banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jul 2017, 12:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Draško je "konceptni" političar,nedavno je bio na tv gost kod Malugorskog zajedno sa konceptnim umjetnikom Damirom Nikšićem i konceptnim kolegom Pernarom iz HR.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
U odnosu na ovu dvojicu, Drasko je akademik profesor doktor.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 13:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Doslo je vrijeme kada se politikom bave bogati, a ne umni. Ruku na srce, ovaj decko je redikul (kako kazu Hrvati), i kao takvog ga dozivljavam. Kupio mu tata igracku (mjesto)u gradskom parlamentu, pa sad se zaigrao.

Prosjecnih je intelektualnih kapaciteta, prilicno agresivan u nastupima, meni je on antipatican svojom pojavom, nastupom, cak nije ni iskren u svojim ciljevima, i kao takav dugo ce on opstati na politickom nebu Srpske.


Poslednji put menjao papazjanija dana 05 Jul 2017, 14:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 13:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
papazjanija je napisao:
Doslo je vrijeme kada se politikom bave bogati, a ne umni. Ruku na srce, ovaj decko je redikul (kako kazu Hrvati), i kao takvog ga dozivljavam. Kupio mu tata igracku (mjesto)u gradskom parlamentu, pa sad se zaigrao.

Niskih je intelektualnih kapaciteta, prilicno agresivan u nastupima, meni je on antipatican svojom pojavom, nastupom, cak nije ni iskren u svojim ciljevima, i kao takav dugo ce on opstati na politickom nebu Srpske.


Uklopio se dobro... :lol: :lol: :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 14:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Mozda sam pretjerao, prosjecnih je intelektualnih sposobnosti, ali i dalje je antpatican. Vjerovatno zbog imucnog statusa dobija paznju drustva (nekom namjesti dnevnicu, kupi po koji glas i sl.)... Nista specijalno, da sad kazes vunderkid.

Gledao sam ga kod Manja pekare na Petricevcu, snima ga njegovim telefonom drug, a jos trojica oko njega stoje, on nesto prica (nisam cuo) i odose...u akciju.

Tuzno je sto ce on kupiti sebi poziciju preko ledja nezadovoljnih ljudi, on osta bogat, Mile na vlasti a golica postade jos siromasnija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 18:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Jos uvijek cekam da vidim obecanu realizaciju i izgled klupa za dojenje u parkovima.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 18:54 
Klupe za dojenje? Sta je izjavio lik?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4378
ako će vrljanovićka ili gentlewoman dojiti ima glas :D

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2017, 20:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Vidio sam ga jednom u domu omladine, držao je i kratki monolog, maše rukama "e raja", "slušajte sad svi alo"?! Lik ladno poslanik... Što neko reče kupio tata igračku pa neka se zanima. :)

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 14:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2011, 14:40
Postovi: 599
Čim se spomene Stanivuković, odmah ga brane u fazonu "On se odrekao plate"... Ako je mudo, trebao se odreći džeparca od tate, a živjeti od odborničke plate i onda praviti neke ful projekte... Obični, mali, neiživljeni, tatin sin.

_________________
Penis, to ti je kao kurac, samo manje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Čim mu tata umre, on će da proda kuću i podijeli sirotinji.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs