banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jan 2017, 07:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
A sto ce Murat u Banjaluci na polaganju kamena temeljca za Ferhat Pasinu dzamiju...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 07:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Alo debilko, srdjan aleksic je nastradao u trebinju. Sjedi, kec za kraj godine!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 08:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Oficir s ruzom je napisao:
Mrtvom covjeku nije ni lakse ni teze...

Ferdinade druze, ne govorim o tome...mogu i ja navesti primjer Halila iz Srebrenice ili Fatime iz Potocara...ali to nije poenta onog sto sam rekao...ako cemo odsjecenim glavama igrati bočanja onda smo gori od svih koji su to radili...

Ja radi toga nisam tu...nego tek tako...mozda da budem jedini nesrbin na ovoj temi...:D da malo poboljsam krvnu sliku...:D

Zakuni se Ferdinande da tvoji nisu klali, ubijali, silovali, protjerivali...???


Pozdrav samo jedno pitanje da li su za tebe N.Oric i onaj njegov pajtos ratni zlocinci ili borci za slobodu?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 08:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
U duhu pomirenja, da Lauševiću (ili Ričard Giru) bude i malo jasniji stav nekih od Srba, BiH je trajna "kategorija" koliko i R. Srpska. A što se tiče sudova, malo je to teško izvesti, pošto trenutno imaš stranaca u ovom sad, a oni razmišljaju na kalup Bošnjaka. I to da razmišljaju je diskutabilno. Aj sad reci šta ima veću težinu, glas naroda na referndumu ili 10ak prdonja sa diplomom pravnika? Ionako se ovde pleše kako veliki diktiraju, pošto su nas uz našu svesrdnu pomoć survali ekonomski pa nas sad hrane. Al je lijepo ponekad zategnut i reći im da nemaju pravo. Kako bi bilo da Srbima smetaju svi praznici u Federaciji? Pa da potežu nac.interes za sve?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 08:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ma klasika...ima izgovor za sve


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 09:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Dobrodošao natrag Oficir s ružom, konačno malo diverzifikacije....molim te ako si u kontaktu sa Japanskom Ružom da je pozoveš nazad na forum, mislim da nisam jedini kojem nedostaje.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 09:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Al uvjek ista prica...na sve se strane ubijalo, nije niko kriv ne krivim ja vas, ali eto, vi Srbi ste organizovani zločinci....al sve je cool ono međ nama...no hard feelings...samo vi, onako iz kulture, priznajte da ste genocidaši i da zaslužujete sve najgore....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Da trebali bi reci jeli smo govna bas tim rijecima i onda ce nam Djuro oprostiti sto nas je tukao.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 09:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Sinny je napisao:
Choban je napisao:
Philby je napisao:
Na bht1 raspravljaju o Dodikovoj najavi da treba preispitati sporazum o zajedničkoj vojsci.

Kaže neki lik kako je trebalo 10 godina da se dovedu u sadašnii okvir, ko zna koliko bi trebalo da se raziđu. :lol:
Zboravio izgleda da se i jna stvarala 50 godina pa je bez problema svako na svoju stranu okrenuo za čas posla.

Ovim "vojnicima" iz OS BiH, kad bi neko bacio petardu iza leđa razbježali bi se k'o zečevi.
Ne dao Bog da se više ikada zapuca na ovim prostorima, ali ako bi se zapucalo ovi bi prvi razgulili sa "linije".
Inače, oružane snage BiH su go kur.... Nepotrebne. Bolje da se te pare, koje se skrkaju svake godine za njih, ulože u razvoj privrede. Oružane snage nit služe čemu, nit ih ima dovoljno.
Ostaviti po 20 za postrojavanja na svečanostima. I to je to. Imali bi na papiru vojsku, a ne bi skrkali pare bespotrebno.


Рече он и заборави кад је требало вадити људе из поплављених кућа ко први дотрча?!?!?!


Znam da oni nisu sigurno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 09:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Džontra je napisao:
Al uvjek ista prica...na sve se strane ubijalo, nije niko kriv ne krivim ja vas, ali eto, vi Srbi ste organizovani zločinci....al sve je cool ono međ nama...no hard feelings...samo vi, onako iz kulture, priznajte da ste genocidaši i da zaslužujete sve najgore....

Ma da Magistre. Zavadili nas stranci da nam ukradu fabrike. Bilo je zločina na sve strane, samo su Srbi činili više i organizovano i prvi počeli, a kod Muslimana su to bili pojedinci koji su branili svoja ognjišta od JNA tenkova. Srbi prave genocide, a Muslimani masovne ratne zločine.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 09:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ucestvovali su u spasavanju naravno...valjda se svi sjecamo kad ludi Mister helikopterom lebdi na po metra od krova da se covjek popne i sl

nemojte biti toliko strogi prema toj vojsci....koliko para toliko muzike....oruzana sila je jedan od stubova svake drzave na svijetu..ma u kakvom obliku...kod nas postoji cisto radi reda,sirotinja je to,koriste ih ameri mahom ko meso za kojekakve svjetske vukojebine...ljudi se bore za koricu hljeba
ja prvi cesto povlacim paralelu sa jna.....ali to nema smisla


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Džontra je napisao:
Al uvjek ista prica...na sve se strane ubijalo, nije niko kriv ne krivim ja vas, ali eto, vi Srbi ste organizovani zločinci....al sve je cool ono međ nama...no hard feelings...samo vi, onako iz kulture, priznajte da ste genocidaši i da zaslužujete sve najgore....

Ma da Magistre. Zavadili nas stranci da nam ukradu fabrike. Bilo je zločina na sve strane, samo su Srbi činili više i organizovano i prvi počeli, a kod Muslimana su to bili pojedinci koji su branili svoja ognjišta od JNA tenkova. Srbi prave genocide, a Muslimani masovne ratne zločine.
Ниси пратио на часу. Ништа муслимани, него су то неки одроди, којих, наравно, јако мало има.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
_Krol_ je napisao:
ucestvovali su u spasavanju naravno...valjda se svi sjecamo kad ludi Mister helikopterom lebdi na po metra od krova da se covjek popne i sl

nemojte biti toliko strogi prema toj vojsci....koliko para toliko muzike....oruzana sila je jedan od stubova svake drzave na svijetu..ma u kakvom obliku...kod nas postoji cisto radi reda,sirotinja je to,koriste ih ameri mahom ko meso za kojekakve svjetske vukojebine...ljudi se bore za koricu hljeba
ja prvi cesto povlacim paralelu sa jna.....ali to nema smisla

На крају крајева, коме се уопште замјера (не)учествовање у спашавању? Као да може обични војник рећи да оде с посла, па макар и док су поплаве. Евентуално је заказало одозго, али то је тотално друга прича.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Džontra je napisao:
Al uvjek ista prica...na sve se strane ubijalo, nije niko kriv ne krivim ja vas, ali eto, vi Srbi ste organizovani zločinci....al sve je cool ono međ nama...no hard feelings...samo vi, onako iz kulture, priznajte da ste genocidaši i da zaslužujete sve najgore....

Ma da Magistre. Zavadili nas stranci da nam ukradu fabrike. Bilo je zločina na sve strane, samo su Srbi činili više i organizovano i prvi počeli, a kod Muslimana su to bili pojedinci koji su branili svoja ognjišta od JNA tenkova. Srbi prave genocide, a Muslimani masovne ratne zločine.


Zar je zlocin braniti svoj grad od prokletih srba koji dodjose iz istog tog grada da osvajaju????


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Ziri jesu ucestvovali, kamionima kupili ljude po budzaku i prebacivali ih u kasarnu kozara a kasnije, kad se voda povukla i kada su ljudi krenuli da ciste onaj krs, vojska je dijelila hranu ljudima koji su radili i uklanjali smece po domacinstvima.

Pomogli su koliko su mogli, a da li je angazovan bio samo 3. puk, stvarno ne bih da grijesim dusu i kazem da jeste ili nije jer ne znam.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Ma nisam rekao da nisu ucestvovali, bio sam tamo, znam da jesu. Samo sam rekao da nisu prvi dotrcali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
pa nije to ronilacki klub pa telefonom u stilu ocemo ici..ajmo..linija subordinacije se zna i nije tako brza....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 10:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Jbg bili su i oni u kontaktu zajedno sa nama, vatrogascima i mnogim drugim vece prije, pa su opet dosli skoro 10 sati poslije svih. :D Ali nevazno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
_Krol_ je napisao:
ucestvovali su u spasavanju naravno...valjda se svi sjecamo kad ludi Mister helikopterom lebdi na po metra od krova da se covjek popne i sl

Jel to u Doboju, naselje Bare?
Svaka čast pilotu ali spasio je idiote koje su ljudi molili da izađu iz kuća dok se moglo al jok, valja čekat helikopter.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4289
Nego kako ovi multietnicari prestadose pricati o etnickom ciscenju poslije popisa. Mora da i im je Bakir i Reis rekao psssst.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs