banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 14:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 03 Apr 2018, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Они што су довели "калифа" први пут су га исто тако и скинули. И "калиф" им то никад није опростио. :) Тако да... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Apr 2018, 20:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Mar 2018, 16:21
Postovi: 10
Nije bitno ko ce pobjediti posto su svi govna za pobiti nego je bitno da je prodano sve zivo i rafinerija nafte i jedina moderna tehnologija u cijeloj drzavi a to je telekom .... stani pa placi privatizovano toliko preduzeca i prodano toliko stecaja sad nam francuzi italijani diriguju sta cemo i kako cemo posto su kupili pojedina preduzeca koja jos rade i bole ih kurac za narod nema tu sta ici radti vani je jedini spas i bjezati kako ko moze i stigne ako neces da budes ovca za sisanje i rob jer sigurno nemozes nista zaradti potrosti zivot ovde je zabluda skole nisu priznate cak ni srednja skola nista apsolutno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 07 Apr 2018, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Slabo si te tačke rasporedio!

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 09 Apr 2018, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jest' me nasmijao Stevandić danas odlučio sakupljati glasove Roma i onih koji se osjećaju Bosanci. Hahaha.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 20 Apr 2018, 00:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Čudni su putevi, Nemanja Knežević, sin ubijenog Srđana Kneževića podržao Vukotu.
https://m.youtube.com/watch?v=Gwr9DRDddTM

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2010, 16:14
Postovi: 266
Jel se vratio blagic u rs, il je odlucio da se ne vraca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Pogledaj temu o mladim političarima ;)

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mene su sinoc izabrali za prvog sds-ovca paprikovca,gdje zivim :D

prvo me nisu vise od pola godine godine zvali na sastanke,mozda je to bio i neki test lojalnosti,da vide da necu i ja za dr gogom lazic,vulinom,ognjenom tadicem,sinisom vidovicem,stevom drljacom :( :( ...i ostalima sa kojima sam se intenzivno druzio i podrzavao ih na unutarstranackim izborima.... :D

ili kao moj prethodnik,dr mirko rakovic...koji doduse nije otisao u tu ognjenovu stranku nego u dns...
kad su vidjeli da necu,i da za mene def samo SDS postoji,izabrase me..zaista sam bio sokiran sinoc 8) ..pokazali su sirinu,da vise cjene lojalnost stranci,nego sto sam par puta na unutarstranackim izborima glasao protiv ovih koji sad vode SDS BL,i jako sam srecan zbog toga

pa eto,otprilike i po tome mozete vidjet kakve su nam sanse na izborima,ako sam ja prvi u sds na paprikovcu,a u snsd zeljka cvijanovic :D

ali nema predaje!!

ako ima ko od forumasa da voli srpsku demokratsku stranku,i da je spreman da bude aktivista,a da zivi na paprikovcu,nek mi se javi u pp....

sinoc sam rekao da ne obecavam nikakve glasove,ili pobjedu na paprikovcu..i dosad smo gubili...samo trud,i lojalnost stranci...ako ima jos ko da ne ocekuje nista od stranke unaprijed,a da je spreman da se aktivira,nek mi se javi...

izvinjavam se ako se ovo krsi sa nekim pravilima foruma...ono marketing,politicki marketing,sta ja znam...nek moderator odmah pobrise,nema ljutnje

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 21 Apr 2018, 23:48, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ovo je najgora kampanja koju sam ikad vidio :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
8)
pa gdje cu ljudima obecavat brda i doline...dovoljno je vidjet moju mogucnost pristupu medijima,ili kolegice sa paprikovca na drugoj strani,zeljke cvijanovic 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
Ovo je najgora kampanja koju sam ikad vidio :lol: :lol: :lol:


Al bas!
Zoves ljude u clanstvo, a nista ne nudis za uzvrat... :lol: :lol:

(sala, ne uzimaj za zlo) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa kako je Churchill mogao obecat samo krv,suze i znoj...mogu i ja 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Od mene mos' dobiti samo suze... Malo li je... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
A zato si se ti vratio na forum... :D

Ajde, što ste vi bolji od ostalih?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 21 Apr 2018, 23:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
super_koza je napisao:
A zato si se ti vratio na forum... :D

Ajde, što ste vi bolji od ostalih?


sjajno pitanje!!
nekoliko godina je moja duznost u stranci bila da djelim clanske karte novoj djeci koja dolaze u stranku,i da mene prvog vide :D

vjeruj da je 90% te djece postavljalo isto pitanje kao i ti!!!!

moj odgovor je uvijek bio isti....djeco,kod nas je pola ljudi u stranci zbog licnog interesa,napretka u poslu,bogacenja,zaposljavanja....a pola ljudi je iz ciste ljubavi i ideje koja traje od 1992...

a kod njih iz ljubavi nije niko!!

ideje nemaju uopste...njihova ideja je samo stranacka knjizica,tenderi za ove malo jace,a zaposlenje u javnoj instituciji i blejanje kroz prozor za ove malo nize..da veceras milu strefi srcka,nema tu vise ni stranke,ni ideje...nicega....

i vjeruj da se djeci uglavnom svidi taj moj odgovor :D

da im odmah u startu kazem,mi smo super,oni su lopovi...vjerovatno bih u njima pobudio neki odbrambeni mehanizam i odbojnost

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Apr 2018, 01:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Oduvijek mi je jedna stvar bila cudna.

Sa jedne strane, ne pamtim kada sam cuo zadnji put hvalospjeve na racun Dodika i SNSD od naroda. Zadnji veliki val je bila emisija 60 minuta, nakon toga samo u kratkim intervalima tokom januara i dana RS kada se probude tenzije.

I onda crveni i 2014 i 2010 dobiju po 300 000 glasova u RS. U Banja Luci Dodik 50 000. Svaki 4 covjek ovoga grada je glasao za Dodika. Odbij djecu, odbij ljude nezainteresovane za izbore koji nikada ne izlaze... svaki 2, maksimalno 3 covjek ovoga grada glasao za SNSD.

Velika nesrazmjera. Sa jedne strane kukanje kako je stanje lose i kako sve propada... a sa druge strane celicna disciplina kada se treba izaci na izbore. Svi kukaju pa na kraju svi glasaju za Dodika? Nema vise ni svadja na slavama. SNSD botovi cute, govore da da ma tako je, nece da se zamjeraju, ignorisu, a kad dodju izbori kupe kompletnu rodbinu i pred biracko mjesto u 07:00 ujutro.

Kako Slagere ti ovo objasnjavas, da li ovaj narod stvarno voli Dodika i sve njegove osobine ili jednostavno linija manjeg otpora i cuvanje tih drzavnih 700-800 maraka plate koliko dobije prosjecna osoba na budzetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Apr 2018, 01:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2013, 16:31
Postovi: 1172
Lokacija: Banja Luka
Ja imam neki kont da ove godine nemoze biti tako. I nece.

Prvo, nova generacija koja je ,recimo, dobila pravo glasa (ono sto velis,djeca) drugo, ovi sto ne glasaju,nezainteresovani (evo ja prvi i jos masa ljudi) pa ce i tu malo da se okrenu kockice, posto sam skontao, da je i okolina provalila da ne ide vise ovako i da smo mi koji ne glasamo ustvari sami sebe doveli tu gdje jesmo.

(super koza je to u jednom postu odlicno objasnio)

Trece, (i najbitnije) pomrla je ta jedna generacija penzionera koja je slijepo drzala glas jednim te istima, (taman toliko da to popune ova djeca sto su dobili pravo glasa sa pocetka price) i na tom dijelu ce da se prelomi.
Kontam da ima logike.
Ako nas iko yebe, to su ovi stari sto su nekad vjerovali u neku drugu politiku pa i dalje misle da je to tako. Oni glasaju, mi cutimo. Nema vise toga.
8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Apr 2018, 05:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager je napisao:
mene su sinoc izabrali za prvog sds-ovca paprikovca,gdje zivim :D

prvo me nisu vise od pola godine godine zvali na sastanke,mozda je to bio i neki test lojalnosti,da vide da necu i ja za dr gogom lazic,vulinom,ognjenom tadicem,sinisom vidovicem,stevom drljacom :( :( ...i ostalima sa kojima sam se intenzivno druzio i podrzavao ih na unutarstranackim izborima.... :D

ili kao moj prethodnik,dr mirko rakovic...koji doduse nije otisao u tu ognjenovu stranku nego u dns...
kad su vidjeli da necu,i da za mene def samo SDS postoji,izabrase me..zaista sam bio sokiran sinoc 8) ..pokazali su sirinu,da vise cjene lojalnost stranci,nego sto sam par puta na unutarstranackim izborima glasao protiv ovih koji sad vode SDS BL,i jako sam srecan zbog toga

pa eto,otprilike i po tome mozete vidjet kakve su nam sanse na izborima,ako sam ja prvi u sds na paprikovcu,a u snsd zeljka cvijanovic :D

ali nema predaje!!

ako ima ko od forumasa da voli srpsku demokratsku stranku,i da je spreman da bude aktivista,a da zivi na paprikovcu,nek mi se javi u pp....

sinoc sam rekao da ne obecavam nikakve glasove,ili pobjedu na paprikovcu..i dosad smo gubili...samo trud,i lojalnost stranci...ako ima jos ko da ne ocekuje nista od stranke unaprijed,a da je spreman da se aktivira,nek mi se javi...

izvinjavam se ako se ovo krsi sa nekim pravilima foruma...ono marketing,politicki marketing,sta ja znam...nek moderator odmah pobrise,nema ljutnje
Čestitam druže :D ..i da više ne praviš gluposti u vezi procjene ljudi.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Apr 2018, 06:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39417
Lokacija: Месечева икра
Zadnje vrijeme došlo za SDS izgleda.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Apr 2018, 06:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Schlager je napisao:
mene su sinoc izabrali za prvog sds-ovca paprikovca,gdje zivim :D

prvo me nisu vise od pola godine godine zvali na sastanke,mozda je to bio i neki test lojalnosti,da vide da necu i ja za dr gogom lazic,vulinom,ognjenom tadicem,sinisom vidovicem,stevom drljacom :( :( ...i ostalima sa kojima sam se intenzivno druzio i podrzavao ih na unutarstranackim izborima.... :D

ili kao moj prethodnik,dr mirko rakovic...koji doduse nije otisao u tu ognjenovu stranku nego u dns...
kad su vidjeli da necu,i da za mene def samo SDS postoji,izabrase me..zaista sam bio sokiran sinoc 8) ..pokazali su sirinu,da vise cjene lojalnost stranci,nego sto sam par puta na unutarstranackim izborima glasao protiv ovih koji sad vode SDS BL,i jako sam srecan zbog toga

pa eto,otprilike i po tome mozete vidjet kakve su nam sanse na izborima,ako sam ja prvi u sds na paprikovcu,a u snsd zeljka cvijanovic :D

ali nema predaje!!

ako ima ko od forumasa da voli srpsku demokratsku stranku,i da je spreman da bude aktivista,a da zivi na paprikovcu,nek mi se javi u pp....

sinoc sam rekao da ne obecavam nikakve glasove,ili pobjedu na paprikovcu..i dosad smo gubili...samo trud,i lojalnost stranci...ako ima jos ko da ne ocekuje nista od stranke unaprijed,a da je spreman da se aktivira,nek mi se javi...

izvinjavam se ako se ovo krsi sa nekim pravilima foruma...ono marketing,politicki marketing,sta ja znam...nek moderator odmah pobrise,nema ljutnje



Cestitam.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs