banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 08:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 290 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 09:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
ovo je kao sex bez zastite, cujes nekome se desilo "e sto nije pazio", tebi se desi "e sto nisam pazio".

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 09:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:
Zakon je kod nas sasvim ok, ali problem je sto se ljudima jebe za zakonom.

Jos je veci problem sto se vlasti jebe za njihov sopstveni zakon. Vlast jednostavno ignorise bahate likove, koji maltretiraju obican narod...

Sto se mene tice, treba ubiti svakog psa koji ugrize covjeka. Gospodji vlasnici treba srezati dugogodisnju tesku robiju.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 09:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1082
Milan je napisao:
Evo npr, moj brat, htio povaliti neku malu te da pred njom ispadne dobrocinitelj (da, povalio ju je za vas sto vas to interesuje) udomio istarskog ostrodlakog gonica. Glup kao sto i jeste uzeo psa, svezao ga i mislio to je sve sto treba. Pas ne jede, psa ne treba setati, pas ne sere te ne treba kupiti govna za njim po dvoristu, sa psom se ne treba igrati, pas se ne jebe te ne treba sterilizacija, pas se ne kupa te ne treba sampon, pas se ne seta te ne treba povodac, ne treba dvoriste ograditi da pas ne bjezi iz istog te razbacuje komsijama papuce itd itd...



Brat usvojio psa, na konto tog kredita povalio, a ti sada čistiš govna i šetaš psa.
Brat glup? :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 10:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Besparica je napisao:
Jos je veci problem sto se vlasti jebe za njihov sopstveni zakon. Vlast jednostavno ignorise bahate likove, koji maltretiraju obican narod...

Ovo je najgore od svega...i nema veze sa psima nego sa zivotom kod nas....za sta god da se uhvatis bahati likovi maltretiraju obican narod....saobracaj, zakon o radu, obrazovanje,....,kucni ljubimci....ma sve...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 10:10 
zidarR je napisao:
Milan je napisao:
Evo npr, moj brat, htio povaliti neku malu te da pred njom ispadne dobrocinitelj (da, povalio ju je za vas sto vas to interesuje) udomio istarskog ostrodlakog gonica. Glup kao sto i jeste uzeo psa, svezao ga i mislio to je sve sto treba. Pas ne jede, psa ne treba setati, pas ne sere te ne treba kupiti govna za njim po dvoristu, sa psom se ne treba igrati, pas se ne jebe te ne treba sterilizacija, pas se ne kupa te ne treba sampon, pas se ne seta te ne treba povodac, ne treba dvoriste ograditi da pas ne bjezi iz istog te razbacuje komsijama papuce itd itd...



Brat usvojio psa, na konto tog kredita povalio, a ti sada čistiš govna i šetaš psa.
Brat glup? :lol: :lol: :lol: :lol:


ne cistim govna :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 10:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Freak on a leasH je napisao:
Besparica je napisao:
Jos je veci problem sto se vlasti jebe za njihov sopstveni zakon. Vlast jednostavno ignorise bahate likove, koji maltretiraju obican narod...

Ovo je najgore od svega...i nema veze sa psima nego sa zivotom kod nas....za sta god da se uhvatis bahati likovi maltretiraju obican narod....saobracaj, zakon o radu, obrazovanje,....,kucni ljubimci....ma sve...
Tačno tako, samo prolaze ovi što se guraju, laktaju, galame, prijete itd.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
Vlasnik je odgovoran za sve u vezi svog ljubimca. Tačka .. KRAJ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 11:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
http://www.blic.rs/vesti/republika-srps ... je/06dxnv7

Fini neki ljudi...

U zadnje vrijeme u parku Mladen Stojanovic, buduci zestoki momci dovode pitbulove, terijere i rastrcavaju ih. Bogami pokupim se sa djecom i odem iz parka. Necu da rizikujem neugodnu situaciju. Ostali mrmljaju sebi u bradu, komunalaca nigdje nema.

Jako malo je odgovornih vlasnika pasa (uredno pokupe iza psa, brnjica, povodac), najvise je karakondzula sa psima (okrene glavu u sranu kad pas sere), povodac dugacak...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 13:38 
fini neki ljudi

Citiraj:
Dodaje da svi znaju o kakvim se psima radi, ali da niko nema hrabrosti da se suprotstavi tim ljudima, jer znaju čiji su psi.


Citiraj:
Bojanići juče nisu želeli komentarisati napad u kojem su njihovi psi povredili ukupno pet osoba uz komentar: “Vozite odavde”.


Citiraj:
Izvor „EuroBlica“ blizak istrazi otkriva da je razjarene azijske ovčare nabavio osuđenik Slobodan Bojanić (34) koji se nalazi na izdržavanju petogodišnje robije, jer je kao pripadnik organizovane kriminalne grupe izvršio više pljački na području Banjaluke, Prijedora, Gradiške, Laktaša, Srpca, Mrkonjić Grada, Teslića, Modriče i drugih gradova u Republici Srpskoj.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 13:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Baš fini.
Ja sam imao njemačkog ovčara, prilično dresiranog, pas strašno privržen gazdi i lako ga je učiti. Nikakvih problema nisam imao, čak šta više komšijska djeca su se igrala sa njime, bio je naučen da ne uzima hranu iz ruke, da ne grize za ruku ni u toku igre, i da otme štap ako bi ko krenuo sa njim na psa. Sjećam se scene kad su nepoznati klinci počeli da ga gađaju kamenjem iz straha a on počeo da hvata i da im donosi, dok sam se ja približio već je počelo dozivanje i maženje psa. :)

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 13:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Najgora je napisao:
Tačno tako, samo prolaze ovi što se guraju, laktaju, galame, prijete itd.



Kakav predsjednik takav i narod :D

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Pogrešan smijer.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 14:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
jellyfish je napisao:
Najgora je napisao:
Tačno tako, samo prolaze ovi što se guraju, laktaju, galame, prijete itd.



Kakav predsjednik takav i narod :D


:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 14:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Prije da je obrnuto, kakva stoka, takav im i predsednik... Nije Traktor senior postao predsednik rođenjem, mada junior ima sve predispozicije da nastavi dinastiju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 15:17 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Raskoljnikov je napisao:
Zorane, kako to da automobil i pas moze da bude izjednacen? Automobil je potreba, korisna stvar koja ima neku svrhu, za razliku od krvolocnih dzukela, koji niti sluze necemu, niti ljudima olaksavaju zivot.


Ovčarski pas ne služi ničemu? Pas ima svoju ulogu i svrhu u društvu, od radne do terapeutske. Auto nije potreba već luksuz. Ne živiš u Frakfurtu nego Banjaluci koju prepješačiti možeš za dva sata sa kraja na kraj, a bus imaš svakih 15 minuta.
I stvarno nema smisla da izjednačavamo pse i auta. Auti odnose mnogo više života i zagađuju okolinu.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 15:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Planeta moze bez pasa kao i bez covjeka uostalom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Аха! Дакле ипак су криминалци у питању! Нису ти пси били само кућни љубимци, баш како сам тврдио синоћ. И њега и све из те породице који имају везе са криминалом, ако и куповином тих паса на робију, по могућности доживотну, а псе пустити да се истрче по планини, далеко од цивилизације.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
_зока je napisao:
Raskoljnikov je napisao:
Zorane, kako to da automobil i pas moze da bude izjednacen? Automobil je potreba, korisna stvar koja ima neku svrhu, za razliku od krvolocnih dzukela, koji niti sluze necemu, niti ljudima olaksavaju zivot.


Ovčarski pas ne služi ničemu? Pas ima svoju ulogu i svrhu u društvu, od radne do terapeutske. Auto nije potreba već luksuz. Ne živiš u Frakfurtu nego Banjaluci koju prepješačiti možeš za dva sata sa kraja na kraj, a bus imaš svakih 15 minuta.
I stvarno nema smisla da izjednačavamo pse i auta. Auti odnose mnogo više života i zagađuju okolinu.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока


Pretjeruješ Zorane. U današnje vrijeme automobil je korisniji od psa za bar 90% stanovništva i predstavlja ogromnu uštedu vremena i novca što nije nikakav luksuz.

Ta priča autobusu svakih 15 minita važi za jednu ili dvije linije, ostali (koji uopšte mogu raditi i funkcionisati koristeći javni prevoz) neka se jebu čekajući sat ili uživajući u dvočasovnoj šetnji.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 18:28 
Serete previse, ovi psi su istrenirani da ubiju, vlasnik kriminalac koji je ko zna sta cuvao u kuci pa zbog toga trebao ovakve pse. Pise fino "nema hrabrosti da se suprotstavi tim ljudima, jer znaju čiji su psi".

Nije do pasa, vec do onoga ko ih odgoji.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Ljudi ili psi
PostPoslato: 07 Avg 2017, 18:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Tim prije se drzava mora prema vlasnicima pasa treba odnositi kao prema vlasnicima oruzja.

Znaci bez edukacije, polaganja ispita i provjere Policije/Suda no no dzukac Peri Pericu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 290 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 63 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs