banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 05:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 22 Apr 2018, 22:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
SNSD i SDS i vjerovatno poneka jos u odredjenim gradovima gdje imaju nekog svog budzovana.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 18:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Брате Шлагеру, нека те здравље послужи, а само се надам да те та функција неће коштати истог. Старији си човјек, вјерујем довољно свјестан сви могућих „посљедица“ које носи челна позиција и прије свега сујета врховних представника.
Нисам те упознао лично, али велико поштовање имам према теби јер си био борац Војске Републике Српске. Проживио пакао и бранио отаџбину.


Иако си поприлично старији, искуснији, у крајњој линији (закључујем) много дуже у политичким водама, бојим се да прецјењујеш нове генерације и подцјењујеш значај политичке инфраструктуре, токова новца и система који је и прије трке у знчајној предности. Да не говоримо о детаљу култа личности, који је код нас и даље поприлично изражен. Суштина је, у највећем броју случајева, не гласам за странку и програм, већ личност.

Млади људи и њихова пасивност кључна је ствар у цијелој причи. Њима је небитна идеја. Апсолутно. Једино што им је битно је посао, ал не свакакав, излет на Јахорину, Андрићград и каква коверта испод стола. 98% је таквих. Спадам у оних 2% других. Као националиста, нисам неки поборник социјалдемократије, а нарочито не тзв. Европских вриједности. Једнако као што сам противник либералних схватања и тзв. грађанске опције, јасно и политичке проституције. О евроатлантским да и не говорим. Због тога ваљда, те силне излете, љетовања, ручкове, а у крајњој линији и флајере сам избјегао.

Партократија на овим подручјима постоји од 1945. Није то никаква новина. Била и остала заштитни знак система. Не знам никога ко се одрекао запошљавања преко странке. Знам мноштво оних који би за посао дали и коверат, мајку поставили за доживотног жиранта, а брата на стуб срама. Људи су прије свега проблем. Схватање, елоквенција, образовање, испирање мозга, карактестично за наш народ дијељење. Оптуживање и демагогија.

Тешко је друштву чији је резон, није добро, краде се, али и ови ће исти бити. Није тешко због тог става, већ због све аксиоматичности истог. Памћење нашег народа је непуних 12 сати. Највећег дијела.
Власт сноси кривицу за стање у Републици, односно за низ лоших одлука, опозиција, по мени, сноси ништа мању за тоталну индолентност и нерационалност. Они просто нису дали ниједно конкретно ријешење. Све се своди, па знате краду.
Предстојећи избори, по свој прилици, донијеће резултате попут оних у Србији и Црној Гори. Проценат, горе или доле. То је просто наша реалност. Огледало стања нације и свијести.
(сјећаш се да смо једни од ријектих који смо предвидјели пад жутог издајника у Срб)
Мишљење темељим на актуелним дешавањима, локалним превирањима, прелијењатима, куповинама и ресурсима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 18:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
hvala kolega....da se ne ponavljam i zahvaljujem svakom pojedinacno...kao sto rekoh,da je ovo nesto dobro,tesko da bi mene zapalo,diplomatija u bg ili nekom drugom dobrom evropskom gradu,bar da otvaram vrata :D ...ili neko clanstvo u upravnom odboru ili s :D l....ko god je ikad bio u politici,zna koliko je ovo nezahvalno...nije to visoka politika...to su standovi...davanje krvi...organizacija predizbornih tribina....obilazenje izbornih mjesta i nasih posmatraca....plakatiranje...organizovanje cjelonocnih dezuranja da ne bi oni kidali nase plakate i lijepili svoje preko nasih...uglavnom,nesto sto sam i dosad radio ali ne kao prvi,vec kao zamhenik ili zamhenik zamjenika :D .bukvalno krv,suze i znoj...zato,nemojte mi vise cestitat kao da sam postao ne znam sta :D ...samo jednom za 25 god je iko vidio ikakvu opipljivu korist na ovoj poziciji,kad je radovan podjelio u ratu po 100 maraka svakom predsjedniku mjesnog odbora (dosadasnji rejonski su sad mjesni)...jest da je tad 100 maraka bilo kao sad 500.... :D ..ali nije ovo moje nista narocito,druga je stvar sto sam ja ushicen i ponosan i na ovo,jer me se stranka nije odrekla kao nakon mog ucesca u septembru 93 :( ...al eto,ipak hvala svima sto su cestitali,vjerovatno misleci da je ovo ko zna sta...hvala

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
Opredijelići se za onu listu koja ima najviše ljudi kao što su Stanivuković, Šešić, Trivićeva...Ono doži u dns pa u Linc je odvratno...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
onda PDP...dva od tri koje si nabrojao...iako nije SDS,Schlager approved :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
Schlager je napisao:
onda PDP...dva od tri koje si nabrojao...Schlager aproved :D



Nemam pojma gdje su, ali mladi su, mislim i pa,etni, nose nešto novo...onaj mi je Šešić onako najstabilniji, odmjeren...mislim da bi mu trebalo dati još prostora i slobode...Stanivuković je radan, ali ima nešto što mi pomalo smeta, nešto kao suviše nametljivosti...Trivićka je ok...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
žaoka je napisao:
Ono doži u dns pa u Linc je odvratno...


Khm, khm, Grac... 8)
žaoka je napisao:
Nemam pojma gdje su, ali mladi su, mislim i pa,etni, nose nešto novo...


A ne sviđa ti se ona gospava i onaj kulturni mladić iz SNSD tabora, što su očestvovali skoro na TV-u sa Blagićem i Dronjkom? :lol: :lol: :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sto se pomenutih tice,sad kad vec nije ulizivanje i kad su vec odlucili da me trpe,mogu rec sledece...tom sesicu sam se pred 40 ljudi izvinuo sto sam u svim stranackim previranjima bio na strani stevandica,vulina,ognjena a ne na njegovoj...i rekao da su svi oni sad van sds ,a da je on jos tu..a nisam morao,glasanje je tajno,i mnogi od onih koji su glasali kao i ja ,sad njemu prosipaju pricu kako je on kralj,sah,mat i kako su uvijek bili za njega...ali kakav je covjek,najbolje govori to sto mi je i poslije takvih rijeci povjereno da budem prvi sds-ovac na paprikovcu,koji je veci od mnogih opstina...sto se tice drugih dvoga koje si pomenuo...draska se bojim...prevelike pare uzimaju i dan danas na mtel i dopunama na kioscima,aktuelna vlast bi to mogla presjec kad hoce...to mi budi crv sumnje...tu jelenu (kako si rekao trivic) najslabije znam...ali ispricacu jednu pricu...kad su me u petak izabrali,trazio sam spisak ko je sve napustio sds otkad mene nisu zvali na sastanke...ono,da se ne blamiram i ne pozivam nekoga ko je otisao...kad sam pogledao spisak od (previse :( ) imena...jedino sam upitao zasto predrag dudukovic???...sjajan momak,vrhunski ekonomista na nivou rs!!...stalno ga na dnevnicima pitaju za misljenje...objasnise mi da vecu perspektivu vidi u pdp,da se kod nas osjecao marginalizovan...i da je na inicijativu te jelene trivic presao tamo...prvo,to je sve sto znam o njoj,a drugo,pedja ...da nam se vratis...nekad

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
super_koza je napisao:
žaoka je napisao:
Ono doži u dns pa u Linc je odvratno...


Khm, khm, Grac... 8)
žaoka je napisao:
Nemam pojma gdje su, ali mladi su, mislim i pa,etni, nose nešto novo...


A ne sviđa ti se ona gospava i onaj kulturni mladić iz SNSD tabora, što su očestvovali skoro na TV-u sa Blagićem i Dronjkom? :lol: :lol: :lol:



...kako da ne...ko lud sam bez takvih likova...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
Schlager je napisao:
sto se pomenutih tice,sad kad vec nije ulizivanje i kad su vec odlucili da me trpe,mogu rec sledece...tom sesicu sam se pred 40 ljudi izvinuo sto sam u svim stranackim previranjima bio na strani stevandica,vulina,ognjena a ne na njegovoj...i rekao da su svi oni sad van sds ,a da je on jos tu..a nisam morao,glasanje je tajno,i mnogi od onih koji su glasali kao i ja ,sad njemu prosipaju pricu kako je on kralj,sah,mat i kako su uvijek bili za njega...ali kakav je covjek,najbolje govori to sto mi je i poslije takvih rijeci povjereno da budem prvi sds-ovac na paprikovcu,koji je veci od mnogih opstina...sto se tice drugih dvoga koje si pomenuo...draska se bojim...prevelike pare uzimaju i dan danas na mtel i dopunama na kioscima,aktuelna vlast bi to mogla presjec kad hoce...to mi budi crv sumnje...tu jelenu (kako si rekao trivic) najslabije znam...ali ispricacu jednu pricu...kad su me u petak izabrali,trazio sam spisak ko je sve napustio sds otkad mene nisu zvali na sastanke...ono,da se ne blamiram i ne pozivam nekoga ko je otisao...kad sam pogledao spisak od (previse :( ) imena...jedino sam upitao zasto predrag dudukovic???...sjajan momak,vrhunski ekonomista na nivou rs!!...stalno ga na dnevnicima pitaju za misljenje...objasnise mi da vecu perspektivu vidi u pdp,da se kod nas osjecao marginalizovan...i da je na inicijativu te jelene trivic presao tamo...prvo,to je sve sto znam o njoj,a drugo,pedja ...da nam se vratis...nekad


...nisam toliko upućen u ta dešavanja...moj je utisak vjerovatno površan...sviđa mi se što su mlađi dobili priliku, a mislimda bi generalno ta generacija neopterećena ratom kao mi stariji trebala sve više prostora zauzimati...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
žaoka je napisao:
...kako da ne...ko lud sam bez takvih likova...


Šalim te samo, ono je za zoološki vrt... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 20:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Šta mislite da li bi se išta povećala izlaznost na ove izbore ako bi se ovi iz Restarta prijavili na izborima? Ja sumnjam da će izlanost biti znatno veća.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
Sass Drake je napisao:
Šta mislite da li bi se išta povećala izlaznost na ove izbore ako bi se ovi iz Restarta prijavili na izborima? Ja sumnjam da će izlanost biti znatno veća.


U Banjoj Luci bi...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mozda sam ja previse starijeg kova,ali meni je to sviranje q... :( ...za draska napisah da previse milona uzima preko mtel da bih mu mogao neselektivno vjerovat,a za tog blagica sam prvi put cuo sa ovim preseravanjem da mu je ugrozena bezbjednost i da napusta rs :(

sto meni nije ugrozena,a 20 god lajem protiv vlasti :(

dok za onog dronjka,mislim da ga banjalukaforum olajava samo da bi ispali kul medju vecinom...ja mu zasad nisam nasao manu.....dobro,ruralni akcenat...ali vecina nas vodi sa sela porijeklo

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Nisam siguran da bi se značajno povećala izlaznost. Ti iz Restarta bi vjerovatno uzeli komad kolača od postojećih partija i to je to. Ne vjerujem baš da su pokrenuli ljude koji su do sad bojkotovali izbore.

Ima jedan lik koji objašnjava kako lider podstiču na akcije, zove se Simon Sinek.
https://pi.tedcdn.com/r/pe.tedcdn.com/i ... jpg?w=1200

Mislim da je to upravo ono što svima nama treba. Trebamo znati kako motivisati ljude, objasniti im prvo zašto hoćemo da mijenjamo nešto, a šta hoćemo da mijenjamo...
Zato mislim da Restart neće pokrenuti ljude. Oni su više nekako stavili akcenat na to šta.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Sass Drake je napisao:
Šta mislite da li bi se išta povećala izlaznost na ove izbore ako bi se ovi iz Restarta prijavili na izborima? Ja sumnjam da će izlanost biti znatno veća.


На чему темељиш ту тезу да ће излазност бити већа у РС?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Никац од Ровина je napisao:
Sass Drake je napisao:
Šta mislite da li bi se išta povećala izlaznost na ove izbore ako bi se ovi iz Restarta prijavili na izborima? Ja sumnjam da će izlanost biti znatno veća.


На чему темељиш ту тезу да ће излазност бити већа у РС?


Napisao sam da sumnjam da će biti veća, a ne da vjerujem da će biti veća.

EDIT: Pardon, ako će biti imalo veća biće zato što su uspjeli aktivirati omladinu prošlog ljeta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Опрости мој превид.

Сумња има смисла. Много ће зависити од посљедњих 10 дана кампање. Да сачекамо ко ће бити "трећи легитимни"... Ствари ће бити пуно јасније.
Исток би могао донијети бројна изненађења. Али, неке ствари нису за форума!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Schlager je napisao:
mozda sam ja previse starijeg kova,ali meni je to sviranje q... :( ...za draska napisah da previse milona uzima preko mtel da bih mu mogao neselektivno vjerovat,a za tog blagica sam prvi put cuo sa ovim preseravanjem da mu je ugrozena bezbjednost i da napusta rs :(

sto meni nije ugrozena,a 20 god lajem protiv vlasti :(

dok za onog dronjka,mislim da ga banjalukaforum olajava samo da bi ispali kul medju vecinom...ja mu zasad nisam nasao manu.....dobro,ruralni akcenat...ali vecina nas vodi sa sela porijeklo


Ne vjerujem ni ja Drašku, ali mu treba dati podršku dok god radi dobre stvari.

Blagić je imao nekoliko dobrih poteza: borba protiv skupih auta, zid plača, zaštita otimanja stana nekoj ženi.
Usrao je motku kad je Filipa Ćuluma pozvao na linč, bez ikakvih dokaza, a nikad se nije izvinuo.
Nagulio iz BiH, pa se vratio odmah, da skupi koji bod na konto sažaljenja.
Treba ga kazniti za te stvari koje je uradio, jer on zapravo stalno poziva političare na odgovornost, a sam radi isto što i oni.
Vjerovatno bih mu dao još jednu priliku...

Dronjak je neki žnj student, koji je imao nekih sumnjivih stvari u uniji studenata. Ne djeluje mi kao karakter i ne bih ga podržao.

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
super_koza je napisao:
Ne vjerujem ni ja Drašku, ali mu treba dati podršku dok god radi dobre stvari.

Blagić je imao nekoliko dobrih poteza: borba protiv skupih auta, zid plača, zaštita otimanja stana nekoj ženi.
Usrao je motku kad je Filipa Ćuluma pozvao na linč, bez ikakvih dokaza, a nikad se nije izvinuo.
Nagulio iz BiH, pa se vratio odmah, da skupi koji bod na konto sažaljenja.
Treba ga kazniti za te stvari koje je uradio, jer on zapravo stalno poziva političare na odgovornost, a sam radi isto što i oni.
Vjerovatno bih mu dao još jednu priliku...

Dronjak je neki žnj student, koji je imao nekih sumnjivih stvari u uniji studenata. Ne djeluje mi kao karakter i ne bih ga podržao.


Draško, kvazi opozicija.
Blagić i pored ove trenutne mrlje opet je dobrica kad pogledam birački listić, a i neću morati gubiti vrijeme tražeći na listiću stranku za koje prvi put čujem. :D
Dronjak, bio na čelu Unije studenata, a sad član PDPa. Meni sasvim dovoljan razlog da ne glasam za istog.


Poslednji put menjao Sass Drake dana 23 Apr 2018, 21:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs