija.
Kako se te "slucanosti" desavaju svi smo do sad naucili!!

Sve je moguce, preko noci nabaci im se novi profil , za nas otvorenih usta stara duda ili ti cucla. Samo okrenes dugme umjesto da piri hladno sad piri vruce a tebi i meni lijepo!!!

Kao sto su na Kosovu KLA skinuli teroristicka iz imena 1989 i lansirali novi imidz, suncanice i frizuricu za poznatu "djevojcicu". :D

Kao sto spomenu neko Evropa i zapad su "doslijedni" i nemaju duplih arsina,sve ce to lijepo da stima!!! :)


Ja sam bome mislio da ce Katalonci prvo letjeti u nebo, ali srecom...
Eto onaj Alojz kojeg sam jutros citirao je sam rekao da je bio za ocuvanje Jugoslavije dok su milicija i Vojska pendrecili Siptare. Opravdanje za promjenu stava su mu bili dogadjaji na Plitvicama u proljece 1991.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Brale001 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Puco, sedzuk :-D


Na kraju ako Puco stvarno zatalasa moze neko da se digne u zrak ili nedaj boze slucajno raznese par stotina Spanaca zbog Katalonije...(daleko bilo)!!. Onda se Katalonski pokret proglasi kao teroristicka organizacija.
Kako se te "slucanosti" desavaju svi smo do sad naucili!!

Sve je moguce, preko noci nabaci im se novi profil , za nas otvorenih usta stara duda ili ti cucla. Samo okrenes dugme umjesto da piri hladno sad piri vruce a tebi i meni lijepo!!!

Kao sto su na Kosovu KLA skinuli teroristicka iz imena 1989 i lansirali novi imidz, suncanice i frizuricu za poznatu "djevojcicu". :D

Kao sto spomenu neko Evropa i zapad su "doslijedni" i nemaju duplih arsina,sve ce to lijepo da stima!!! :)


Ja sam bome mislio da ce Katalonci prvo letjeti u nebo, ali srecom...
Eto onaj Alojz kojeg sam jutros citirao je sam rekao da je bio za ocuvanje Jugoslavije dok su milicija i Vojska pendrecili Siptare. Opravdanje za promjenu stava su mu bili dogadjaji na Plitvicama u proljece 1991.


Ti ko Schlager mislis da je zapad bio neutralan ili naklonjen nama, kazem naklonjen ne prijatelj.

Ne pojedinci vec zapad, tu mislim na one koji su vodili politiku zapada a znamo da to nije bila ni Njemacka ni Vatikan.
Nikad to nije bilo, apsolutno nikad od kad su Tito i Cercil pili kafu u Napulju pa naovamo.

Zapad nas je trpio zato sto je morao do pogodnog trenutka!!

Reputaciju , postovanje( i kod prijatelja i kod neprijatelja)smo stekli sirom svijeta suprostavljajuci se njihovoj politici a ne podrzavajuci ju pa i politici te iste Austrije (Koruska).

Poslije 2sv rata najvecoj fasistickoj zrtvi i zemlji koja je slomila kicmu fasizma i nacizma (Hitlera) zapad je okrnuo ledja i proglasio ih neprijateljem a investiro pare, pomoc, kredite i podigao "saveznicke" zemlje Njemacku, Japan.
Toliko o antifasistickoj "subraci" na zapadu i koliko je antifasizam poznat tamo i koliko su oni to cijenili kod nas i zbog toga nam davali malo avansa.



Reko sam da necu vise o Kataloniji i stvarno nisam o Kataloniji!! :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Nije bas tako bilo, ali ako ti je dusi lakse, ko sam ja da te razuvjeravam ;-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Nije bas tako bilo, ali ako ti je dusi lakse, ko sam ja da te razuvjeravam ;-)


TNS i ti si se raznjezio pa prastas nama sta lutamo. :)
Hajde neka.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 20:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Becka,povrijedio si ljude ovdje...izvini se,ili potvrdi stav pa da onda i ja znam da si konj....

prozvao si bijedu u postu,koja se odazivala na mobilizaciju i zakletvu koja je dala.....a ne ideologe zla,koji su bili mnogo stariji od tih godista za koja se ti kacis,i po 30 godina .....i to prozivas bijedu po onoj da u svakom ratu "drzava daje topove,bogatasi volove,a sirotinja sinove".......i to nije maxima iz ovog zadnjeg rata,tako je otkad je svijeta i vijeka :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Otišlo se od teme, ovo od Bečke pa nadalje prebaciti na neku drugu temu.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Brale001 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Nije bas tako bilo, ali ako ti je dusi lakse, ko sam ja da te razuvjeravam ;-)


TNS i ti si se raznjezio pa prastas nama sta lutamo. :)
Hajde neka.


Nego, odobravas li moj agresivni pristup koji prezentujem na drugoj temi?

Jes da nije juris na Madjarsku, ali opet :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 21:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
The_new_Statesman je napisao:
Brale001 je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Nije bas tako bilo, ali ako ti je dusi lakse, ko sam ja da te razuvjeravam ;-)


TNS i ti si se raznjezio pa prastas nama sta lutamo. :)
Hajde neka.


Nego, odobravas li moj agresivni pristup koji prezentujem na drugoj temi?

Jes da nije juris na Madjarsku, ali opet :-D

Pa naravno da odobravam kako prezentujes, uvijek si pozitivan i imas energije plus naravno (mozes kad hoces) nisi kao neki samo negative, apokalipsa i neko nam ga zavuko.... i sve nesto bez ideja!!!
btw, na koju temu mislis? :D
Salim se.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 22:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Odobravas nacin prezentacije ali ideju ne? :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 00:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Raspad SFRJ je najviše omogućen ustavom iz 1974, dešavanja iz 1991 je samo iskorištavanje povoljnog momenta od onih kojima je zajednička država samo bila prelazni period u "neovisnost".

Pomenutim ustavom iz 1974 organi republika su faktički postali važniji, organizovaniji i brojniji od saveznih.
Onda osnivaju se republičke tajne službe, savezna SDB samo ispada kao koordinator republičkih, republičke djeluju i van teritorija SFRJ, operativci su podređeni republičkim službama.

Svaka republika je dobila svoj TO, pokazalo kao osnov oružanih snaga osim republičkog MUPa seperatističkih republika 1991.

Rijetko koja normalna država na svijetu bi sebi napravila takvo ustavno uređenje.


Onaj drugi dio koji je omogućio to, su domaći izdajnici iz vojnog i političkog vrha Srba u tom vremenu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 01:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Schlager je napisao:
Becka,povrijedio si ljude ovdje...izvini se,ili potvrdi stav pa da onda i ja znam da si konj....

prozvao si bijedu u postu,koja se odazivala na mobilizaciju i zakletvu koja je dala.....a ne ideologe zla,koji su bili mnogo stariji od tih godista za koja se ti kacis,i po 30 godina .....i to prozivas bijedu po onoj da u svakom ratu "drzava daje topove,bogatasi volove,a sirotinja sinove".......i to nije maxima iz ovog zadnjeg rata,tako je otkad je svijeta i vijeka :(


Nije mi bila namjera vrijedjati bilo kakve casne borce i ako se ko nasao povrijedjen to mu se iskreno izvinjavam. Ja borce nisam pominjao, citaj bolje, post mi se odnosio na taj nesklad, sa jedne strane bratstvo i jedinstvo, sve lijepo i krasno, potkrijepljeno dobrim standardom zivota, a sa druge strane malo kasnije sjekli glave jedni drugima, silovali dojucerasnje komsije i vecina koja je na svim stranama na to cutala. Ne uklapa se brate, mnogo je to sve neiskreno i lazno bilo.

Dakle ne slazes se da je sloge i ljudskosti stvarno postojalo, da su stvarni ideolozi zla kako ti kazes mogli pricati koliko god hoces, mediji isto, da bi se nasao miran kompromis, pa cak i rata da bude, ali onih zvjerstava nikada. Vecinom sam iskljucen kad krene bilo kakav prilog sa stravicnim ispovjestima, ali dodje i do mene nesto, kazani, kravice, sve najgori moguci zlocini..... pa to nije mi smo osvojili X teritorij, vase je da bjezite odavde, to je zivotinjsko ponizavanje covjeka, svjesno da te unakazi. nisu to radili ubaceni elementi, neko sa strane, vec sve ljudi iz iste zajednice.... toliko sadizma i toliko nenormalnih ispovjesti govori da je tu bilo nesto dublje u pitanju a da su one price kako je nekad bilo vecinom lazne...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 06:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Da ne citiram cijeli post "prepisacu" samo nesto iz njega i to mi sve govori ko si i kakav si.

......bilo kakve casne borce......

...... kazani,kravice ......

NE POSTOJi kategorija " BILO KAKVI CASNI BORCI".....

Imena srpskih stratista ili bilo kojeg (Kazani,Kravice) se PISU JEBENIM VELIKIM SLOVOM a ne malim .....

To je jos jedan od nacina da se suptilno vrijedja sve sto je SRPSKO ......

....... U to ime , Becka "ODJEBI U PROLAZU" , nikakvo tvoje izvinjenje mi ne treba niti cu ga prihvatiti a ono sto sam vec napisao i dalje mislim i svoje misljenje necu promjeniti.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 06:33 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
_Krol_ je napisao:
ili plate recimo...slusam kao tad su bile plate vako nako...sad mi dolaze babe koje odlaze u penziju po obrazac m4 i zarade im tad bile manje nego sto su danas....
u
Ja mislim da si ti na fakulteti imao neku ekonomiju i da si u okviru je učio o relanim i nominalnim vrijednostima. Ono, sto maraka 1980. nije isto što i 100 maraka sada.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 290 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs