banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 10:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jan 2019, 18:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jul 2018, 20:22
Postovi: 53
Što se tiče Dana Republike, gledao sam cijeli dan program i bilo je super. Ja sam zadovoljan.

Vidim da neki pokušavaju povezati Zagreb i Čovića. Tu trenutno nema nikakve veze. Čović predstavlja BIH Hrvate koji su u gadnim problemima, svatko u BIH zna o čemu se radi, ne treba objašnjavati. Ovdje u Hrvatskoj se jako malo zna o situaciji kakva je sad u BIH. Mediji ništa ne prenose osim tu i tamo nešto od onoga što kaže "Sarajevo". Čovićev dolazak u Banja Luku odmah se proglasi kao vraćanje u 1991 i "koketiranje sa neprijateljem". Uz Dan Republike se obavezno mora napisati i riječ "neustavan". Naravno političari to sve rade iz svoje koristi jer prosječan čovjek u Hrvatkoj je potpuno neinformiran oko BIH i situacije kakva je sad u 2019. godini. Čović u Zagrebu nema nikakve (javne) potpore za sebe, ogradili su se od njega sa izjavom da je "HDZ BIH neovisna stranka koja samostalno donosi svoje odluke".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2019, 20:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Kakva je situacija, objasni?

Nego, koja je najjaca TV Herceg Bosne? Jesu li uspjeli proturiti kakvu kao nacionalnu ispod zita? Mislim, u RS i stranke imaju svoje televizije, sto ne bi mogli imati i Hrvati.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2019, 21:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
milan30 je napisao:
Što se tiče Dana Republike, gledao sam cijeli dan program i bilo je super. Ja sam zadovoljan.

Vidim da neki pokušavaju povezati Zagreb i Čovića. Tu trenutno nema nikakve veze. Čović predstavlja BIH Hrvate koji su u gadnim problemima, svatko u BIH zna o čemu se radi, ne treba objašnjavati. Ovdje u Hrvatskoj se jako malo zna o situaciji kakva je sad u BIH. Mediji ništa ne prenose osim tu i tamo nešto od onoga što kaže "Sarajevo". Čovićev dolazak u Banja Luku odmah se proglasi kao vraćanje u 1991 i "koketiranje sa neprijateljem". Uz Dan Republike se obavezno mora napisati i riječ "neustavan". Naravno političari to sve rade iz svoje koristi jer prosječan čovjek u Hrvatkoj je potpuno neinformiran oko BIH i situacije kakva je sad u 2019. godini. Čović u Zagrebu nema nikakve (javne) potpore za sebe, ogradili su se od njega sa izjavom da je "HDZ BIH neovisna stranka koja samostalno donosi svoje odluke".


Slazem se da mozda ima u Hrvatskoj dosta neinformisanosti o situaciji u BiH, ljudi su zaokupljeni svojim problemima kojih ima sve vise kako vrijeme dolazi.
Ali da Hrvatska nema nista sa HDZ BIH je malo neozbiljno receno, kao i sa liderom koji predstavlja ovu stranku i Hrvate u BiH.
Najverovatnije ima Komsic daleko jace pozicije i veze u formalnom i neformalnom Zagrebu. :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2019, 22:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jul 2018, 20:22
Postovi: 53
skeva je napisao:
Kakva je situacija, objasni?

Nego, koja je najjaca TV Herceg Bosne? Jesu li uspjeli proturiti kakvu kao nacionalnu ispod zita? Mislim, u RS i stranke imaju svoje televizije, sto ne bi mogli imati i Hrvati.



Kakva je situacija? Takva da su Hrvatima Bošnjaci izabrali "hrvatskog" člana predsjedništva koji unitarizira BIH i to ne direktno nego licemjerno u ime stvaranja "građanske" države. Hrvati više nemaju predstavnika u predstavništvu, dok Republika Srpska će biti pod pritiskom "reformi". Trn u oku im je policija, nemogu podnijeti da Republika Srpska ima i dalje policiju. Ako nestane policija Republike Srpske onda ona gubi smisao postojanja. O tome se u Hrvatskoj ne govori, priča se samo o neustavnom danu Republike Srpske i sramežljivo se spominje da su Bošnjaci izabrali Hrvatima člana predsjedništva ali se obavezno napomene da je tu sve legalno. Ni u primisli se ne spominje da Vijeće ministara radi u tehničkom formatu do daljnjega, da se vlast nemože formirati normalnim dogovorom, itd.

Tako da prosječan čovjek u HR nema informacije, on zna da su prošli izbori i sad sve ide svojim tokom, i sve bi bilo super da "tamo neki Srbi slave tamo neki neustavni Dan Republike, dok im hrvatski političari idu u goste i zaboravljaju što je bilo prije 20 godina". To je ono što čovjek može saznati iz HR medija. Još će na HRT1 u nedjelju biti Komšić u gostima u Nedjeljom u 2 da još malo priča o "građanskoj" državi. Ima još dosta toga, ne treba nabrajati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2019, 23:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Vidim Hrvati po starom, trazi zlocinca u narodu kome si najveci zlocin napravio. Razumijem da je to kucni ustaski odgoj, ali opet, razmisljaj malo jebote...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2019, 23:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
skeva je napisao:
Vidim Hrvati po starom, trazi zlocinca u narodu kome si najveci zlocin napravio. Razumijem da je to kucni ustaski odgoj, ali opet, razmisljaj malo jebote...

:lol:
Mislim da milan30 nije hrvat.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2019, 16:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Nisam na njega mislio nego uopsteno

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2019, 20:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jul 2018, 20:22
Postovi: 53
Ma sve u redu. :)

Malo offtopic, jedno pitanje, da me malo savjetujete. Gdje u Banjaluci ima neki dobar parking a da je Trg Krajine i centar dohvatljiv pješke? Znam tamo kod Kraša ima veliki parking ali zna biti problematično jer zna biti puno i nema mjesta. Da li postoji još neki takav?

Znam da se gradila velika podzemna garaža u centru, trebala je biti gotova do kraja prošle godine ali pretpostavljam da još nije završena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2019, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Imaš taj, onda preko puta na staroj autobuskoj stanici, preko puta anurs, ispod kastela i još nepar manjih. Sve je na par minuta hoda.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2019, 20:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Imaš kod pokojnog kina Kozare, između kina i bijele lamele. Nekad bio meksički restoran (Krajinaauto) i kk Borac prostorije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2019, 20:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kod krasa je sada Nulta zona i ne mozes duze od 2h ostati na njemu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2019, 21:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jul 2018, 20:22
Postovi: 53
Hvala svima za info!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 12:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Srecan dan Republike Srpske...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Srecan Dan Republike.

Sto se tice same parade, cini mi se da je bilo mnogo vise naroda nego svih proslih godina.

Zar nema vise od 1 helikoptera?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2019, 11:56
Postovi: 103
Lokacija: Srpsko Sarajevo
Srećan dan Republike Srpske, Despot je opasan bio na defileu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Srećan nam dan republike! :D

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
The_new_Statesman je napisao:
Srecan Dan Republike.

Sto se tice same parade, cini mi se da je bilo mnogo vise naroda nego svih proslih godina.

Zar nema vise od 1 helikoptera?

Jače je za ešalon Igokee...kako koji ešalon prođe tako se akteri presele u "narod"

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Srećan Dan Republike!
Da li su i prošle godine pjevali ovu pjesmu junaci sa Košara?


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Poslednji put menjao despot777 dana 09 Jan 2020, 13:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:35 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Philby je napisao:
Srećan nam dan republike! :D
+1x2
Primjetan napredak u odnosu na prvi defile. Sad policija ne djeluje kao skupina amatera mada trebaju još da pojačaju strojevu obuku. Treba izbaciti iz defilea sportske kolektive, KUD-ove i ostala udruženja građana.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2020, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Onda ne bi imao ko da defiluje.
Meni se sviđa ovakav koncept parade.

Srećan Dan republike!

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs