banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 19:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Feb 2017, 08:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Bosnjacki mediji o Nikolini Balaban.

https://www.krajina.ba/222962/dosje-ko- ... a-balaban/

NAPOMENA: Prvi nalaz je nalaz doktorice Nikoline Balaban, a drugi nalaz je nekih drugih doktora sa privatnih i državnih klinika na kojima se jasno vidi razlika u dijagnozi.Dr. Nikolina Balaban uradila je na bihaćkoj Patologiji , pretpostavlja se, minimalno 1000 patohistoloških nalaza ,a najmanje 10 njenih fatalnih grešaka po zdravlje pacijenata istražuje Ministarstvo unutrašnjih poslova USK i Tužilaštvo USK. U ovom trenutku, ako je suditi po stepenu i učestalosti kardinalno pogrešnih dijagnoza dr. Balaban „ samo nebo zna“ koliko uopće pacijenata „ hoda“ po Kantonu sa pogrešnim dijagnozama.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2017, 18:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sto implicira da i u PD ima ostecenih, ali ne mogu da sudim, uvijek je pozeljno pribaviti i drugo misljenje.

Svi uglavnom kazu, sta znaju nasi doktori, onaj poznati doktor iz BG mi je rekao da je nesto drugo u pitanju a ne ono prvo.

Ali da je Nikolina Balaban kobiletina to ostaje.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2017, 20:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Jedva sam skontala o cemu se radi. Svaka cast novinaru koji je napisao clanak, uspjela sam procitati prva 2-3 pasusa i odustala. Satra covjek sa navodnicima i aluzijama. Sreca pa su stavljeni ovi nalazi pa se moze shvatiti poenta.

On topic: U drzavi u kojoj jos niko nije odgovarao za nestrucnost ovo bi bio presedan.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2017, 21:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
A.J.V.A.R. je napisao:
Jedva sam skontala o cemu se radi. Svaka cast novinaru koji je napisao clanak, uspjela sam procitati prva 2-3 pasusa i odustala. Satra covjek sa navodnicima i aluzijama.


:lol: :lol: :lol:

Ono pisanje je tragično.

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2017, 23:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Sudeci po njenom fb profilu, boli je djon za bilo kakvu istragu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 22:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Zb ... ani/415547

Zbog pogrešnih nalaza pacijentima u Bihaću odstranjivani zdravi organi?
N.N.
02.03.2017 21:33
5
Dijeljenje
BIHAĆ - "Zovem se Rekić Armina, imam 32 godine i majka sam, hvala Bogu, dvoje prekrasne djece. Greškom dr. Nikoline Balaban ostala sam bez maternice i prilike da bar još jednom postanem mama. O drugim posljedicama ne smijem ni govoriti".

Ovako svoju priču za portal "Faktor.ba" počinje 32-godišnja Bišćanka Armina Rekić, koja je preživjela pravi pakao nakon što joj je u novembru prošle godine patologinja Nikolina Balaban iz Kantonalne bolnice "Dr. Irfan Ljubijankić" u Bihaću ustanovila invazivni karcinom materice.

Kako "Faktor" piše, na temelju dijagnoze doktorke, Armini je urađena radikalna histerektomija – odstranjeni su joj materica, jajnici i okolni limfni čvorovi. Prošla je i jednu od ukupno pet planiranih hemoterapija i 27 zračenja. I poslije svega toga, revidirani patohistološki nalaz iz Sarajeva pokazao je da Armina uopšte nije imala karcinom.

Pomenuti portal tvrdi da je ova mlada žena samo jedan od do sada deset utvrđenih slučajeva pacijenata bihaćke Kantonalne bolnice kojima su na odjeljenju patologije postavili pogrešne dijagnoze. Umjesto benignih, dijagnostifikovane su im maligne bolesti, i obrnuto.

Navodno je zajedničko svima to što je njihove nalaze potpisala ista doktorka.

U bihaćkoj bolnici ona se, navodno, zaposlila početkom septembra prošle godine. Stigla je iz Opšte bolnice u Prijedoru, gdje je radila kao patolog i šef tamošnje Službe za patologiju.

S obzirom da je u vrijeme njenog dolaska u Bihać Kantonalna bolnica "Dr. Irfan Ljubijankić" upravo ostala bez patologa, dočekali su je raširenih ruku i zaposlili je po kratkom postupku, bez konkursa i prethodnih provjera stručnosti, dodaje "Faktor.ba".

Pomenuti portal navodi neke navodne slučajeve koje je vodila ova doktorka:

Pacijentkinji R. Dž. (23) iz Sanskog Mosta nakon odstranjenja dijela tumora iz dojke, dr. Balaban 7. septembra 2016, navodno je, dijagnostifikovala karcinom dojke. Revizijom nalaza u Bihaću i Kliničkom centru u Banjaluci, dijagnostifikovana je benigna promjena;

Pacijentu Ž.I. (56) iz Cazina dr. Balaban je 15.11.2016, navodno, dijagnostifikovala upalnu bolest želuca. Nakon revizije nalaza, utvrđeno je da pacijent ima karcinom želuca;

Jasminki Smlatić (47) iz Cazina odstranjen je ožiljak sa dojke, nakon čega joj je doktorka 24.11.2016, navodno, u nalazu napisala da ima karcinom dojke. Pacijentkinja je već bila spremna za hirurško odstranjivanje dojke kada je stigla revizija nalaza iz privatne zdravstvene ustanove – u uzorcima koji su poslati na analizu nađeno je samo ožiljno masno tkivo, piše "Faktor.ba".

Ovi nalazi, uz još nekoliko drugih slučajeva, naveli su Kantonalno tužilaštvo USK da otvori istragu.

"Kantonalno tužilaštvo USK dalo je saglasnost ovlaštenim službenim licima MUP-u USK za poduzimanje određenih istražnih radnji radi utvrđivanja postojanja osnova sumnje da li se u radnjama liječnice Balaban Nikoline očituju elementi krivičnog djela Nesavjesno liječenje iz člana 229. KZ FBiH ili nekog drugog krivičnog djela. Istražne radnje u tom predmetu su još uvijek u toku, a provode se pod nadzorom i rukovođenjem postupajućeg tužioca", rekla je za pomenuti portal je portparol Tužilaštva USK Jasmina Husić.

U bihaćkoj bolnici kratko su rekli da ova ustanova neće izlaziti u javnost sa bilo kakvim informacijama ili saopštenjima dok se ne objave rezultati istrage Tužilaštva.

Patolog Dževad Durmišević jedan je od rijetkih koji su se usudili da javno progovore o doktorki Balaban. Durmišević za "Faktor" kaže da je mjesecima pokušavao da upozori kolege hirurge na pogrešne dijagnoze dr. Balaban, ali da su njihove reakcije bile neozbiljne i da se sve uglavnom svodilo na seksističke komentare o pomenutoj doktorki.

"Nevjerovatna je ravnodušnost pojedinih hirurga, čija bi etika trebala biti na najvišem nivou, prema sudbinama tih pacijenata. Kako je moguće da je njima sasvim svejedno šta će biti s tim ljudima?! Pri tome, ovdje govorimo samo o nalazima u koje su pacijenti sami posumnjali, pa su ih odnijeli na reviziju. Ali, doktorica Balaban je uradila vjerovatno preko hiljadu nalaza i zamislite šta bi se pronašlo kada bi se svaki slučaj revidirao, pogotovo oni slučajevi gdje je dijagnosticiran maligni tumor, pa su odstranjivani čitavi organi?! Vjerovatno imate još ko zna koliko ljudi kojima su urađeni nepotrebni hirurški zahvati ili su primali pogrešnu terapiju, neko možda ima karcinom, a da za to i ne zna... Ne znam kako se to uopšte moglo desiti. Ta žena kao da nije završila ni fakultet, ni specijalizaciju", kaže dr. Durmišević i dodaje da bi svi pacijenti kojima je posljednjih mjeseci doktorka Balaban utvrđivala dijagnoze trebali provjeriti svoje nalaze.

"Faktor" piše da je bolnica u Prijedoru imala je identične probleme sa ovom doktorkom. Zbog brojnih incidenata i pritužbi na njen rad, menadžment prijedorske Opšte bolnice navodno joj je sugerisao da je najbolje da sama ode i potraži novo radno mjesto, piše portal.

(Faktor.ba)

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 22:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
korisnik je napisao:
"Faktor" piše da je bolnica u Prijedoru imala je identične probleme sa ovom doktorkom. Zbog brojnih incidenata i pritužbi na njen rad, menadžment prijedorske Opšte bolnice navodno joj je sugerisao da je najbolje da sama ode i potraži novo radno mjesto, piše portal.

(Faktor.ba)

Da se mene pita, ja bih i taj menadzment u Prijedoru smijenio i kaznio zbog neobavjestavanja javnosti ili barem sire ljekarske struke o ovoj kvazi-doktorici...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 23:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne dao bog da joj oduzmu licencu, cuj savetovali je da potrazi novo radno mesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Jel to ona hodzinica, mozda joj ovaj gleda u zapise pa prema tome odlucuju sta sijeku :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 23:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Nista cudno za prijedorsku opstu bolnicu.
https://www.nezavisne.com/novosti/hroni ... ita/404928
I taj Lovre normalno danas radi u Prijedorskoj bolnici! Uz to je nekoj zeni ranije odstranio zdrav jajnik i sta reci... To samo streljati ili macolom u glavu i njega i nju i svu gamad kojih je ocigledno jako puno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 16:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
https://www.klix.ba/vijesti/bih/zbog-su ... /170407112

Zbog sumnje na nesavjesno liječenje uhapšena dr. Nikolina Balaban

Piše: M. Ć./Klix.ba
prije 1h 7m
111 79
Zbog sumnje na nesavjesno liječenje uhapšena dr. Nikolina Balaban
Dr. Nikolina Balaban
Zbog sumnje na nesavjestan rad u službi, danas je slobode lišena dr. Nikolina Balaban, donedavna šefica Službe za patologiju Kantonalne bolnice "Dr. Irfan Ljubijankić" u Bihaću, saznaje Klix.ba.

"Policijski službenici Sektora kriminalističke policije MUP-a USK uhapsili su jutros u 9:30 sati osobu B. N. (1972.). Slobode je lišena zbog postojanja osnove sumnje da je počinila krivično djelo teška krivična djela protiv zdravlja ljudi", kazala nam je Snežana Galić, glasnogovornica MUP-a USK.

Kako nam je potvrđeno, radi se o dr. Nikolini Balaban, donedavnoj šefici Službe za patologiju Kantonalne bolnice "Dr. Irfan Ljubijankić" u Bihaću.

Dr. Balaban je u toku dana predata u nadležnost Tužilaštva USK.

U posljednje vrijeme, nekoliko desetina pacijenata iz Unsko-sanskog kantona izašlo je u javnost sa tvrdnjama da su im ustanovljene pogrešne dijagnoze od dr. Balaban, a što je utvrđeno revidiranim nalazima rađenim u drugim bh. i regionalnim kliničkim centrima. Balaban je za nestručnost optužena i od strane pojedinih kolega ljekara.

Krajem prošle godine bihaćki ljekar Dževad Durmišević u otvorenom pismu javnosti teško je optužio Balaban za nehat.

"Nakon nekoliko revizija prvih njenih nalaza ispostavilo se da su dijagnoze bile potpuno pogrešne, pa tamo gdje je maligno stoji benigno i obrnuto. Hirurge smo upozorili, ali su reakcije bile neozbiljne. Na stručnim sastancima sve se svodilo na seksističke komentare prema spomenutoj doktorici. Tek kada je vrag odnio šalu, kada su uvidjeli da je porastao broj karcinoma, počeli su gunđati…", naveo je Durmišević u svom pismu.

Tada je naveo i konkretne primjere navodnih grešaka dr. Balaban.

"Pacijentici R. DŽ. iz Sanskog Mosta, staroj 23 godine, nakon odstranjenja dijela tumora iz dojke, dr. Balaban je dijagnosticirala karcinom dojke. Nakon revizije u Bihaću i u Kliničkom centru u Banjoj Luci, dijagnosticirana je benigna promjena. Dakle, da nije bilo revizije, mlada djevojka bi ostala bez jedne dojke i morala bi proći hemoterapiju… Ili, drugi slučaj Ž. I. iz Cazina. Stručnjakinja iz prijedorske bolnice dijagnosticirala je upalnu bolest želuca. Nakon revizije u Bihaću i Banjoj Luci, dijagnosticiran je karcinom želuca. U ovom bi slučaju posljedice po pacijenta bile fatalne. Dakle, ovdje treba operativnim zahvatom odstraniti želudac, a po nalazu dr. Balaban karcinom bi se trebao liječiti gastalom", naveo je Durmišević.

Iz Tužilaštva USK su krajem februara potvrdili da su otvorili istragu u ovom predmetu zbog, kako su tada pojasnili, "utvrđivanja postojanja osnova sumnje da li se u radnjama dr. Nikoline Balaban očituju elementi krivičnog djela nesavjesno liječenje".

Inače, dr. Balaban, koja je prije zaposlenja u Bihaću bila šefica Službe za patologiju Opšte bolnice u Prijedoru i istaknuta aktivistica iz ovog grada, u januaru ove godine izabrana je za CD ličnost godine u izboru FACE televizije.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
I Obama je dobio Nobela za mir, i na tarabi piše ona stvar, pa nije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
ovo je takav zicer za zajebavanje mosnjaka koji su je podrzavali :badgrin:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Alki, vrati nalog fikiju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Поштујем љекаре, не бих да ме ко погрешно схвати, али ме интересује колико је оваквих неоткривених.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 21:23 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
Kupljene diplome, doktorska djeca, politicko zaposljavanje... Ko zna koliko ih je.

Послато са SM-G900FD уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2017, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Владимир je napisao:
Поштујем љекаре, не бих да ме ко погрешно схвати, али ме интересује колико је оваквих неоткривених.

Jedni od jacih bandita u truloj zemlji


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Apr 2017, 18:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
http://www.prijedordanas.com/?p=78382

DOKTORICA BALABAN PUŠTENA NA SLOBODU UZ ZABRANU OBAVLJANJA LJEKARSKE DJELATNOSTI
April 8, 2017



Doktorica Nikolina Balaban, bivša šefica Službe za patologiju Kantonalne bolnice “Dr. Irfan Ljubijankić” u Bihaću, koja je juče uhapšena pod sumnjom za nesavjestan rad u službi, puštena je na slobodu, uz određene mjere zabrane, potvrdili su za naš portal u Tužilaštvu USK.

“Predložili smo zabranu obavljanja ljekarske djelatnosti i zabranu napuštanja Bosne i Hercegovine, što podrazumijeva oduzimanje putnih isprava i zabranu prelaska državne granice sa ličnom kartom. Sve predložene mjere su potvrđene od Kantonalnog suda u Bihaću”, kazali su za Klix.ba u Tužilaštvu USK.

Iz Tužilaštva su istakli da nisu tražili mjeru produženja pritvora, te da je dr. Balaban puštena na slobodu, uz navedene mjere zabrane.

Kako su naglasili, ukoliko se mjere zabrane prekrše, može joj se ponovo odrediti pritvor.

Na naše pitanje koliki je broj oštećenih pacijenata koji su prijavili doktoricu Balaban, iz Tužilaštva su istakli da takve detalje u ovoj fazi postupka ne mogu davati.

Podsjećamo, u posljednje vrijeme, nekoliko desetina pacijenata iz Unsko-sanskog kantona izašlo je u javnost sa tvrdnjama da su im ustanovljene pogrešne dijagnoze od dr. Balaban, a što je utvrđeno revidiranim nalazima rađenim u drugim bh. i regionalnim kliničkim centrima. Balaban je za nestručnost optužena i od strane pojedinih kolega ljekara.

Krajem prošle godine bihaćki ljekar Dževad Durmišević u otvorenom pismu javnosti teško je optužio Balaban za nehat.

“Nakon nekoliko revizija prvih njenih nalaza ispostavilo se da su dijagnoze bile potpuno pogrešne, pa tamo gdje je maligno stoji benigno i obrnuto. Hirurge smo upozorili, ali su reakcije bile neozbiljne. Na stručnim sastancima sve se svodilo na seksističke komentare prema spomenutoj doktorici. Tek kada je vrag odnio šalu, kada su uvidjeli da je porastao broj karcinoma, počeli su gunđati…”, naveo je Durmišević u svom pismu.

Tada je naveo i konkretne primjere navodnih grešaka dr. Balaban.

“Pacijentici R. DŽ. iz Sanskog Mosta, staroj 23 godine, nakon odstranjenja dijela tumora iz dojke, dr. Balaban je dijagnosticirala karcinom dojke. Nakon revizije u Bihaću i u Kliničkom centru u Banjoj Luci, dijagnosticirana je benigna promjena. Dakle, da nije bilo revizije, mlada djevojka bi ostala bez jedne dojke i morala bi proći hemoterapiju… Ili, drugi slučaj Ž. I. iz Cazina. Stručnjakinja iz prijedorske bolnice dijagnosticirala je upalnu bolest želuca. Nakon revizije u Bihaću i Banjoj Luci, dijagnosticiran je karcinom želuca. U ovom bi slučaju posljedice po pacijenta bile fatalne. Dakle, ovdje treba operativnim zahvatom odstraniti želudac, a po nalazu dr. Balaban karcinom bi se trebao liječiti gastalom”, naveo je Durmišević.

Iz Tužilaštva USK su krajem februara potvrdili da su otvorili istragu u ovom predmetu zbog, kako su tada pojasnili, “utvrđivanja postojanja osnova sumnje da li se u radnjama dr. Nikoline Balaban očituju elementi krivičnog djela nesavjesno liječenje”.

Inače, dr. Balaban, koja je prije zaposlenja u Bihaću bila šefica Službe za patologiju Opšte bolnice u Prijedoru i istaknuta aktivistica iz ovog grada, u januaru ove godine izabrana je za CD ličnost godine u izboru FACE televizije.

Klix.ba
Foto – usn.ba/Face TV

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 21:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
to je ona zenska sto je pokusala da glumi natasu kandic i sonju biserko sa ovu stranu drine
vodali je po sarajevu ,onaj srbomrzac hadzifejzovic je dovodio na face tv i proglasio za licnost godine,najposteniju halal srpkinju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 21:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Meni par stvari nije najjasnije, recimo da li šef patologije pod mikroskopom analizira uzorak ili to radi neko drugi na odjeljenju patologije? I da li se prije operacije karcinoma ili hemoterapije razmatra još koji nalaz osim patološkog? I da li igdje zasjeda onkološki konzilij (jer nekoliko glava je pametnije od jedne)?

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs