banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 12:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1611 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 81  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jul 2018, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Premlati ga u skupštini i pozove se na PTSP :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
nikolaa82 je napisao:
Nije on nikakav heroj niti zrtva nego plasljiva budala koja javno provocira ministra bez ikakvih argumenata.. Skuplja politicke poene na jadan nacin.. Sigurno nije tako teatralan i provokativan kada se ugase kamere i kad izadje iz skupstine.. Kako bi Dzontra rekao Lukac predstavlja pravog alfa muzjaka koji ima stav i agresivno brani ono sto misli da je ispravno.. :D A kratak fitilj se moze objasniti ucescem u ratu, vodjenjem odgovorne funkcije te blacenjem njega i njegove porodice.. Ajd nek ljudi ovdje na forumu budu iskreni pa kazu koliko njih bi Supkalu sastavilo koju vaspitnu da su na ministrovom mjestu.. Mogu misliti sta mu je sve ministar rekao u 4 oka
Ili ga je udarila u glavu cijena koju je naplatio za svoje ratno ucesce.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
imao je opciju da čeka obećanu šumu koju je Kikonja obećao svakom učesniku rata ili da naplati vaučere od privatizacije.To što je imao mooda da uzme stvar u svoje ruke je drugi par opanaka.To što bezmuda sirotinja kenja kako se neko drogira,kurva,bahati skupim autima ovo ono je licimjerno.Ja bi prvi živio život Robi Vilijamsa ali jebi ga uokvirio sam se u platu od 800KM i radijus kretanja od 20-25 kilometara...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
nikolaa82 je napisao:
Nije on nikakav heroj niti zrtva nego plasljiva budala koja javno provocira ministra bez ikakvih argumenata.. Skuplja politicke poene na jadan nacin.. Sigurno nije tako teatralan i provokativan kada se ugase kamere i kad izadje iz skupstine.. Kako bi Dzontra rekao Lukac predstavlja pravog alfa muzjaka koji ima stav i agresivno brani ono sto misli da je ispravno.. :D A kratak fitilj se moze objasniti ucescem u ratu, vodjenjem odgovorne funkcije te blacenjem njega i njegove porodice.. Ajd nek ljudi ovdje na forumu budu iskreni pa kazu koliko njih bi Supkalu sastavilo koju vaspitnu da su na ministrovom mjestu.. Mogu misliti sta mu je sve ministar rekao u 4 oka


Stvarno nemam ni zelju ni namjeru da branim Sukala, nit me zanima iskrenost njegovih motiva .. meni je on smijurija bio od prvog dana u NSRS .. al jebe se meni sto je Lukac pogubio zivce u ratu.
Ako si se prihvatio pozicije koja sa sobom nosi odredjene odgovornosti, onda se ponasaj u skladu sa istom.
More je on beneficija dobio zahvaljujujci toj poziciji. Najbolje da, eto, ima sve povlastice, a nikakvu tezinu odgovornosti.
To ponasanje sebi moze da dozvoli radnik na pumpi (MOZDA) .. kad nije na radnom mjestu, a ne ministar, u Narodnoj Skupstini, kad tu u zvanicnoj svrsi.
Nego, eto, branicemo Lukaca zato sto je bio u ratu i Sukalo je bas iritantan lik.

Super .. meni pola ovog foruma ide na nerve, ajde da ja svima okinem po samar ili dva .. a da ne snosim nikakve posljedice.
Evo, reci cemo da je i mene rat bas potresao.

Koji nivo sveopsteg preseravanja.
Zastrasujuce.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Maj 2018, 13:51
Postovi: 102
Lokacija: Banja Luka
Al' kol'ko ovo smijesno zvuci... :D Cuj, Lukac - "alfa muzjak"!? :lol: Pa, jos Dzontra to kaze. Dzontra je sam za sebe rekao da je hjudz, a po opusu forumskog rada djeluje da je opsjednut kur*evima, tako da ga fizicki inferiorniji muskarci poput Lukaca vjerovatno uzbudjuju. :lol: Lukac je covjek od metar i zilet, kompleksas koji mlati neku djecu, a sad vec ocigledno i psihicki veoma nestabilna osoba. I povrh svega, dokazani kriminalac. Koga on sam moze prebiti? Da se ne krije iza gorila, smio bih se opkladiti da bi ga i onaj Sukalo uneredio. :lol: Stavise, ova psihicka nestabilnost mu dobro i dodje, jer bolje da zavrsi u ludari nego iza resetaka koje ga, nakon svega, vjerovatno cekaju ukoliko Dodik sklizne sa vlasti.

A, Dodik u svojim izjavama vise ni padeze nije mogao ubosti koliko je samo preplitao jezikom dok je lagao o Davidovom slucaju. Potpuno pogubljen. Dovoljan dokaz da i te kako i sam zna sta se tu desilo, ko je umijesan, ko je ubio momka i samo na osnovu ovog slucaja i prikrivanja ubica zasluzuje da se i njemu sudi, mada on vec sada ima i vise nego dovoljan niz teskih kriminalnih radnji koje ga mogu poslati na robiju. Dovoljno je samo vratiti se unazad i procitati prave bljuvotine koje su Dodik, Cvijanoviceva i Lukac iznosili prethodnih mjeseci i potpuno svjesno zamajavali javnost i prikrivali istinu, jer sad vise nema nikakve sumnje da sve znaju. Realno, Dodik je svoje odsvirao.

Dodik je jos prije par sedmica javno rekao, a samim tim i naredio svojim podguznim muvama da ne smiju glasati za izvjestaj Anketnog odbora i time potvrdio da se radi o diktatorskom rezimu. Jasno je i zbog cega im je naredjeno da to urade, bas kao sto je i jasno zbog cega je rasprava o izvjestaju Anketnog odbora ekspresno progurana.

Sad kad je i zvanicno dokazano da je Karan lagao u obdukcionom nalazu, vjerovatno pod pritiscima, kriminalci vise nemaju ni taj argument da je David zbog LSD-a halucinirao i upao u Crkvenu. Samo jos jedan u nizu brojnih izmisljenih 'dokaza' s kojima je MUP svjesno pokusao da prikrije istinu i da zataska teski zlocin!

Ako je bilo potrebno sve ovo, visemjesecna reakcija naroda samo da bi institucije radile svoj posao, onda je poprilicno jasno da te institucije uopste ne funkcionisu, da su privatizovane, korumpirane i duboko uvucene u kriminalne radnje.

Ranije sam mislio da je ovdje na forumu rijec samo o BOTOVIMA i BOTINAMA, jer nemoguce da neko moze biti toliko glup (a da ne botuje) da gura pricu o utapanju i da tako zdusno podrzava potpuno besmislenu verziju Lukaca, Ilica i ostalih kriminalaca, verziju za koju ne postoji apsolutno nijedan dokaz. I sada jos dokazano da je i patolog lagao, covjek koji nije ni trebalo da bude na konferenciji koju je, opet, vodio covjek kojem takodje tu nije bilo mjesto.

Medjutim, sad kad vidim ove iste forumske likove da nakon svega, kad je i zvanicno slucaj okarakterisan kao ubistvo, opet tvrde da je verzija MUP-a istinita, da i dalje nastavljaju da furaju istu pricu, da objasnjavaju kako ce istraga o ubistvu dokazati da nije ubistvo, onda shvatim da je jednostavno rijec o MORONIMA i OZBILJNIM LJIGAVCIMA. Zali Boze sto su takve osobe ne samo na forumu, vec sto su i u nasem bliskom okruzenju u realnom zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Đontra, osim što je glup ko kurac, je takođe opsjednut kurčevima, u pravu si 100% :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Kako je dokazano da je Karan lagao? Taj sam dio propustio.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Nije boles' sve što boli.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Coventry City je napisao:
Medjutim, sad kad vidim ove iste forumske likove da nakon svega, kad je i zvanicno slucaj okarakterisan kao ubistvo, opet tvrde da je verzija MUP-a istinita, da i dalje nastavljaju da furaju istu pricu, da objasnjavaju kako ce istraga o ubistvu dokazati da nije ubistvo, onda shvatim da je jednostavno rijec o MORONIMA i OZBILJNIM LJIGAVCIMA. Zali Boze sto su takve osobe ne samo na forumu, vec sto su i u nasem bliskom okruzenju u realnom zivotu.

Иди мало скочи с моста у Црквену, па се врати... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Pa, jos Dzontra to kaze. Dzontra je sam za sebe rekao da je hjudz, a po opusu forumskog rada djeluje da je opsjednut kur*evima, tako da ga fizicki inferiorniji muskarci poput Lukaca vjerovatno uzbudjuju.


Dzontra jeste hjudz.
Ko tvrdi suprotno rizikuje da bude trajno odstranjen sa foruma.

Citiraj:
Sad kad je i zvanicno dokazano da je Karan lagao u obdukcionom nalazu, vjerovatno pod pritiscima, kriminalci vise nemaju ni taj argument da je David zbog LSD-a halucinirao i upao u Crkvenu. Samo jos jedan u nizu brojnih izmisljenih 'dokaza' s kojima je MUP svjesno pokusao da prikrije istinu i da zataska teski zlocin!


Sta lupas gluposti?
Covjek je lijepo objasnio sve do u slovce sta je napisao u svom obdukcionom nalazu .. i nista, ali NISTA od toga nije dokazano kao laz.
Nalazi na narkotike su pokazani na skrining testu koji nema nikakvu pravnu tezinu nego se samo na osnovu toga upucuje u dalje pretrage.
Datum smrti i ostalo je takodje nebrojeno puta objasnio kako i sta je napisano.

Ja stvarno iskreno zelim da se sazna sve i najmanji dio vezan za smrt ovog djecaka .. al' vi lesinari koji izvlacite sve iz konteksta da bi ste pravili neki svoj sizofreni narativ i gradili raznorazne teorije zavjere zarad titranja licnog ega .. da se vise nosite u picku materinu i ostavite i jadnog oca i ljude koji su u ovo ukljuceni na miru

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jebeno hjudž...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Izvini, jebeno hjudz

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 12:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Džontra je napisao:
Jebeno hjudž...


Vise jeben nego hjudz.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 13:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Mora se znati ko kosi a ko vodu nosi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
A kome da verujemo ako necemo Mili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 13:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
V@nja je napisao:
nikolaa82 je napisao:
Nije on nikakav heroj niti zrtva nego plasljiva budala koja javno provocira ministra bez ikakvih argumenata.. Skuplja politicke poene na jadan nacin.. Sigurno nije tako teatralan i provokativan kada se ugase kamere i kad izadje iz skupstine.. Kako bi Dzontra rekao Lukac predstavlja pravog alfa muzjaka koji ima stav i agresivno brani ono sto misli da je ispravno.. :D A kratak fitilj se moze objasniti ucescem u ratu, vodjenjem odgovorne funkcije te blacenjem njega i njegove porodice.. Ajd nek ljudi ovdje na forumu budu iskreni pa kazu koliko njih bi Supkalu sastavilo koju vaspitnu da su na ministrovom mjestu.. Mogu misliti sta mu je sve ministar rekao u 4 oka


Stvarno nemam ni zelju ni namjeru da branim Sukala, nit me zanima iskrenost njegovih motiva .. meni je on smijurija bio od prvog dana u NSRS .. al jebe se meni sto je Lukac pogubio zivce u ratu.
Ako si se prihvatio pozicije koja sa sobom nosi odredjene odgovornosti, onda se ponasaj u skladu sa istom.
More je on beneficija dobio zahvaljujujci toj poziciji. Najbolje da, eto, ima sve povlastice, a nikakvu tezinu odgovornosti.
To ponasanje sebi moze da dozvoli radnik na pumpi (MOZDA) .. kad nije na radnom mjestu, a ne ministar, u Narodnoj Skupstini, kad tu u zvanicnoj svrsi.
Nego, eto, branicemo Lukaca zato sto je bio u ratu i Sukalo je bas iritantan lik.

Super .. meni pola ovog foruma ide na nerve, ajde da ja svima okinem po samar ili dva .. a da ne snosim nikakve posljedice.
Evo, reci cemo da je i mene rat bas potresao.

Koji nivo sveopsteg preseravanja.
Zastrasujuce.


Ma boli mene uvo za obojicom, ovaj je njega provocirao i uspio je a ovaj je reagovao kako je reagovao. Znaju oni da ih gledaju ljudi i da to ide uživo pa imaju neki svoj kont.. Da li je to bilo ozbiljno il predstava za javnost, to ne znamo.. Ima i ovdje na forumu takvih Sukala koji provociraju pa je i bilo Lukača koji su se htjeli nalaziti... :D Evo neki forumas je bas uvrijedio Dzontru a on je bas fino to podnio, il je reagovao bolje od ministra pa će tog forumasa naći van foruma a da mu ovdje javno ne prijeti da će ga naci :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 13:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Hertzog je napisao:
A kome da verujemo ako necemo Mili


Neka neko kaze suvislu alternativu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
nikolaa82 je napisao:
D Evo neki forumas je bas uvrijedio Dzontru a on je bas fino to podnio,

Ja ne znam kako je uvreda reći da sam opterećen kurcem....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 14:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Vjerovatno je @nikola82 mislio ono što je napisao da si samo hjudž, a ne jebeno hjudž.
Realno, preko toga nije lako preći.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2018, 14:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Između ostalog i na to sam mislio.. Al Coventri je potencirao tu temu.. Samo ne znam sta ima protiv Džontre.. Spominje i dovodi u kontekst veličinu i inferiornost i Džontru.. Da li mu nešto treba il nešto traži.. :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1611 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 81  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs