banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jan 2017, 23:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Zdravo

Kako ste mi... :D

Ne zelim dobiti nicije povjerenje, ali pola stvari o kojima pisete nije tako...pustite klix i federalne forume,fb grupe, twit-naloge i sl...nasa krv nije plava, niti je vasa...jedno je virtuelna a druga realna stvarnost...vi na osnovu virtuelne pravite realnu sliku.

Niko nece klati niciju djecu, ni Bosnjaci srpsku ni Srbi bosnjacku...dosta je bilo klanja...mozemo paradirati, glupirati se, ici jedni drugima na zivce, jer smo glupi, jer su politicari pametni pa o nasim parama rade ovo da bi nazivcirali Mile Bakira a Bakir Mileta...oni su jedini jedan drugom vazni, niti Bakira briga za nekog Svetu niti Mileta za nekog Sabriju...

Neki me od vas znaju jer sam pisao na podforumu DiR...

Zbog toga smo Mi propisali sinovima Israilovim: ako neko ubije nekoga ko nije ubio nikoga, ili onoga koji na Zemlji nered ne čini – kao da je sve ljude poubijao; a ako neko bude uzrok da se nečiji život sačuva, - kao da je svim ljudima život sačuvao.(El-Maide 32)

Niti ijedan covjek musliman, koji je imalo vjernik ne smije oskrnaviti ove rijeci...

Na klixu je svakakva bagra...

ostajte mi zdravo, veselo i debelo-...:D

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 23:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Danas na RTS1 kaze lik, OS BiH su jedina Vojska na svijetu koja ima vise oficira od vojnika...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 23:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Choban je napisao:
apokalipto je napisao:
RTRS je objavio komentare sa Klixa danas na vjestima

[video]https://www.youtube.com/watch?v=J_7nYV3gdSY[/video]

https://www.youtube.com/watch?v=J_7nYV3gdSY

E bravo taj prilog. Treba ovu priču izgurati maksimalno, imamo odlazak-povrata Bošnjaka u ISIL nije medijski dovoljno pokriveno, parade za islamiste po Federaciji isto nije medijski pokriveno, prijetnje na društvenim mrežama, vehabijske organizacije po Bosni, likvidacije povratnika bez kazne(hrvati Kakanj) itd, Bošnje sa ovim stvarima nam nabacuju loptu za loptom i mi sve jednu propuštamo. Valjalo bi napraviti par reportaža ili dokumentaraca o ovim dešavanjima na engleskom ili nekom drugom stranom jeziku za malo širu publiku koja nema pojma ni šta se dešava ovdje niti koga su podržavale njihove države 90-tih, nisu velika izdvajanja za takve projekte a mogu nam ići na ruku ako bi znali da iskoristimo njihove autogolove.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Oficir s ruzom je napisao:
Zdravo

Kako ste mi... :D

Ne zelim dobiti nicije povjerenje, ali pola stvari o kojima pisete nije tako...pustite klix i federalne forume,fb grupe, twit-naloge i sl...nasa krv nije plava, niti je vasa...jedno je virtuelna a druga realna stvarnost...vi na osnovu virtuelne pravite realnu sliku.

Niko nece klati niciju djecu, ni Bosnjaci srpsku ni Srbi bosnjacku...dosta je bilo klanja...mozemo paradirati, glupirati se, ici jedni drugima na zivce, jer smo glupi, jer su politicari pametni pa o nasim parama rade ovo da bi nazivcirali Mile Bakira a Bakir Mileta...oni su jedini jedan drugom vazni, niti Bakira briga za nekog Svetu niti Mileta za nekog Sabriju...

Neki me od vas znaju jer sam pisao na podforumu DiR...

Zbog toga smo Mi propisali sinovima Israilovim: ako neko ubije nekoga ko nije ubio nikoga, ili onoga koji na Zemlji nered ne čini – kao da je sve ljude poubijao; a ako neko bude uzrok da se nečiji život sačuva, - kao da je svim ljudima život sačuvao.(El-Maide 32)

Niti ijedan covjek musliman, koji je imalo vjernik ne smije oskrnaviti ove rijeci...

Na klixu je svakakva bagra...

ostajte mi zdravo, veselo i debelo-...:D



Ma da nece...gdje bi oni. To sto su odsijecali glave i ubijali djecu i starce nisu pravi muslimani. Mislim da je sad poklanim Srbima daleko lakse sto ih nije ubio pravi musliman nego neki tamo Mujo iz Zepe, Fadil iz Sarajeva isl...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 23:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Bacih....pogled na klix forum i imamo pobjednika

Citiraj:
Ja ne mrzim sve srbe. Mrzim samo one koji slijepo slijede Dodikovu politiku i one kojima je BiH neprijateljski teritorij!!!!!!!

:love4:

Ljudi imaju restrikcije vode, zagadjen vazduh i ko zna sta sve jos, imam razumijevanje...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2017, 23:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Mrtvom covjeku nije ni lakse ni teze...

Ferdinade druze, ne govorim o tome...mogu i ja navesti primjer Halila iz Srebrenice ili Fatime iz Potocara...ali to nije poenta onog sto sam rekao...ako cemo odsjecenim glavama igrati bočanja onda smo gori od svih koji su to radili...

Ja radi toga nisam tu...nego tek tako...mozda da budem jedini nesrbin na ovoj temi...:D da malo poboljsam krvnu sliku...:D

Zakuni se Ferdinande da tvoji nisu klali, ubijali, silovali, protjerivali...???

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Njegovi klali nisu on je iz laktasa njegova brigada je bila zaduzena za bijelu tehniku gradju poljoprivredne alatke stolariju i ostalu robu siroke namjene

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Standardna prica....nisu pravi muslimani bla bla bla a onda ferdinande zakunise da tvoji nisu...
Zbog takvog kolektivnog razmisljanja muslimana u BiH nam je i lose ovako.
Dok god imate pricu da su muslimani cvjecke i zrtve a bradati srbi jedini zlocinci nema od ove drzave nista.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Mar 2010, 16:14
Postovi: 266
http://i.makeagif.com/media/1-10-2017/jJQrYH.gif


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Oficir s ruzom je napisao:
Zakuni se Ferdinande da tvoji nisu klali, ubijali, silovali, protjerivali...???

Zakuni se Oficire da tvoji nisu nabijali na ražanj i vješali utrobe po drveću. Protjerivali nisu, naravno.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
ferdinand je napisao:
Standardna prica....nisu pravi muslimani bla bla bla a onda ferdinande zakunise da tvoji nisu...
Zbog takvog kolektivnog razmisljanja muslimana u BiH nam je i lose ovako.
Dok god imate pricu da su muslimani cvjecke i zrtve a bradati srbi jedini zlocinci nema od ove drzave nista.



A kakvo "kolektivno razmisljanje muslimana" bi tebi kao jednom Srbinu odgovaralo ??? Mozemo krenuti i takvim dijalogom. Bilo kakav dijalog je bolje nego nikakav definitivno.

Kad covjek s tobom razgovara a ima drugaciju predodzbu "istine" sta je takav covjek za tebe?
Zato mislis da je tvoja "istina" najtacnija ?
Ako ti pruzim ruku ne valja, a ako se to ne uradi onda smatras da je sve istina ono sta sam mislis ili ono sto mediji govore o meni...

Poenta je da su svi radili nesto lose...
ali kao sto rekoh ako budemo mrtvim glavama igrali kakvi smo onda???

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Samo je pitanje koliko postova fali do "al' vi se trebate izviniti za sve zločine..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Nijedan...a sto pitas

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Oficir s ruzom je napisao:
ferdinand je napisao:
Standardna prica....nisu pravi muslimani bla bla bla a onda ferdinande zakunise da tvoji nisu...
Zbog takvog kolektivnog razmisljanja muslimana u BiH nam je i lose ovako.
Dok god imate pricu da su muslimani cvjecke i zrtve a bradati srbi jedini zlocinci nema od ove drzave nista.



A kakvo "kolektivno razmisljanje muslimana" bi tebi kao jednom Srbinu odgovaralo ??? Mozemo krenuti i takvim dijalogom. Bilo kakav dijalog je bolje nego nikakav definitivno.

Kad covjek s tobom razgovara a ima drugaciju predodzbu "istine" sta je takav covjek za tebe?
Zato mislis da je tvoja "istina" najtacnija ?
Ako ti pruzim ruku ne valja, a ako se to ne uradi onda smatras da je sve istina ono sta sam mislis ili ono sto mediji govore o meni...

Poenta je da su svi radili nesto lose...
ali kao sto rekoh ako budemo mrtvim glavama igrali kakvi smo onda???


Nema moje istine a ni tvoje. Istina je da su svi napravili gadna sranja. Problem je sto 99% muslimana nece priznatinda je bilo zlocina pa i organizovanih sa vase strane. Ako kazes negdje to glasno i jasno odmah si cetnik.

Svima u BiH bi bilo bolje kad bi vase kolektivno razmisljanje bilo malo sire od ukidanja RS i kukanja da ste jedine zrtve ovdje. Kada ne bi na prvu rekli selinse svakome ko vise volinRS od BiH itd.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 00:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
ferdinand je napisao:
Nema moje istine a ni tvoje. Istina je da su svi napravili gadna sranja


vidis vec se slazemo...:D...

ferdinand je napisao:
Problem je sto 99% muslimana nece priznatinda je bilo zlocina pa i organizovanih sa vase strane.


Ovo je nesto o cemu ne treba raspravljati, jer tu nema svrhe, razumijes...Evo ja kao musliman cu priznati da je bilo zlocina (naravno ako bude dokaza), organizovanih ne da necu priznati nego isto tako ako bude dokaza ok...

Hoces li ti priznati bar ovako isto kao i ja...da je bilo zlocina, i naravno organizovanih...ako se predoce dokazi???

Moramo se sloziti ko bi nam bio sud...jer sumnjam da ces prizanti Hag...ili BH sud...neki sud moramo priznati, nekome moramo vjerovati da ce presuditi pa kom pravo kom krivo.

ferdinand je napisao:
Ako kazes negdje to glasno i jasno odmah si cetnik.


Nisi samo moras navesti dokaze...i to je to....ako neko od vas kaze da su Srbi cinili zlocine da li je on u vasem narodu "Balija", "vehabija", "turcin" "poturica"...ako dokaza ima bujrum, a ako nema onda taj neko ne zasluzuje da nosi ime Bosnjak, ili u vasem slucaju da bude Srbin...jer laze na vlastiti narod radi neke koristi.

ferdinand je napisao:
Svima u BiH bi bilo bolje kad bi vase kolektivno razmisljanje bilo malo sire od ukidanja RS


E ovo je jedno d kljucnih pitanja...vidis ovako...
Kad se vratimo na Deyton kojeg su potpisale sve 3 strane tad RS zvanicno postaje entitet...na tom su se svi slozili...do tad i Bosnjaci su mogli negirati dosta toga...ali od tad je gotovo...dakle RS je Ustavna kategorija...
Iskreno da ti kazem kad bih ja bio na vlasti radije bih se borio za to da ukinem kantone nego RS...

ferdinand je napisao:
kukanja da ste jedine zrtve ovdje


zrtve su odavno zakopane, i majke koje ih oplakuju vec jedna po jedna umire...jos kojih 10-tak godina i nece ih ni biti ni vasih majki niti nasih...pustimo zrtve na miru...a jedine zive zrtve su Nikolina koja trazi pomoc u Prijedoru da operise bubreg, Ervin iz Sarajeva da presadi kostanu srz...to su zrtve, prijatelju moj...i nacionalni heroji ove drzave.

ferdinand je napisao:
Kada ne bi na prvu rekli selinse svakome ko vise volinRS od BiH itd.


Voli sta god hoces, ali ne krsi sporazum...jer ako sam ja los covjek koji zeli da ukine RS niti ti nisi nimalo losiji ako zelis da se ocjepis. Neka Deytona...ajmo dalje.

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 01:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Dokaze ?

Muslimani su cinili 2.5% partizana, a 53% u ustasa. I sad se bosnje horski kunu u ZAVNOBiH i "antifasizam" :D Ponegdje se provuce koji vidjeniji ustasa pa mu se da n'aka skola il' ulica . . .

Pa se sarajlije dice "najstarijom crkvom" koju "niko nije dirao" a ladno ubise covjeka ispred te iste crkve jer je "provocirao ploskama i zastavom".

Kakve dokazi ti trebaju ? Da mom rodjaku Branislavu nisu odsjekli glavu, slikali se, pa je zbog uspjeha jedan od tih kozojeba nagradjen pistoljem sa posvetom, od onog majmuna koji sad sjedi u parlamentu BiH ?
Bosnje . . .
Glasaju i biraju otvorenu islamofasisticku stranku. E pa dragi moji, bujrum vam. SDA ce vama "izac na nos" prije nego nama. Vi ste dozvolili da vam instaliraju kancer u obliku vehabija i selefija, kojeg se necete rijesiti ni hemoterapijom ni zapisima. Dozvolili ste unistenje i devastaciju jedne neponovljive i jedinstvene kulture u cijelom muslimanskom svijetu.
Bosanski muslimani, kakvi su bili samo prije 25 godina vise ne postoje, postoje samo pojedinci koji uzalud dizu glas i kukaju, i tiha vecina koja precutno odobrava to sto vam "braca" kozojebi namecu.

Ko vas bre jebe, radite sta ocete, al u svom dvoristu. A nas, i nase muslimane ostavite na miru.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 02:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2008, 15:42
Postovi: 1169
Rocker je napisao:
Muslimani su cinili 2.5% partizana, a 53% u ustasa. I sad se bosnje horski kunu u ZAVNOBiH i "antifasizam"


Za prvi podatak 2,5 % sam upoznat a za drugi 53 % nisam...ali treba biti iskren mozda ih je bilo 53 % u ustasama...trebam preispitati mada ne vidim da je za ovaj pojam to nesto relevantno...ok...mozda...:D
Veliki procent partizana su bili Srbi...Google veli 45 % ok. Jako dobro.

Dali si nasao postotak Srba u Četnicima???
Nemoj samo reci da ih nije bilo...da su u Cetnicima bili Kinezi...
Draže, Milos, Kosa, Pop Mocilo, Radovan Raso, Pavla Djurisca...???

Ako se Bosnjaci kojih je bilo svega 2,5 % u Partizanima kunu u ZAVNOBIH, zamisli koliko bi se trebali kunuti Srbi kojih je bilo 45 %...

Rocker je napisao:
Pa se sarajlije dice "najstarijom crkvom" koju "niko nije dirao" a ladno ubise covjeka ispred te iste crkve jer je "provocirao ploskama i zastavom".


Postojala je prije rata jedna od najstarijih dzamija u Banjaluci...hm...Ferhad-pasina dzamija...os da ti postavim snimke rusenja...nije prezivjela rat....Srbi se busaju u prsa da su dopustili da je obnove...a na njenom otvorenju kamenovase Murata Badica iz sela Gnjilavac u sred bijela dana...licno sam mu poznavao familiju, bio je djed...ubise ga Srbi na pravdi Boga...

sad cu ovdje malo prekinuti brate ( jer te takvim smatram) pa cu te pitati jel boli ovo sto sam napisao...

Sta mislis vodi li nas ovo kuda ??? Vode li nas kosti mrtvog covjeka ispred sarajeske crkve kuda ili kamenovani Murat u sred banjaluke od horde ( ima snimka kamenovanja )??? Ja ti kazem to nas obojicu nikud ne vodi....al hajd.

Rocker je napisao:
Da mom rodjaku Branislavu nisu odsjekli glavu, slikali se, pa je zbog uspjeha jedan od tih kozojeba nagradjen pistoljem sa posvetom


Dragan Lukač razgovara s Nedzadom Dizdarevicem....momak s fesom na glavi, zarobljenik...zadnji put vidjen bas s Lukačem nakon čega Lukač naredjuje "Ajde vodi ga"....Nedzad Dizdarević nikad poslije toga nije vidjen...a Lukač ne samo da ima pistolj s posvetom nego je i ministar MUP-a RS-a ...da li da ga oslovim da je i on kako ti ono velis "kozojeb"...???:D

Rocker je napisao:
Glasaju i biraju otvorenu islamofasisticku stranku. E pa dragi moji, bujrum vam. SDA ce vama "izac na nos" prije nego nama.


SDA ...hm...pregledaj izvjestaje CIK-a pa ces vidjeti da se jedva drze na poziciji...izgubili su nekoliko nacelnika...na USK-a osvojili samo jedno nacelnicko mjesto cini mi se Sanski Most...
Sta mislis kome ce na nost trgnuti SNSD...nama ne jer mi za nju nismo ni glasali, onoliko koliko nama trgne na nos SDA mozda vama isto bde s SNSD-om....ko zna...sto veci let to gori pad.

Rocker je napisao:
Vi ste dozvolili da vam instaliraju kancer u obliku vehabija i selefija, kojeg se necete rijesiti ni hemoterapijom ni zapisima


Znas li sta znaci rijec vehabija a sta rijec selefija...hm...pitaj bilo kojeg muslimana da li je on selefija ili vehabija, bilo gdje na svijetu ne samo u bosni...zasto ih se bojis to su samo ljudi. Koliko oni ruse drzavo a koliko Bakir i Dodik sta mislis ???

Rocker je napisao:
Dozvolili ste unistenje i devastaciju jedne neponovljive i jedinstvene kulture u cijelom muslimanskom svijetu.


Jesu li vehabije i selefije devastirale kulturno nasljede Aladza dzamije u Foci, Ferhat-pašine dzamije u Banjaluci...??? Ili su to uradili tadasnji Srbi "popravljajuci" kulturu jedne neponovljive i jedinstvene kulture u cijelom muslimankom svijetu...

Rocker je napisao:
Bosanski muslimani, kakvi su bili samo prije 25 godina vise ne postoje, postoje samo pojedinci koji uzalud dizu glas i kukaju, i tiha vecina koja precutno odobrava to sto vam "braca" kozojebi namecu.


Nema potrebe da se siliš...ajde da ovako preformuliramo...prije 25 godina postojali su bosanski srbi...hriscani, ali su nda dosli ovi nacionalisti koji su ugusili te i takve koji su ubili ak i srdjana aleksica u centru banjaluke jer je spasavao muslimana...trebam li se kao musliman ( selefija) zapitati da li je s Srdjanom Aleksicem ubijen posljednji dobri Srbin u RS-u???

Nije ja nevjerujem u to...a one koji su ga ubili a to nisu bili vehabije niti selefije niti muslimani, ne treba nazivati "kozojebima" jer oni su zlocinci..."kozojeb" treba ostaviti samo za Lukača kao sto je to exkluzivan naziv tebe za slefije...

Rocker je napisao:
o vas bre jebe, radite sta ocete, al u svom dvoristu. A nas, i nase muslimane ostavite na miru.


BiH je moje dvoriste Banjaluak je moja koliko je tvoje Sarajevo, i Mostar...
Druze ratujes protiv vjetrenjača...neide to tako...vidis nikud nas ovaj razgovor ne vodi...koliko god ti hoces navesti imena toliko mogu i ja tvoji su zlocini cveni moji zeleni...tvome je ime Branislav a mome Nedzad i Murat...

Da li je Nedzad i Murat manja zrtva od Branislava ili obratno...??? Zapitaj se ti ja odgovor znam.

_________________
-'-Ne idi nikom osim onom cijem dobru se nadas, od cije vlasti ne strahujes, ciji blagoslov ocekujes i cijim znanjem ceš se moci okititi....'.-


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 03:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
bolje je sto sam paradu gledao uzivo, nego na tv, saobracajna policija je tu da vam uvijek pomogne, biciklistima, pjesacima :lol:

a najbolji u paradi su bili postari :lol:

zima ne moze biti izgovor za izbjegavanje parade, jer ljudi koji su trulili u rovovima nisu imali kome da se zale na zimu i traze postedu

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 06:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Hx6fnYxTQ2s[/video]

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1 ... &source=57

Evo neki Njemac parlamentarac nas poredi sa Hitlerom i Staljinom.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 07:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Oficir sa ruzom koristi klasicno pisanje gdje prebacujemo tezu sa jednog da drugo. Napises par stvari sa kojim se kao slazes, onda stavis ali...trazim dokaze Haga,ili suda BiH (jbg 30 000 Srba se samo pobilo, tj pobilo ih u samoodbrani) ... zlocini ostaju, dokazi nestanu ...takodje, ne spominje se proslost, gdje su Srbi uvijek vise najebali u toj borbi za slobodu SVIH ...a cesto i od prvih komsija, koji su se dokazivali okupatoru. Prica o cetnicima D.M. kao borcima na strani okupatora jr totalna glupost..Draza je bio veci antifasista i od Tita (to sto se borio protiv komunizma kao sisteam ,to je nesto drugo)

Mojr misljenjeda je osnova svih sukoba sto mi Srbi ovu zemlju (Bosnu i Hercrgobinu) dozivljavamo kao svoju, gdje smo stalno bili pod nekog okupacijom,pocev od Turaka,pa Austro Ugara...a muslimani su nusproizvod turske okupacije...i nije problem,Srbi su ih prihvatili da zive sa njima i Hrvatima (jer sta su drugo nego njihobi rodjaci koji su uzeli drugu vjeru zbog manjeg poreza) ...medjutim,problem nastaje kad te poturice hoce da ti svojataju tvoju zemlju,koja je bez sumnje srpska (moze se reci i hrvatska) ..to svojatanje zemlje se pokazalo 91 na referendumom,kada se ignorisao citav narod, koji nije htio U TOM MOMENTU da se odvoji od Jugoslavije...sve ostalo je nebitno,u ratu se sranja desavaju na svim stranama,manja ili veca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs