banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 09:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jan 2017, 12:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
_Krol_ je napisao:
Na kraju ce najebati samo onaj jadni kapetan sto je raport predao ako nema pismenu naredbu za svecani docek.

Pa nece. Kontam da ga uvijek mogu zaposliti u Mup-u ako mu napakuju otkaz.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja nisam mogao da odolim, opet sam čitao Duvalov tvitrer...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Džontra je napisao:
Ja nisam mogao da odolim, opet sam čitao Duvalov tvitrer...

Pa jeli ga popustila ljutnja zbog dana RS?

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Nije to ljutnja...ljutnja je kad neko ne da žmigavac a ti čekaš....ovo je massive butthurt....ne znam kako bi se to na naški prevelo....to se u mojoj raji govorilo vuna.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 13:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Владимир je napisao:
Најмањи су проблем коментатори. Реално, то су неки дебилчићи и они могу бити проблем само рођеном баби. Опасно је што један портал, какав је Кликс, допушта да се такве бљувотине пишу.

ne radi se tu o pojedincima vec o kolektivnom sovinistickom ludilu
iza kojeg stoje muslimanske politicke elite i koje raspiruju federalni mediji a u tome prednjaci FTV,tv1,facetv,aljazira i ostali muslimanski mediji
za njih rat nije zavrsio jos ,oni vec 20 godina ratnom propagandom sludjuju svoj narod,rat se vodi i ratni ciljevi ostvaruju drugim sredstvima
20 god im govore kako su srbi genocidni,kako je RS genocidna tvorevina,otkopavaju i zakopavaju svakodnevno leseve izginulih u ratu i vozaju ih kroz gradove,prave masovne kolektivne sahrane 20 god vec,svaki dan im hodze po dzamijama pola sata pricaju o genocidasima i slicne stvari
tesko je ostati priseban kad si izlozen tako stravicnoj gebelsovskoj propagandi i takijanju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 13:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
_Krol_ je napisao:
Na kraju ce najebati samo onaj jadni kapetan sto je raport predao ako nema pismenu naredbu za svecani docek.


Ivanic ce biti pozvan u viktor bubanj u takozvani sud bih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 13:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Nisam siguran. On kao clan predsjednistva ima pravo na pocasni vod. Tako je bar on rekao. Komsije boli to sto su mislili da OSBiH komanduje Bakir.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Incko: Zbog 9. januara nekom bi moglo pasti na pamet da slavi dan osnivanja NDH-a

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/In ... H-a/407167

nigga wut?
Citiraj:
Na pitanje da prokomentariše naredbu predsjedavajućeg Predsjedništva BiH Mladena Ivanića o angažmanu pripadnika Oružanih snaga BiH juče u Banjoj Luci, Incko je kazao: "Ja sam zadužen za civilne aspekte Dejtonskog sporazuma, a za vojne aspekte je zadužen NATO i siguran sam da će oni razmotriti ovaj slučaj".


Citiraj:
Denis Bećirović, poslanik u Predstavničkom domu parlamenta BiH, uputio je u parlamentarnu proceduru Prijedlog zakona o proglašenju 9. januara danom sjećanja na žrtve ratnih zločina i genocida koje su, kako je rekao, počinili organi samoproglašene i nelegalne tzv. Srpske republike BiH

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 14:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
ozna je napisao:
Владимир je napisao:
Најмањи су проблем коментатори. Реално, то су неки дебилчићи и они могу бити проблем само рођеном баби. Опасно је што један портал, какав је Кликс, допушта да се такве бљувотине пишу.

ne radi se tu o pojedincima vec o kolektivnom sovinistickom ludilu
iza kojeg stoje muslimanske politicke elite i koje raspiruju federalni mediji a u tome prednjaci FTV,tv1,facetv,aljazira i ostali muslimanski mediji
za njih rat nije zavrsio jos ,oni vec 20 godina ratnom propagandom sludjuju svoj narod,rat se vodi i ratni ciljevi ostvaruju drugim sredstvima
20 god im govore kako su srbi genocidni,kako je RS genocidna tvorevina,otkopavaju i zakopavaju svakodnevno leseve izginulih u ratu i vozaju ih kroz gradove,prave masovne kolektivne sahrane 20 god vec,svaki dan im hodze po dzamijama pola sata pricaju o genocidasima i slicne stvari
tesko je ostati priseban kad si izlozen tako stravicnoj gebelsovskoj propagandi i takijanju


Tačno je i ovo što je napisao Vladimir i ovo što je napisao Ozna. Jedno ne isključuje drugo.
A jedan koji napiše bolestan komentar, i njih 800 što taj komentar lajkuju, je njih 801 bolesnih.
Ima i toga što ljudska psiha projektuje neke stvari, što zaista jeste veliki problem, a dugugodišji psihoterapeutski rad ima uspjeha tek onda kada čovjek sam uvidi da ima problem sa strahom i mržnjom i pokaže spremnost na promjene i teški rad na sebi. Taj proces je zaista mukotrpan i dug. Poznajem grupu obučenih sarajevskih terapeuta koji rade na razbijanju uloge žrtve i na procesu tolerancije i prihvatanja drugih, i oni kažu da je to što su prošli sa psiholozima, socijalnim radnicima, pedagozima, (za koje se smatra da su ipak zdravije jedinke u društvu, a koje direktno rade sa mnogim grupama i pojedincima) išlo i sporo i neuspješno, jer i oni imaju iskrivljen pogled na sve, bombardovani koječim.
Mi ne čeprkamo po nečemu što nas ne zanima, pa i nemamo dobar uvid šta se dešava recimo u sarajevskim osnovnim školama. A ko malo pročeprka samo sarajevske dječije školske novine, može naći more stvari za a) šokirati se i b) iznevjerovati. Dakle taj proces se nastavlja i na mlade naraštaje, i nove generacije. I onda shvatiš da je problem baš Problem, a rješenje ne da se ne nazire, nego ga nema.
Ovaj čovjek što bi klao djecu, on ima ogroman strah od Srba, znači taj strah je toliki da bi se rješavao i srpske djece, jer su srpska, kako mu ne bi naudila. Teško je možda povjerovati da iza svega stoji strah, hranjen i rastući, dojen i germom zaliven, ali iza mržnje i zločina, kad se svi slojevi poskidaju, dođe se do preplašene jedinke, okovane baš strahom. I momak ubije curu, ne jer je mrzi sam po sebi, nego iza tog bjesa stoji strah od ostavljanja, strah od odbacivanja, od samoće, od ovog, od onog...
Dakle, prvo i osnovno je raditi na tom strahu, a prije toga, pojedinac ili grupa moraju sami da pokažu spremnost na te promjene i rad na sebi.
E sad kad znamo šta treba, da kažem i kako stvari zapravo stoje: Praksa je pokazala, da nema od toga ništa, a naše je da druge ne diramo, a svoje volimo i ponosno proslavljamo Dan Republike Srpske na šta imamo ne samo pravo i obavezu, ne samo odgovornost radi onih koji su svoje živote dali za Nju, nego radi sebe, svoje djedovine, otadžbine i onih najtaninijih nacionalnih osjećanja, koji, Bogu hvala, još u nama svima plemenito gore.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=B5rjXQbcv2A[/youtube]

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Lijepo si ovo obrazlozila, sad je sve jasno.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 15:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
veteran 1987 je napisao:
_Krol_ je napisao:
Na kraju ce najebati samo onaj jadni kapetan sto je raport predao ako nema pismenu naredbu za svecani docek.

Pa nece. Kontam da ga uvijek mogu zaposliti u Mup-u ako mu napakuju otkaz.


Pa ko ce ga kazniti ako je Predsjednistvo BiH to kojem nekakve komisije podnose izvjestaje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Владимир je napisao:
Побједнички мошњачки коментар
Citiraj:
Ovi naši političari posjećaju me na Dušanku Majkić! Gore muško, a dole ženski spolni organi.



Jednom prilikom ispred hotela Bosna, ja na trotoaru, ispred ide Majkićka sa još nekom gospođom, u susret im idu 3-4 momka, srednja škola. Kad jedan diže ruku kao high five...đesi Dušane. Ova samo pogleda. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 15:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
vlakanje je napisao:
"jesi zavrsio? Dobro,idemo dalje sa emisijom"...

Jok. Nastavili pričati baš o tim komentarima sa Federalnih portala u kojima ima govor mržnje.
Pa prekinuli i pustili Slobu Popovića sa trga jer su imali problem sa tonom (u pozadini drmaju trubači).
Pa opet o komentarima.

krajo je napisao:
Najjači su mi oni što pozivaju na rat preko tastature i to negdje iz inostranstva.

Ne pozivaju svi na rat iz inostranstva. Ima i onih iz Federacije. I to je problem. Veći od onih iz inostranstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Evo i snimak emisije na portalu FTV-a.

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/189949/09012017

Uglavnom, Reuf Bajrović predstavnik "građanske" stranke iz Sarajeva, Enver Kazaz "umjereni" analitičar iz Sarajeva, Slobo Popović sa Trga i Nenad Stevandić u BL.

Emisija počinje na 17:40
Ovaj sarajevski "građanin" naziva proslavu povodom 9.1. "Balom vampira" i, pazi sad, "dozvoljava" (!) Stevandiću da voli Republiku Srpsku, a "analitičar" objašnjava šta naši političari trebaju uraditi "na putu u denacifikaciji u RS" (wtf? :angry4: a Srbi najveće žrtve 2. Svjetskog rata).
I to su umjereni :confused2:
Onda neko može zamisliti samo kakvi su im desničari u Sarajevu, ako su "umjereni" ovakvi.

Uglavnom, Stevandić onom "građaninu" u jednom momentu reče "Vi ste došli pod stresom, ja pokušavam da vas relaksiram" :lol:


Poslednji put menjao Choban dana 10 Jan 2017, 16:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 15:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Pametnije bilo da su umjesto Stevandica pozvali bives nacelnika Prnjavora gdina Gatarica, ipak on ima vise medicinske strucnosti za lijecenje uzrujanih i nicim izazvanih sarajevskih muljtietnicara, Stvenadic je za rad sa ljudima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 16:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Владимир je napisao:
Најмањи су проблем коментатори. Реално, то су неки дебилчићи и они могу бити проблем само рођеном баби. Опасно је што један портал, какав је Кликс, допушта да се такве бљувотине пишу.

Problem je što to dopušta buka, tzv. centar za informativnu dekontaminaciju mladih Banjaluke. Pa šta je onda kontaminacija, ako je ono dekontaminacija?!

Sent from my MT6582 using Tapatalk

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
:D
Ko ce sad ici po vodu na BiH studenac?? :roll:


Sve je tu normalno ali opet nista nije normalno.
Recimo da je sve relativno. To se u zadnje doba dosta rabi, kao u fazonu sve je normalno za to vrijeme i prilike i moze da se opravda (ako nekom ide u racun).

Prosao je praznik, vidjeli smo obiljezavanje, sve mirno bilo i solidno oraganizovano. Nije bilo nekih posebnih excesa i problema. Mali problema nije bilo ali ima jedan veliki problem.
Jedan dio drzave je jako nezadovoljan.

Taj dio trazi mladjahnog Micka Jaggera tj stisfakciju da se ovaj cin u BL sankcionise i adekvatno tretira.
Nesto se desilo!!
Ko je "kriv" sto se to desilo?

Nije problem 9 Januar njega nemozes zaustavit, izbrisat ili zabranit. Ono sto se dogodilo na taj dan u istoriji isto ne mozes ponistit.
Ali sve drugo se moze mjenjat, prezentovati ovako ili onako tj. obiljezavat na "odgovarajuci" nacin.

Problem dodatni je sto su svi umjesani sad u dogadjaje od top vrha politickog pa do zadnjeg vojnika na desnom krilu tj. koloni.

Prebacivanje tereta i odgovrnosti lako ide, po tome smo mi poznati u svijetu. Naravno ko ne moze da eskivira nikad zna se to je onaj sto je najnizi. U ovmom slucaju je to ova pocasna jedinica. Vojska uvijek sve podnese jer nema ko iza nje da prebaci ona na nekog svoj teret.

Zato i ovaj komadant- komandir jos mu ime nije izbaceno u javnost ali ce uskoro i to biti. Mozda nebi bilo lose da se taj covjek "pripazi" na neko vrijeme znamo kakvi smo mi u slicnim situacijama. Znaci onaj koji je vodio ovu jedinice mora da plati jer nije odbio naredjenje jer je u pitanju:
"Strasno, zastrasujuce djelo, tj. direktan otvoren, svijestan i planiran atak protiv drzave, mira u regionu, EU i NATO, demokratije i osnovni ljudski prava i sloboda."

Sta god i kako god ovaj covjek je svijesno isao da izvrsi postavljen mu zadatak. Znaci isao je da se zrtvuje kao nasa poznata herojina djevojka Mara koja je u poznatoj verziji pjesme "Sjedi Mara" opjevana tj njen otpor Njemcu na studencu!!!

Kazu da je mladi njemac zlikovac surovo kaznjavo Maru nekoliko puta ali nije poklekla- klekla.... dobrovoljno!!!
Zbog poezije i stihova i ovaj gospodin oficir sto je vodio pocasnu jedinicu mora da se makne od bilo kog izvora bez obzira sto je muskog pola. Muski pol na Bosankom studencu te ne spasava. Naprotiv!!!
Bez obzira na trening, licne kvalitete i snagu svaki vojnik moze da podnese puno, pa ako treba i da primi metak.
Metak da ali ne ovaj!!!

Medjutim ne treba gledat sve crno, recimo sve je to relativno i iz ovog moze i nesto pozitivno da se nauci. Eto mozda je vrijeme da se popuni ili dopuni borbeni komplet BiH vojnika sa tubicom vazelina!!!
Bar toliko se moze potrosit!!!


Maro,Maro od bisera grano..... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 10 Jan 2017, 16:37, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 16:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Civilna komanda je izdala naredjenje:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/jusic-p ... /170110069


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
icobh je napisao:
Владимир je napisao:
Најмањи су проблем коментатори. Реално, то су неки дебилчићи и они могу бити проблем само рођеном баби. Опасно је што један портал, какав је Кликс, допушта да се такве бљувотине пишу.

Problem je što to dopušta buka, tzv. centar za informativnu dekontaminaciju mladih Banjaluke. Pa šta je onda kontaminacija, ako je ono dekontaminacija?!

Sent from my MT6582 using Tapatalk

Бука, Кликс, небитно. Да којим случајем сличну гадост напише неки Србин на РТРС-у или Фронталу, исто бих рекао. Ко омогући простор за вербално оргијање, треба и посљедице да сноси. Оно "коментари не представљају званичан став"-срање могу набити у шупак. Сопствени, наравно.

Едит: Ако не знају како то да среде, нека ангажују овог овдашњег, што брише, а да ни написао још ниси.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 17:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Reuf Bajrović kaže da takve komentare piše neko iz BL

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs