banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 05:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Vjerovatno po broju radova objavljenih na MY WAY univerzitetu..
:-D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 06:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo, Zorane izvini, nisam ništa trebao reći, pile babino...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 09:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Dodik i Željkica u Štutgartu. Borenović u Filahu.
Dodik i Željkica u Beču. Gdje će Borenović danas? Šta radi Govedarica?

Predizborna kampanja u punom jeku...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
munja.alex je napisao:
Vjerovatno po broju radova objavljenih na MY WAY univerzitetu..
:-D


Cijenim kada ovako mudro zboris :-D

Zoka, nemo da si ljubomoran.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Rocker vas je samo trolovao, ima dva metra, opasno izgleda, i naravno da je bajker, neki dan sam ga upoznao na semaforu. 8)
Ovako izgleda i nemojte se kačiti sa njim.

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 11:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Da nisi i njega udario na semaforu? :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Sinoć sam u gradu vidio neko sitan se pati sa većim motorom. Ja mislio izaći iz kafane da pomognem. Nisim bio siguran da li je žensko ili muško. Ali sada, možda je rocker bio :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4192
Lokacija: Little Rock, Arkansas
danijell je napisao:
neko sitan se pati sa većim motorom. Ali sada, možda je rocker bio :lol:
Ne, Rocker je veliki čova. On može samo da se pati sa malim motorom, kao ovaj. :lol:

Slika

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
U mom slučaju pjesma Baje "Kacam bio mali" ima sasvim drugo značenje :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 18 Jun 2018, 15:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Slika

:lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 11:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://mondo.ba/a811785/Info/BiH/NDP-na ... silac.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 13:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Jun 2018, 11:58
Postovi: 7
Zima 1998 u Laktasima, napolju -15, danasnji caffe bond, Dodik nikad napetiji, pored telefona jedan danas poznati Dodikov savjetnik, jedina osoba koja je znala engleski tada. U prostoriji se disati ne moze, 50 ljudi je unutra bilo, covjek na covjeku stoji.. i ja sam bio jedan od njih.

Zvoni... ma nije zvonilo ni 2 sekunde, javlja se... Vestendorp zove, cekao se odgovor iz Vasingtona, osoba X koja prevodi i prica sa visokim predstavnikom upravo saslusala nesto ali ne moze izgovoriti, ne moze prevesti sta je cuo... otpozdravlja i prekida razgovor. Doci sebi ne moze.....

Dodik, obicno onako gorostasan, hladan... nikad ga nisam vidio manjeg nego tada, nikad prije i poslije nisam vidio da mu se ruke tresu....

Izgovara osoba X sta je rekao Vestendorp... Klinton dao zeleno svjetlo ljudi, nasi su, gotovo je, prije pola sata u Vasingtonu odobreno da Poplasen mora pasti.... Bogdo eksira rakiju, suza mu krenula...


Taj poziv odredi Dodiku zivotni put.... sve ono sto je danas, Karadjoerdje modernog doba. Tako zamisljenog, na neki nacin i potresenog sam ga samo poslije jednom vidio, ovaj put tuzne prilike, godinu dana kasnije - 1999 u Romanovcima, na sahrani Nenada Bastinca...

Danas... 20 godina poslije, Milorad Dodik je ikona... politicka institucija, diplomata, drzavnik, glavni simbol Republike Srpske. Odrednica ovog naroda. Ono sa cim se narod identifikuje, sta narod voli, sta narod JESTE. Dodik je narod, to je to. Covjek koji je sprijecio rusenje Republike Srpske.



Milorad Dodik danas ima ono najvrijednije oko sebe - ljudski kapital, ljude koji ce ga svojim vlastitim zivotima braniti i koji su razlog zasto on nikada nece pasti sa vlasti. Situacija kao iz Turske, kada ti imas pola miliona ljudi koji ce u Istanbulu nenaoruzani stati ispred tenka da bi odbranili svog predsjednika... takvi nikada nece pasti sa vlasti.


Kada god se desavalo nesto bitno, meni je oduvijek scena zime 1998 u glavi.. pogled Bogde prema sinu, sinu koji ce se uspeti do nebenskih visina i postati najveci srpski drzavnik 21 vijeka. istorijski dogadjaj kojem sam licno svjedocio.

Velicina Milorada Dodika je takva da sarajevski savez za poturcavanje nema nikakve sanse. Vise nikad romanijac nece rukovoditi, vise nikad.

Dodik ce vladati dok je ziv, tako treba biti i tako mora biti, zamjene su nedostojne i izdajicke. A nakon toga, bice cudno, kao poslije Tita, osjecas da dio tebe fali.. nikada prostor zapadno od Drine nece vi imati ovakvog drzavnika.

Politicki bog, mag, koji je toliko kompleksa savezu za poturcavanje zadao da ga ovi vjerovatno svako vece sanjaju.


Nikad slican politicar nece vladati u RS. Neka Dodikov nasljednik bude i duplo manjih sposobnosti, opet ce biti dobar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 13:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Rider on the storm je napisao:
danijell je napisao:
neko sitan se pati sa većim motorom. Ali sada, možda je rocker bio
Ne, Rocker je veliki čova. On može samo da se pati sa malim motorom, kao ovaj.

Slika
Ovaj nemal ko moj poštar.
Dobar je ko kru al je baš pojava- cca 150 kila na skuterčiću od Pošte(nije mi jasno kako ga uopšte pokrene).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 13:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Manitu, šta ćeš sada? Ovaj uze svu jagnjetinu :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 13:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Laktasi1968 je napisao:
Zima 1998 u Laktasima, napolju -15, danasnji caffe bond, Dodik nikad napetiji, pored telefona jedan danas poznati Dodikov savjetnik, jedina osoba koja je znala engleski tada. U prostoriji se disati ne moze, 50 ljudi je unutra bilo, covjek na covjeku stoji.. i ja sam bio jedan od njih.

Zvoni... ma nije zvonilo ni 2 sekunde, javlja se... Vestendorp zove, cekao se odgovor iz Vasingtona, osoba X koja prevodi i prica sa visokim predstavnikom upravo saslusala nesto ali ne moze izgovoriti, ne moze prevesti sta je cuo... otpozdravlja i prekida razgovor. Doci sebi ne moze.....

Dodik, obicno onako gorostasan, hladan... nikad ga nisam vidio manjeg nego tada, nikad prije i poslije nisam vidio da mu se ruke tresu....

Izgovara osoba X sta je rekao Vestendorp... Klinton dao zeleno svjetlo ljudi, nasi su, gotovo je, prije pola sata u Vasingtonu odobreno da Poplasen mora pasti.... Bogdo eksira rakiju, suza mu krenula...


Taj poziv odredi Dodiku zivotni put.... sve ono sto je danas, Karadjoerdje modernog doba. Tako zamisljenog, na neki nacin i potresenog sam ga samo poslije jednom vidio, ovaj put tuzne prilike, godinu dana kasnije - 1999 u Romanovcima, na sahrani Nenada Bastinca...

Danas... 20 godina poslije, Milorad Dodik je ikona... politicka institucija, diplomata, drzavnik, glavni simbol Republike Srpske. Odrednica ovog naroda. Ono sa cim se narod identifikuje, sta narod voli, sta narod JESTE. Dodik je narod, to je to. Covjek koji je sprijecio rusenje Republike Srpske.



Milorad Dodik danas ima ono najvrijednije oko sebe - ljudski kapital, ljude koji ce ga svojim vlastitim zivotima braniti i koji su razlog zasto on nikada nece pasti sa vlasti. Situacija kao iz Turske, kada ti imas pola miliona ljudi koji ce u Istanbulu nenaoruzani stati ispred tenka da bi odbranili svog predsjednika... takvi nikada nece pasti sa vlasti.


Kada god se desavalo nesto bitno, meni je oduvijek scena zime 1998 u glavi.. pogled Bogde prema sinu, sinu koji ce se uspeti do nebenskih visina i postati najveci srpski drzavnik 21 vijeka. istorijski dogadjaj kojem sam licno svjedocio.

Velicina Milorada Dodika je takva da sarajevski savez za poturcavanje nema nikakve sanse. Vise nikad romanijac nece rukovoditi, vise nikad.

Dodik ce vladati dok je ziv, tako treba biti i tako mora biti, zamjene su nedostojne i izdajicke. A nakon toga, bice cudno, kao poslije Tita, osjecas da dio tebe fali.. nikada prostor zapadno od Drine nece vi imati ovakvog drzavnika.

Politicki bog, mag, koji je toliko kompleksa savezu za poturcavanje zadao da ga ovi vjerovatno svako vece sanjaju.


Nikad slican politicar nece vladati u RS. Neka Dodikov nasljednik bude i duplo manjih sposobnosti, opet ce biti dobar.
Popsakandilom

Edit:hodzasekrsti

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 13:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Lik il je trol level-pro ili je debilčina na kub

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 14:56 
hadzidado je napisao:
Rider on the storm je napisao:
danijell je napisao:
neko sitan se pati sa većim motorom. Ali sada, možda je rocker bio
Ne, Rocker je veliki čova. On može samo da se pati sa malim motorom, kao ovaj.

Slika
Ovaj nemal ko moj poštar.
Dobar je ko kru al je baš pojava- cca 150 kila na skuterčiću od Pošte(nije mi jasno kako ga uopšte pokrene).


vidio sam tog u Doboju...koji je ono lik, skuter prdi i raspada se, ali ide... :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 15:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
danijell je napisao:
Manitu, šta ćeš sada? Ovaj uze svu jagnjetinu :D


Sve je rekao kako jeste, i Olbrajt i Klinton su mislili ako Mile zeli rusiti vlast SDSa da je beskicmenjak koji ce predati Aliji kljuc od Bosne. Medjutim, hvala Bogu, zajebali su se. Kasnije je politicka situacija i radikalizacija bošnjačkih stavova omogucila i samim Amerikancima da svoju gresku ne dozivljavaju tako. SDA je totalno unistio ideju gradjanske drzave, sve mamce koje im je Vasington dao oni su zagizli, od tada pa do Morsija i Muslimanskog bratstva. Negdje vec 2008 su ostavili BiH drugorazrednim diplomatama da se uce, za BiH ih boli qurac, a jace se ukljucuju tek da sprijece totalnu dominaciju Moskve zbog kilavosti EU.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Dakle, dosta ljudi ne shvata politiku i njene osnovne dvije kategorije: interes i moc. Politika je vjestina, potencijal, sposobnost, politika je ziva materija koja mora pazljivo pratiti drustvene, ekonomske, socijalne...okolnosti, unutrasnje i medjunarodne, anticipirati, raditi kompromise.
Samo totalna budala i analfabeta veze period izmedju 1998 i 2018 kao zamrznutu cijelinu, pod broj jedan svjetski sistem se promjenio, prešao sa unipolarnosti u multipolarnost itd.

Ono sto je pozitivno jeste situacija da, npr kada "nezavisna" Buka napise tekst o finasiranju portala koji favoriziraju vlast, sve vise ljudi razmislja politicki, tj pita se "pa dobro, ko finansira vas Trifunovicu da pljujete sve srpsko 20 godina, ne samo vlast. I tako, politicka kultura je stvar drustvene evolucije, ne moze se nametnuti, i svaki put kada evoluciju prekines revolucijom i nasiljem ubio si tom narodu 30-50 godina napretka. Znaju to oni koji se bave medjunarodnim upravljanjem.
Npr, ima li iko predstavu od vas kada ce Libija, Irak. Sirija, Ukrajina, (SFRJ)..biti drzave sa stepenom razvoja i stanja prije nego se desila revolucija? Ni mi ni nasa djeca to necemo doživjeti. Poslije ne znam. Zato prezirem rulju, ulicu i bilo kakvo vanistintucionalno djelovanje. Ako hoce nasilnu smjenu, dodji, porobi me i uspostavi vlast, no ne koristi slucajeve poput Davida da gurnes brata na brata, u krv. Sad je loptica kod nas. Usta vas jebem američka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 19 Jun 2018, 16:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Зато Дудек и иде на доношење закона којим би се знало ко кога овде финансира. И треба.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs