banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 59  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jan 2017, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Olinjalo, otupilo, jadno i nebitno... pod stare dane gleda kako uzeti koju dnevnicu vise, vise da se sazali covjek nego da ono nekoga pecne.

Koliko vidim banjalucki Muslimani se vecinom stide Sejfudina. Najveci lozaci u ovoj situaciji su Sarajlije po principu "e nek im je rekao, svaka mu cast". Oni sto su svoji na svome, mladji Srbina vjerovatno nikad nisu ni vidjeli u zivotu, boli njih kita sto se ovim performansima samo pogorsava polozaj lokalnih Muslimana.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2017, 23:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Da li ovo vrijedi komentarisati?

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 01:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Najjace je bilo prosle godine, ili pretprosle, kad je Bosna bank, istureno odjeljenje Banjaluka, cestitala Dan republike, tako sto su u izlogu postavili zastavu RS. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 08:32 
filozof sa vrbasa je napisao:
Najjace je bilo prosle godine, ili pretprosle, kad je Bosna bank, istureno odjeljenje Banjaluka, cestitala Dan republike, tako sto su u izlogu postavili zastavu RS. :lol:


sjecam se ovoga...pored one sto sladoled prodaje, slavica cini mi se... :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9281
Pa jeftinije kupiti zastavu nego mijenjati sajbe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Al zato je Hazbi čovjek od principa...a i da kupi zastavu, tradicija je tradicija...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2017, 20:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
tako je mcdonalds 2008 sacuvao svoje izloge...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 08:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Džontra je napisao:
Al zato je Hazbi čovjek od principa...a i da kupi zastavu, tradicija je tradicija...

i treba mu tako kad od svakog prodanog sendviča, 30% za izgradnju Ferhadije, 30% za finansiranje UCK i 40 % za plate radnika u Kulturi

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 09:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
BeckaSkola je napisao:
Olinjalo, otupilo, jadno i nebitno... pod stare dane gleda kako uzeti koju dnevnicu vise, vise da se sazali covjek nego da ono nekoga pecne.


posto je tema proslava dana,bio sam ubedjen da govoris o kusturici i govoru :lol: :lol: :lol:

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 11:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Svako za svoju publiku.... i on.

Nisam ta generacija da pamtim recimo Neleta i Kusturicu kada su bili u svom najvecem sjaju i popularnosti, ali meni ti ljudi nevjerovatno jadno, ofucano, olinjalo i kurvanjski izgledaju danas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 22:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
@Becka,ti si jedan od 99,99% forumasa koji je uvijek bio korektan prema meni,odnosio se sa postovanjem uglavnom na sportskim temama,ali i na ostalim,pa ti moram jednu drugarsku kritiku uputiti....

Previse jeda,zlobe,mrznje,frustracije i svega ostalog,osjecam u tvojim postovima prema starom vremenu,starim generacijama,crvenom pasosu bez granica,neletu,poljskoj i ceskoj jeftinoci,masovnom odzivu na titovu sahranu....

kolega....bezveze ti je to!

ako imas 20+ godina,kao sto pretpostavljam,pusti te ljude i generacije da zive u svojim zabludama,nostalgijama,placipickanjem za mladoscu...

nemas potrebe za tim...citav svijet je tvoj,jebo mrznju i frustracije....

nasim generacijama je sasvim dovoljna kazna to sto se u svemu osjecamo bivsim,i nemas nikakve potrebe da se nesto grizes zbog tih prica...

tasku,sakalu i ovim mladjima sam to pricao uzivo,kad me pocnu nervirati kako im nista ne valja,a imaju 22 godine :angry4: :angry4: :angry4: ...pitam ih,ko je najbogatiji covjek na svijetu,ili bar jedan od?

kazu,bil gates...super...koliko ima godina...70-tak...ok...i sta mislis ti sad,da njemu neki novi Isus Hrist ponudi...hoces li svojih 100 milijardi evra,ili vasih 22-25 godina???!!!

Pa ne bi se jednog sekunda dvoumio,krenuo bi od nule sa dvadesetak godina!!

Njima sam pricao uzivo,a eto,tebe ne znam pa bar ovako,posto si uvijek prema meni bio vise nego korektan...zapamti

VRIJEME JE JEDINO STO SE RACUNA!!!!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 22:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
edit

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Jan 2017, 22:59, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Schlager je napisao:
@Becka,ti si jedan od 99,99% forumasa koji je uvijek bio korektan prema meni,odnosio se sa postovanjem uglavnom na sportskim temama,ali i na ostalim,pa ti moram jednu drugarsku kritiku uputiti....

Previse jeda,zlobe,mrznje,frustracije i svega ostalog,osjecam u tvojim postovima prema starom vremenu,starim generacijama,crvenom pasosu bez granica,neletu,poljskoj i ceskoj jeftinoci,masovnom odzivu na titovu sahranu....

kolega....bezveze ti je to!

ako imas 20+ godina,kao sto pretpostavljam,pusti te ljude i generacije da zive u svojim zabludama,nostalgijama,placipickanjem za mladoscu...

nemas potrebe za tim...citav svijet je tvoj,jebo mrznju i frustracije....

nasim generacijama je sasvim dovoljna kazna to sto se u svemu osjecamo bivsim,i nemas nikakve potrebe da se nesto grizes zbog tih prica...

tasku,sakalu i ovim mladjima sam to pricao uzivo,kad me pocnu nervirati kako im nista ne valja,a imaju 22 godine :angry4: :angry4: :angry4: ...pitam ih,ko je najbogatiji covjek na svijetu,ili bar jedan od?

kazu,bil gates...super...koliko ima godina...70-tak...ok...i sta mislis ti sad,da njemu neki novi Isus Hrist ponudi...hoces li svojih 100 milijardi evra,ili vasih 22-25 godina???!!!

Pa ne bi se jednog sekunda dvoumio,krenuo bi od nule sa dvadesetak godina!!

Njima sam pricao uzivo,a eto,tebe ne znam pa bar ovako,posto si uvijek prema meni bio vise nego korektan...zapamti

VRIJEME JE JEDINO STO SE RACUNA!!!!!


Lijepo napisano Schlager!!!

Ali moras razumijeti i mladju generaciju.Ti si bar malo okusio neceg...i teskog i lijepog.
Oni nista!!

Oni misle da je tvoja generacija ta koja im je sve sje..a.
Ne ti direkno.
I tebi su okrnuli zivot i zapucali u jaja spicokom, iako si i ti mozda za ta vremena bio zelen i mlad.

Milenijum generacija ne moze to lako skontat...
Zato ne treba i njih previse osudjivat i ostar biti.
Ne kazem da ti to radis.Ovo za Becku je dobronamjerno i ok.

Ali nekada procitam samo kritiku i prekor prema mladim i zelinkama i sjetim se sebe sa 18 19 godina.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 23:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ok,prihvacam sugestiju...mozda opet moja pisana rijec ne moze docarat misao :D

pa da pokusam malom prizmnije

ubjedljivo najbolje ribe sam vodao kad nisam imao nista!!! 8)


mislim da je to pametnom dosta...da shvati i ovo sto sam pisao,a i da je vrijeme najveci gospodin!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 23:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Hvala vama obojici na lijepim postovima.
U YU je bilo dosta pozitivnih stvari, to ja ne sporim, sporim ono sto je ostalo iza te drzave, establisment i njegovi potomci koji se utrkuju ko ce vise pljunuti po Srbima. Ovo se vise odnosi na ovu drugu temu vezano za Sljivancanina i protest.

Ali to sad nije tema.... pisi cesce Slageru, 9 januar, dodik dospio na americku crnu listu... ima tema brate, jedan si mi od omiljenih forumasa ovdje. :D Obojica ste sigurno dosta stariji, bezveze da se ja sad ovdje sa vama prepirem... iako se u nekim stvarima ne slazemo, postujem vase misljenje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2017, 23:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
pisi cesce Slageru, 9 januar, dodik dospio na americku crnu listu... ima tema brate, jedan si mi od omiljenih forumasa ovdje.


Mile,dobrodosao u klub :D

Tamo gdje je on veceras navodno dospio,tu je sve i jedan clan SDS vec 20 godina :D ....na crnoj listi americkog Kongresa,s tim sto smo mi "teroristicka organizacija",a njemu samo zamrznuta imovina u USA...koju vjerovatno i nema :D
Ali sto bi vi mladji rekli,sve je to sviranje q :D

Pozdrav i tebi...svraticu...vidis po potpisu da mi nije vjerovati :wink:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8734
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
On tebi Vojvodo ti njemu Barjaktaru :lol:

U pravu ste obojica!!!

I ova ti je prava cak i najbolja ......da si ubjedljivo najbolje ribe vodao kad nisi imao nista!!!
Bravo generacijo dupli caj sa medom i rumom imas sutra , u jbt vec danas ......laku noc!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 01:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Potpisujem Shalgzijev post. Becka ponekad malo pretjera :)

Imam jedno pitanje za Braleta, jeste da je off topic ali jbga nervira me.

Brale, jesi li ti isao na casove srpskog jezika, ikad u zivotu ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 02:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
neko je rekao da je brle rajko vasic, ja mislim da je milomir maric :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 02:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Rocker je napisao:
Potpisujem Shalgzijev post. Becka ponekad malo pretjera :)

Imam jedno pitanje za Braleta, jeste da je off topic ali jbga nervira me.

Brale, jesi li ti isao na casove srpskog jezika, ikad u zivotu ?


:D
Jesam Rokeru vjeruj mi. Izmijesala se ekavica ijekavica a i neki drugi jezici u podsvijesti.

Priznajem jesam pravopisni ateista i obecao sam da cu se popravit al nemojte biti prestrogi.
Pa nisam toliko strasan ( mada moram priznat nekad me bude strah citati sta sam napisao to jest kad vidim kako to izgeda) ....pa kazem sebi jbt. pa bolje da sam ovo otpjevao umejsto otkucao. Cccc...covjece. :)
Hajde Rokeru nemoj i ti sad da mi otezavas i stajes na muku, potrudi se i ti malo da razumijes.... ima i do tebe nesto. :D
Hvala, u zivotu sam najvise naucio od onih koji su me kritikovali.
Pozdrav.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1169 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 59  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs