banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jan 2019, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Slika

PREDSJEDNIK HDZ-a BiH Dragan Čović i čelnik Hrvatskog narodnog sabora (HNS) BiH pozvao je na zaustavljanje "zlonamjerne i štetne propagande" i govora mržnje aludirajući na napade kojima je izložen nakon što je sudjelovao na obljetnici dana Republike Srpske u Banjoj Luci.

"Zaustavimo zlonamjernu i štetnu propagandu, medijska podmetanja i dezinformiranje. Stop mržnji", napisao je na svom Twitter računu Čović.

Dodao je da je za izgradnju bolje BiH potrebno okrenuti se jedni drugima i graditi "odnose povjerenja na temelju ustavnih načela konstitutivnosti i legitimnog demokratskog predstavljanja".

"Samo bezuvjetnim uzajamnim priznanjem, uvažavanjem i poštovanjem možemo unaprijediti odnose u našoj domovini BiH, a u interesu zajedničke #EU budućnosti i prosperiteta svih konstitutivnih naroda", napisao je Čović.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/cov ... 55509.aspx

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2019, 20:30 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
skeva je napisao:
neustavno


Dan republike nije neustavan. BHT je dao objašnjenje, kad su ih napali iz federacije zbog toga što u izvještavanju sa proslave nisu koristili izraz "neustavan", da su tražili pojašnjenje od Ustavnog suda koji je rekao da Dan republike nije neustavan jer zakon koji je donesen nakon presude o neustavnosti prošlog zakona o Danu republike i slaci RS još nije razmatran na Ustavnom sudu. Znači mogu ustavno da ga dudlaju.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2019, 20:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Nije to poenta, nije ni genocid bio... Poenta je ponavljanje koje ne cuje ama bas niko

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2019, 23:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
Poenta je da imamo praznik! Onaj ko nije bot i iskreno negativno komentariše neka ide u njemačku slobodno možda mu bude bolje :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2019, 23:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ima li bar jedan forumaš da mu smeta što se ni na paradama,akademijama,prijemima....ni pod razno ne pomene dr Radovan Karadzić i njegova vizija,zahvaljujući kojoj i imamo ovaj datum?...i što ordenja dobijaju Komarice,Kusturice,Brnabićke?....Ili sam ja toliko zalutao u vremenu i prostoru?....Mislim,možda i ima neko..al ne vidjeh da je napisao to..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
To možemo mi između sebe da govorimo živio Rašo, ali ne možeš zvanično osuđenog za ratne zločine reklamirati na službenim proslavama.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Hrvate i Muslimane to nije sprečavalo..njima su Gotovina,Orić,Markač,Černak,Rasim Delić,Norac..bili heroji čitavo vrijeme..bez obzira dal je prvostepena....drugostepena..oslobađajuća..uslovna...samo ovdje niko ne pominje dr Radovana Karadzića....Siluju nas,al pali im...Ne treba se ljutit na djecu koja misle da je Milorad Dodik stvorio RS,i da je i sad jedini garant njenog opstanka..jadni smo svi zajedno ako nam Republika od jednog čovjeka zavisi :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 11 Jan 2019, 00:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ti ne smiješ ni zastavu držati a pričaš nešto drugima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:23 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
fala rashi na 49%..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Poslednji put menjao spavac dana 11 Jan 2019, 00:28, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nisam ja bitan....Trebala je Rašina velika slika biti na čelu defilea....i tako smo genocidaši,povlače ambasadore koji su se juče pojavili...vučić ne smije doći...kome se ulizivat,dokad i zašto?...il jedemo govna do kraja,il se prićutimo ko pičke,čekajuć bolje vrijeme i bolji odnos snaga za nas...ovo nešto između ,gdje pucaš iz prazne,i gdje bi se jebao,al da ti ne uđe,nas skupo košta već 25 godina...za mene 9 januar,u kojem ne smiješ pomenut dr Radovana Karadzića,a najveće odlikovanje daješ Ani Brnabić,,je qurac od ovce,a ne Dan Republike..slavite ga sa Lazanskim,Ristovskim,Dodikom,Galijaševićem,Kusturicom i Brnabićkom...sutra da zapuca,ooet bi ostali oni kojih juče nije bilo nigdje

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 11 Jan 2019, 00:45, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:28 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Schlager je napisao:
il jedemo govna do kraja..


pa nije se jelo druze 94-95' kad je trebalo...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 00:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
spavac je napisao:
Schlager je napisao:
il jedemo govna do kraja..


pa nije se jelo druze 94-95' kad je trebalo...

Možda se nećemo složit,al mislim da je i tad izvučen maximum...na kraju rata je ostalo ovo malo Srba iz RS,uz zanemarljivo dobrovoljaca iz Srbije,prvenstveno Arkanovih tigrova...oni razni četnici..ravnogorci..bjeli orlovi..i slične pičke materine su se davno vratili u Srbiju,kad su vidjeli da se ovdje gine zaprave.ostali smo sami.protiv komplet BH muslimana,pojačanih dobrovoljcima iz arapskih zemalja...komplet bh hrvata..protiv regularnih jedinica Republike Hrvatske..ugrubo,milion protiv jedno 6 miliona.....i uz sve to,odozgo te bombarduje NATO pakt :( ...mislim druže,da se nije moglo više od ovih 49%...jedino što se možda moglo na pošteniji način reći narodu da nema šanse da nam ostane više od 49%,i da su tako velike sile odlučile par mjeseci prije Daytona,u Ženevi..tu se mogu složiti,ako na to misliš

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 01:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Schlager je napisao:
...Trebala je Rašina velika slika biti na čelu defilea....

Tog Rasu smo svojevremeno trebali vezati dobro izolir trakom na neku "lunu" i ispaliti u pravcu pitcke materine...jebo te SDS i pomenute vizije,ispada da pocetkom devedesetih nismo znali ko smo i kuda cemo dok se to nije ukazalo nekoj paljanskoj bulumenti.Ili pak se to odnosi na veliki broj Srba koji su se brze bolje masovno pokrstili '92.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 03:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
PIB je napisao:
Imam jednu nedoumicu, koja je fora sa oni ogromnim ruskim sapkama . Kod nas se nikada nisu nosile tako masivne ...


Pa sjecas se u kinu prije kolike su kese sa kokicama bile male a kolike su sad kante.... pratisli ti trend??

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 05:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Schlager je napisao:
Možda se nećemo složit,al mislim da je i tad izvučen maximum...na kraju rata je ostalo ovo malo Srba iz RS,uz zanemarljivo dobrovoljaca iz Srbije,prvenstveno Arkanovih tigrova...oni razni četnici..ravnogorci..bjeli orlovi..i slične pičke materine su se davno vratili u Srbiju,kad su vidjeli da se ovdje gine zaprave.ostali smo sami.protiv komplet BH muslimana,pojačanih dobrovoljcima iz arapskih zemalja...komplet bh hrvata..protiv regularnih jedinica Republike Hrvatske..ugrubo,milion protiv jedno 6 miliona.....i uz sve to,odozgo te bombarduje NATO pakt :( ...mislim druže,da se nije moglo više od ovih 49%...jedino što se možda moglo na pošteniji način reći narodu da nema šanse da nam ostane više od 49%,i da su tako velike sile odlučile par mjeseci prije Daytona,u Ženevi..tu se mogu složiti,ako na to misliš


Citam i sve stoji. Ljudima jos uvijek nije jasno da je NATO stvorio RS za svoje buduce potrebe uredjivanja odnosa medju balkanskim indijancima ako im zatreba.

Samo situacija u tom momentu koji opisujes je bila jos gora ... sa pregrst detalja koje mogu da navedem i sto se tice morala nasih jedinica, o Arkanovim konzumentima gudre da i ne pricam ... Mislim glupo je da pricam jer to ko nije vidio i osjetio taj haos na licu mjesta ne moze da pojmi. :lol:

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 05:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
rakoon je napisao:
Schlager je napisao:
...Trebala je Rašina velika slika biti na čelu defilea....

Tog Rasu smo svojevremeno trebali vezati dobro izolir trakom na neku "lunu" i ispaliti u pravcu pitcke materine...jebo te SDS i pomenute vizije,ispada da pocetkom devedesetih nismo znali ko smo i kuda cemo dok se to nije ukazalo nekoj paljanskoj bulumenti.Ili pak se to odnosi na veliki broj Srba koji su se brze bolje masovno pokrstili '92.


Ma svu tu ekipu iz devedesetih zajedno smo trebali poslati u 3pm ... da nismo bilo kolektivno zatrovani i hejteri!

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 06:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
musakica je napisao:

Ljudima jos uvijek nije jasno da je NATO stvorio RS za svoje buduce potrebe uredjivanja odnosa medju balkanskim indijancima ako im zatreba.

A oda je mrmot ..........

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 08:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
Ima li bar jedan forumaš da mu smeta što se ni na paradama,akademijama,prijemima....ni pod razno ne pomene dr Radovan Karadzić i njegova vizija,zahvaljujući kojoj i imamo ovaj datum?...i što ordenja dobijaju Komarice,Kusturice,Brnabićke?....Ili sam ja toliko zalutao u vremenu i prostoru?....Mislim,možda i ima neko..al ne vidjeh da je napisao to..

Druže nije RS ni Mile, ni Radovan, ni SDS, ni SNSD. RS su oni momci što su paradirali, policajci, vatrogasci, sportaši, studenti. RS su oni ljudi što su ih gledali na trgu. RS smo i mi što smo ostali kući taj dan, gledajući na tv-u ili ne. Proći će i Milino kao što je prošlo i Radovanovo ali RS će ostati. O vizijama, odnosno nedostatku istih ćemo drugom prilikom.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 08:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja sam šokiran što Šlager baca hejt na dotični događaj...
I što ga stavlja u politički "mi-oni" kontekst, do sad nikad to nije radio...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2019, 08:58 
vide zoke sto kuca jezik ujki...sportisti bem li ga...

volim ovaj djunetov zdravi sarkazam


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs